Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Katarynko, ja brałam duphaston tylko w czasie pierwszej w ciąży chwilkę bo poronilam a wiec nie zdążyłam poczuć skutków ubocznych. Powiedz skąd Ty bierzesz silłe na tą siłownię :) bo po pół godziny na roweru mam już dosć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih dziś byłam na spinningu godzinnym:P Skąd biorę-mąż sportowiec,to ja nie mogę odstawać przy nim:) Dzięki Maniu! Zatem dobrej nocki!!paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zrobilam test i wynik negatywny...czuje sie jak by czas stanol w miejscu...jestem beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi bardzo mi przykro. Ale wydaje mi się, że to chyba jeszcze za wcześnie na test. Trzymaj się kochana. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi nie załamuj się . jeszcze poczekaj, może ten test nic nie oznacza. Odezwij się proszę. Dziewczyny gdzie jesteście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze i rycze ,nie wiem co mam pisac,teraz w glowie nie mam nic,musze sie wyplakac zanim moj wroci z pracy,chciala bym teraz usnac i obudzic sie za tydzien albo wcale.Milam taka wielka nadzieje....max do 4 dni powinnam dostac miesiaczke bo dzis juz 24 dzien cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SISI!!!!!!!!!!!Ile to jest dopiero po transferze??8 dni!!! Za wcześnie na test moim zdaniem!!!KOchana doskonale wiem jak się czujesz!!!!!Nikt tak jak my tego nie rozumie :(( Niemniej jednak błagam nie załamuj się!! :(Jeszcze nic nie jest stracone. Dopóki @ nie ma,jest ok! Na marginesie też czuję,że @ przyjdzie i normalnie marzy mi się samobójstwo!!!!!!!!!!!!!! Kochana przytuliłabym Cię,ale niestety daleko jesteś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane co tu taka cisza?? Sisi kochana możemy podać sobie rękę-ja też jestem dziś podłamana. Nie ma jeszcze Ashy,Kiki,Zadry:( Ahh szkoda gadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie troche otrzasnelam,nawet obiadu nie zrobilam poszlismy po prostu do Mc Donalda,puki @ nie ma jeszcze nic straconego:) nie bede juz ryczec no chyba ze ta pi....a przyjdzie:O Dzieki dziewczyny za slowa otuchy🌼,obrazac sie na swiat nie moge bo przeciesz ja nie dziecko no nie?:D moze uda mi sie dotrwac do nastepnego testu..kto wie:P zaraz zaczyna sie brzydulka:) Katarynka ty juz sie kochanie nie podlamuj wystarczy ze ja to robie ...i wystarczy na nas dwie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi kochana taka śliczna z Ciebie kobietka, więc na pewno ze smutkiem ci nie do twarzy, wierzę że jeszcze nic straconego ...3maj się i życzę dzielnego czekania na kolejny teścik, bo szczerze mówiąc to nie mógł on dziś już wyjść, za wcześnie :) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Co u was slychac? Nulla jak tam samopoczucie..objawy sa? Mania ten test faktycznie mogl jeszcze nie wyjsc...dzis kupie nastepny i zrobie jutro rano. Fragolinka jak tam przed wizyta? papiery juz wszystkie zebraliscie? Katarynka a ty kiedy masz dostac @? To nazadawalam wam pytan hi hi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Sisi cieszę się, że lepiej się dziś czujesz. U mnie objawów żadnych nowych nie ma. Sama nie wiem co o tym myśleć. Na razie czekam cierpliwie. Zobaczymy na ile tej cierpliwości mi starczy. Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie :) Sisi nie zamartwiaj sie tak zza wczasu bo to nic nie pomoże a jeszcze zaszkodzi. Podobno pierwsze objawy ciazy moga byc takie jak przed @ a na test jeszcze za wczesnie, więc glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ja lecę na silownię-dziś ręce i bieżnia.No i brzuchy oczywiście;)Potem może jeszcze na rolki :p Sisi jak ja się cieszę,że Ty zadowolona;)) Kochana ja mam dostać nieplanowaną MAŁPICHĘ za 4-5 dni!!! Zobaczymy.NIE MAM ANI 1 objawu!!!!!Jakiegokolwiek,a więc już od wczoraj mam doła!!!!! Obraziłam się na cały świat,a najmocniej na baby z dzićmi:) hah To taka moja walka z wiatrakami... :P:p:P Cóż już tak mam-pomaga mi to:) Także Sisi podpowiedz mi czy te plastry z borowiną są skuteczne gdybym np miała niedrożne jajowody?Tak profilaktycznie mogę se je na brzuch naklejać???Widziałam je w aptece i nie wiedziałam czy kupić??? Buziaki dla WSZYSTKICH KOLEŻANEK ..kochane miłego popołudfnia,ja lecę robić formę;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki może i u mnie coś się ruszy dostalam skierowanie do kliniki na 2 grudnia. Najgorsze, ze wtedy mam miec @ no i nie wiem co robic ale chyba nie bede przekladac wizyty bo znow wypadne z kolejki. Zresztą chyba niektóre badania robi się w pierwszych dniach cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka to sportowiec z Ciebie całą parą :P Ja to nie przepadam za siłką za to uwielbiam wypady najlepiej w góry albo rajdy terenowe z plecakiem na plecach. Taki łazik jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka patrzę z Ciebie sportowiec całą parą. Ja to taki łazik jestem lubie wypady terenowe jakieś szlaki górskie, kilkadziesiąt km z plecakiem na plecach itp. Za siłką nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co dziś z tą kafe najpierw mi pokazuje, że nie wysłało jak się juz meczę i próbuje napisać swoją myśl drugi raz to mam 2x ale bezsens :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na swojego chłopa i dopiero ide na siłkę:(( Zadra cieszę się,że u Ciebie rusza wreszcie!! :) Masz rację-nie przekładaj wizyty!! Ja u gina już 3 razy byłam w okres-jakiś pech normalnie..hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) masz racje Zadra nic nie przekladaj,bo z @ to nigdy nic nie wiadomo ...a tak jak pisalas to bedzie idealny moment na badanie hormonow:) dziewczyny no to wszystkie juz ruszylysmy do przodu,u kazdej cos sie dzieje ...wizyty w klinikach,insemki,in vitro i staranka naturalne:D Katarynka to my termin @ mamy w tym samym czasie!! Razem bedziemy smiac sie lub plakac:P U mnie rowniez bez zmian,objawow typowo ciazowych nie ma,na test sie pogniewalam i nie kupilismy dzis nastepnego...co ma byc to bedzie...a widoku jednej gownianej kreski znow nie zniose:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chcialam dzis wejsc do sklepu z ubrankami dzieciecymi ..bo wyczytalam na necie ze podobno takie ogladanie pobudza instynkt macierzynski:) a moj mnie wysmial:classic_cool: mowi ze tych bzdur za duzo czytam ! Jak zwykle byla mala wojna! ale juz sie pogodzilismy:D Pozniej w aptece znow mala wojna ,mowie wam ze nie panuje nad soba:O musze go wieczorem przeprosic ze jestem taka JEDZA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadra a jak wyszlo z tym skierowaniem? bo wczesniej pisalas ze mieliscie problemy z dostaniem go... dziewczyny ja codziennie wstaje o 5 rano...juz nie wiem czemu spac nie moge? chyba pracy mi brakuje. Katarynka to wy razem na silke chodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi MAM TO SAMO!!!!!!!!! Najbardziej obrywa się mojemu..haha To kochana za parę dni będziemy wiedzieć,ja też nie robię żadnych testów-boję się ,że zobaczę 1krechę :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ,ale On był na meczu i nie wziął kluczy:( A ma być w przeciągu godziny!A na siłce jestem 2 godz,więc mi się nie opłacało jechać! Sisi ja za to śpię bardzo dużo-1 objaw depresji!! Nie mam w ogóle motywacji,by coś porobić! Jestem taka wściekła na wszystko!! A teraz tyle tych ludzi z wózkami powyłazilo-ładna pogoda-i normalnie krew mnie zalewa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam ci napisac ze te plastry spokojnie mozesz klasc na brzuch...na cieplo...podobno dzialaja cuda na zrosty,u mnie po operacji blizna na brzuchu jest bardzo malo widoczna i mysle ze dzieki tym wlasnie plastrom.Pisalas katarynka kiedys ze masz grzybice na brzuchu ,na to powinny ci pomoc...dzialaja rowniez antybakteryjnie i przeciwzapalnie. Nie wiem tylko czy nie pobudza twego" wypasionego"endometrium do jeszcze wiekszego wzrostu...wez na nastepna wizyte do gina opakowanie tych plastrow i popytaj,ja mysle ze na endometrium nie maja wplywu...ale zawsze lepiej spytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha-"wypasionego endometrium"..hahahaha No racja Sisi-dzięki!! A z tą grzybicą to by się przydało,by pomogły,bo NIC już nie pomaga od roku:) Tak więc kupię je i zapytam ginka;) Może profilaktycznie coś pomogą! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o te bryczki na 4 kolkach tez jestem zazdrosna:O ale zauwazylam ze czesto nieswiadomie odwracam glowe lub udaje ze nie widze,badz ze mnie to wogle nie obchodzi,taki juz moj ograniczony umysl:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×