Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Zadra i Ascha...wy dajecie rade to ja tez sie postaram ...:D Juz poszperalam w slowniku...nie jest tak tragicznie:P Spac mi sie dzis chce strasznie ...lato juz chyba na dobre odeszlo....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny miło mi że o mnie pamiętacie. Ja tak bym chciała cos wam napisać, ale nie miałam jeszcze czasu by nadrobić zaległości - tj czytanie 76 stron tego forum i nie wiem w większości na jakim etapie jesteście jeśli chodzi o wasze starania o dzidziusia. Zrozumiałam z kontekstu sisi że będziesz miała jakąś rozmowę w klinice? Przepraszam jeśli coś przekręciłam. Miałam dzisiaj bardzo ciężki dzień w pracy, więc jestem dziś z lekka otępiała. W każdym razie 3mam kciuki żeby każdej z was (nas) się udało z tym dzidziusiem. Fragolcio, ja wczoraj padłam o 21, o 21:30 już spałam, tak więc widzisz, że jak się śpi krócej jednej nocy to wychodzi następnej :) Katarynko - moze śluz jest z lekka zakłócony, najważniejsze że nie krwawisz i masz w sumie normalny cykl. czy stosujesz testy owulacyjne?? Pozdrawiam was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Maniu ja już 9-ty cykl mierzę temperaturkę;) no i oczywiście obserwuję sluz i szyjkę. Wiem na pewno,że po histeroskopii długo się ma plamienie,więc się nie zamartwiam,tylko,że u mnie to normalnie woda minimalnie podbarwiona krwią.Ale czytałam,że jak nic nie boli i nie ma się krworoku jest ok.Poczekamy-zobaczymy. Fragolinka ależ byśmy były tu szczęśliwe jakbyś Nam jako pierwsza oznajmiła wiadomą informację;) Co się dzieje z KIKI?Kochana odezwij się choć w jednym zdaniu.. :( P.S.ja dziś już byłam na rolkach-dacie wiarę,że już tydzień minął od mojej operacji?? Za tydzień wyniki histo-pato troszeczkę się boję.... Oby nic nie wykazało:( Sisi ciesz się:D Masz dobre wyniki-na pewno nic nie przyjdzie-już by przyszło powiadomienie jakby coś było nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kargul
ja tez się gimnstykuje z nudów chce zeby moje dziecko b yło sportowcem , hahahahah, ciąza rozwija sie swietnie , ruchów jeszcze nie czuc ale lekarz mówi ze bachor jak byk , juz mi wali od siedzenia w tym domu no , moze poćwicze mam cindy crawford na dvd , co myslicie dziewczyny no cooooo ? no dzieeeewczynyny no jak wasze @ mocno leci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko, jesteś może na 28dni? tam robisz wykresy?? Ja od 2 miesiąca się "mierzę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniana 7
są nawet tabelki ja juz wskauje na liste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posta mi wcielo!:( Ale usmialam sie z kargula. On musi byc krowa jak spodziewa sie byka!Muuuuuuuuuuu! Fragolinka wkladam do laptopa tv karte i podlanczam antenke. Kozaköw nie kupilam bo dzisiaj nie bylo przeceny i inny model byl niewygodny. Kupilam sobie za to jeansowa miniöwke i brazowy swetr do kolan. Upatrzylam tez grawerowane kieliszki do szampana w razie jakbym szla na wesele. Dzisiaj nie cwiczylam bo jestem zmeczona. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ale sie usmialam z ciebie fragolinka:d dobra jestes:D My poszlismy na piwko:P Ascha tez mysle o sweterku ale siwym....:D i fioletowe rajtozki do tego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak o zakupach rozmawiacie, ze nabralam ochoty na nowe szmatki. Chyba w sobote wyciagne mojego do centrum handlowego jest tam pare fajnych sklepow, ktore juz dawno chcialam odwiedzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadra witaj wklubie mi rowniez narobily smaka:D i juz nawet mezusia przekonalam ze warto wybrac sie do sklepu w ten weekend:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alo DZIEWCZĘTA to dla was na czarno , no przywitacjie waszego wiernego fana kargula a aaaa własnie nowa tabelkę trzeba , bo wiecie moja ciąza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ...juz za pozno wypilam az 2 piwa! Sciagnelam film pd tyt:"Opor" Dobranoc wszystkim ,milej nocki,zaraz jask wrocimy napisze:) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy walicie rónwo te piwska , brzuchy wam urosna i to wcale nie z powdou ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to ty Yesyes78 nudna nie jestes wrecz przeciwnie , takie ciekawe rzeczy opowidasz , jak tam rajtózki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu jestem pierwsza. Zazdroszczę Wam, że jeszcze możecie pospać. Za 2 tygodnie czeka mnie inseminacja brrrr. Kargul jesteś zajebisty, jak czytam twoje posty zawsze wywołują na mojej twarzy uśmiech. A najbardziej smiesza mnie komentarze dziewczyn do twoich postów :D Jadę sobie dziś z M i ze znajomymi z pracy na weekend. Już się nie mogę doczekać. Całuję was serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fargola to jeszcze za wcześnie na test. Ja mam mieć pierwszą inseminację, ale jakoś nie robię sobie większych nadziei. Buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny! Kargul cos zlagodniales,az przyjemnie sie ciebie czyta;) Dzis dalsze przygotowania do sobotniej imprezy,wiec zmykam do wieczora.Zycze milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinka - juz wszystko jasne, pisałam do ciebie na nk, ale już widzę że robiłaś teścik. Ale spokojnie, masz jeszcze czas , ja tak na chwilę wpadłam bo w pracy jestem :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pomagam w weselu,przyjecie bedzie skromne bo w domu. Jade zrobic sobie paznokcie. Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:D My juz po wizycie, lekarz jest rowny gosc:P Balam sie ,ale wszystko odbylo sie luzacko i bez stresu. W sumie to nie dal mi do slowa dojsc:P I od razu przeszedl do rzeczy... za miesiac po nastepnej malpie podchodzimy do IVF. Mam juz wszystkie leki....sporo tego:P dostalismy na miejscu w klinice,zrobil mi usg i badanie krwi + hormony,maz rowniez nie ominol badanka:D ale byl wsciekly bo tak z nienacka:) Ja tez nie spodziewalam sie ze wszystko tak szybko pojdzie.... Maja troche inne metody niz w polsce...no i inne leki bede brac. Ascha jednak idziecie na weselich:D Fragolka...test faktycznie za szybko...poczekaj jeszcze tydzien:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ostatnim czasie moj bral jakies witaminy na meskie sprawy:) a jednak wyniki wyszly identyczne jak te z przed 3 lat.... wychodzi na to ze lepiej marchewke i jablko raz dziennie zjesc bo wyjdzie taniej:P Pani doktor powiedziala ze nie sa rewelacyjne no ale do ivf to nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi - to dobrze że wszystko poszło tak sprawnie, cieszę się i mam nadzieję, ze wszysko zkaończy się pomyślnie. Znam dziewczynę, która nosi w sobie bliźnięta i w jej przypadku in vitro udało się, także musisz tylko wierzyć że wszystko będzie dobrze. Buziaczki :) ale zimnoooo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ja juz robilam raz in vitro w polsce w poznaniu...w 2006 roku i niestety nie wyszlo,ale tez bylam troszke zmarnowana po operacjach i wiadomo psychika wysiadala.....teraz mysle jak to sie mowi na "Trzezwo" :P No zobaczymy ale nadzieja zawsze dla nas jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kupilam dzis sobie na te chrzciny czerwona(extra) kiecke:P mam czarny zakiet i czarne szpile:P Mysle ze podpasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×