Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Savanna ja tą hennę wczoraj dostałam ale sprzedawca jest z mojego miasta. Już ją wczoraj zrobiłam. Ale że to był mój pierwszy raz to tak delikatnie sobie ją nałożyłam. Oko od razu wyraźniejsze. Aha na brwi nie kładłam bo jestem blond i wolę nie wymyślać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze głupie obrazki nadal nas molestują :( Gratuluję magistra :) Współczuję przebojów z wilgocią :( mam nadzieję, że ten developer szybko coś wymyśli. Z tą stłuczką to dobrze, że nic poważnego! Co do ślubu...każdy ma swoje ważne dni, dla niej ślub, a dla was pierwsze tygodnie z maluszkiem, twoje dojście do formy...każdy powinien być po trochu egoistą...ale i wykazać się trochę empatią...ona ma prawo chcieć mieć rodzinę w komplecie na swym ślubie, ale i wy macie prawo wybrać takie rozwiązanie jakie dla was i dla maluszka będzie najlepsze. Szkoda że ona zamiast zrozumienia, wysyła w twoim kierunku tylko oskarżenia :( Ja wczoraj kupiłam skarpetki, białe kwiatki...i bukiecik na chrzciny już gotowy :) jestem z siebie dumna! Co do tej henny to kładłaś na rzęsy? Dajcie cynk jak to się robi, nigdy się za to nie zabierałam. Wczoraj nie dostałam potwierdzenia, że idzie paczka z tym łóżeczkiem...czekam dziś...ale na każdy dźwięk domofonu podskakuję do góry...ciekawa jestem czy będę miała miłego uczynnego kuriera, chętnego na wspinaczkę na 4 te piętro z łóżeczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez brwi nie farbuje, poza tym kupiam tylko henne w czarnym kolorze a tego w zyciu na brwi bym nie nalozyla :P zalezalo mi tylko an rzesach :) brwi mam naturalnie jasne ale boje sie eksperymentowania na nich zwlaszcza teraz keidy juz nie ma na to czasu :D Dziewczyny tez macie nerwobóle w klatce piersiowej? Mam takie uczucie w okoicach serducha jakby mnie nagle cos zakluło a wlasciwie jakby mi coś "przeskakiwało". Od dwóch dni to mam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goyek ja zamawiałam henne w żelu i mam nadzieje ze w poniedziałek juz przyjdzie bo minie dokładnie tydzień od dnia przelewu. Jak to się robi? Sama nie wiem bo to bedzie moj pierwszy raz :D Wyczytałam tylko, że warto zaopatrzyć się w szczoteczke ze starego tuszu do rzęs i nim nakładać :) okolice oczu nawilzyc czyms zeby się slady nie porobiły, ale slyszalam ze henne w zelu latwiej zmyc ze skory niz ta w proszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
savanna-ja mam cos takiego dziwnego.czuje jak w pewnym momencie nagle zaczyna mi bardzo szybko serce bic i po paru minutach wraca do swego rytmu. ale mnie to nie boli. Denerwuje mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goyek ja nakładałam właśnie szczoteczka od tuszu. Ogólnie to robota dla cierpliwych a ja taka nie jestem. Aha okolice oczu posmarowałam tłustym kremem z koziego mleka i na szczęście nic się nie ubrudziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Dzielne jesteście z tą henną, kiedyś próbowąłam i nic mi z tego nie wyszło-nie umiem być tak precyzyjna jak profesjonalna kosmetyczka. A musze robić i brwi bo wszystko mam za delikatne do moich włosów. A porpos włosów Marcellina nie martw się, niedługo po porodzie będą nam wychodzić garściami i mam wtedy sama plan dużo ściąć aby tego nie sprzatać-rura od odkurzacza moze się znów zapchać;-) A szwagierkę mi wypożycz-już ja jej nagadam! Widocznie nigdy dziewczyna nie miała żadnych trudności i prawdziwych problemów w życiu. Nie ma mowy żebyś się tłukła taki kawał drogi z dwumiesięcznym dzidziusiem tylko dla jej dobrego nastroju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savanna nie mam żadnych nerwobóli w klatce. Tylko nadal mi się ciężko oddycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savanna ja miewam takie kłucia jakby serca-może to nerwobóle? Nie wiem ale aż oddychać nie mogę, nie martwię się tym teraz nasz organizm jest ogólnie przeciązony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie zgaga powróciła! a juz miałam 4 tygodnie spokoju, ale tłumacze sobie to tym że maluszek tak śmignął i znowu uciska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika ja tez sie tym nie martwię, ale wkurzajace to jest :P Ten ból ustępuje jak sie zmusze do paru bardzo glebokich oddechów albo się poruszę wtedy "coś przeskoczy" i po kłopocie. A same kłucia czasami też mam tylko, że na to nie ma sposobu samo musi przejsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw to chce pogratulowac Pani MGr, wiem co to za ulga, bo niedawno tez sie bronilam, ulga co? :) Co do mieszkania to brak slow, co to sie dzieje i szczerze wspolczuje. Co do wloskow,to wiesz, przy Maluszku to moze lepiej miec krotsze, nie beda wpadac w oczy, Male zobaczy jaka sliczna jestes a pozniej odrosna;) savanna89- moze odczekaj z trwala, bo slyszalam, ze wlosy moga bardzo wypadac po ciazy, u mnie jest odwrotnie, tzn mam ich mniej niz przed ciaza. kas1ek mi cos wlasnie dochodza rozniaste bole tam na dole, wczoraj mocne klucia, dzis okresowe bole w nocy.. od 4:30 w ogole nie spie. W nocy twardnienia no i cos mi sie wydaje, ze mi czop wylecial, ale nie byl podbarwiony krwia wiec mam nadzieje, ze jeszcze to potrwa... W ogole mi jakos niedobrze, wczoraj i dzis troche mnie przy tych twardnieniach przeczyscilo. Kasiek ja tez ladnie wydepilowana i w ogole, ale idziesz przodem- jestes donoszona;) Bylam tez wczoraj na wizycie u okulistki, nic zlego nie wykryla i moge rodzic sn.Bardzo fajna babka z niej byla. Wczoraj byli tesciowie(nie widzielismy sie2 tyg) i tesciowa stwierdzila, ze brzuch mi sie obnizyl. Wieczorem znowu mialam gosci,szwagra z zona i dzieckiem. Tez mi powiedzieli, ze brzuch mi obnizyl(ale wszystkie obserwuja) a ja tam bym chciala urodzic w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
savanna89- ja kurcze tez znowu mam zgage, nie taka jak wczesniej, ale zawsze i za bardzo nie chce przejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Koja- gratulacje :) Pani Magister :) Ja wczoraj tez złapałam doła :( jak patrze w lusterko po kapieli to rycze jak dziecko !! przez te rozstepy nie moge patrzec na siebie !!! a ostatnio mi na dole brzucha zaczeły wyskakiwac !!!! mam nie cały mies. do porodu a sie boje co to bedzie po porodzie !! jak ja bede wygladac !!!! wrrrr .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuski co do włosków to ja chodze zazwyczaj co 2 mies. na malowanie bo mi strasznie szybko widac odrosty swoje mam naturalne czarne i bardzo dobrze sie w nich czułam ale juz od jakis 2 lat maluje na jasno badz balejaz w róznych kolorach bo niestety musze sie wam przyznac ale mam 23 lat i juz od 4 lat mam siwe włosy !!!! wiec temu maluje bo na moich czarnych to tak sie rzucały!! w oczy :( a włosy mam do ramion zazwyczaj podcinam ale teraz nie bo chcem w razie czego spinac przy malenstwie włosy. Moze cos blizej chscin sie wymysli jakas fryzure :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcellina jakaś dziwna ta Twoja kuzynka. Chyba powinna zrozumieć, że z takim maluszkiem dość długa podróż w dość krótkim czasie po porodzie to przesada.. I jeszcze sie naprzykrzać smsami i mailami to już niesmaczne. Zobaczymy jak będzie u nas bo mamy zaproszenie na slub do Polski w sierpniu ale szkrabusia będzie miała wtedy 5 miesięcy. ja po pierwszej akupunkturze, położna uprzedzała, że może mi się słabo zrobić i jak wbiła w nogę ostatnią igłę to od razu zbladłam i musiałam poleżeć. Ogólnie takie śmieszne uczucie, na początku jakby mi głupiego jasia dali. Dowiedziałam się też, żeby z kosmetykami dla malucha nie przesadzać. Żadnych pudrów do pupy, tylko chusteczki nawilżające a jeżeli pojawią się zaczerwienienia to dopiero stosować krem. Praktycznie wystarczy do smarownia oliwka migdałowa a do wody w wanience dobrze jest wstrzyknąć trochę mleka z piersi. Ogólnie mleko matki dobre jest na wszystko. No i mam zacząć hartować sutki ręcznikiem frotowym, o jakie to nieprzyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny kurcze tyle mam do skomentowania a polowe zapominam:( dziekuje za wsparcie i komentarze odnosnie naszego mieszkania... minelo troche czasu i uspokoilam sie troche, chyba juz nie mam sily tak sie pieklic. marcellina, współczuję, wiem co czujesz! Szczególnie ta decyzja o powrocie do polski, mi takie decyzje wydaja sie troche traumatyczne, bo czlowiek moze sobie duzo rzeczy wyrzucac, dlugo nie wie, czy dobrze zdecydował, masakra, tez nas to czeka. W takim stresie kazdy problem wydaje sie wiekszy niz jest... Koja gratulacje! szczerze podziwiam:) madzik, rozumiem Twoj stres az za dobrze:( mam nadzieje, ze uda sie zalatwic sprawe szybko i pozytywnie! majek123 gratuluje synka! jeszcze go nie widzialam, bo nie moge wejsc na nk, ale bardzo mnie korci:) dziewczyny, chyba juz nadchodzi ten moment, gdy hormony buszuja i robia sie z nas takie płaczki. ja praktycznie codziennie becze, a naprawde tak normalnie to ciezko byloby ze mnie łezkę wydusic. Na przykład dzis w nocy snilo mi sie ze moja babcia zmarła, obudzilam sie rozbeczana, i doszlo do mnie, ze przeciez babcia juz umarła w tamtym roku... i jeszcze bardziej w ryk. Potem dlugo nie moglismy z mężem zasnac. tez mi sie ciezko oddycha, jak kas1ek, wrecz czasami nie moge złapac tchu. Jak bylam ostatnio u poloznej i zobaczyla moja zadyszke, to podejrzewala, ze brak mi zelaza i moze to anemia. Okazalo sie, ze niczego mi nie brak. Doszlam do wniosku, ze chyba za duzo przytylam:( juz prawie 20 kilo na plusie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to ja sie dolacze do placzkow. dzis rano jak nie moglam spac,to weszlam na stronke psiakow ze schroniska i do 9 rano wylam,tak mi przykro bylo:( a co do krwi pepowinowej.znalazlam dosyc tania oferte.babka do mnie dzwonila,ze za pobranie biora 180 euro wplata i potem miesiecznie 6 euro,po 10 latach tylko 4 euro. i sie tak zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, a ja właśnie znalazłam chwilkę, żeby usiąść - jestem w trakcie sprzątania, prania. Jeszcze prasowanie i takie tam inne. W poniedziałek przyjeżdża do nas koleżanka-pedantka i w domu musi błyszczeć. Inaczej spalę się ze wstydu. A jeszcze dziś do szkoły jadę. Ależ mi się zachciało podyplomowe robić... No to sobie pomarudziłam i już mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podobno pod koniec ciąży robimy się znów płaczliwe i nerwowe jak z początku, tak juz jesteśmy przeciazone. Ja o dziwo jakoś się trzymam ale w duchu trochę jestem przerażona. Od jutra mam mieć tutaj tesciów... Niby to przestronne mieszkanie ale jednak to tylko salon z kuchnią +sypialnia a nasz synek przyzwyczajony do spania samemu w swoim pokoju. W każdym razie nie mam pojęcia jak wytrzymamy wszyscy na kupie a celem przyjazdu jest ich pomoc nad opieką nad synkiem na czas mojego porodu. Przecież oni się zanudzą tutaj, są aktywni a pogoda do kitu, w ogóle m liczy że mi pomogą ale ja jakoś sobie nie wyobrażam jak będę prosić o np. podniesienie synka czy zabawienie go. Maly miewa takie humorki że oboje rodziców nie wie czasem o co mu może chodzić. A on np. zobaczy coś na szafce i MUSI to dostać albo MUSI widzieć co się gotuje na kuchni... Rety a kto wie czy ja nie urodzę po terminie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś kiepsko spałam - bolał mnie brzuch i krzyż (taki ból okresowy). Myślałam, że to już może początek końca, ale nie. Rano już nic mi nie było. Widzę, że wszystkie uskarżamy się na pobolewania i przedporodowe dolegliwości. Już niewiele czasu nam zostało. Chyba powinnyśmy cieszyć się każdą wolną chwilą. Wiem, że nie możemy się doczekać maleństw, ale bardziej doświadczeni mówią, że zatęsknimy za chwilą dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika nie zazdroszczę :P my z moja przyszla tesciowa to bysmy sie chyba pozabijały - tak mnie uwielbia......... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh jaki fajny ten mały Majek - normalnie napatrzeć się nie mogę i zarazem doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam bym mieszkać nie mogła ani z moją mamą chociaż jest kochana itp. ani z teściową - nie ma takiej opcji. chociaż teściowa mieszka blok obok widzimy się z okien to już to mi przeszkadza, a teraz w tym ostatnim miesiącu to jakoś bardzo mnie denerwuje wszystko, i normalnie tak doceniam, że mieszkamy sami, że szok i że w każdej chwili może iść do domu, ale pewnie jak urodzę docenię jej pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam bardzo spolegliwą teściową, nawet aż za dobrą. Ale jestem już tez za stara na takie wspólne mieszkanie. Ale nie ma wyjścia. Bardziej się martwię o teścia, on nie będzie miał tu za wiele do roboty. Zresztą nie umiem tak wprost powiedziec o co mi chodzi i na bank będą cyrki się działy;-) M się śmieje że może dzięki temu szybcoej urodzę;-) Sąsiadka chodziła po schodach aby wywołać już poród-pewnie też pobiegam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no widzę że wszystkie zaczęłyśmy się upiekaszać przed porodem:) Ja też dziś bylam u kosmetyczki manicure,pedicure i henna zrobiona . Mój maluszek dziś coś mniej kopie wieć może juz się powoli pakuje:) Cholercia musze urodzic przed 10 .03 bo mój M musi wyjechać na parę dni i nie chciałabym zostac sama :( :( Od poniedziałku zaczynam robić wszystko żeby poród przyśpieszyć!! Tina na czym polega hartowanie piersi bo ja jestem w tym zielona? Krismam również Ciebie mocno pozdrawiam >)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o teściową ...to moja dopiero co pojechała ,była dziś z odwiedzinami.... Boże zawsze muszę odreagować ,panikara z niej okrutna już mnie nastraszyła ,bo opowiadała o swoich 3 porodach -koszmarnych ,wieć cisnienie mi podskoczyło.A najgorsze jest to ze ona mojego M traktuje tak jakby miał 15 lat!!!!!! Szok! Dobrze że miedzy nami jest odległośc 40 km bo bym zwariowała!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na jutro zapisałm się do fryzjera, niby pomalowałam sobie szamponem zmywalnym - ale odrosty i tak widać - nie moę patrzeć na włosy i idę na balejag. Też płakałam ostatnio bo z włosów,które były za ramiona mam do ramion- ledwo związuje, tak mnie załatwiła ostatnio fryzjerka, a miał tylko delikatnie podciąć i dobre 15cm wcięło.... Dzisiaj spotkałam sąsiadke z drugiego bloku i byłam w szoku :) bo spacerowała sobie z wózeczkiem, a termin miała na koniec lutego.. jej maluszek urodził się w 37tc ależ jej zazdroszcze,że ma juz wszystko za sobą. Mnie juz 3 noce tak ciągnie i dziwnie boli brzuch, a na dodatek łapią skurcze - że już nie wiem, czy dotrwam do tej zaplanowanej cesarki..a dostałam tyle sił i werwy, że non stop coś robie, chodze i dopiero wieczorem się kłade. O dziwo kręgosłup mnie nie boli, spojenie też nie.. Też mam jakieś dziwne uciskanie w sercu, byłam dzis na ekg i troche za mocno serce mi kołacze, puls był aż 125 i zrobiłam badania na tarczyce, ale mój rodzinny lekarz - dupek jeden stwierdził,że on nie bedzie decydował,czy dać mi jakieś leki, kazał kontaktować się z ginką...no cóż, w poniedziałek wizyta, to zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka co do hartowania cycuszkow to moja polozna ze szkoly rodzenia odradzala...ale sa rozne szkoly, ja swoich nie ruszam, bo zauwazylam, ze jakbym mocniej przycisnela to jakies kropelki sie pojawiaja...wiec poczekam az maluszek sam sie z nimi rozprawi:) a mnie kregoslup boli:(kurcze kiedy ten marzec bedzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×