Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Goyek oprócz uśmiechu i podziękowania nic więcej nie dałam :) Paczki nie rozpakowywałam z czystego lenistwa bo mnie telefonem z łóżka zgonili i trochę niekumata byłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się dopisałam bo późno do was dołączyłam OCZEKUJĄCE MAMUŚKI: NICK............WIEK...........TERMIN............PŁEĆ.. . ...........IMIĘ Nikam074.......35.......26.05.....01.03......Rzeszów.... .......chłopczyk GRUBCIA80.....29.......25.05..... 02.03.... pomorskie......... chłopczyk koja2121.......24.......27.05......03.03......Cieszyn... ........chłopczyk Marcys..........21.........??........03.03....Irlandia-M albork.......????? Kasiek26........26.......27.05.....03.03......Szczecin.. ........chłopczyk savanna89......21.......26.05.....03.03......Chorzów.... ......chłopczyk SZCZĘŚLIWA....28.......30.05.....05.03.....Szczecinek... ..... chłopczyk kamelle..........27.......30.05.....06.03....Niemcy/NRW. ...dziewczynka engine30........30.......25.05.....06.03.....zach-pom... ... dziewczynka fasola z bretani 24 .......??........06.03..... lubelskie............chłopczyk joanna84.......25........31.05.....07.03.....dolnyśląsk. ...........chłopiec nika34..........34........01.06.....08.03....Warszawa... ....dziewczynka michalka26.....26.......01.06......08.03.....Irlandia... .....dziewczynka? megan990......27........02.06.....09.03......śląskie.... ....niespodzianka marcellina ....33....02.06.....09.03...rzym/podkarpacie..dziewczy nka wazka85.......24.........03.06....10.03.........NI...... ...............????? natka23........23........30.05.....10.03......kuj-pom... ........chłopczyk summer ........28 ........04.06....11.03......Katowice................????? badka...........28........04.06....11.03....Piaseczno... ........chłopczyk wnika_s........30.........04.06....11.03....krakow/linz. ....chlopczyk motylek_85....23.........06.06....12.03.....śląskie..... .....dziewczynka elakl.............27........11.06.....12.03....Birmingha m.........chlopczyk Kotunia.........30.........06.06....13.03......Legnica.. ...............????? krismam........34.........06.06....13.03.....wielkopolsk a.............????? eluśka85........24.........07.06....14.03.....Szczecin.. .....dziewczynka Agaaa159.......24........07.06....14.03........Łódź..... ........ chłopczyk szczęśliwa Gosia ..22....09.06....15.03........Łódź..............chłopczyk LATTE ..........26.........08.06....15.03....... wawa.............chłopczyk Mamula28 ......28........10.06.....17.03.....lubuskie............chło pczyk **tina**.........34.........28.05.....17.03.....Niemcy.. .....niespodzianka Bacha77................................17.03....Ostrów Wlkp............????? saskiana.......29.........12.06.....19.03......zach.gran .....plec piekna mala_31........32.........13.06.....20.03....wielkopolsk ie...dziewczynka Izabell1982....26........10.06.....20.03...wroclaw/lond yn.dziewczynka zosia_007......25........14.06.....21.03......śląskie... ..........chłopczyk Gosiaaa ........29........14.06.....21.03....podkarpackie........... .????? inowa...........29........15.06.....22.03.......śląskie .................????? agulagulaga....26........15.06.....22.03......podlaskie. ..............????? kaczynka.......22........4.06......22.03......Kraków.... ......Chłopczyk Gwiazdkagda89..20.....16.06.....23.03.....pomorskie..... .dziewczynka Tyrolia..........32........16.06.....23.03.....podkarpac ie............????? mloda0308......23...................23.03......warm-mazur....chłopczyk monikadd.....23..........18.06.....25.03......podlasie.. .......chłopczyk Olena119.......24........19.06.....26.03.....pomorskie.. .......chłopczyk asiulek29.......29........19.06.....26.03.....Białystok. ......dziewczynka mała brzuchatka 27.....18.06.....26.03.....Wrocek........niespodzianka andzia-26......26.........22.06....29.03.....pomorskie.. ... dziewczynka Biało-czarna...32.........23.06....30.03.....Białystok.. .............????? Goyek...........31.........23.06....30.03....kuj-pom.... .........chłopczyk Almeria35......35..........24.06....31.03...świetorzyski e .....chłopczyk Klempa.........26..........24.06....31.03.......śląskie. ...........chłopczyk Anulkowa......20..........12.06..19/23.03...lubuskie/zac h-pom....????? Fabiola........34...........19.06....26.03.....mazowieck ie........chłopiec NASZE DZIECIACZKI: nick............D.P.....T.C. ....poród......imię.............waga....wzrost Majek123.....10.02....?.........?.........Kacperek...... .3210......54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olena fajnie właśnie tam maja z tymi telefonami, taka rodzinna atmosfera super Ja m poproszę to Wam napiszę jak wyląduje na porodówce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goyek powiem Ci, że rok temu moja mama zamówiła sobie muszlę do łazienki na allegro i to cholerstwo było bardzo ciężkie. Koles sam wniósł mamie na drugie pietro bez dodatkowej opłaty i kazał by sprawdzić przy nim towar. Później keidys mama zamówiła szklany stolik - kurier tak samo go wniósł, ale nie chciał żeby sprawdzać przy nim choć mój M mu mówił żeby poczekał aż nie sprawdzimy towaru - a on na to że się spieszy i zostawia swój numer kom na wyapdek gdyby okazało się ze cos jest stłuczone albo coś. W złości mój M zadzwonił do niego po pieciu minutach i powiedzial ze stolik jest uszczerbiony (w rzeczywistosci bylo wszytsko ok) to ten szybko do nas przyjechał i chcia zobaczyc ten stolik, a mój M tylko powiedział "To jednak znalazł pan czas" i zamknął mu drzwi przed nosem... W sumie zła bylam na niego że tak postąpił, ale kuriera obowiązkiem jest zeby został przy Tobie gdy Ty masz ochote sprawdzic towar. Mam nadzieje, ze to lozeczko wozek mi wniesie w poniedzialek :( tylko ze to zupelnie inna firma jest bo szwagierka mi z niemiec to wysyła i nie wiem czy oni tez wnosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym że sie dopisałam dziś miała ciężką noc bo prawie nie spałam ból pleców, kłucia jakieś ciągnięcia z pachwin chyba ruszyć się nie mogłam :( Od rana tak samo ciężko jest mi się przemieszczać, cały czas jest mi niedobrze :( - do tej pory prawie żadnych dolegliwości a tu prawie z dnia na dzieńwszystko naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savanna mi Irlandczyk wnosił i problemu nie było Zresztą nie wyobrażam sobie żeby facet zostawił takie wielkie paki kobiecie w ciąży żeby sobie sama wniosła!!! chyba bym go pogryzła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też kurier wszystko wnosi, fakt, że "tylko" I piętro, ale nigdy nic nie powiedział, czasami żartuje, ze co raz cięższe te paczki, ale nigdy złośliwie.... a my sporo zamawiamy a to książki, a to sprzęt AGD, a to teraz łóżeczko... i sprawdzam zawsze tylko opakowanie, jak, nieuszkodzone to ok, jak uszkodzone, to rozpakowuję przy kurierze, zeby problemu nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tina przyłączam się do postanowień :) myślę że teraz żadna z nas ani nie pije, ani nie pali, a jeśli chodzi o sex to nie mówię hoooop bo może są wśród nas jakieś gorące kocice :P A co do kurierów to ja ostatnio trafiłam na bardzo miłego i uprzejmego. "Proszę", "dziękuję", "miłego dnia" itp. i w efekcie jak zamykałam za nim drzwi to się sama do siebie jeszcze uśmiechałam. Choć nie powiem, raz trafiłam na takiego gbura, powiedział że nie da mi paczki do rąk dopóki mu nie podpiszę że odebrałam. Potem ja mu mówię żeby zaczekał aż rozpakuję i sprawdzę czy wszystko jest ok, a on się po prostu zakręcił na pięcie i pojechał. Cham i gbur !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko odnośnie sexu właśnie czy któraś z was ten-tego z mężem jeszcze??? Bo mój nie chce mówi że głupio tak jak wie że tam taka duża dzidzia:) A ja wyczytałam że w spermie jest oksytocyna która może po38 tc przyśpieszyc poród i tak sie zastanawiam czy by może nie spróbowac.. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wcięło mi posta przez ten głupi obrazek :( wścieknę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaaa też o tym myślę ostatnio;) u nas seksu nie ma od początku lipca :( no i tak sobie myślę......hmmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak ostatnio odbierałam nawigację, to też kurier nie pozwolił mi sprawdzić póki nie podpisałam, ale potem zaczekał aż sprawdziłam czy wszystko w pudełku jest (kabelki, karta, ładowarki itd) Dziewczyny dajcie link na BB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie przyznam,ze przed wczoraj mielismy goracy wieczor:) ale...zanim ja sie zabiore teraz do czegos-pozycja,ustawienie sie i cala reszta to mija kupe czasu,ale m.czeka cierpliwie:) wogole z tym brzuchem-sama sie z siebie smieje,wygladam jak slon i ten caly romantyzm mi gdzies ucieka przewaznie. ale m.jest czuly i wyrozumialy-wiec jakos sie dogadujemy:) co do spermy i porodu.gin na wykladach mowil,zeby sie tym nie sugerowac bo tego hormonu zawartego w spermie jest o wiele za malo zeby zmiekczyl szyjke-to powiedzenie to niby mit. kobieta od 35 tc produkuje sama tyle tego hormonu w ciagu godziny co mezczyzna przez caly rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaaa ale przecież jeszcze masz trochę czasu, więc po co tak na siłę przyspieszać ? Leniuchuj i wykorzystaj ten czas, który został do porodu, tylko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie udało sie namówic meża ostatni raz tak na początku stycznia:) Ale chetnie bym to powtórzyła bo przecież po porodzie to też przez jakiś czas pewnie nici z tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My sie dowiedzielismy,ze mozemy smialo do dnia porodu uprawiac sex-ani to nie przyspeiszy porodu ani nie zrobi krzywdy malenstwu. tylko gdybym bylajeszcze do tego bardziej zwinna i lzejsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z moim wróciliśmy do sexu 3 tygodnie temu (a mielismy przerwe od poczatku sierpnia) ale 2 razy tylko nam się udało bo nie dość że on ma obawy bo boi się że dzidzie nam wystraszy (absurd) to mnie się ten seks w ogole nie podoba :o nawet z brzuszkiem to ja dominuje i jakoś on mi nie przeszkadza, ale odczucia sa takie ze po prostu się odechciewa :D keidyś juz to pisałam, że więcej przyjemności sprawiają mi same myśli o tym niż czyny - pewnie to zasługa hormonów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Majek123 jeszcze raz gratuluje synka,jest słodziutki własnie podglądałam go na NK:) U mnie tez cisza ,ja się moge podpisac pod Savanną ,bo też mam 20 na plus ,piję jak smok a słodycze jem kilogramami.Wczoraj upiekłam bezy ,dzis juz ich brak!!!! Co do kurierów (miałam stycznosc z nimi na codzień w pracy) to wszystko zależy od ich dobrej woli ,jedem jest miły inny cham i zawsze jak się im nie chciało to mówili ze dostarczaja towar (bez wnoszenia)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak ale jakoś mam już dśc strasznie mi ciężko w obwodzie brzucha mam już 120cm:(((((((( i naprawde jest to koszmar nawet do toalety wstac:(( tym bardziej że ja mam tylko 158cm wzrost, masakra zresztą wkleiłam zdjęcie na n-k z brzuchem i myśle że żadna z was nie ma aż takiego wielgaśnego:(( a co do czsu to od pn. 38tc więc chyba już ok, Poza tym lekarz sam ostatnoi mówił że pwenie urodze szybciej bo do 14 marca to chyba pękne:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo ja w sobote piekłam bezy z 7 białek i zjadłam je w jedno po południe :) :D Chyba dopiero teraz zaczely mi sie "smaki ciazowe" i tymi smakami sa słodycze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do sexu to już zapomniałam jak to sie robi. Ja teraz mam ochotę ale mój M sie boi że coś zrobimy małemu i nie da się ruszyc mimo moich podchodów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kurierow, to maz raz zamowil sobie rower przez neta, kurier przyszedl do domu i mowi mi zebym sobie zeszla i odebrala przesylke - bylam wtedy w 4m ciazy ... powiedzialam Mu, ze albo mi ja dostarczy do domu, albo niech przyjedzie jak maz wroci z pracy bo ja dzwigac tego nie bede bo jestem w ciazy. wniosl, ale z taka zloscia, ze jak drugi raz na Niego trafie to Mu dam popalic ... a mamy zamiar lozeczko z materacem zaMOWIC NO I WOZEK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie przecież taka ich rola mają dowieźć towar do domu, a nie pod klatkę. Dam wam znać jaki mój będzie, dziś myślę, że już nie przyjdzie, zresztą sprzedawca mówił,że przekaże paczkę dziś lub jutro, to pewnie jutro, skoro nie dał dziś znać. Idę na zakupy. Wpadnę później. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Jeśli chodzi o sex to nigdy ani słowem lekarz nic mi nie powiedział w tej kwestii, nawet jak raz na poczatku złapała mnie lekka infekcja, po prostu miałam się leczyć z partnerem i szybko przeszło.. tak wiec u nas jest czesto był i wczoraj i dzisiaj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaaa to prawda że podczas orgazmu wytwarza się oksytocyna która powoduje skurcze. Ale jakby to było takie proste to ja już bym urodziła :D Aaat no nieźle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide dzisiaj do sr na 19, wiec jak cos to dam Wam znac co tam nowego sie dowiedzialam buzka ps. po co te durne obrazki?nie da sie ich zlikwidowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wieczorem dopadła mnie zachcianka na sernik wiedeński, wysłałam m do sklepu po twaróg i jajka ale jak wrócił to stwierdziłam, że nie chce mi się piec...zrozum babę w ciąży ;) ale dziś już się studzi M wróci z pracy to będzie wniebowzięty bo też uwielbia ;) A tak w ogóle to chyba mi migrena powoli przechodzi jupii! Rozwala mnie dziś kafe z tymi cholernymi znaczkami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O KURDE ILE STRONN,, hoh bylo czytania... widze ze kazdy ma inne przezycia z kurierami...na szczescie jeszcze na gbura nie trafilam;) (prosilam o wniesienie wozka materaca lozeczka dla syna) ale pewnie kiedys sie trafi hehe i jak trzeba to trzeba, proscie o wniesienie itp. taka ich praca i juz a ze ktos mieszka na 4 pietrze to co...przeciez kurier musi do samych drzwi paczke dostarczyc;) mam racje czy sie myle...? co do seksu tez chce sprobowac ale ta ociezalosc mnie dobija:( nawwet na stojaco ciezko jak choleraa bo brzuchol ciagnie (i to bujanie:O) wrrr no ale musze trodzke ten srodek porozciagac;) a co sadzicie o orgazmie lechtaczkowym??? przyspiesza skurcze macicy hehe? (to ze wszystkiego lubie najbardziej i z tego mam teraz najwieksza przyjemnosc) AGA to prawda brzusio masz wielkli ale za to jaka masz ladna skore!!! co to kuzwa za kody wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×