Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

No Fragola,Mi bylo glupio katarynie prosic ale sie przelamalam;) Tez czytalam ze ziola sa dobre na nasienie. Möwilam mojemu ale nie wiem czy on to przelknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzilo mi o to wiezienie ze napisalas bardzo trafnie. U nas za forse wszystko mozna kupic ale nie takie mieszanki ziolowe. Jak chodzilam do normalnego gina to nie chcial mi robic monitoringu a a w klinice non stop badaja krew i nasienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Agnieszka, na stale,ja jestem 11 lat i dobrze mi tutaj. Choc pierwsze 3 lata nie moglam sie zaaklimatyzowac i chcialam wracac do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już się przyzwyczaiłyście, ale do Polski przyjeżdzacie w odwiedziny? :) Fragoluś gdzie swojego męża poznałaś? Aż do Włoch pojechałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazwyczaj jezdze po zakupy na granice 2 godz i jestem na przejsciu. Do rodziny jezdze rzadziej,przewaznie rodzice mnie odwiedzaja. Mojej mamie wystarczy tylko powiedziec i juz wsiada w pociag;) Taka z niej turystka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta metote zaproponowala mi gin w poniedzialek. Niby najskuteczniejsza 25 % gdzie przy inseminacji 15% Ale jest bardzo kosztowna i podwyzszone ryzyko urodzenia chorego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowana przy zlej jakosci nasienia . U mojego meza brak plemniköw z grupy a i b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze zalezy jaki problem jest u pary. Jesli sek w nasieniu to metoda dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Wśród tysiąca urodzonych za pomocą tej metody dzieci, nie stwierdzono żadnych wad rozwojowych. Koszt leczenia metodą ICSI waha się w granicach od 8-14 tys. zł."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja mam inne wiadomosci i lekarka tez ostrzegla przed komplikacjami. Ze jest 2 % podwyzszone ryzyku wady plodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko cos nie pamietam,a Twöj maz ma slabe nasienie? Möj mnial 2 mies temu 2% z a i 48% z b. A teraz a i b zero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszą takie pierdoły w necie a ludzie sie cieszą, wow jaka fajna metoda. Nie wiem po co to czytam, nasz androlog mówi że najgorsze gówna piszą w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mysle fragola ze Ci cos ten huj gin da wrescie cos na podwyzszenie progesteronu i bedzie ok;) Dziewczyny a katarynka robi dzisiaj impreze czy gdzies wybyla ze jej nie ma na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha ale jak to możliwe, żeby az tak się zmieniło??? Zmienił diete, stres czy co? Równie dobrze może być za miesiąc 100% a+B My mieliśmy teraz A-0, B-2% :( A wcześniej też było lepiej, ale nie tak dobrze jak u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Möj pomyslowy maz chcial rzucic palenie. Wiec zamöwil sobie e-zigarette. To jest plastikowy papieros na wklady z nikotyny i ladowany akumulatorek jak komörka. Papierosek ten nie wydziela zadnych substancji smolistych,chroni pluca. Wklady to czysta nikotyna. I on palil mniej papierosöw a non stop wciagal ta nikotyne i Bög jeden wie ile w tym wkladzie bylo czystej skoncentrowanej nikotyny. Doszlismy do wniosku ze przez ten e-zigarette wciagnal wiecej nikotyny niz przy papierosach. Ale bylam wsciekla na niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie wypalal 1,5 paczki dziennie. A przy e-zigarecie chyba 2-3 razy tyle nikotyny! On mi möwi ze przy tych slabiutkich wynikach mozna robic icsi. Ja mu na to nie kochaniutki! Nie wybulimy 7 tys euro bo ty chcesz palic! Jak rzucisz palenie to mozemy porozmawiac o inseminacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o tych tabletkach slyszalam. Möj kumpel tez zucil po nich. Ale nie wiem jakie maja dzialanie na nasienie. Chyba trzeba by najpierw wszystkie zjesc,rzucic palenie i wtedy zabrac sie za inseme. On juz rzucal pare razy.Nie palil tygodniami ale zawsze konczylo sie ze z nerwöw zaczal albo w pracy koledzy go skusili:( Musze przyznac ze dzisiaj nie palil,chyba ze strachu przede mna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×