Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

a w ogole wczoraj jechalam do mamy i zapomnialam smoczka! zorientowalam sie jak wyszlam z autobusu :) zwiedzilam 2 apteki... kolejki jak cholera a tu sie okazuje ze nie maja smoczkow ;o szok.... Artur zaczal mi strasznie plakac bo byl spiacy, ale on sie tak przyzwyczail ze w zasypianiu pomaga mu smoczek ze musialam go miec.. musialam go na rece brac jak stalam w kolejce bo tak plakusial, a jak szlam w inne miejsce to plakal mi w wozku a ja nic nie moglam poradzic... zatkalam go soczkiem na chwile ale wypil i znowu to samo. w koncu dorwalam sklep dzieciecy i kupilam smoka ale z innej firmy. Zaczynalismy od Nuka bo akurat takie smoczki dostalismy a nastepne bardzo chcialam kupic te z aventu ze zwierzakami od 6 miesiaca a ze arturek za 3 tygodnie konczy 6 miesiecy to kupilam juz te smoki. ale jak sie okazalo nie spasowaly mu :( plul nim... potem po 20 minutach z laski bo wzial ale wyplywal co jakis czas. Moze sie przyzwyczai? fajnie by bylo bo akurat smoczki z Nuka nie bardzo mi sie podobaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny my mamy taki stojak małego, niestety na allegro nie ma już tego. jest to dwupoziome, teraz na leżąco, potem wyżej na siedząco, mały jest tym zachwycony, gra, śpiewa, super sprawa. polecam takie zabawki bo mały je uwielbia. http://bobo200.directory700.com/l5066.html ważka hmmm łazienka, my właśnie zalaliśmy sąsiadke, masakra, cały brodzik, wszystko do wywalenia bo nie wiadomo co pękło, ehhhh dobrze że mamy ubezpieczone mieszkanie. całe szczęście. ale teraz cała ta robota już jestem wykończona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) mam pytanie dziewczyny wypadaja mi włosy i to strasznie !!! czego uzywacie ??? jak mozna wiedziec karmie piersia :) pozdrawiam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikaddd mnie też wypadają włosy ... ale to podobno ma tak być ... bo wypadają te co powinny wypadać i dodatkowo te, które w ciąży nie wypadały, bo powstrzymywały je hormony. Ja też karmię piersią i biorę witaminy dla ciężarnych i karmiących piersią ... ja wybrałam Falvit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czegoś takiego. Przyciski świecą ja gra muzyczkaI SĄ DO WŁĄCZANIA MELODII MOŻNA TEŻ TAK USTAWIĆ ŻE PRZY KOPNIĘCIU W BOK WŁĄCZA SĘ MUZYCZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki:(to moj ostatni wpis z Pl, teraz ostatnie pakowanko i ide wczesniej spac, bo czeka mnie ogolem 18 h podrozy z maly i na dodatek sama. Nie musze dodawac jak sie martwie tym juz, juz o 5.00 pobudka:(odezwe sie jak dolece i pewnie cos skrobne, ale pewnie dlugo bede to odsypiac, trzymajcie kciuki, boje sie;( sciskam Was wirtualnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala brzuchatka mam nadzieje ze zniesie lot i nie bedzie tak zle :) gdybym to ja miala leciec nie wiem z kim bylyby wieksze problemy ze mna czy Arturkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Brzuchatka trzymamy kciuki! Wszystko będzie dobrze, to wielkie przeżycie, będziesz potem miała co wspominać:-) Monikaddd włosy zaczęły mi wypadać dokładnie 3 mc-e po porodzie i teraz 5 m-cy po wlaśnie przestały. Tzn. wypadają ale 1/3 tego co wczesniej, tez karmię piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała brzuchatka - trzymaj się dzielnie! monikaddd- mi na wypadające włosy fryzjerka poleciła firmę RADICAL - z apteki. (szampony, odzywki, maski - ceny normalne jak wszystko inne w sklepie).Kosmetyki na skrzypie polnym. Piję dodatkowo zaparzany skrzyp ( jak sobie przypomnę ) i widzę poprawę. Dodatkowo podcięłam je trochę i pocieniowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam dzisiaj wyniki moczu i krwi małego. Byłam te na konsultacji z pediatrą. Wyniki są bardzo dobre. Nie ma niedokrwistości. Chodziło mi głównie o przyczynę małego przybierania na wadze. Widocznie wszystko jest dobrze i mały sam wie ile potrzebuje jedzenia. Zapytałam się (po raz n-ty) o tą wit D3 - Powiedział, że wrócimy do niej bliżej października - jak już będzie mniej słońca, ale będzie musiał zobaczyć dziecko, żeby ocenić ile mam podawać kropelek. Co do glutenu - kazał już wprowadzać ( po skończeniu 5-go m-ca przy karmieniu mm). <pół łyżeczki kaszki mannej lub są takie herbatniki z hip-a ( 2 szt rozpuścić w herbatce lub mleczku) , dodatkowo są specjalne kaszki glutenowe (ja je wszędzie szukam po największych sklepach i niestety ich nie mogę znaleźć)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka to co oni plączą ze jest muzyczka do wyboru, a ścisza się chociaż? Tina buziaki wirtualne dla Lilianki 👄 kochana ja mam ta książkę, nie czytałam w sumie, tylko zaczęłam, ale później wzięłam zaklinaczkę i do tamtej nie wróciłam, a mój Samuś raczej nie ma kłopotu ze snem, więc nie była mi potrzebna za wiele. Daj maila to ci wyśle :) Olena Fajne to Centrum Gimnastyczne :) Savanna i ty właśnie do tego z siedzonkiem byś się skłaniała bardziej? Ale mamy podobne plany co do zakupów :) mała brzuchatka trzymam kciuki za podróż, będzie dobrze 👄 na drogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj odebrałam swoje wyniki z tarczycy.. szok.. W ciąży miałam niedoczynność , niecałe 2 miesiące temu nadczynność, a teraz znowu niedoczynność. Lekarka powiedziała, że nie wierzy własnym oczom i pierwszy raz się z tym spotyka, że w ciągu 6 tygodni wyniki z 0,035 skoczyły na prawie 6.. i , że w nie nie wierzy.. Mam znów czekać 6 tyg bez brania leków i zrobić badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mąż już po urlopie, więc może zacznę teraz częściej wpadać na top. Raczej nie nadrobię zaległości :O wybaczcie. Mojej Maryś wprowadziłam już marchewkę, ziemniaka w postaci zupki. Nawet je ;) Dokarmiam ją też trochę nutramigenem bo mam czasem wrażenie że mój pokarm jej już nie wystarcza. Na wadze przybywa tak nie za dużo, więc wszelkie wzmocnienie jej się przyda. Gosiaa -Co do wprowadzania glutenu to słysząlam, że trzeba to zrobić do 6 miesiąca. Moją bratową pediatra o tym poinformowała. Nasza lekarz nie mówiła nic. Gluten można podawać w formie kaszy mannej dodawanej do zupki, czy mleka. A są też kaszki zawierające gluten. Moja panna bardzo chce już siedzieć i jak jest ułożona pod ukosem (no, że nie na płasko) to nieraz udaje jej się usiąść!! Wszyscy mówią, że jest silna i że szybko mi pójdzie....no zobaczymy ;) na razie przekręca się a pleców na brzuch i odwrotnie i pełza na brzuchu, nie raz się denerwuje, że nie może dojść gdzie by chciała, może faktycznie zacznie mi szybko raczkować?? Brata syn miesiąc straszy nie podejmuje takich prób. Teraz panna śpi...już drugą godzinę....pewnie dlatego, że założyłam że pośpi ok godzinki i pójdziemy na spacer....tak więc już godzinę czekam aż ona się obudzi, a ona ani myśli i spi w najlepsze. Przekorne dziecko hehehhe Co do szczepień to moja Maryś znosi je dzielnie mamy już 3 dawki pneumokoków za sobą, a za tydzień trzecia dawka Hexy. dobra idę jeszcze Was podczytać.... Postaram się już odzywać częściej, ale zobaczymy jak wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badka to ci się narobiło z tymi wynikami...a może faktycznie to jakiś błąd w laboratorium... Badka za którym ogródkiem byś była na prezent dla malucha: http://allegro.pl/item1161636271_little_tikes_muzyczny_ocean_3w1_ogrodek_gratisy.html http://allegro.pl/item1166039669_little_tikes_1621_muzyczny_ogrodek_zabaw_5_kubus.html http://www.urwis.pl/sklep/z7360_fisher-price--centrum-gimnastyczne-misiu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goyek - ja chyba bym skłaniała się do tego , który ma natka 5 in 1 http://allegro.pl/item1166039669_little_tikes_1621_muzyczny_ogrodek_zabaw_5_kubus.html wydaje mi się, że najdłużej może posłużyć. Można tam też rysować i bawić się innymi zabawkami. Sama muszę się zastanowić nad kupnem czegoś takiego , a chce żeby jak najdłużej to miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie jak juz piałam w sobotę pojadę do hurtowni i sprawdzę jakie tam maja ceny i wtedy kupię albo w hurtowni albo przez internet. Skoro Piotruś ładnie się tym bawi to pewnie Samusiowi też się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka a co robią te poszczególne guziczki? - Te figurki geometryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co mój brat zamierza kłaść kafelki w łazience i toalecie. Pierwszy raz będzie to robił wiec trochę ma pietra:) byłam z nim dziś w nomi i pokupował mnóstwo rzeczy. Ja wam powiem ze nie wiem jak się kładzie kafelki,nigdy tego nie widziałam, ale już zgłosiłam się do niego na ochotnika, na pomocnika :) uwielbiam takie roboty. Zawsze krzątam się koło mojego m, jak remontujemy, zbijamy szafki i takie tam :) . Ale on na kafelkach się nie zna wiec nie pomoże. Brat chciał kogoś wziąć do tych kafelków, ale ceny są kolosalne, jak na niego, więc postanowił spróbować sam...mam nadzieję, że te kafelki na głowę mu nie pospadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wysprzatalam prawie cala chate oczywiscie chodzi mi bardziej o miejsca trudno dostepne i niezbedne szpergaly, szymek w tym czasie zbieral pieniadze z eurobiznsesu bo wywalil:P ciagle mowil 'nie mam sily' .. a ja na to ' mama tez nie ma sily' ..jak skonczyl to zadowlony ze sam pozbieral ehh.. ..a dzieciaki dzis mega sa..mala mi znow spi takze 2 h spokoju..to juz jej 3 drzemka obiad juz zjedzony..jeszcze gary musze pozmywac ale to jak mala wstanie:P Bialo -czarna jak tylko wroce do PL to tez mi sie necior ukróci i to bardzo pewnie;) zreszta marze juz o tym aby sie wyrwac z domu wreszcie..i wrocic do rodzinki jak i znajomych.. gluten wprowadze w zupie..a pozniej to juz poleci..musze kupic chleb niekrojony i ukroic gruba piętke do ssania dla malej...dalam jej w krojonego chleba ale zrobila miazge w szybkim tempie..ale sie trzesłaa i wnerw na mnie ze jej zabralam ..oj zla mamuska zla oczywiscie wszystko pod moim okiem ... i kurcze cos nie chce mi jesc tych owocow ze sloiczka..wcale nie sa kwasne..banana jak jej skrobne czy jablko to zjada bez kwaszenia.. Badka niezly ten twoj organizm albo oni cos poknocili z wynikami.. a teraz spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koja podałaś linka na uśnij i kafe usnęło :) Witajcie wieczorna porą. Samuś bawi się z tatą , wiec ja wpadłam do was. Tata chyba miał inne plany, ale co tam, jak nie powiem to spokojnie zaszyje się przed kompem i tyle go widzieli... pracuje4, wiem, ale ja też chciałabym mieć chwilkę dla siebie, a przede wszystkim Samuś chciałby mieć chwilkę z tatą. Byłam dziś w kościele na mszy za dziadków m ( jak nie chodziłam, to nie chodziłam, a teraz to co chwilkę :) ) Moja siostra była na próbnym czesaniu (we wrześniu ma ślub) dzwoni do mnie załamana, bo nie chce być tak uczesana :( pyta mi się czy ja ją uczeszę... :) bo jak ja ją próbnie czesałam to była zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki wieczrową pora Mała brzuchatko szczęśliwej podróży :) Goyek to ty masz moc talentów i fkiurki robisz. mójn Ksawierek dziś o 11.35 skończył 5 m-c bosze jak to szybko minęło i ciąża i macierzyński , co do ciaży to kiedy się do niej przyzwyczaiłam to się skończyła nawet sie nie nacieszyłam może za 3 razem . my dzisiaj i ze strszym na pierwszej wizycie u dentysty młody plombowany ząbek miał , zawsze mu oglądam a tu w krótkim okresie mu dziurka powstała ale mój dzielny zuch zniósł wszystko na medal był bardzo zadowolony , zresztą przyjaciółka mu zęba robiła to najpierw wszystko pooglądał a póżniej przeszli do meritum sprawy a z Ksawierkiem byłam u lekarza bo rano zaczął kaszleć i wolałam go sprawdzić, ale całe szczęście wszysko ok , jeżeli chodzi o gluten to od 6 m-c będę wprowadzać przez 2 m-c pół łyżeczki dziennie kaszy manny gotowanej w wodzie podawan ej w swoim mleku lub w zupce, deserku jak to woli co do księży to jak chodzimy o kościoła to ja ogólnie księży nie sucham idę z potrzeby serca ducha do Boga nie dla księży , zresztą spowiedź została wprowadzona w XIII w przez kościół i tylko po to aby znac sekret władzy z tego co się orientuję to w niemczech jest spowiedź powszechna nawet w katolickim kościele i tak powinno być.. , pytaliśmy się wujostwa to mówili że chodzą kdo kościoła i mają spowiedź powszechną ., ale Goyek można siedo nich zrazić oj można, ja z m też mieliśmy z nimi przeprawy i przed ślubem i jak go załatwialiśmy szkoda słów od tego czasu podchodze to tej instytucji z rezerwą , nie do Boga ale to personelu . spadam m wróci z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismam buziaki dla Ksawcia 👄 z okazji 5 miesięcy. To dobrze że to nic takiego z tym kaszelkiem. a dla Krystianka gratulacje, zuch chłopak, ciotka Goya to się boi dentysty :( a co do kościoła... to spowiedź powszechna to nie głupi patent :) ale u nas raczej to nie zagości :( a szkoda a co do fryzurki, to wiesz to raczej zamiłowanie. Moja młodsza siostra będzie wychodziła za mąż, wiec chciałabym jej nieba przychylić. Wymyśliłam jej fryzurkę, tak by podkreślić to co najlepsze - czyli mega długie włosy - do pasa, a nawet trochę za, a ukryć to co do ukrycia czyli to że niezbyt gęste te włosy ma i że nie należy do drobinek, choć grubaskiem też nie jest, ale przy mnie to popadła w paranoję chyba i twierdzi że jest gruba. A ona po prostu inną budowę ma, piersi duże, biodra kobiece a nie tak jak ja chłopięca figura :( Ale tak źle i tak nie dobrze :) chyba rzadko jest się zadowolonym z tego co się ma. Zmykam spać...kolorowych snów mamusie i maleństwa...tatusiom też niech się dobrze śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś z was próbowała metod z tej ksiązki którą podala koja ? nie wiem czy dam radę, to jest dla mnie dość brutalne..... no ale jest 4 nad ranem a to moja 4 pobudka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaat biedna jestes z tym spaniem :( kurcze ja mialam tylko problemy z usypianiem czasem w ciagu dnia mi sie budzi ale udaje mi sie opanowac czasami sytuacje. Moj sposob to smoczek w buzce i pieluszka tetrowa na oczkach! dziecko majac cos przy buzce czuje sie bezpieczne a przy okazji nie podglada i ma ciut ciemniej. U mnie cos takiego podzialalo ale w nocy raczej sie nie budzil ;/ ale sprobowac mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej savanna Piotruś zawsze zasypia ze smoczkiem, bez niego by nie usnął. My jeszcze mieliśmy pobudkę o 5 tej a o szóstej Potrus stwierdził że jest dzień i trzeba się bawić :/ Mi po takiej nocy nic się nie chce. Czytając tą książkę myślę że on ma takie właśnie problemy ze snem o których w niej mowa. On nie umie zasypiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×