Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

zagraj na pewno bo gra dla dwojga bardzo fajna..jak ja zobaczysz to sobie przypomnisz:D Ja juz uciekam laseczki do jutra pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Fragolka trzymam kciuki ,za badanie ..oby marker wyszedl w normie!!!:D Mania ,wiec cos w tym musi byc...skoro wczoraj nerwica nie dala znac o sobie:D i oby tak dalej🌼,jak to mowi moj brat:"LUZIK" U nas pada,ja wlasnie zbieram sie do pracy,moze ominie mnie mycie okien??:)Oby lalo conajmniej do 12.00-stej:P Ja wczoraj zaczelam podczytywac na necie,a mialam tego nie robic,moj zauwazyl i troszke sie zezloscil ze znow fiksuje ,tak mysle ze on pewnie tez nie chce rozczarowania,twierdzi ze sie wylaczyl ...tez bym tak chciala:) Ale dzis juz nigdzie nie zagladam,i ciesze sie ze do pracy ide,zawsze czas szybciej zleci:) Milego,bezstresowego dzionka kochane:) Kiki odezwij sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Bardzo Was przepraszam, że się nie odzywałam, ale w pracy am taki zapiernicz, że nawet na internet nie wchodzę a w domu mamy kupę spraw związanych z remontowaniem naszego mieszkanka. Nie mam jak nadrobic zaległości, więc tylko napisze po krótce co u mnie. Idę dziś do lekarza i pod koniec tygodnia jedziemy na inseminację. Poza tym to moje życie kręci się wokół wykańczania mieszkania :) Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku. Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Nulla witaj po dlugiej nieobecnosci!;) Fajnie ze sie odezwalas! Fragola ale mi zadalas klina z tymi paznokciami,bo jak zrozumialam robilas na akryl? Nie moge sie doczekac fotek! Patrzylam wczoraj w necie i material do akrylu kosztuje tylko 25 euro! Zycze wszystkim milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow frgolaa!!!!!!!!!!! Ale z ciebie zdola kobita,to wyglada bardzo profesjonalnie! Mi sie wlasnie najbardziej podoba tak naturalnie ,nie za duzo wzorköw;) Zronu zadalas mi klina! Ja swoje zelowe musze spilowac w piatek bo to juz 5 tyg! Wygladaja ok,tylko sa za dlugie. Dziewczyny u nas ciagle ponuro!:( Nie chce mi sie isc na solarium i wasmarowalam sie samoopalaczem;) Zaraz zaczynym wielkie sprzatanie,pa! Ps.Fragola wielkie dzieki za fatyge ze zdjeciami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nulla fajnie ze sie odezwalas:) Byc moze bedziemy testowac razem:D Moje zyczenie sie spelnilo....ciagle pada wiec okien nie musialam myc:P Fragolka pazurki wyszly super jak na pierwszy raz!!!:D Pewnie nie dalabym rady tak ich odpicowac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki! Kurcze widze, że u wszystkich coś się dzieje i tylko patrzeć jak się posypią bobaski :) Chyba tylko u mnie taki zastoj, czekamy juz na te cholerne skierowanie 2 mniesiace :( Czytalam, na jakims brytyjskim forum, ze do tej kliniki bardzo dluga kolejka chyba, ze idzie sie prywatnie. Sprawdzilam jakie sa koszta badan i invitro ewentualnie to szok wszystko razem kilkanascie tysiecy funtów, wiec raczej musimy poczekac. M powiedzial,ze idzie jutro po skierowanie do urologa bo juz ma dosc tego czekania. Ja czekam na @ bo mam dostac na dniach i chyba wybiore sie do jakiegos innego gina, ktory bedzie chcial mi zrobic konkretne badania poza krwia i cytologią. Wszyscy lekarze mowia bez badania po wywiadzie tylko, ze u mnie to wszystko ok a skąd oni tacy cholera pewni jak nawet usg mi nikt nie zrobil. Przepraszam dziewczyny ale to chyba przed @ taka zła jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zadra:) a moze sprobujcie innaczej pokombinowac: idz na pierwsza wizyte prywatnie...dowiesz sie co i jak i powinniscie dostac wtedy od reki skierowanie na jakies badania..i namiary na klinike. Przy okazji podpytasz sie o ewentualne koszty i jak to wszystko wyglada,moze wtedy ruszy wszystko do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam podobna sytuacje...wiec wlasnie na 1 wizyte poszlam prywatnie...i dostalam skierowanie od lekarza bez jednego "ale",po tygodniu juz bylo pierwsze badanie w szpitalu(udalo sie ze nie placilam za nie),zawsze poznasz inne dziewczyny z takim problemem i one ci na bank podpowiedza gdzie isc i jak dzialac by sie z kasy totalnie nie splukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadra a nie myslalas o leczeniu w polsce? Wiem ze masz daleko,ale moze warto pomyslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co sie z wami dzis dzieje?? pustki:( ja juz po kapieli wiec wskakuje do wyrka...milego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllo;) Zadra kochana zgadzam się z Sisi-ja też na swoją wizytę do mojego poszłam prywatnie,a zabieg miałam już na NFZ:) Sisi ale Ci się upiekło z tymi oknami..haha Fragolinko ale Ty zdolna jesteś!Sama umiesz pomalować sobie pazurki na prawej ręce... Asha a co ile chodzisz na solkę..Ja w ogóle nie chodzę,boję się raka:( Nulla wreszcie coś napisała i Zadra też...CO Z KIKI?????????kiki odezwij się!!!Maniu Ty też! Ja wróciłam z siłki:)odpoczywam se..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola chce ci sie sciagac i na nowo robic pazurki?! U nas nic sie nie dzialo na topiku jak ciebie nie bylo:( Katarynka ja w polsce pracowalam w solarium i od tego czasu chodze,choc nie regularnie.Co 1-2 tyg,a ostatnio jak wröcilam z hiszpanii to jeszcze nie bylam. Jak sie opalam to zaslaniam twarz bo dostalam za szybko zmarszczek od solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ciekawe ilepotrwa u ciebie nowa robötka z paznokciami;) Ja swoje dzisiaj przykröcilam pilnichkiem. Möj chce mi koniecznie kupic kaplet do robienia zelowych,ja sie zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Fragolinko nie martw się o te zioła, choć może niezbyt to zabrzmi ale i tak do tej pory nie zaszłaś więc nie masz nic do stracenia... ja sobie powtarzam to samo, skoro mi lutka nie pomogła na plamienia to może zioła pomogą?? Zaufaj trochę im i pij z chociażby lekką "wiarą" :) Ja już dziś w ogóle nie mam problemów z oddychaniem, czuję się ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Fragola ja myslalam ze juz po przeziebieniu,w niedziele lezalam w lözku i moczylam nogi imyslalam ze po chorobie. W poniedzialek poszlam na badanie krwi i znowu sie doprawilam!:) Tym razem gardlo! Ja moge pic tylko cieple napoje,napilam sie lekko zimnego soku pomaranczowego i mam gardlo zawalone! Fragola ja tez sie czesto wkurzam jak cos wyczytam, Np. ze cukru nie powinno sie mierzyc w drugiej polowie cyklu a ja mierzylam. Nie wkurzaj sie na zapas! Wystarcza ze ja to robie.he,he!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Mania czytam ze juz ci lepiej:D Fragolka nie przejmuj sie tym badaniem ,lekarz wezmie pod uwage dzien cyklu!!! Dzwonili z kliniki i dowiedzialam sie ze wszystkie 6 ladnie sie dzieli:D jestem przeszczesliwa:D:D:D Ale niestety lekarz mial problem z probnym transferem,i ten wlasciwy musze miec pod narkoza!:( dokladnie nie wiem o co chodzi ale w piatek przed transferem dowiem sie:O chcialabym by to bylo zwiazane tylko z bolem podczas wkladania cewnika,i jak tu do piatku wytrzymac:( Nie wiem jak to wplynie na zarodki?? Widocznie nie moze isc zawsze jak po masle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Transfer to umieszczenie zarodkow w jamie macicy,za pomoca cewnika(podobnie jak inseminacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Sisi ale extral;) Coś zaczyna się wreszcie dziać!! Fragolinko nie przejmuj się tym markerem-mój gin mowi,że on jest tylko pośrednim badaniem w związku z endo i nie daje 100 procentowej odpowiedzi!jedynie laporo daje!!!:) Głowa do góry!!! Asha kochana mój M też chory!! Tyle ludzi na grypę choruje:( A ja mam koński organizm jak to mój mówi-mogę z całą gromadą chorych na grypę siedzieć i nic!!!!!!!! :D Ale za to mam inne choróbska:( Mania fajnie,że już lepiej się czujesz.Mam dla Ciebie pocieszenie-wczoraj moja kumpela dodała zdjęcie na n-k swojej córeczki nowonarodzonej!Ona wiele razy poroniła i bardzo długo odkładali kolejny raz na zajście,aż po 5 latach mają córeczkę;) Kiki,Nulla,Zadra buziaki i prosimy o odzew z Waszej strony! Ja wczoraj miałam kolejne staranka;)jeszcze tempka nie skoczyła,a więc moze jeszcze dziś doprawię???:D:D:D:D Na 20 idę na spinning-rowerki w szybkim tempie z muzyką:D:D POZDRAWAIM CAŁUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! co może oznaczać lekkie jasno brązowe plamienie w dniu spodziewanej miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamienie moze poprzedzac miesiaczke...ja mam zawsze...ale nie wiem jak jest u ciebie ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:D Myślałam,że Fragolka da znać co tam z jej wynikami,a tu cisza:( Kochane u nas paskudna pogoda-wieje jakby się czyjaś teściowa powiesiła:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×