Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Fragolinko Ty tez masz fajnie-tez za granica..we Wloszech pewnie teraz upaly!!? ja tez powoli ide,bo nie chce aby dzis znow mnie maz zobaczyl,ze wciaz klikam..:) 3majcie sie kochane..do wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam cie wysłałam ci zaproszonko ja też będe za niedludo znikać bo znowu awantura będzie!!!! :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki to do wieczorka moze zaglądne tutaj :) milo jest was widzieć! czekam na pozoztałe kolezanki ;) buziaczki :) :) :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny myslalam ze wygladacie innaczej:) Katarynka-myslalam ze jestes niska" herszt" babka...a tu zong! Mogla bys mi na glowe napluc:):) Kiki-wygladasz prawie identycznie jak w moich myslach (tylko blond wlosy nie zgadzaja sie:)),widac po fotkach ze jestes bardzo uczuciowa i skryta osoba:) Frolinkaa-ty jestes jak siostra blizniaczka mojej kuzynki:) jeszcze czekam na Asche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczynki, juz wróciłam, ale nie wiem kiedy zdążę przeczytać wszystkie wypowiadzi :) Dużo się tu działo przez te kilka dni. Pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nacieszmy sie tymi fotkami :) sisi masz rację jestem uczuciową osobą którą można łatwo zranić,jestem nerwus z dużą buzią i zawsze mówie to co myslę ;0 a gdzie pozostałe dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki jak bysmy mialy mozliwosc spotkanie sie kiedys to tylko w twoim ogrodzie:):) Zajebistyyyyyy;) No miejsca by nam nie zabraklo na ekwipunki ha ha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piesek jest moj:) zawsze jest nadzieja ....gdzie leczysz sie ...bo widze ze w kraju nie mieszkasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! jestem,pazurki odnowione ale dzisiaj odwalila mi kaszane,co mnie utwierdzilo w przekonaniu ze nie bede wiecej robic. Wyslalam zaproszenie do Sisi i Kiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi wiesz ile alkoholu by się zmiescilo na moim stole w altance hehehe :) ascha ciebie to juzw ogóle nie wyobrazalam sobie ze możesz tak wyglądać no super no i fotki nie to co ja nie mam się zbytnio czym pochwalić ale cieszę sie z tego co mam!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) troche mi się teraz mylicie wszystkie muszę sie przyzwyczaić do was od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w domu same awantury !!!!gl chodzi o to klkanie i siedzenie na kompie.najblizej mojej wyobrazni była katarynaa wysoka smukła i te rolki mi utkwily w pamięci ja też kiedys byłam chudsza ale przez te tabsy wszystko sie zmienilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragollinka ty sie czasami nie odchudzaj w trakcie leczenia ;) zleci samo po ciazy:) a wy gdzie sie podzialy? Juz widzialam was kobitki i Asche tez:) Jestesmy niepowtarzalne....ja kupilam sobie dzis soczek jablkowy na drineczka ale woda mineralna sie skonczyla i chyba nie skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nic nie kombinuj bo zaszkodzisz:) mi zlecialo troche od stresu(leczenie itd ale brzuch zosta:l) ... pokazalam twoje zdjecie mezowi i powiedzial ze to kuzynka:):) haha nie uwierzyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do diety,to ja kiedys bylam najgrubsza w klasie,ale jakos z czasem schudlam i mam ciagle wachania wagi.Ciesze sie ze pomimo pco nie jestem otyla,ale teraz lekarze wakryli u mnie niedoczynnosc tarczycy i pomalutku sobie tyje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aschaaa nie zjedz wszystkich lodow daj kawalek ,ales mi checi narobila...tutaj sklepy mamy pootwierane do 18.30 teraz choc bym chciala to nie kupie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i to jest taka agentka ze nas wszystkie by tutaj sprzedala...i zawsze tryska humorem :) a powiedzcie mi dziewczyny jak mam zrobic ta otwarta buzke...tak mi sie podoba a nie umiem,,,,;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI...daj tu tego swojego...no zaraz z nim porozmawiamy:) tak na wesolo ;) i zdanie zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha a msz porownanie co do leczenia w Polsce i niemczech? chodzi mi glownie o in vitro i inseminacje oraz podejscie lekarzy....zwlaszcza do obcokrajowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widze duzej röznicy miedzy Polska a Niemcami.Raz robilam inseminacje w Lodzi.Bardzo mili lekarze,moglam o kazdej porze zadzwonic do lekarza na komörke.W Niemczech czegos takiego nie ma.Czasami mialam wrazenie w Niemczech ze robia mi laske,nie tlumacza wszystkiego,robia co chca. Raz nawet przy inseminacji spytali sie czy moze nowa lekarka popatrzec jak mi wstrzykuja nasienie meza.Raz sie zgodzilam,drugi raz nie.Bo ja i tak wszystko placilam ze swojej kieszeni i w imie czego mialabym sie bardziej stresowac? W Polsce nie mialam wrazenia ze rozmawiam z PANEM DOKTOREM z zadartym nosem.Dyskryminacji w klinice nieplodnosci nie odczulam bo w Berlinie mieszka duzo cudzoziemcöw i oni bardziej staraja sie o dziecko niz niemieckie malzenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale namachalyscie stron:) A ja sobie tylko wyobrazalam Sisi podobnie-w sumie kogos mi Sisi przypomina,ale nie wiem kogo...Asha myslalam,ze jest brunetka,a Kiki zupelnie inaczej wyglada w moich myslach:D Ale widze,ze lubi nature jak ja :p Fragolinke znalam wczesniej... Haha ale mi sie tez juz myli wszystko...Kto jest kim,ale zupelnie inaczej teraz sie klika.. Ja zaczytalam sie w tej Bialej Masajce,a dzis na rolkach nie bylam,bo co 2 dzien chodze,by mi sie nie znudzilo :D Ja tez kiedys bylam bardziej zaokroaglona,ale po oeracji usuwania torbiela uszlo ze mnie jakies 6 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odp..juz zaczynam nastawiac sie psychicznie...zobaczymy jak to bedzie tutaj...wolalabym w Polsce ale nie mam mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×