Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Goyek fajnie że tak to opisałaś. Mam nadzieje że zapamiętam na długo te rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikamo u nas małemu wyskoczyło na pleckach i brzuszku też jakieś krostki na początku potem zrobiły się plamy wysuszenie itp. i odtsawiliśmy odrazu płyn do kąpieli teraz używamy oliatum i wszystko zeszło może spróbuj najpierw coś poodstawiać aby uniknąć leków, ale tak jak piszą dziewczyny ty podejmujesz decyzje, u nas zmianę na oliatum było szybko widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale upał!!! rany, dobrze, że mamy wiatraczek w domu bo bym oszalała. My w taki upał wychodzimy rano przed 10ta i dopiero po 17tej. Musze też kupić krem z filtrem. Krem na komary już mam - M kupił taki dla noworodków i niemowalków ale nie widziałam go jeszcze więc nie napiszę Wam nazwy. Muszę się Wam pochwalić, że byłam w tej Poradni Laktacyjnej wczoraj. I trafiłam na kobietę Anioła!! (zresztą dostała taką nagrodę - Anioł Roku wg jakiegoś plebiscytu). Kobieta tak ciepła, cierpliwa i niezwykle fachowa (posiada Miedzynarodowy certyfikat doradcy laktacyjnego). Wysłuchała mojej historii, zwazyła synka, nasłuchałam się przy tym komplementów :D bo młody uśmiechnięty, zaczął gaworzyć, był kochany - jak go przystawiłam jadł jak należy - książkowo. I teraz jestem spokojniejsza. Kobieta generalnie nie widzi u nas problemu. Mówi, że skoro tyle przytył od początku to teraz ma prawo tyć mniej i to jest normalne, cmokanie czasami jest kwestią złego przystawienia i mam go przystawić ponownie jak zacznie cmokać. Usteczka już nie muszą być jak u rybki wywinięte, wystarczy że widać języczek i są lekko wywiniete tak jak u nas. Mamy jednak prowadzić dzienniczek karmien, odciągać pierwsze mleko I fazy 15 ml i karmić resztą, a w między czasie przystawiać dziecko aby się napiło. I jak mi kobieta powiedziała, że jestem super Mamą, że wszystko robię jak należy - nerwy i emocje wzięły górę i się rozpłakałąm a Ona mnie przytuliła - kobieta do rany przyłóż!!! Więc od wczoraj karmimy się praktycznie na okrągło ale młody zadowolony więc jest ok. I dzisiaj jestem już trochę mniej zmęczona. Dzielę się z Wami tym co mi powiedziała - tak a priori przyszłych problemów laktacyjnych. Teraz laktacja jest już ustabilizowana, nie musimy już tryskać mlekiem jak z fontanny, nie musi już wypływać mleko z jednej piersi gdy karmimy z drugiej, nie musimy już czuć mega mrowienia jak wypływa mleko itp. Wszystko ma prawo się stabilizować przez to możemy mieć wrażenie że mleka jest mniej, że piersi są "puste" itp. To tylko złudne wrażenie. My mamy wrócić za tydzień - wtedy zważymy się ponownie i zobaczymy ile przytył,. ale powiem Wam, że ja psychicznie czuję się o niebo lepiej więc cieszę się że tam się wybraliśmy. idę pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestescie wspaniałe 🌼 goyek, niezły z Ciebie fachowiec:) to musi byc super pracowac z dzieciaczkami i miec poczucie wpływu na ich zycie. qassandra, czytam z zapartym tchem, o czym piszesz. sama mam poczucie, ze w piersiach prawie nic nie mam, albo jakos powoli sie napelnia:( Lusia je, ale po jakichs dwóch minutach zaczyna sie odrywac, znowu łapie, denerwuje sie i odrywa.. a tam juz po prostu nic nie leci:( nikogo kompetentnego tu nie mam, zeby doradził. jak sobie jeszcze cos przypomnisz, to pisz tu nam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy z rańca :) Maks przespał znowu od 20 do 7 - poprostu modzio, ale dostał potówek - kurcze ubrałam mu samego pajaca na noc bez body, no i chyba za gorąco - w czym kładziecie maleństwa do spania? bo ja już głupia jestem... goyek- super mają te dzieci, które trafiają na Ciebie :) u nas w przedszkolach to przeważnie starsze panie, które przepracowały już kupe lat i są już poprostu znudzone i gdzieś mają dzieci. Z jedną byłam wczoraj na ćwiczeniach, słyszałam jak rozmawiała z drugą,że idzie na emeryturę- a tamta do niej na to "będziesz tęsknić za pracą" a ona na to " za taką pracą się nie tęski" - to jak takie babsko ma zająć się dobrze dziećmi?? jak dla niej praca z nimi to zło konieczne..... u nas coś dziś niebo zachmurzone, słonce tylko troche się przebija, oby nie było upałów, a jeszcze dostałam @ więc i nerwy mam od rana haha no i zastanawiam się co robić, dostałam receptę na jasmin - musiałabym ją dziś kupić i od dzis brać, a nadal nie mam przekonania,czy faszerować się lekami, mąż mówi bym dała sobie spokój z tą trucizną, ale z drugiej strony nie chciałabym wpadki, bo narazie dwójka na długi czas nam starczy :) może kiedyś chciałabym trzecie...noi bije się z myślami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Dziś mi się dzień wcześnie zaczął...mam już nawet obiad gotowy. O 5tej córcia jadla a o 6stej synek wstał z płaczem, chyba za gorąco go bieramy do snu bo w pajaca. A córcia śpi w samym body i przykryta tylko flanelą. U nas w mieszkaniu jest strasznie gorąco bo i patelnia za oknem... No ale to moja wina bo jakos się skupiam głownie na córce i nie pomyślałam że synkowi też trzeba coś zmienić. Qassanda faktycznie anioł kobieta. Sama się wzruszyłam. Młode matki sa bardzo wyczulone i bardzo miło jest uslyszeć jakieś dobre słowa. Moja córcia też teraz mniej je. Choć i tak lepiej niż wcześniej Ale u niej to taki problem że jak jest rozbudzona to cała szczęsliwa przy cycu: co chwila puszcza aby sobie pogugac, pośmiac się porozglądać. No i co jej zrobić? Tylko na śpiocha grzecznie je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Goyek suuper informację , fantastyczny z Ciebie fachowca , fajnie mają Twoje przedszkolaki :) Mamula , ja zakładam do spania samo body bez spodenek ale na długi rękaw . i mody też czasami jest spocony , ale na krótki rękaw wydaję mi się że bym przesadziła . Co do tabsów to Tobie nie pomoge , jak przestane karmić to nie bedę brała , tak myślę za dwa lata ponownie zajść w ciąże i postarać się o córeczkę , może się uda , mnie czas już goni bo ja mam 35 lat , nie chcę być bardzo starą mamą , a tak mi się marzy córcia hmmm Pochwalę się Wam dziś mam rocznicę ślubu 10 lat , jak to szybko minęło . My zaraz do pareczku , tam mnóstwo drzew to i cien , tylko komarów moc , posiedzimy do 14 tej czy 15 tej , starszy się na placu zabaw z dziećmi pobawi a młody dotleni . Zyczę miłego dnia , musze Was poczytać , tak sobie każdego dnia obiecuję ale padam wraz z dziećmi , jedna kąpiel później druga jedno usypianie później drugie i przy drugim odpadam a dokładnie przy mizianiu pupy starszego Życzę miłego dnia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krismam - no to kochan GRATULACJE !!!! Piękna rocznica :) my też lecimy na spacer, póki skwaru nie ma - miłego dzionka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Quasandra jak sie ciesze że cię tak ta Pani podniosla na duchu i dodała wiecej WIARY w siebie;) widac ze taki doradca jest naprawdę bardzo przydatny! Goyek to fakt..jak wystepowalam z kims to bylo mi o wiele lzej;) i twoja wiedza bedzie tutaj BARDZO przydatna.. My jak tylko wrocimy to malego posle do przedszkola na pare godzin dziennie max4...ale dopiero od stycznia ..mam nadzieje ze maly trafi na tak kompetentne osoby!! Mamula tabletki mnie przerazaja..wszystko od zawsze mam jak w zegarku,bol taki sobie i zobaczymy jak bede miec teraz kiedy mi okres wroci...no ale wlasnie boje sie tych tabletek bo moga wszystko zaburzyc:O:O a 3 moze kiedys jak sie instyknt macierzynski obudzi bo na razie 2 i koniec...musimy bardziej uwazac... hihi Nika moja sie tak zachowuje juz po najedzeniu, no moze ostatnio je i patrzy mi sie w oczy haha cudnee..ale najlepsze jak po wszystkim sie usmiecha i gaworzyy z mlekiem w kacikach ust cudooo do spania, ja moja ostatnio kladlam spac w krotkim rekawku gdy to bylo tak cieplo ... Krismannn GRATULACJE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krissmam no to GRATULACJE! My wczoraj też z parku uciekaliśmy przed komarami. Tylko od wózka odganiałam. Ale powiem Wam że zakochałam sie córeczce...ona się potrafi tak smiać w głos że aż mi się łezka kręci. Z byle powodu się hichra i hicha...M ma pretensje że mocniej ją kocham...no coś w tym jest że bardziej się na niej skupiam. Ale synek taki nie był-do teraz jest bardzo powazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z niej radosnych wieści to nam pralka padła...zresztą nie nasza bo wynajmujemy. No i czekam na pana-fachowca. A wiecie jak pranie teraz szybko rośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamula-moj maly spi w samej pieluszce. tak zasypia.okrywam go jak zasnie pieluszka z tetry. albo,spi w samych bodziakach-troche wiekszych,aby nie przylegaly do ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam upalnie, goyek - fachowiec pierwsza klasa. Chciałabym ,aby moje dziecko trafiło na takiego jak Ty - pedagoga z powołaniem, kochającego swoją pracę :) qassandra - dobrze, że wybrałaś się na wizytę do poradni i trafiłaś na kobietę anioła. To rzadkość, ale jednak. Teraz musi być już tylko lepiej. Dużo wiary w siebie! mamula- tylko pozazdrościć takiego śpiucha nocnego :) do mojego pobudka 2 razy w ciągu nocy :( Maluszka od dwóch dni ubieram już na noc w krótki rękaw i krótkie nogawki. Najlepsze są całościowe krótkie rampersy. Przykrywam albo pieluszką flanelową, a jak jest troszeczkę chłodniej cieniutkim kocykiem. Co do tabletek - my nic nie używamy. Ryzyk fizyk :) krismam - najlepsze gratulacje. Jest co świętować :) Tyle lat razem - super! nika -ach masz Ty tą śmieszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U nas ogromny upał... Już wróciliśmy ze spacerku, bo o tej godzinie to słońce tak grzeje, że ciężko wytrzymać. Wychodzimy na trochę rano i potem dopiero ok.16-17. Mój Bąbel jest ubrany w samego bodziaka z krótkim rękawkiem a i tak ma potówki. Na noc do tej pory ubierałam go w samego pajacyka z długim rękawem, ale dziś w nocy spał w rampersie z krótkim rękawem i z krótkimi nogawkami. Teraz pojadł i strasznie marudził (wczoraj zresztą też marudził ale to z gorąca chyba) więc go rozebrałam do golasa :-) Leżał w samej pieluszce i usnął zadowolony. Qassandra ale na fajną babkę trafiłaś. Sama bym chętnie poszła do jakiejś poradni laktacyjnej bo mój Młody nie wiem dlaczego ale nagle zaczął cmokać przy jedzeniu. Do tej pory jadł ładnie a teraz coś mu się poprzestawiało. krismam - serdeczne gratulacje z okazji tak pięknej rocznicy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za słowa uznania :) faktycznie wykonuję pracę która sprawia mi wiele radości :) Mam pytanie do dziewczyn które mają KARUZELĘ WYSPA MARZEŃ TINY LOVE, ta muzyczka to bez przerwy chodzi 20 min? Na tyle można ustawić karuzelę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek! Krismam, serdeczne gratulacje. naprawde wyczyn;) duzo wiecej wspolnych lat wam zycze. nika34, u mnie tak samo. śmieszulek niesamowity, ech, życ sie chce:) no i mój m tez twierdzi ze kocham ją bardziej.. i ma racje:) ubieram lusie do spania w body, pajacyk, no i do tego spi w śpiworku, zważywszy na wilgoć i zimno w mieszkaniu. dzis była w samych bodziakach z długim rekawkiem i w spiworku, to jak ja wziełam do karmienia w nocy to była cała zimna:( zostane wiec przy pajacyku, gdy tak zimno, oczywiscie cienki z bawełny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUU Krismam piękna rocznica. Wszystkiego najlepszego dla Was obojga:) U nas ukrop jak w piekle.My juz po spacerku ,wychodzimy rano bo teraz to nie bylo by szans.Maly śpi w rampersiku i przykryty pieluszką a i tak potówki na szyjce mu wyszly. Tez myślałam o tabletkach ale dałam sobie spokoj moj M i tak jest w domu na weekendy tylko no i też mi się jeszcze córeczka marzy:) Nika mój mały też nalezy do takich śmieszków jak Twoja córcia tylko dzis strasznie marudny chyba przez ten upał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upał jak cholera.. U mnie w domu porażka - prawie 27 ' C !!! Latam po całym domu i rozwieszam wszystko mokre co się da, aby obniżyć temp. Dzisiaj zrobiłam już 3 prania. Wszystko schnie jak błyskawica. Wzięłam się za cięższe rzeczy typu koce. Wszystko prawie suche. Na dworze patelnia -31 ' C w cieniu :( \ Mały oczywiście nie śpi, bo kto by chciał spać w taki gorąc..a pije co godzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goyek jestes cudowna, dziekuje:) Te jego wystepy wygladaja tak: stoja lub siedza w szyscy razem w grupie, a widzami jestesmy my, rodzice wszystkich dzieci. Nie musi robic zadnych indywidualnych akcji, wszyscy spiewaja i tancza to samo, wiec nie jest to problem samodzielnego wystepu. Jest jednym z wielu, a nie solista. Nie wiem juz sama...narazie rok sie konczy, nie ma juz zadnych wystepow w planie, a od wrzesnia zaczyna swoja nowa "przygode" w PL. Nowe przedszkole i nowe otoczenie. Wiec woz albo przewoz. Albo bedzie lepiej, albo znowu bedziemy plakac....bo tutaj przez jakies 3miesiace codziennie rano plakal jak zostawialam go w klasie.Przechodzilo mu po mniej wiecej 2minutach po moim wyjsciu. Teraz idzie chetnie, nie placze i wrecz czasami musze na niego czekac, bo cos tam jeszcze musi skonczyc jak trzeba wracac do domu:). Goyek, zazdroszcze Ci tej pracy:) widac, ze robisz to co kochasz:) qassandra, fajna babka Ci sie trafila, od razu swiat inaczej wyglada, prawda? Wlasnie chcialam poruszyc temat ubioru do spanka:) czytacie w moich myslach:) Kurcze chyba musze zrzucic warstwe, bo jak was czytam, to ja tu dzieciatka smaze....zwazywszy, ze tutaj upal troszke inny niz Wasz w PL: krissman, Cieply usmiech Ci posylam na Wasza rocznice:) jestem w identycznej sytuacji:), tylko ja bede swietowac w sierpniu i tez mam dwojeczke potomstwa i tez prawie Twoj wiek:) mamula kurcze jak Ty to robisz, ze Maksiu tak Ci spi? Biedne te dzieciatka, ktore ta kobieta miala w grupie przedszkolnej...jestem zdania, ze albo robi sie cos dobrze, albo wcale,. Bo jezeli praca nie daje satysfakcji to tez efekty moga byc marne...a jak sie ma do czynienia z dzieciaczkami, to trzeba byc takim kims jak nasz Goyek:) Moj Marcusw nowym przedszkolu bedzie mial opiekunke, ktora dobrze znam:) wiec to juz dobra wiadomosc. I pare dzieciaczkow z przyszle grupy rowniez juz zna. nika zlotko, nie Ty jedna zakochana w coreczce...ahhhhhhhhhjak ja Cie rozumiem:) Ja biore sie za szycie, kupilam poszwe z ikea i chce z niej zrobic posciel do lozeczka :) pozdrowionka: Goyek dzieki jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he badka przebije Cię- u mnie 29 stopni w chacie... ale dla odmiany mała spi wczoraj i dziś jak złoto tfi tfu czyli budzi się, zje i po godzince zasypia na 2 godziny;-) Za to pan fachowiec nie naprawił pralki, jak będzie miał części to może się zjawi w sobotę...hm będe miała zajęcie z tym ręcznym praniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieźle u nas jak bylo cieplo to max 25 w pokoju na gorze mielismy gdzie to slonce w wiekszosci mamy..na dole chlodniej.. za to w sloncu na dworzu skwar.. dzisiaj nie pada i chlodniej jest ale za to slonko grzeje wiec jest ladnie..moze sie troszke ociepli..musze sprawdzic pogode na niedziele ..jak bedzie zla to M zamiast w sobote na 4h do pracy to pojdzie w niedziele na 6 i bedzie mial podwojna stawke... bede sie nudzic jak mops...weekendy lubie razem spedzac!!! teraz w piatek chcemy sie wybrac do biblioteki...chce malego zaczac wdrazac w ksiazki i go do nich przyzwyczajac ze to nie jakas prehistoria:P a rosnie mi kurcze ten dzieciaczek...ostatnio mowie do niego ..juz nie lej tyle plynu (zmywa naczynia) bo sie konczy a nie mam pieniazkow..a on na to TATA MA :O teraz kiedy mieszkamy 30min piechota od miasta to w rzeczy samej rzadko widzi kiedy ja placę:P oj wszystko sie zmieni jak tylko wrocimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie smoczki
dziewczynki jakis smoczkow uzywacie do karmienia? moj maly ma skonczone 3 miesiace i nie wiem czy przestawic sie juz na wiekszy? jak wy robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika u nas byl 2 miesieczny okres kiedy to nie mieslismy w czym prac bo nam pralka padla z agencji tak sie spieszyli z jej naprawą....za to siasiad uzyczal nam swoją;) dobry irlandczyk hehe teraz to czesto malej sama przepieram recznie ciuszki po co 3 kapieli np. bo one sa bardziej zaslinione;) i tylko wiruje w pralce, kurde za malo tego czasem mam aby do pralki wrzucać. a szymka i nasze piore osobno wiec zbiera sie szybko to fakt przypomnialo mi sie cos raz M przepral malej bluzeczke bo go poprosilam i jak ja 'wyrznął' z wody ze zrobila sie szersza jak dluzsza:O haha ale mielismy ubawww..ja sie prawie poplakalam jak on mi ja ukratkiem pokazywal ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie was doczytałam i jestem na bieżąco, Lilianka leży na kanapie i gawoży sama do siebie. Potrafi tak około godziny, niestety jak tylko kamerę zobaczy to cisza. Trzeba ją z ukrycia filmować. Juz po chrzcinach, mała strasznie płakała jak ksiądz wprowadzał nas do kościoła, może z powodu głośnego śpiewu. Natomiast jak polewał jej główkę wodą to zodowolona na całego i uśmiechnięta. Jedzonko z firmy smaczne, ogólnie impreza udana. wazka85 ja Ci nic nie wysyłałam po niemiecku, może jakaś rekalma, jestem na etapie poszukiwania zdjęcia. Gosiaaa nasza mała praktycznie od urodzenia nie śpi w dzień, jej drzemki są po 30-45 minut 2x dziennie o ile są, czasami potrafi cały dzień nie spać jakby bała sie, że coś wydarzy sie bez jej udziału. mloda0308 nasza Lila na 3 miechy i waży 5200, teściowa też gada, że mało lepiej ją dokarmiać butelką to przytyje itp. Nawet tego nie słucham. Kobietki zastanawiam sie nad spacerówką, nasza rozkłada sie zupełnie na płasko ale pisze, że od 6 miesiąca. Lilianka w gondoli wydziera sie w niebogłosy, jak nie śpi to nawet nie można jej do środka włożyć a na spacerze gdy sie obudzi to nie można jej uspokoić, ostatnio mój M. niósł ją do domu na rękach bo aż sie ludzie oglądali tak płakała badka ja wyczynowo spotru nie uprawiam, kiedys ćwiczyłam pilates a od 3 lat Nordik Walking drepczę (tak 3 x tygodniowo) - poród miałam koszmarny, 10 godzin a liczę tylko te te spędzone na porodówce, nacięcie a na końcu przyssawka bo mała miała przekręconą główkę. Wszystko skończyło sie ciężką anemią, dwa miesiące brałam ogromne dawki żelaza. Goyek my kupilismy na Zaczaroanych Snach sukienkę rozmiar 68 i była dobra a chrzest Lila miała w 11 tygodniu życia. Po prostu zmierzylismy ją dokładnie jak się dało wg. tabelki, tylko kapelusz był za duży. sisipolenta robilismy już foto do paszportu, pani nie kazała wyjmować małej z fotelika tylko położylismy je za główka białą pieluszkę i machnęła foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelinko cieszę się ze mogłam ci pomóc. Tak sobie myślę, o tym co dopisałaś...jeśli on nie występuje sam a i tak płacze... mam pytanie: płacz wywołuje u niego cały występ, czy tylko np mówienie wierszy? Są dzieci które uwielbiają się ruszać, tańczą podskakują, to im gra :) dobrze się czują w ruchowych występach, ale nie lubią mówić wierszy, bo zapamiętanie wiersza to dla nich kłopot, i nawet jeśli go się nauczą to i tak się denerwują, bo wiedzą jakim wysiłkiem to okupiły, i boją się że będzie tak jak za czasu uczenia się czyli że będą się myliły. Dobry nauczyciel zadba o to, by np wiersz o silnym drzewie jak tata mówiło dziecko, które chętnie mówi wiersze, a dziecko które ma z tym problem będzie najwspanialszym drzewem szumiącym na tle słów wiersza. Jedno i drugie dziecko będzie zachwycone, spełniło się na scenie,jedno pięknie mówiło, a drugie pięknie poruszało rękoma jak gałęźmi i szumiało jak prawdziwe drzewo (nauczyciel wcześniej wzmocni w dzieciach poczucie wagi i roli jaką każde z nich ma do spełnienia, doceni trud jednego i drugiego) mamusie będą wzruszone, a tatusiowie dumni. A inni nieświadomi tego trochę "podstępu" a trochę zabiegu pedagogicznego, rodzice nagrodzą oklaskami dwójkę artystów w równej mierze, bo występ zachwyci oryginalnością i spójnością występu. A mój Samuś śpi, w pokoju ma chłodek, bo po południu z tej strony pokoju jest cień. Przykryłam go tylko pieluszką, otworzyłam mu balkon... i podglądam jak smacznie śpi :) A i wczoraj po dniu przerwy było kupa :) wiecie co jak to się wszystko zmienia przy dziecku, wcześniej przez myśl mi nie przeszło że kupa wywoła taką radość w moim sercu :) ciekawe czego jeszcze się nauczę bo w sprawie takich maluszków jestem zielona...przedszkolaki to to :) no cóż ale jestem otwarta na naukę, więc się uczę mojego maluszka, czytam was i z dnia, na dzień jestem mądrzejsza. Wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i Krismam też wielkie gratulacje ode mnie 👄 piękna rocznica! 10 rocznica znalazłam że to: 10 lat - wesele cynowe, Wiec tak sobie pomyślałam że cyna łączy różne elementy ze sobą za sprawą gorąca (kiedyś lutownicę miałam :) ), więc przed wami gorący rok, pełen bliskości i spójności :) tego wam życzę cyna też daje się wyginać, a wy przy maluszku na pewno nieźle się nawyginacie żeby zobaczyć uśmiech na tej pięknej buźce :) więc wszystko z rocznicą się zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pytanie o kruzelkę Tiny Love. Pytam o tą muzyczkę, bo mi się karyzelka zepsuła. M kupił nową nakręcaną, ale muzyczka starcza tak na 2 minutki, to ja nawet do łazienki nie zdążę polecieć :( A swoją drogą na stronie tej karuzelki tiny, piszą ze ona niby do 5 miesięcy , dziewczyny które mają maluszki, podpowiedzcie, później maluch już nie będzie nią zainteresowany? Jak już kupię to kupię nową ,żeby znowu mi nie padła :) a to jednak trochę wydatek. Jak by miała być używana tylko do 5 miesiąca, to może kupię jakąś inną tańszą, co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goyek, on nie chce robic nic, niezaleznie od tego czy to spiew czy wierszyk czy taniec. A pamiec ma dobra i muzyke uwielbia bo cale piosenki na pamiec leci i to nie tylko te z przedszkola ale glownie te, ktorych ja slucham:). W domu nam spiewal rozne z tego przedstawienia, ale tam na miejscu NIE i lzy jak grochy:( Chyba musze go zabrac na jakies przedstawienie w charakterze widza, jak myslisz? Moj ojciec skwitowal caly problem jednym zdaniem: Nie musi byc aktorem ani zadna tam gwiazda..i tak jest super chlopak:). u nas 33stopnie w cieniu...i ani sekundy wiaterku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×