Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Saskiana, bidulko ty nasza, to cię dopadło. Ta niepewność gina to pewnie tylko płci dotyczy. Z tą płcią to podobno często są pomyłki :( najważniejsze że maluszek spokojnie siedzi w brzuszku i czeka na swoją porę. Będzie dobrze :) najważniejsze to spokój, trzymaj się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co mnie tez ostatnio brały jakieś lęki czy wszystko z małym ok. Pod tym względem to chciałabym go już urodzić, zobaczyć, pogłaskać, wszystko pooglądać, policzyć... Z drugiej strony chciałabym żeby urodził się w terminie, żeby już spokojnie była na niego pora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzałam ten specyfik do pępka nazywa się Octenisept, jest w sprayu i polecają go zamiast spirytusu. Mam całą butlę ale żadnej z Was nie dam w prezencie bo ma datę przydatności do 2014 r. więc za rok będzie mi niezbędny... Pozdrowienia i powodzenia dla Waszych Maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saskiana 🌼 mam nadzieje, ze juz Ci lepiej :) co do płci to nigdy tak do końca niewiadomo, ale jedno jest pewne - lekarz potraktował Cie ostatnio tak jakby mu zabrakło kompletnie wyobraźni :o Dziewczyny nie potarfie znaleźć w necie obwodu bądź średnicy tych butelek z Aventu :( Mam podgrzewacz, ale nie wiem czy bedzie mi pasował. Butelki chce kupic na allegro i jakby się okazało że sa za szerokie to za jednym zamachem od jednego sprzedawcy od razu tez podgrzewacz drugi kupic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saskiana dla Ciebie i maleństwa 🌼 ja wczoraj miałam takie schizy badania na paciorkowca wyszły źle więc po prostu rozpacz była taka że zalałam łzami cała koszulkę jakbym się oblała wodą albo czymś tak ryczałam mąż to myślałam że da mi w pysk ;) żeby mnie uspokoić i doprowadzić do ładu :( aj dziewuchy mamy się jak nie fizycznie to psychicznie ;) najważniejsze że depresja poporodowa jest rozpoznana bo parę lat temu jak kobieta miała deprechę po porodzie to otoczenie pogarszało sprawę mówiąc że biedna nie nadaje sie na matkę itp ,,,, wrrrrr a najważniejsze nie bagatelizować bo nie leczona latami depresja pogłębia się coraz bardziej i bardziej.......... eh ja zjadłam 3 pączki ale mam taką zgagę że szok !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamula28 tak się mówi, że lepiej w 7 a nie w 8 miesiącu lecz tak naprawdę ważny jest każdy dzień w łonie matki więc im później tym lepiej. marcellina ja bym Ci pączusia podrzuciła ale nie wiem kiedy dojdzie. Mojemu M. kazałam kupić dwa a przyniósł sześć. W grudniu to jak pamiętam Krzyś się urodził A Kacperek ze zdjęcia na nk to najprawdopodobniej Majek123 bo dane pasują, poczekamy może napisze Ciekawe co u Nikamo nie odzywa sie, może też urodziła ??? Właśnie zakupiłam wózek, mają przysłać w ciągu 3 dni więc nieźle. Tylko kolor musiałam wybrac inny bo mojego pistacjowo - stalowego już nie było. No ale nic, najważniejsze, żeby dobrze się sprawował. U nas w radio ostrzegaja, że panuje znowu epidemia grypy żołądkowej, więc M. trzyma mnie w domciu bo jego mama coś złapała a mieliśmy jechać do niej na pączki. Moja kuzynka przed dwoma laty złapała tego wirusa i urodziła maluszka dwa miesiące przed terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
savanna89 nie wiem kochana czy ci dobrze podam ale średnica kółka tu gdzie sie zakręca smoka to ja mam 5 cm:) mam butelkę i centymetr przed sobą to jak coś to dawaj będę mierzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latte to jakbys mogła obwód bądź średnice podstawy butelki :D byłabym CI baaaaardzo wdzięczna! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Ci bardzo :) to od razu niestety muszę zamówić drugi podgrzewacz bo mój ma średnice 6cm i jak probowałam zmierzyć obwód to wychodziło cos pomiedzy 19 a 20 cm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wcięło mi post:-( Wczoraj tez mnie dopadł jakiś podły nastrój, widać hormony buzują. Monika dzięki za nazwę, bedę musiała sie zaopatrzyć , a Ty trzymaj wszystko bo za rok na pewno sie przyda, będziemy trzymać kciuki:-) Saskina nie przejmuj sie lekarzem, najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa tak jak pisałaś, na kijki tez nie chodzę bo jest za ślizgo i wydaje mi się że jednak bez kijków bardziej trzymam równowagę i chodzę na spacerki bez, ale jak tylko śnieg zelżeje to staruję:-) Zjadłam dziś pączusia i o dziwo cukier dobry:-) Badka a Ty sobie pozwoliłaś na coś słodkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i zapomniałam napisać że dziś miałam ostatnią porcję prasowania, rzeczy które przyszły w tym tygodniu. Torba dla Maluszka już spakowana, tylko dla siebie nie mam jeszcze wszystkich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( e to lipa no ja mam nadzsieję że dobrze zmierzyłam w najszerszym miejscu no bo avent ma wcięcie w połowie alem to i tak najważniejsza miara w tym najszerszym miejscu no i u mnie wyszło 22 może któraś z dziewczyn jeszcze zmierzy aby mieć 100% pewności ;) ojeju widziałam na NK maleństwo hmmm jaki słodziak :) :) :) no Nikamo kochana co tam u Ciebie ??? !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**tina** - to rzecz jasna :) ciąża donoszona to skończone 37, czyli 38 tc, już nie moge się doczekać tego terminu, żeby było już najbezpieczniej, a to jeszcze 2 tygodnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i zmiana stopki bo dzisiaj zaczynam pierwszy dzien 38 tygodnia! :D jak to leci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savanna rzeczywiscie cena bardzo dobra, sama bym sie skusiła ale mam dwie małe razem z laktatorem, takze jak do laktatora dodają dwie to myślę że możesz kupić taki zestaw i będziesz miała jedną więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LATTE MACCHIATO -ja mierzyłam obwód na dole butelki hihi gdzieś tam prawda jest po środku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka no chyba się skuszę :P Ja dostane laktator z Aventu od Szwagierki dlatego koniecznie chce juz butelki tez z Aventu żeby wszytsko pasowało. Szkoda, że ten podgrzewacz się nie przyda - ale dostałąm go od znajomej więc tyle dobrze że ja kasy nie wyrzuciłam :P a ten dostanie ktoś w spadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w kazdym badz razie nawet jak mi butelka na styk wejdzie to juz nie bedzie miejsca na dolanie wody :P wiec wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
savanna89 - butelki w bardzo atrakcyjnej cenie, bo ta duża rzeczywiscie wychodzi gratis ale Tobie dobrze już 38 tydzień, więc na luziku może już się wszystko zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamula tylko, że mój Szkrabek chyba się nie spieszy bo żadnych przesłanek nie mam ku temu że poród się zbliża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czy Wy chodzicie na ktg? jeśli tak to od którego tygodnia? ja mam pierwsze ktg dopiero 22.02 to będzie skończony 37tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamula ja jeszcze ani razu nie byłam na KTG. We wtorek mam wizyte może mi coś mój gin powie na ten temat..... Zaraz się uduszę... robiłam dzisiaj faworki i niedawno skończyłam je smażyć i mam tak zadymione w mieszkaniu ze szok :P ale ciesze sie że ten tłusty czwartek wypadł po obniżeniu się brzuszka bo aż miło zjeść 3 pączki (jak na razie) i nie mieć zgagi a wczesniej to po głupiej krówce było mi niedobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamula ja mam KTG robione już od 26tc w szpitalu za każdym razem jak jestem na cukrach. U mojego gina pierwszy raz miałam na ostatniej wizycie czyli skończony 36tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! mnie też jakieś smutasy dopadają .... odbrałam wyniki i znowu ta hemoglobinę mam niska - właśnie sobie wmawiam ze może miec to wpływa na maluszka? Mam nadzieje ze nie, jem to żelazo a mam już dość bo nie mogę z toalety skorzystać 😡 Najdziwniejsze ze jak 2 miesiace temu robilam oznaczenie Fe we krwi to było na maxa ... NIkamo rodzisz już ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek, Saskiana nie martwicie się dziewczyny. Wszystko będzie dobrze! O nie nie Koja Ty jestes następna w kolejce :D Nie musisz mnie przepuszczać. A tak swoją drogą to zjadłam jednego pączka i od razu wymioty :( Coś mój Leonek nigdy nie lubił smażonego :( Eh ale przynajmniej zgagi nie mam :) Jejku przed godzina wzielam paracetamol bo juz ten kregoslup tak mnie bolal że wyłam :( Monika a czy ten octonisept nie jest dobry również na rany np na naciete krocze??? Gdzies tak chyba czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kas1ek26 no właśnie ja ten octisept czy jakoś tak mam na gojenie krocza zapisane po porodzie więc pewnie środek uniwersalny ;) mamula ja mierzyłam na górze hahahahahah ;) ;) pewnie cm różne :) i trzeba wypośrodkować :) a co do ktg ja też nie byłam ani razu i nie wiem czy będę bo póki co to ginek nic nie wspomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×