Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

marcellina - no to tylko pozazdrościć :) SUPER o Kamelle wiemy z NK :) aga---p - masz termin na 19.03 więc nie ma co jeszcze szalec ;) rozumiem jakby to robiły dziewczyny co mają termin na już monikadddd - zdjecie na allgero wstawia się bardzo prosto..pod tabelka, gdzie wstawiasz opis aukcji jest opcja ZDJĘCIA klikasz tam na przegladaj i otwierają Ci się pliki Twojego komputera, z nich wybierasz miejsce w którym masz to zdjęcie i klikasz otwórz, pójdzie ono już automatycznie...może być tak,ze te zdjecie masz za duże to wtedy musisz je zmniejszyć w jakims programie do edycji zdjęć np.sciagnij sobie VCW PHOTO EDITOR - wpisz w google tą nazwe i poprostu ściągnij, otwórz zdjecie w tym programie (nacisnij FILE i OPEN) a potem EDIT i Resize i daj rozmiar ok 600x600 to bedzie ok..nie wiem czy cokolwiek zrozumiałaś :) ale nie potrafię prościej wytłumaczyc.. Dziewczyny ze skórczy, które były co 10 minut nagle zrobiła się cisza hehe ciekawe tylko czy na 2 tygodnie?czy cisza przed burzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem, która to jest taka Ą i Ę a na dodatek nie ma teraz innych problemów ;) ja mam dyzortografię i chocaż bardzo się staram czasem też robie błędy -ale co kogo to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamuliiii
skUrcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcellina to super :) oby wiecej mamus sie tak wypowiadało o porodzie to moze w koncu przestane sie bac i sie cos ruszy :D Kamelle Tobie tez oczywiscie gratuluje :) po cc tak szybko w domku jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIELKIE GRATULACJE!!! ale milutko sie zrobilo, jak mozna poogladac maluszkow:) ja dzisiaj ide do sr i maja cos mowic na temat chust, pojade z ciekawosci, bo pamietam, ze Asulek bardzo chwalila sobie takie zajecia. Musze sie tam doczlapac, bo moj kochany posladek mi nie odpuszcza:(damy rade, w koncu co sie nie robi dla maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelina gratulacje :) Ale Ci dobrze ,podaj teraz przepis na taki szybki poród ha ha :) Ale i przeczucie co do 27 .02 Cie nie zawiodło,Matylda śliczna:) juz ja wyoglądałam na NK. Kamell Tobie tez gratuluję i równiez Twoj skarbek sliczny. Zreszta wogóle rodza sie sliczne dzieciaczki. A mój leniwiec nic ,M sie smieje że musi się żeganć z kiszkami,wątrobą i dlatego mu tyle schodzi he he. Cisza całkowita ,zobaczymy co mi jutro gin powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie , gratuluje wszystkim nowym Mamusiom:))) Ale fajnie macie... Ja dziś po ktg, wszystko ok, ale skurczy mało ogólnie i gin wypuścił mnie do domku, stwierdził ze przez 2 najbliższe dni nic sie nie powinno dziać. Gdyby cos się działo to mam mu wysłac smsa i jechac do szpitala. Ostatecznie muszę się stawić w poniedziałek na 8 rano i powiedział że wtedy juz rodzimy:)))Szyjka bardzo miękka, ale jeszcze nie na tyle gotowa. Przy badaniu powiedział że sprawdzi czy da sie odkleic jajo płodowe, czy cos takiego... ale potem stwierdził że do poniedziałku nie będzie niczego przyspieszał. W poniedziałek ma dyzur to wtedy podziała:))) No cóż pozostało mi uzbroic się w cierpliwość:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny GRATULUJĘ ślicznych dzieciaczków|:)!!!!!!!!!!!!!! Ja też już chce moją Weronisie na świecie przywitać, no ale małej się nie spieszy:( Jutro jade na USG wiec dowiem sie jak tam sprawa postepuje i czy mała przybiera na wadze. Ostatnio jeśli chodzi o bóle to coraz częściej mam w nocy skurcze, ciągnie mnie coś w pachwinach, a jak rano wstaje to nie moge wogule chodzic takie bolące odrętwienia czuje:(W nocy oczywiscie wstaje co 1,5 godziny , ale przynajmniej spać mogę nie to co ostatnio. Kiedyś pisałąm wam że mam krzywą przegrode nosową i jak to w ciazy bywa opuchniete sluzuwki nosa , więc od samego poczatku ciaży nos ciągle zapchany i niczym nie mogłam tego zwalczyć. Próbowałąm już wszystkiego aż w końcu w akcie desperacji psiknełam sobie do nosa krople Xylorin na bazie ksylometazoliny, pisza że w ciązy jest to nie wskazane , ale ja już dłuzej wytrzymać niesttey nie mogłam :( i lekarz pozwolił mi raz psikać na noc po jednym psiknięciu, całą noc mam nosek odetkany , normalnie jak ręka odjął:) Myśle ze juz teraz w tych ostatnich tygodniach mojej niuni to nie zaszkodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach GRATULACJE dla Kamelle.Fajnie Wam że podglądacie maluszki na NK:-) no ja nie mogę niestety. No i wreszcie się sypie:-) Teraz ja chcę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny GRATULUJE Wam ;* Ja właśnie wróciłam od lekarza, okazało się że mam rozwarcie na 3-4 palce i skurcze o których nawet nie wiedziałam!!! takie lekkie bóle brzucha, lekarka powiedziała, że wtedy mi te rozwarcie powstało. Mam spakować torbe i czekać. Powiedziała mi jednak że raczej do jutra urodze - zdam relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek wow! W tym tempie to faktycznie urodzisz i wygląda na to że bez trudu! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek :) to zycze Ci szybkiego i lekkiego porodu :D Kurcze... mam nadzieje ze jutro uslysze od gina podobna prognoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratuluję kamelle, marcelina. Fajnie,że macie już maluszki. Mamula ja do terminu mam jeszcze kupę czasu, a już czuję bóle takie jak na miesiączkę i twardnienia brzucha. Motylek, ale wiadomość, powinno pójść szybciutko z takim rozwarciem. Czekamy na wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Mamula :) juz doszłam sama :) Gratulacje nowym mamusiom :) ja mam za tydzien wizyte i bede wiedziec czy moj synek w koncu sie obrucił czy nie. Jak nie to bedziemy umawiac sie na cesarke. Jej dziewczyny nie moge uwiezyc ze to juz tak nie długo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dziekuje za gratulacje. jak juz w skrocie podpisalam fotke na n-k. Xenia urodzila sie planowo 26 lutego przez cc. wazyla 3355 gram i ma 51 cm. dostala 10/10/10 w skali Apgar.ogolnie jestem super zadowolona z takiego porodu i w ogole calego pobytu w szpitalu. oby tylko dalej sie tak wszystko ladnie goilo.ale o szczegolach kiedy indziej, bo teraz niestety czasu brak przy dwojce maluszkow:-)jesli ktoras bedzie taka mila to prosze wpiszcie mnie do tabelki mamus. aha- jeszcz ejedno wazne pytanko- blagam podajcie mi nazwe jakies dobrej masci na hemoroidy:-)! jeden sie czail przez cala ciaze, az w koncu wczoraj wylazl "na swiatlo dzienne" i okropnie doskwiera:-) z gory wielkie dzieki! poglaszcie wasze brzuszki!juz niedlugo tez bedziecie takie mega- happy jak ja!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelle na hemoroidy polecam Procto-hemolan lub posterisan mi pomogły i wspólczuje bólu bo wiem co to znaczy .No ale zdrowa i sliczna córeczka zrekompensuje Ci wszystko.:) Motylku trzymam kciuki za szybki poród!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge sie napatrzec na nasz profil na nk :) przesliczne dzieciaczki nam sie rodza :) buu ja chce juz swoje tez przytulic. Niestety dowiedziałam sie ze moj M wroci w srode za tydzien wiec porod rodzinny odpada i w ogole jego obecnosc ehh... oszczedzac sie juz na sile nie bede zeby doczekac jego powrotu bo to nie ma sensu - jeszcze sie swiadomie na cesarke skaze.. Takze od jutra koniec oszczedzania i robie cos zeby pobudzic jakos te skurcze - oczywiscie po wczesniejszej konsultacji z lekarzem czy uwaza ze szyjka juz jest wystarczajaco dojrzala :) Tylko troche mi smutno bo strasznie liczylam na porod rodzinny ehh... p.s. fajnie ze te glupie obrazki zlikwidowali z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savanna najlepiej to sie umówmy i urodźmy razem na jednej sali ha ha bo mój M musi 10 jechać a ja sie boje czy zdązę do tego czasu urodzić.Nie wiem nawet ile trzena czekać po terminie żeby przyjęli na oddział... A mój maluszek hasa sobie w najlepsze cały wieczór i na nic prośby żeby wychodził:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo uwierz ze bardzo bym chciała - zawsze jakos razniej :D Mysle ze nie bedzie tak źle :) 10ty jeszcze daleko, a do szpitala chyba jakos po 8 dniach przyjmuja - roznie to w necie pisza najlepiej sie dowiedziec. Jestem Ciekawa jak czesto bede musiala stawiac sie w szpitalu po terminie na kontrolne ktg i do jakiego szpitala... Czy kontrole moge robic w chorzowie u siebie czy juz od razu w katowicach gdzie zamierzam rodzic - bo o chorzowie nie najlepiej sie wypowiadaja choc z drugiej strony moja ciaze prowadzi ordynator tego szpitala, ale nigdy w nim nie bylam i jakos nie chce.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZE DZIECIACZKI: nick......…......D.P..…..T.C....poród… ; .....imię..........waga. .wzrost Majek123..….10-02.......?......?..........Kacperek .…….3210......54 wnika_s ......17.02.....37......sn.........Dawidek........2420.......46 wazka85..…..19-02.....37......sn........Amelka.... …….3730.......52 eluska85..…..21-02.....37......sn........Amelka... . …….2780.......51 kamelle........26.02.....?........cc.......Xenia............3355........51 marcellina.....27.02.....?........sn.........Matylda........3540.......52 Mamuśki wpisałam was do tabelki tylko uzupełnijcie tygodnie bo nie wiem czy macie aktualne stopki ;) Ja jeszcze w domku... licze skurcze, kurde póki co nie są bolesne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek trzymam kciuki a ja juz po szkole rodzenia...bylo o chustach, nosidelkach...no i porowananie ich co do skutecznosci, bezpisczenstwa itp....facet byl od nosidelek, wiec je polecal. Nie bede pisac o plusach i minusach, bo w chustach mozna sie dopatrzyc tak jak i w nosidelkach. Ja sama juz dawno zdecydowalam sie na nosidelko, ale chusty mi sie ogolnie bardzo podobaja, ale to kazdego kwestia indywidualna. caluje w brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie gratuluję nowym mamusiom. :) Ależ Wam fajnie. :) A ja w sobotę zaliczyłam zonka. Pojawiły się bolesne skurcze. Poleciałam więc do lekarza do szpitala i stwierdził, że macica mi się bardzo zaktywizowała i dostałam leki na uspokojenie tego, bo jakby nie było jest jeszcze trochę za wcześnie na rodzenie. :) Także biorę sobie No - Spę Forte, Fenoterol i magnez. Lekarz powiedział, że powinnam jeszcze chociaż ze 2 tygodnie wytrzymać, bo teraz jest jeszcze za wcześnie na rodzenie. :) Termin mam w sumie na 31 marca, ale z uwagi, że będę miała cesarkę to lekarz mówił, że umówimy się tak na 18 lub 19. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZE DZIECIACZKI: nick......…......D.P..…..T.C....poród… ; .....imię..........waga. .wzrost Majek123..….10-02.......?......?..........Kacperek .…….3210......54 wnika_s ......17.02.....37......sn.........Dawidek........2420...... .46 wazka85..…..19-02.....37......sn........Amelka.... …….3730.......52 eluska85..…..21-02.....37......sn........Amelka... . …….2870.......51 kamelle........26.02.....?........cc.......Xenia........ ....3355........51 marcellina.....27.02.....?........sn.........Matylda.... ....3540.......52 hej najpierwpoprawiam wage w tabelce corci, bo maz przestawil cyfry:) Dzisiaj dopiero wrocilam ze szpitala, bo zlapalismy paciorkowca nieszczesnego. Dziwnym trafem, inne 2 rodzace o tej porze co ja, tez go mialy, bo sie spotkalysmy na oddziale noworodkowym. Dobrze, ze zrobili Malej badania krwi, bo bysmy nie wiedzieli o tym. Obie dostalysmy antybiotyki jest dobrze. Przez to, ze bylismy na oddziale, Mala zostala calutka przebadana wiec wiem, zejest zdrowa. O porodzie moze napisze pozniej, bo nie pamietam kiedy ostatnio przespalam wiecej niz 4 godziny w nocy. Ogolnie tylko powiem, ze bole mialam lajtowe, podali mi oksytocyne, po ktorej tez jakos mnie specjalnie nie bolalo i dopiero wszystko sie zatrzymalo na 8,5 cm i jak sie okazalo Amelka raczka jakos sie "zaslonila" i nie chciala sie opuscic nizej, wtedy bole byly silne, ale krotkie. Polozna zlitowala sie i powiedziala "teraz nauczymy sie przec" no i po 10 min. corka pojawila sie na swiecie. Mogla mi wczesniej kazac przec, bo prawde mowiac, nie wiem co to sa bole parte, bol byl praktycznie ciagle taki sam. Nacieli mi krocze, ale od razu moglam nawet na calosci siadac, najgorsze, ze przez dluzszy czas nie moglam siusiac, bo pieklo, ale juz przeszlo. Niestety tez nie odeszlo cale lozysko i mialam lyzeczkowanie (chyba tak sie to nazywa). Nie bylo to bolesne, moze odrobine czulam dyskomfort. Wiec ogolnie mowiac porod byl dosc lajtowy i ciagle myslalam, co by zjesc, bo straszniei glodna bylam. Mowie do polloznej "skoro mysle o tym, jaka jestem glodna, to nie jest zle" :) Na porodowce i na patologii niemowlecej opieka byla super. No i wezcie na porod cos do smarowania ust. Bez tego bym zginela, bo sie szybko wysuszaja no i ja mialam i pilam wode i nikt mi nic nie powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja dzis pierwsza?? Noc koszmarna, nie spie juz od 2giej....zacząl mnie boleć brzuch,a od 5 regularne skurcze najpierw co 8, potem co 6 minut i tak do teraz... Zaraz mąż wróci z nocki i jesli skurcze nie okażą sie fałszywym alarmem, jedziemy do szpitala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Koja lekkiego porodu , dużo zdrówka :) Motylek jeżeli jesteś na porodówce , dużo zdrówka i lekkiego porodu:) Gratulację dla nowych mamuś , dużo zdrówka dla maleństw i dla Was :) trochę więcej napiszę później miłego dzionka , ja w dwupaku i nic nie wsjkazuję na zmianę tego stanu do czwartku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla nowych mam:-) Mały mi dziś dał w kość pół nocy się wiercił aż bolało i nad ranem to samo,tak samo jak te nieregularne skurcze po prostu mnie doprowadzają do szału :-( i jeszcze ciągłe parcie na pęcherz do terminu jeszcze 4 tygodnie ale ja chce już urodzić! Dzisiaj wizyta u lekarza i na pewno usłyszę że małemu się nie śpieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×