Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

No cóż widzi...ale mało, bo bardzo dużo pracuje . Jak coś się odezwał, że on nie powinna tak robić ,a inaczej to go zjechała z góry na dół :/ .Kazała mu się nie wtrącać, bo ona siedzi i się zajmuje, a jego nigdy nie ma. Ona nienawidzi jak jej ktoś mówi co ona ma robić :/ .Za to komuś lubi udzielać złotych rad :/ Ja też spadam bo mąż burczy że za dużo siedzę :P . Nie dość że nadgodziny pracował ,obiad gotuje to dodatkowo małym się zajmuje :P .Chyba mi za dobrze :P Lecę do moich chłopaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi, wy uciekacie a ja wlasnie zasiadlam!!! davidzia juz spi, od pol godzinki, ja porobilam co mialam zrobic a tatusia nie ma bo gra koncert.... ale ja mialam dzisiaj wychodne, wiec odetchnelam! :) bylam u przyjaciolki, na kawie i plotkach, a M skakal z dzieckiem!! :) przypomnial sobie nawet, ze brakuje mu jakiegos kabelka i musi do sklepu, obiecalam, ze bede przed 17 ale okazalo sie, ze nie musialam sie spieszyc, bo ubral malego i pojechali na zakupy. ogladne jakis film i tez do spania ;) jak czytam co opisujecie to sie az wierzyc nie chce! ale prawda jest taka, ze my sie trzesiemy, co dawac jesc, jak dawac, itp., itd. a dzieciaki u innych beztrosko i bez zbytniego nakladu pracy sie wychowuja... smutne ale prawdziwe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
zgadzam sie,i co sie okazuje?że takie niezadbane dzieciaki chowają sie lepiej niż te nasze,na które huhamy i dmuchamy..ajć,szkoda słów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wnika-ale ci zazdroszcze! w moj maly belzebub rozki nam pokazuje i spac nie chce.i to od kilku dni. teraz probuje raczkowac zamiast spac:( wczoraj to samo,zasnal chyba po 22 i to grubo po. nie wiem skad ten speed w nim.caly dzien tak sie zachowuje!! mama wiki-sliczna masz coreczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny :) Lawina Kubus jak zwykle mnie zaskakuje :D wlasciwie nie.. on mnie juz niczym nie zaskoczy :D super raczkuje :) Az sie wierzyc nie chce ze ma pol roczku :) Wazka masakra z ta laska co nie wstaje do swojej coreczki :( Ja rozumiem wiele rzeczy i np. jakies techniki nauczenia dziecka snu ale w pewnym wieku (np naszych maluchow) i oczywiscie specjalnymi metodami a nie olewaniem i zostawianiem tygodniowego szkraba. Az mi sie smutno zrobilo :( Bo to jest w ogole niebezpieczne. Co jak w pewnym momencie ona sie zaniesie? Niewiadomo jak zaniesienie sie moze sie skonczyc. Moja chrzesnica sie keidys tak zaniosla ze stracila przytomnosc (jak miala 2 latka). Arturkowi sie to zdarzylo 2 razy i az caly zsinial myslalam ze na zawal padne ze strachu o niego :( nie no po prostu brak slow.... ale czego mozna bylo sie spodziewac jak pisalas ze byla zawiedziona ze bedzie miala corke a nie syna :/ Boze.... ludzie czekaja na dziecko, staraja sie latami. Tej sie traflo szczesciarze jednej i jeszcze wybrzydza :/ Lawina a co do tych odparzen to niezle :/ W ogole ja nie rozumiem niektorych matek... Ja bym Arturkowi nieba przychyliła gdybym tylko mogła i tak mi sie juz to macierzynstwo zaczyna powoli udzielac dodatkowo na obce dzieci :P i nie rozumiem jak mozna patrzec jak sie dziecko meczy i postepowac dalej wg. wlasnego widzi mi sie. Saskiana czy Twoj synek toleruje tego niekapka? ja mojemu go pokazalam i strasznie sie wkurzyl. Zaczal mi plakac i w ogole... Pomyslalam ze moze ma za szeroki ustnik i kupilam z Tommeego ale jest to samo :( nie wiem jak go nauczyc z tego pic. Wkurza sie tak ze ostatnio prawie sie zaniosl ze wscieklosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yuuuppiii zasnal!!!ufff savanna-no wlasnie toleruje,sama sie zdziwilam jak mu pierwszy raz go dalam,to od razu wiedzial gdzie go wcisnac. nie pije niego jakos duzo,ale za kazdym razem jak w buzke trafi to cos pociagnie.chociaz cos. ale,ze twoj Arturek sie wkurza hi hi,niezly agent.ciekawe co go tak denerwuje w tym niekapku:) leeeceee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie zapomnialam: Artur zaczal mi sie budzic w nocy ok 3 i nie wiem dlaczego. Ma strasznie czuly sen a my sie wiercimy strasznie w lozku i zastanawiam sie czy moze to od tego? Nic mu nie podaje jak sie obudzi. Zadnego picia, zadnego mleczka. Dostaje smoczka do buzki, jesli strasznie placze to go przytulam i odkladam spowrotem. CZasami pokolysze troszke lozeczkiem a czasami nie i zasypia. No i zastanawiam sie co jest przyczyna jego przebudzen. Dzisiaj bylo to samo i jak zasnal to spal do 7 wiec watpie by chodzilo o głod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saskiana tez bym to chciala wiedziec :P Arturek jest bardzo spokojnym dzieckiem i malo placze ale tego niekapka nienawidzi ehh.. a ma takie 2 sliczne kubeczki. Szkoda ze z nich nie chce pic, ale trudno sie mowi :) Moze keidys sie przekona. Na razie juz nawet nie probuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, pod wzgledem spania to zote dziecko!!! ale od samego poczatku go uczylismy, ze 19 kapiel, potem jedzenie i spanie. pada w 3 min. nawet do lozeczka stolka nie przystawie zeby usiasc a ten juz ma opad powiek. minus jest atki, ze przy jedzeniu juz jest czasami taki spiacy, ze wyje... ja mu lyzeczle, on przelyka i w ryk, ja mu lyzeczke, przelyka i w ryk... to samo bylo dzisiaj z butelkami porannymi, walka, ze hej. juz sie naprawde wkurzylam! potem mialam wyrzuty sumienia, ze zla matka jestem :( saskiana, nie mow o dzecku, ze belzebub, bo sie pomaranczka odezwie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie z tym nie dbaniem i wychowywaniem zdrowych dzieci to tak nie do końca prawda .Ta od odparzeń nie słuchała jak jej matka mówiła że ta dziewczynka mruży oczy jak patrzy na TV . I tak zeszło ze 2 lata. W końcu na bilansie czy czymś takim wyszło ,że dziecko nie widzi w 75 % na 1 oko a w drugim na 50 % . Lekarz jej powiedział ,że jak by przyszła wcześniej to by dużo lepiej sprawa wyglądała. :/ .Okulary kupili jej jedne :/ Żaliła mi się że wydała 250 zł plus 25zł na takie coś co zakrywa 1 oko :/ .Mieli chodzić na kontrolę i zmniejszać jej wartość tych szkieł Poszli i nie było poprawy poszłi i nie mieli pieniędzy na szkła .Jak się dowiedzieli ,że musieli by kupić nowe okulary to zrezygnowali Wolą sobie flaszkę kupićOni w ogóle jakoś dziwnie ją traktują .Wolą chłopcówo niej mówią że jest mazgajem Szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saskiana no właśnie uważaj bo ja czuwam !!! Wiecie co. Wczoraj wypiłam 1,5 wina Sakar .Jak mnie dziś głowa bolała. Mnie zastanawia jak takie lumpy mogą pić codziennie . Ja dziś spędzam wieczór oczywiście samotnie . Tylko ja Żywiec i ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
he ja wczoraj takrze pozwoliłam sobie na lampkę (DUŻĄ:))winka i dziś czułam to samo..głowa myślałam że pęknie a do tego moja mała już od 6 na nogach...uf,nawet nie odespałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_z_2009
Witam wszystkie mamusie. Jeśli któras ma ochote i czas na poznanie nowych mam i podzielenie się swoimi doświadczeniami związanymi z macierzyństwem to zapraszam serdecznie na prywatne forum Rejestrujcie się http://www.mamazjajem.fora.pl/ Gwarantuje miłą atmosfere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
WITAM MAMO Z 2009:)KURDE DZIĘKI ZA ZAPROSZENIE,ALE TU TEŻ TAK MILUTKO MIĘDZY NAMI BABKAMI:)MOŻE WY DOŁĄCZCIE DO NAS:)NOWE TEMATY MILE WIDZIANE..I MAMUŚKI OCZYWIŚCIE TEŻ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_z_2009
mama_z_2009 oczywiście to ja masriska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. swoją droga ciekawa ta pomarańcza . Ma ktoś wyobraźnie :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dupie z lawina!
ty tez masz wyobraznie, cale dnie na necie, a dziecko samo przed dvd!!! ,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Masriska widzę że lubisz pogadać sobie sama ze soba;-) Nasza rodzinka nad morzem;-) hihi tak nad polskim:-) ale bardzo mi się podoba mimo że jako ostatnią w rodzince łamie mnie przeziębienie...przetrzymałam wszystkich aż mój organizm zaczął wymiękać;-) tatko pasjami biega na plaże, zabrał synka a ja się wyleguję w hotelu i korzystam ze snu córci:-) hm chodzi mi po głowie zamknięte forum...laski na serio co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
WIESZ,TO BYŁO BY CHYBA DOBRE:)DUŻO TU POSTÓW NIE NA TEMAT I BEZMYŚLNOŚCI...A TAK PRZY OKAZJII..JAK MIAŁA BYM OPIJAĆ KAŻDY PROBLEMIK TO MUSIAŁA BYM BUDZIĆ SIE Z BUTELKĄ ALKOCHOLU:)PS.UDANEGO URLOPIKU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika, ja jestem za! udanego urlopu i mam nadzieje, ze pogoda dopisze. gdyby wszystko poszlo z planem to ja powinnam byc po urlopie nad morzem, ale zabieg davidka wszystko pokrzyzowal... trudno sie mowi! jodu nalykamy sie innym razem! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem Babeczki, ja dzisiaj niewyspana bo młody jak się o 3 obudziło to dopiero przed 5tą zasnął. Wczzoraj podałam mu pierwszy raz marchewkę, nawet pojadł ze 4 łyżeczki i napił się łyczka wody z kubka niekapka. Ale cały czas jest na piersi. W nocy budzi się co 2-3 godziny i tak się zastanawiam czy tojest kolejny skok rozwojowy? czy możę nadrabia w nocy tego czego w dzień nie zje? qrcze już sama nie wiem. W sumie to przyzwyczaiłam się do tych karmień nocnych - trawją tylko 5-10 minut i od razu po zjedzeniu zasypia, ale wczoraj to było ciężko. M tylko wygoniłam żeby go ululał. My się nadal też lulamy do snu. Wiem, że może być ciężko później aby sam zasypiał, ale sprawia mi to przyjemność. Lubię tego mojego ciężarka kołysać w ramionach, wiem że pewnie już tego w życiu robić nie będę więc korzystam mimo żę waży pewnie 7.5 kg i kręgosłup to mój już odczuwa boleśnie. A wiecie mojemu młodemu na policzku i w okolicach pupci (krzyże) wyszły takie zmiany skórne - coś a la jakiś liszaj. Nie wiem od czego to możę być. Nic nie zmieniałam - pampersy te same, proszek ten sam, dieta (z wyjątkiem dodania Nutelli ;P) ta sama więc od czego to możę być? Gdyby to była jakaś alergia pokarmowa to spodziewałabym się innej kupki, ale kupy są te same. Może to od śliny? ale wtedy skąd takie zmiany nad pupcią.. już sama nie wiem. Macie jakieś pomysły? no i czy Wasze dzieci też się tak często budzą w nocy? zwłaszcza te, które są jeszcze tylko na piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
HEJ MOJA WIKA MA TO SAMO I W TYCH SAMYCH MIEJSCACH..LEKARZ MÓWI ZE NA POLIKACH TO OD ŚLINY DZIECKA I KAZAŁ DUŻO NATŁUSZCZAĆ...NA DUPCI JEŚLI NIE JEST ROZPALONE SAMO ZEJDZIE...A CO DO JEDZNIA TEŻ IDENTYCZNIE..POPROSTU SKOK ROZWOJOWY...ZARAZ MINIE:)ACH TE NASZE MALUSZKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassandra...moja też się tak teraz budzi! a przecież jak miała 2 m-ce przesypiała nocki:-( w sumie nad ranem też ląduje już u nas w łózku to wtedy poleżymy do 8-9tej... U nas to może alergia? ale raczej czuję że ona juz nie najada się moim pokarmem w dzień...więc idę na konsultację do alergologa i zaczniemy coś podawać. Tylko że próbowałam już uczyć ją jeść z łyżeczki sinlak, słodkie to przecież a moja córcia za chiny tego nie chce:-( rety jak się krzywiła i pluła...ja nie wiem, ze 4 razy próbowałam i nic z tego Qassandra a te podrażnienia w pojedynczych miejsach to może reakcja na potarcie, podrażnienie od proszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassandra to nie tylko Twój się tak budzi, mój Filip też co 2-3 godz i identycznie poje 5-10 min i natychmiast zasypia. Też jest na piersi. Ostatnio coś się z nim działo i w nocy co mu smoczek wypadł to jęczał, więc ja mu wkładam, za chwilę to samo i tak z pół godz. Jeśli chodzi o liszaje to ma właśnie na krzyżu i na główce w jednym miejscu, w tym tygodniu idziemy się szczepić ,więc zapytam pediatrę. Lawina i ważka to co piszecie o niektórych matkach to aż ciarki przechodzą, coś okropnego jak ludzie mogą być nieczuli. Lawina Twój smyk jest niesamowity, ale silny chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi! jutro idziemy do szpitala, a we wtorek david bedzie mial zabieg. trzymajcie kciuki! dzisiaj u nas laaaaaaalo caly dzien. maluch sie wietrzyl na tarasie 15 min. a potem musialam go wwozic do domu bo znowu lalo :/ a wietrzorem sie wypogodzilo, wiec wsadzilam go w chuste i pomaszerowalismy na polgodzinny spacer :) mamusia spalila troche kalorii a dziecko sie dotlenilo :) moja dieta w kazdym razie dziala, jeszcze 1,5 kg, gora dwa i bede happy :) ;) <stopka>TP:17.02 Plec:chlopiec- Davidek Waga: 6250 :)</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ale moj Mateusz dal mi dzisiaj popalic, spal przez caly dzien moze 2,15min:(padam ze zmeczenia, no ale mam nadzieje, ze przynajmniej noc przespi. Jest teraz tak starsznie aktywny, ze nawet mi sie chce uciac drzemke w ciagu dnia, a on tylko by patrzyl i podziwial wszystko, podgladal i bral do buzi wszystko co leci:) klade sie spatki niedlugo, bo nie wyrobie jutro do jutra mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Piotruś też ma takie liszaje, jednego miał na piersi i już mu schodzi a drugi jest z tyłu na główce ale nie wiem od czego to maże być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
HEJ MAMKI PIĘKNIE DZISIAJ NA DWORZE,SPACEREK PRZYMUSOWY U NAS NOCKA SUPER PRZESPANA.GOŻEJ Z RANKIEM NA SAMĄ MYŚL MNIE KREW ZALEWA; A WIĘC TAK:RANO OK .5 ZADZWONIŁ TEL.WKURZYŁAM SIE ,MAŁ SIE OBUDZIA.NIE ODEBRAŁAM....5 .05 DZWONI DRUGA KOMÓRKA..WYŁĄCZYŁAM...5.10 SACJONARNY-NERWY MI PUŚCIŁY ,ODEBRAŁAM...A TU ZNAJOMA Z PRACY MOJEGO MĘŻA DZWONI POWIEDZIEĆ,ŻE WCZORAJ ZABALOWAŁA I NIE MA CZYM JECHAĆ DO PRACY...ODDAŁAM SŁUCHAWKE JEMU,ALE CZUAM ŻE PARA IDZIE MI USZAMI WIĘC MY KOBIETY NA NOGACH OD 5 A NAJLEPSZE JEST TO ŻE TO NIE PIERWSZY RAZ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×