Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość Kate znad rzeki Hudson 2
No to narazienko :) Zaraz sie urywam :) Buziaki Papappapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Cześć dziewczyny:)Jasne,że o Was pamięta i będę pamętała,ja jeszcze jestem na wczasach:)Ale jutro już będę wracać do domku i po powrocie napiszę jak było ze szczegółami...w sumie przede mną jeszcze tydzień urlop,więc nie będę się nudziła w pracy,ale na pewno do Was zajrzę...nie możemy pozwolić umrzeć naszemu topcowi do powrotu Kate...Pozdrawiam Was ciepło:)Udanego weekendu wszystkim i wczasów Kate...papapapapapapapapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Dzieki slicznie emo-800 :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
KONTROLA!!!! Tutaj nic sie nie dzieje!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Hej Gumka:) My Tylko we 2 zostałysmy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Gumka to musimy podtrzymac ten topic :) a pokazesz mi swojego chlopaka bo kate widziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
no nie jest zly ten Twoj chlopak :) a czemu nie ma z Toba zadnego zdjecia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Gumka a pokarzesz mi siebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma, bo nie lubie zdjec:P Jak wejdziesz na jego znajomych to wpisz katarzyna i bede ostatnia. Wy wszystkie mnie widzialyscie to teraz ja was tez chce zobaczyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Halo :) Jesli chcecie mnie zobaczyc to wejdzcie na głowna strone i wpiszcie adres email: isa7@poczta.onet.pl Czekam jeszcze na komentarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie potrafie wyszukac kogos tylko po e-mailu:( Jest potrzebne imie i nazwisko itd. Jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
ale z Ciebie Ładna Dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Dziewczyny, wlasnie wrocilam od fryzjera :) Ale mnie slicznie uczesala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie Kate:) Ja zawsze mam zle doswiadczenia z fryzjerami, nigdy nie wychodze zadowolona:P Teraz sie dowiedzialam, 5 min przed 16ta, zeby zostala dluzej, kurde noooo............;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
A ja dopiero teraz mam czas żeby do Was zajrzeć...Dzień minął pracowicie,byłam u dentysty okazało się że mam dobre zęby i za samo przeglądnięcie ich wzięła 50 zł i wysłała mnie na prześwietlenie dwóch zębów bo wydają jej się podejrzane...a więc jutro pójdę z gotowym zdjęciem i kolejne 50 że się na nie popatrzy... Teraz siedzę w domku i robię pranie. Kate ja myślałam,że Ty już na weekend pojechałaś...Też byłam dzisiaj u fryzjera skróciłam włosy ale w sumie fryzura została ta sama...Teraz czekam na Ł.ugotowałam wczoraj po powrocie pyszny :)rosołek i bardzo smakowała mojemu chłopakowi więc dzisiaj też mu przygotowałam mała strawę,póki co nie jest u mnie aż tak źle z tym gotowaniem:) Gummka a jak u Ciebie sprawy sercowe? Ptyska a co z lokalem? Zaraz popatrzę się naszą klasę ja póki co nie mam tam swojego konta,ale kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
No to widziałam zdjęcie Kate...i Gummki i Macieja...Kate...nie wiem czemu ale ja cały czas myślałam,że masz czarne włosy a tu generalnie jasne...ładna z Ciebie dziewczyna taka naturalna,tak samo Gummka nawet malować się nie musisz,bo masz takie fajne wyraziste rysy:) Patryska a Ty jesteś na naszej klasie?? Ja postaram się coś wymyślić żebyście mogły zobaczyć moje zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wczoraj nadgodziny robilam, wyszlam z pracy przed 19ta:/ Zdarzylam sie spotkac z kolezanka i bylam w domu o 21. Przez ten tydzien nocuje u faceta, wiec jest fajnie, tylko najgorsze sa pobudki, bo on musi wczesniej do pracy wstawac niz ja;( Nie mogę doczekac sie weekendu jak sobie razem pospimy do popoludnia:) Emo - sprawy sercowe jak na razie w normie:) W sumie nie mamy teraz czasu dla siebie, ale i tak nie klocimy sie. KIedys codziennie sie klocilismy, wiec jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Gummka witam :) widzialas kate jesli tak to podaj mi jej stronke :) a co o mnie sadzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
emo-800 przetarg za lokal bedzie po 20 sierpnia wiec wszystko sie okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie Kate na NK nie moge znalezc, nie wiem jak sie szuka tylko po adresie mailowym:/ A jak ogladalam twoje zdjecia to wlasnie tak cie sobie wyobrazalam:P A w ogole o co chodzi z tym lokalem? Nie jestem w temacie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Gummka ja ze swoim chlopakiem chcemy otworzyc restauracje :) a ze odbywam staż w biurze Spółdzielni Mieszkaniowej to dowiedzialm sie ze jest lokal do wynajęcia w takim miesteczku co sie nazywa Sroda Śląska to miasteczko jest od mojej miejscowosci 16 km wiec gdybym z moim Tomkiem otworzyla restauracje to bysm y mieli do niej blisko :) no ja Kate tez nie moge znaleść :( a czemu tak sobie mnie wyobrażałas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Ja właśnie wróciłam do domu i mam mętlik w głowie...mam propozycję pracy w szkole jako nauczyciel języka angielskiego w szkole prywatnej 15 godzin plus jeszcze 3 popołudniu za 1300 brutto.Ja wcześniej pracowałam przez 3 lata jako nauczyciel i potem zmieniłam pracę na biurową w której zarabiam 1300 ale na rękę po odjęciu dojazdów.Więc różnica w zarobku jest.I nie wiem co zrobić.Moja praca obecna nie jest zła,ale nie odnajduję się w niej tak super a w szkole zawsze dobrze mi się pracowało z małymi wyjątkami...Gdybym znalazła drugą szkołę na parę godzin i ten zarobek byłby wyższy to bym się 5 minut nie zastanawiała ale gdzie ja znajdę drugą szkołę teraz...chyba zaraz podzwonię po szkołach czy gdzieś nie mają jakiś wolnych godzin... Moje sprawy sercowe też uległy poprawie znacząco po naszym wyjeździe i obecnie też Ł.nocuje u mnie:) Co do szukania osób po adresie to trzeba wpisać po zalogowaniu na dole po lewej stronie jest takie wolne białe pole na zielonym tle i pisze adres mailowy zaproś czy coś takiego no i trzeba wpisać adres i kliknąć w to zaproś i ta osoba sie pojawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
emo-800 no jak bedziesz mniej zarabiala to ja bym zostala w tej pracy biurowej :) a w szkole to zawsze duzo roboty jest a tutaj masz spokoj i wiecej zarobisz ;) moje takie jest zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Gummka znalazlam kate na NK :) A Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam teraz troszke pracy, wiec nie mialam czasu zeby Kate poszukac na NK:P Emo - Na twoim miejscu nie patrzylabym przez pryzmat pieniedzy. Rob to co prawia ci przyjemnosc. Fakt jest taki, ze rzeczywiscie przesadzili z pensja, sadzilam ze w szkole prywatnej lepiej placa, ale zawsze masz wiecej czasu na dodatkowe lekcje? Moze jakies korepetycje? Na tym mozesz sobie niezle zarobic. Patrycja - ja bym sie dobrze zastanowila z ta restauracja. Mowi sie ze ponad polowa(nie jestem pewna czy to nie bylo 90%) nowo otwartych restauracji plajtuje. Także to nie jest takie latwe jak sie wydaje. Ja bym raczej otworzyla jakas kawiarnie. Wymysl cos takiego czego nie ma w tej miejscowosci. Powęsz troche, sprawdz konkurencje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Gummka sprawdzalam nie ma w Srodzie zadnej restauracji ani w okolicy :) to bedzie restauracja ale bedzie w niej kawa herbata ciasta i caly zestaw alkocholi i cos do jedzienia :) ja mysle ze to wypali :) trzeba sprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To troche kasy na to pojdzie. Nie bedzie latwo znalezc jakiegos dobrego kucharza - chyba ze macie kogos juz? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×