Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

dziewczyny, nie martwcie sie co do postu ... ciezarne sa zwolnione z przestrzegania postu ... tak przynajmniej mowil mi znajomy ksiadz ... :) ja praktycznie co wieczor mam twardnienia brzucha i do tego czasami sa bolesne ... poza tym tak mnie krocze boli i prawa pachwina ciagnie, ze nie wiem jak mnie jutro gin zbada ... chyba bede wyla na tym fotelu ... ale jest tez dobra strona tej wizyty ... bedzie usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek - Gratuluję z całego serca ! Teraz najważniejsze jest Maleństwo ! Odpoczywaj Kochana i nabieraj sił. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!! wiosna idzie!!!wielkimi krokami:)witamy na swiecie Kacperka:) ja dzisiaj tez ide do fryzjera, a co....kasa z zusu przyszla wkoncu wiec ide ja wydac:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety ciężarne oraz dzieci są zwolnione z Postu więc nie przejmujcie się tym co zjadłyście. U mnie jest już 36 tydzień i za 2 ma być poród więc już bardzo blisko.. Jeszcze wrócę do mejkapu - otóż z doświadczenia nie polecam malowania paznokci u rąk ponieważ przy karmieniu często trzeba maluszkowi paluszek do buzi włożyć i po co miałoby czuć jakiś lakier.. Ja też się zastanawiam od czego zależy czy się tyje w tym ostatnim miesiacu czy nie. Ja specjalnei więcej nie jem, a waga idzie w górę :( już 12,5 na plusie a tak chciałam żeby zostało na 11 kg.. a jak u Was z wagą teraz? i apetytem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek serdeczne gratulacjeeee:):) co do przerw miedzy karmieniem..napewno tak zostanie;) P.S. ale masz fajnieeeeeeee hihi Gosia nie MOW....a mi tak wedliny wxczoraj brakowalo ze wieczorem sie zapomnialam i wyjelam krakowska, ulamalam kawalek ..w tym czasie M do kuchni wchodzi a ja kesa do buzi wkladam(maciupenki) a on wypluj i reke podstawia ja galy na niego haha a on ze zartuje ale reszte zostaw haha ale dzisiaj sobie to odbije w porzadnym wedlinowym sniadaniu;) z tym kotem tez dobre;) Michalka wielkie dziekiiiii napewno sie w to zaopatrze:) Nika dzieki za info, przed zajsciem z synem w ciaze tez bralam te globulki i pomogly;) lece na sniadanko a potem pod prysznic...wpadne pozniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quasandra u mnie apetyt byl na slodycze..pofoglowalam jakis czas teraz juz jest w normie , porcje sniadaniowe czy obiadowe jem jak zawsze od poczatku a waga wrrrrr 18na plusie:O dobra lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co do zakladania cewnika, to jak ktoras mowila, wkladaja rurke (nieprzyjemne uczucie) a pozniej to juz luz. Mialam laparoskopie i wsumie to bylo najbardziej nieprzyjemne uczucie z tego wszystkiego a lewatywa sie nie martwcie, bo to nie jest takie straszne, tylko mniepozniej pupa bolala :) michalka26 ja juz chyba od tygodnia mecze sie z bolem glowy, nie jest to jakis potworny, ale bardzo meczacy. Ja chcialabym rodzic sn i bez znieczulenia. Dzis w nocy to budzily mnie straszne klucia w pochwie, jakby mi ktos tak doslownieszpilke czy igle wsadzal..koszmar.. i od kilku dniod godziny 15 jestem do niczego. Dzis to nawet od wczoraj, boli kregoslup, pachwiny, chociaz klucia minely, glowa, jak szlam do WC to mi sie w glowie zakrecilo - wrecz fantastyczne samopoczucie, ze zaczynam juz mied powoli wszystkiego dosc. Ale z drugiej strony, tak fajnie miec tego Malucha w brzuchu i czuc kazdy jego ruch.. Z ta plesnia i domem to normalnie przesada..slow brakuje A w ogole to mialam dziwne sny dzisiaj. Snilo mi sie, że u rodzicow w domu byly dwie sliczne biale owce, przyszly do mnie, lasily sie a ja je glaskalam i tato dawal im mleko- ale mowie Wam, takie sliczne i gladziutkie i mile. Majek123-sliczne dzieciatko i gratuluje:)) a Ty sama jak sie czujesz? Co do wagi, to mnie tez naszlo na slodkie i jak gdzies pisalam, to sobie pozwolilam na ostatnie grzeszki, bo pozniej nie wiadomo jak bedzie (chcialabym karmic piersia) ale teraz waga sie ustabilizowala, Maz kurcze robi mi kanapki jak wstaje do pracy o 6rano od kilku dni :)) Waga sie waha miedzy +10 a 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, coś ostatnio nie mam weny na pisanie, ale czytam cały czas na bieżąco:) Majek - Kacperek jest uroczym dzieckiem, a jeśli jeszcze jest taki grzeczniutki, to tylko pozazdrościć (tak pozytywnie:)) - gratulacje ogromniaste trzeba będzie wkleić tabelkę i zacząć uzupełniać o narodzne maluszki:) jeśli chodzi o post, to pamiętałam... normalnie nie jemy dużo mięsa, więc głupio by było akurat w post jeść... ale że mieliśmy dużo zajęć (szkoła rodzenia, a potem zakupy) także minęło bezboleśnie:) wczoraj były ostatnie zajęcia w SR i powiem Wam, że będzie mi ich brakowało.. było tak miło, rodzinna atmosfera i zapytać możnabyło o wszystko...ech:( dobrze, że zawsze mogę zadzwonić i zapytać, gdyby coś mnie nie pokoiło no i po wkładki laktacyjne,laktator itp będziemy tam jeździć, więc kontakt będzie:) przez ostatni tydzień bardzo brzuszek mi urósł, ledwo dopięłam kurtkę, nawet położna to zauważyła... dobrze, że w poniedziałek mam usg, to zobaczę, co "słychać" w brzuszku sądzę, że sporo podrosła, bo czuje dosłownie każdy jej ruch, obrót itp, więc miejsca ma coraz mniej i główka jest już niziutko, a to dopiero 35 tc... zobczymy, czy będzie zgodnie z rodzinną tradycją i urodzi sie w 37 lub 38 tc.. miłego dnia kochane, buziaczki w brzuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassandra z tym jedzeniem to rzeczywiście mniej jem od jakiegoś czasu. Ważka ja już 15 kg na plusie ;p Eluśka ja też już powoli mam dość. Chciałabym już urodzić i pozbyc się tego słodkiego ciężaru :) A o zzo sie nie martw bo w Zdrojach nie dają. Tylko jakieś leki przeciwbólowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wagi i apetytu. odkad gin do mnie tydzien temu w piatek dryndnal,ze mam cos nie teges z hemoglobina to jem codziennie mieso-tyle co przez ten tydzien to normalnie zjadalam przez 3 msc. i wiecie co? no smakuje mi,juz nie jest feee:) apetyt mialam na slodkie tak z 3 tyg.temu-moze przez 2 tyg.mnie trzymalo,ale przeszlo. moze dlatego mi zelazo spadlo we krwi? a teraz-jem,bo jem-ale konkretnie z mieskiem:) a waga 8 na plusie.normalnie idzie w gore. choc mialam jeden miesiac gdzie 1.5 kg mi wskoczylo nagle i sie uspokoilo. a tak wogole dzien dobry,kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc brzuszki Nie pisze czesto bo sił mi brak ale czytam codziennie... Gratuluje ślicznego synka... No to wygląda na to że już powoli i my zaczynamy sie rozpakowywa:) Ja sama wczoraj muślałam że i na mnie przyszedł już czas aż męża obudziłam bo od 22 miałam skurcze nawet doś regularne i tak do 3 ale póżniej sie uspokoiło... Ide dziś do gina na 20 i zobaczymy co tam u mojego synka:) Już doczekac sie nie moge, brzuszek mi opadł już ok tydzień temu i tak sobie czekam:) Od pn. zaczynam 38tc, zobaczymy jak to bedzie bo lekarz ostatnio mówił że dzidziuś może urodzi sie wcześniej bo jest już duży a ja mała( cho brzuszek mam ogromniasty:)) i dzidziuś nie ma juz miejsca:) dwa dygodnie temu ważył 2760gr Kurcze dziewczyny jak sobie pomyśle że to już tuż, tuż to tak sie denerwuje:( mam ogromnego stresa... Całuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAaaaa no i te nieszczesne kg... A tak sie cieszyłam że dobrze mi idzie a tu przez ostatnie 3tygodnie 2kg na plus:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) wczoraj kupilismy w koncu wózek :) a moj M tak sie nim cieszy ze wczoraj i dzis nic innego nie robi tylko wozi sie nim po całym domu oglada z kazdej strony :) oj ... jak to mam z czego sie posmiac :) A co do prezentów to wpadłam na to przypadkiem i bardzo mi sie to podoba :) zobaczcie same http://www.allegro.pl/show_item.php?item=907970842 Ja juz jeden prezent dostałam dla mojego synka od sister lezaczek z melodia i wibracjami :) a od drugiej dostane krzesełko do karmienia juz wybrałam :) A własnie dziewczyny zwłaszcza te po cesarce jak to jest masz ten cewnik z tego co sie orietuje to dobe i co w tym czasie nie mozna chodzic tylko lezec ??? i jak to jest bo przeciez mas zzałozony cewnik i krwe ci tez leci i masz podpaske czy podkład i co pielegniarka ja wymienia przez ta dobe czy jak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek gratuluję synka :) Odnośnie kilogramów to ja chyba pobiję was wszystkie jeśli chodzi o tempo ich przybywania w ostatnim czasie. Rożnica między wagą dzisiejszą a wczorajszą to +2 kg !!!Aż nie do uwierzenia! A w sumie w ciągu niecałych 2 tygodni to już przybyło mi 4,5 !! I z czego się to bierze? Bo bynajmniej nie z jedzenia. Tłumaczę sobie że po prostu zaczynam zatrzymywać wodę w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosia-to wody ci sie zatrzymuja tez tak mialam raz i poszlam do lekarza i pani doktor mi powiedziala,ze do 2 kg jak ci waga skacze to jest ok. bo mi skakala tak,ze rano mialam 2 kg mniej a wieczorem wiecej. babka kazala pis duzo wody-zrobic przeplyw:) monika-fajny kolor wozka-mam w takim kolorze fotelik do auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dziś się zważyłam i mam 15 kg na plusie :) ale to nic, tak to bywa hehe a słodkie to u mnie tylko lody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Gratuluje synusia!! Mnie obudziła dziś poczta :) przynieśli materacyk do koszyka :) Od rana maiałam lekką schizę...wczuwałam się czy czuję ruchy malucha...a on tak po woli się budził, że miałam stracha. Przeważnie jak ja się obudzę to on zaraz łup mnie gdzieś tam w brzuchu kopnie, a dziś była cisza. Trochę mnie wzięło na lęk czy wszystko dobrze, czy z maluchem wszystko dobrze. Na szczęście już kopie :) Przez myśli co jakiś czas przebiega mi nasza Monia, jej maluszek...i pewnie dlatego naszły mnie takie lęki. Swoją drogą Moniu przesyłam ciepłe myśli i uściski. A teraz z innej beczki. Dziewczyny dziś albo jutro mają przywieźć mi łóżeczko z szufladą i materac. Mam pytanie, do dziewczyn które też zamawiały przez allegro: czy sprawdzałyście paczkę przy kurierze - przy takim dużym zakupie to trochę chyba kłopot? I czy kurier sam wniósł wam łóżeczko do domu czy oczekiwał pomocy? Bo ja jestem sama w domu...a mieszkam na 4 tym piętrze więc trochę słabo to widzę jak przyjedzie sam jeden kurier, chyba że tak pakują te łóżeczka (w kilka kartonów)żeby oni mogli sami dać sobie radę. Dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goya chyba każda z nas ma takie odczucia, ja też - nie jesteś sama, czasami chciałabym mieć maluszka przy sobie i byłoby z głowy chociaż wtedy dojdą inne problemy, pewnie będę latać co chwilę do pokoju do łóżeczka, no ale mamy matę kupioną oddechową i elektryczną nianię . co do kuriera nigdy nie sprawdzam, wiem jak oni do tego podchodzą wciskają ci paczkę podpis i się zawijają. goya spójrz przede wszystkim na opakowanie jak jest zapakowana to juz duże daje, a zapytać zawsze można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe niewiem czemu napisałam goya :) oczywiście miałam na myśli goyek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goyek- ostatnio jak cos zamawialam, to kurier mi wnosil do domu, tylko ze u nas jest winda, ale od windy to do srodka wniosl. Jak masz drozsza paczke to lepiej sprawdzic zawartość, czy jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie łóżeczko + materac trochę kasy jest...ale pewnie nawet nie wiedziałabym czy wszystko jest w tej paczce, chyba że tak jak mówisz po prostu chociaż stan tej paczki, w końcu w środku jest drewno, nie chciałabym mieć obitych boków łóżeczka :( odpukać! Co do goya :) to właśnie tak na mnie mówią częściej w domu, ale ten nik był już zajęty, a mówią na zmianę w sumie goya / goyek więc mi to bez różnicy i tak wiem ze to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki-ja mam od 3 dni bole podbrzusza jak na okres. dzis to juz nawet lekkie uklucia. nie wiem czy sie martiwc tym.czytalam,ze macica cwiczy...no ale kurcze,to boli. miala ktoras cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goyek tylko sama nie wnoś tej paczki. Po prostu powiedz że jesteś w ciąży i poproś o wniesienie. Im chyba też zależy na szybkiej dostawie no i Twoim podpisie. Saskiana niestety to normalne :( Ja tak już mam od dłuższego czasu. Módl się żeby Cię kręgosłup jeszcze do tego nie rozbolał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×