Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Mamulka --- byłam, byłam. W sumie nic mi nie powiedział bo za wczesnie. Na 30 lipca mam USG. Motylek--- dzidzia może mieć nazwisko taty- nie musicie być małżeństwem. Skonam od tych mdłości bleeee. Dziś mam fatalny dzień, nawet nie mam siły chodzić. Jestem słaba i kręci mi się w głowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki jak Was czytam to czasami zastanawiam się czy napewno jestem w ciąży, zero dolegliwości czasami tylko pobolewa mnie brzuszek. Mam nadzieję, że dalej tez tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jakiś paskudny dzień że nas tak bardzo mecza te mdlosci i to prawie od samego rana Jesli chodzi o nazwisko to nalezy tylko przed kierownikiem USC zlozyc uznanie ojcostwa, Ty bedziesz musiala sie na to zgodzic, kierownik USC opowie o zobowiazaniach zwiazanych z ojcostwem i po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LATTE MACCHIATO - leciałaś juz kiedyś? bo nie wiem czego się boisz czy tego jak to w ogóle wygląda, czy że będzie cię np. mdliło w samolocie? natka -- a czy takie zaświadczenie w USC mogę złożyć jeszcze przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czsc dziewczyny :) Wlasnie wrocilam z pracy i prawie bieglam po schodach bo taka glodna bylam haha. Widze ze dopadly Was dolegiwosci :( ja na szczescie zero :) brzusio tylko czasami lekko zaboli, ogolnie poki co czuje sie super :) Co do latania samolotem slyszalam rozne opinie, jedni mowia ze jesli ciaza jest ok to nie powinno nic sie stac a inni ze zmiana cisnienia moze spowodowac poronienie ( w pierwszym trymestrze ). Ja postanowilam nie ryzykowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚLIWA81
NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02................. Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28 .02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28. 02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23-----....23............21.05..........01.03.. . ............. lily white..............29............18.05...........01.03...... .. .... SZCZĘŚLIWA..........28...........30.05...........05.03. ..Szczecinek ja-mala-ja.............38............31.05......... .06 .03. ............. joanna84..............25............31.05...........07. 03..Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin lulu2008................31............25.05..........09. 03....Warszawa mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek motylek_85............23............04.06..........10.03 ........śląskie Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ 16.03 ... ok.Wawy figleaves..............30............10.06..........17.0 3.....Gloucester Mamulka28............28............10.06..........17.03. ................ kubasia................38.............09.06..........17. 03......Szczecin elakl....................27............11.06..........18 .03. ............... Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚLIWA81
Figleaves niestety już jesteśmy w Polsce, niestety bo nie był to nasz wybór, ale myslimy o powrocie jak sprawy osobiste się poukładają ;) Szczerze mówiąc licze na następny rok, ale zobaczymy. Pocieszyłyście mnie że te "poranne mdłości" to wcale takie poranne nie są. A jeśli chodzi o piersi to nawet spać w nocy nie mogę na brzuchu bo tak bolą, mąż się cieszy bo urosły i są napuchnięte, ale o dotykaniu nie ma mowy ;) Figleaves i jak wiadomość o ciąży przyjął boss-terrorysta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babuszki chciałam tylko poinformować ,iż : Dziadki już wiedzą i są przeszczęśliwi a szczególnie dziadek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek_85 latałam i znam bardzo dobrze Egipt więc tam na miejscu się niczego nie obawiam tylko tego lotu że z powodu zmian ciśnienia może dojść do poronienia lub innych komplikacji :( i dlatego chyba odpuścimy w pierwszym trymestrze ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki wpadłam tylko na chwilę, żeby napisać ,że ćmienie podbrzusza trwały tylko jeden dzień więc macica sie rozrasra, jestem cały cas zmęczona po pracy śpię leżę kręcę się ale żeby cos porobić w domu to nie ma mowy i jeszcze na dodatek jak tylko wstaję a wieczorem idę spać to cały czas mnie mdli poraszka.u mnie jest 7 tc i naszczęście nic jeszcze nie przytyłam ale z pierwszym przytyłam 17 kg a po porodzie spadłam 19 więc myślę, że tym razem będzie podobnie pozdrawiam:))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie! Pierwszy test pozytywny - 13 lipca, ale wierzyc mi sie nie chcialo bo oprocz braku okresu zadnych objawów nie mialam. Drugi zrobilam wczoraj - od razu 2 grube kreseczki czyli moge sie chyba cieszyc:) Ostatni okres mialam 10 czerwca wiec termin mi wyszedl na 20 marca 2010. Chciałam od razu biec do gina ale juz przez telefon mi powiedzial ze to nie ma sensu bo on i tak nic nie zobaczy (ale przynjamniej spytal jak sie czuje i czy nic sie nie dzieje) Wizyta dopiero 6 sierpnia... Mam do was pytanie bo troche mnie to martwi - oprocz bolacych piersi nie mam zadnych innych objawow czy to normalne? Zero mdlosci, smaków na rózne rzeczy itd Sorry ze sie tak rozpisalam jak na poczatek:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚLIWA81
Hej Ola_26 i GRATULUJE! ;) Nie martw się, że nie masz objawów, mnie na samym początku tez tylko bolały piersi a poza tym jakby nigdy nic tylko częściej sisiu chodziłam ;) Dopiero tydzień temu zaczeły się mdłości i ogólne zmęczenie. Ja też chciałam mdłości, bo sie martwiłam, a teraz jak pojawiaja sie o każdej porze dnia i nocy to mam ich dosyć. Więc będzie oki ;) Jeszcze raz gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu jasne ,że tak każda ciąża jest inna. Ja na ten przykład mam niedoczynność tarczycy...wszystkie na około mają mdłości a jak jak na razie miałam 6 takich sytuacji :) ale ja mam wytłumaczenie --> teraz poziom hormonów u mnie jest idealny :):):) Dziś byłam na badaniach , wizytę mam w środę zobaczymy co mi powie :) Czasami mam myśli :Czy ja w ogóle jestem w ciąży??:D:D: A to właśnie dlatego ,że za dobrze się czuję ...męczy mnie tylko senność... Pozdrawiam wszystkie ciepło 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po pracy i wkońcu URLOP co prawda spedze go w domu,bo do PL lecieć nie chce boje sie,nie chce ryzykowac. Miałam dziś lekkie spięcie z szefem.Otóż mówię mu,że mam list dla niego a on przerazony i mówie mu,że to tylko informacja dla niego o ciąży a ten z góry mi mówi,ze ni9czego nie podpisze. No to jak ja rzuciłam mu przepisami,które wcześniej wydrukowałam to zrobił wielkie oczy i podpisał bez problemu.Mało tego powiedział,że w grudniu normalnie pusci mnie na macierzynski (jakby to od niego zalezalo) ;) ale w każdym razie podpisał i teraz odpoczywam 2 tyg a pozniej sie zobaczy. Opowiem wam pewną sytuację; Pokazuję swoim dzieciom jak w tym momencie wyglada dzidzia i jak bedzie wygladac w kolejnych tygodniach a mój 3 letni synek powiedział ,,to nie dzidzia to duch,, :D I dzis graliśmy w pilke czyli rzucałam mu piłke on łapał i on mówi ,,babciu a teraz do duszka rzuć,, :D :D :D usmiałam się ,że w brzuszku mam duszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie uspokoiłyście dziewczyny - dzieki. Czuje sie naprawde dobrze i mam nadzieje ze taki stan potrwa jeszcze jakis czas. To jest moja pierwsza ciąża wiec wszystko jest dla mnie nowe i nie za bardzo wiem co i jak:))) Aha nie napisalam ze 1 pozytywny test zrobilam dzień po 1 rocznicy slubu- taki fajny prezent dla męża i dla mnie:) A teraz uciekam od komputera, szkoda dnia na siedzenie w domu przy takiej pogodzie. Miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki 🌻 Jak się czujecie??Jak mija Wam dzień?? Ja jak zwykle kiedy jest piękna pogoda kibluję w pracy :P :(:(:( Jest duszno parno czyli to czego nie znoszę !! Wczoraj odebrałam swoje wyniki i patrzyłam w necie ,żeby je zinterpretować : Nawet nie źle ....ale niektóre są na granicy normy ....ale to wiadomo ciąża Powiem wam ,że jeszcze nigdy nie miałam tak dobrych wyników tarczycy :):) :D:D jak zawsze miałam kolo 3-4 norma jest od 0.27 - 4.20 , ale przy mojej niedoczynności to im niżej tym lepiej :) nawet najlepiej by było jakby bym miała poniżej 0.5 , ja miałam 2.19 więc i tak ładnie :):):):) się rozpisałam :):) nie gniewać się na mnie z tego powodu :) Pozdrawiam buzaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Widze ze dzisiaj cos cisza, pewnie wszystkie korzystaja z weekendu :) ja dopiero co z pracy wrocilam, zrobie obiadek i poloze sie na chwilke bo poprostu padam. Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elakl nie wszystkie korzystają z pięknej pogody ...niektóre czytaj ja :D:D siedzę w pracy od rana do wieczora i niestety jutro też :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Blask- wyrazy współczucia🌼 Ja odpoczywam, nie robię nic a nic:D No zmieniam kanapy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razidwa
ja zrobilam test ciazowy 19.06, 22.06 zostal potwierdzony testem krwi, 9.07 uslyszelismy dwa bijace serduszka! termin porodu wypada mi na 1 marca 2010. p0zdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WoW GRATULACJE PODWÓJNE {kwiat]❤️❤️ to pierwsze bilźniaki wśród marcóweczek :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś byłam z dziećmi na mieście i w wesołym miasteczku :D Wróciłam zmęczona,strasznieeee zmęczona pobolewał mnie brzuch.Wzięłam no-spe i zasnęłam.Teraz czuje się dobrze,ale wiecie jak ja w ciągu dnia robiłam sobie 3-4-5 razy drzemki a tu cały dzień na nogach czuje sie teraz niedospana. Buziaki,miłego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dopiero teraz zawitałam:) cały dzień spedzilam w pracy i jestem wykonczona. na dodatek moj mezulek wyjechal na tydzien i teraz sama siedze w domu tak pusto i cicho:( ciagle doczytuje sie w waszych wpisach jak sie czujecie, ktora ma mdlosci ktora nie:) i tylko sprawdzam w tabelce, bo u mnie na razie zadnych mdlosci, wszystko wcinam, jest super 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Was już dużo super :) dziewczynki gratuluję :) Izabell tez mialam termin na 18 marca :) Pozdrawiam marcówka 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Kobitki z rana :) Ja melduje się w pracy i tak już tu do wieczora zostanę niestety :( U mnie zaś leje ......już chyba tak to trwa od poczatku wakacji albo upał-skwar-duszno albo non stop pada deszcz Przynajmniej nie żałuję ,że muszę siedzieć w pracy :D Jak się dziś czujecie????Co u WAS?? Tak coś cicho ostatnio.....chyba wszystkie uciekły na jakiś urlopik bądź weekend :) w takim razie do sklikania Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×