Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Maniu ja tez lubie jajka. I bez obawy mozna jesc gotowane nie smazone bo wtedy podwyzszaja cholesterol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się wali już wszystko!!! MUSZĘ MIEĆ DIETĘ:(( Mam wrzody na dwunastnicy -codziennie nad ranem budzi mnie przerażający ból w mostku,takie kwasy idę mi pod gardło!!OKROPNE,najgorszemu wrogowi nie życzę tego:( MAm to już tyle lat,ale ostatnio NIC już mi nie pomaga i muszę znów iść do lekarza ,no i dieta.Zero smażonego,tłustego,słonego,ostrego(wszystkiego,czego lubię),no i słodkiego!Akurat jaj nie znoszę więc nie żałuję ich:D Ale mój je tygodniowo chyba z 15!!! haha :D Maniu zrobię mu na pewno te wiedenskie! A co do mikołajek,to właśnie nie wiem,ale na Gwiazdkę kupię mu perfum-Givenchy -Play z Timberlakiem:)) Ale się rzucę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale usmialam sie z Kiki:D dobrze ze przynajmniej w piatek poszaleliscie skoro sobotnia imprezka to niewypal;) Jaja tez lubimy w kazdej postaci:P Katarynka a czemu na nk wejsc nie mozesz? u mnie chodzi normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko no to współczuję tych wrzodów :/ Ja bym chciała dostać od mojego mexx`a pure life bo mam dobre skojarzenia z tym parfume :) a jemu mam kupić spodnie. Agnes idę na nk cie poszukać, a wiec spodziewaj się zaproszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mną chodzi też jakichs ładny łańcuszek srebrny , bo mam tylko same korale, a to takie mało kobiece... już mojego nakręcam żebyśmy odwiedzili apart, wkońcu po mikołajkach jeszcze jeszcze Dużo Mikołaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucieło mi posta, no ale macie 3 króli i wtedy na pewno sie dostaje prezenty...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka nie martw sie,zawsze mozesz delikatnie podpowiedziec;) Mnie rowniez chodzi po glowie cieniutki delikatny zloty lancuszek,a takiego swiecidelka jeszcze nie mialam. Wyspalam sie w dzien i teraz chyba nici ze snu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam bezczelna i mówie mężowi że chciałabym perfumy dolce gabana light blue, nie wiem czy dobrze napisałam :) Uwielbiam te perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha :) ale właśnie przyjemnie wygląda Fragoli mąż na tej solowej fotce - Fragolka pilnuj męża, pilnuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam wam napisać ze dostalam dziś propozycje nie do odrzucenia: brat mojego męża ze swoja żoną zaproponowali mi zebym została matką chrzestną ich synka Maciusia :) no i się bardzo ucieszyłam (oni nie są wtajemniczeni w nasze przejścia, a sami 5 lat czekali na pierwsze dziecko, a na to drugie 7!) ... to bedzie mój 3 chrześniak:) a w 2010 będzie kolejny - od mojej siostry :D ale numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Agnieszka najlepszy prezent to brak@:) Fajnie wyszedl na tym zdjeciu,jeszcze jak by zamiast kurtki ,plaszcz ubral to 100% Mafiozo. Wyglada na wesolego czlowieka;) Dziewczyny ja tez uciekam ...poogladam cos moze oczy zmecze...i dzieki za komentarze do fotki:D buzka dla was i snijcie o przyszlych prezentach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola pilnuj pilnuj :D, ja mojego pilnuję :D Mój pierwszy chrześniak ma na imię Julianek i w styczniu skończy 3 latka, druga to chrześniaczka, która jutro kończy 2 latka i trzeci to Maciuś, który ma 2 miesiące i za miesiąc s a chrzciny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Co wy jeszcze spicie? Ja wyjatkowo wczesnie wstalam a tu pustki. Kupilam swiezy pachnacy chlabek z röznymi ziarnami.Mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka8479
Fragolkaaa a moze to fasolka?? Moze jakis cud?? Zycze Ci tego bardzo:) Zreszta wszystkim nam tego zycze:) I macie racje to bylby cudny prezent:):) A moj maz ma za 2 tyg urodzinki i wiem ze ucieszylby sie z takiego prezentu...ale coz...:(:( Szczerze mowiac nie lubimy o tym rozmawiac...ja mam wrazenie ze on czeka na cud a ja wiem ze nie bedzie latwo...o ile wogole bedzie nam dana fasoleczka:( Nie wiem czy Wy tez tak macie ale ja co chwile lapie dola ze to wszystko takie trudne...ze byc moze nigdy nie bedzie mi dane doswiadczyc tego cudu jakim jest macierzynstwo:(:( Ale nie przynudzam tutaj i nie rozkrecam sie jeszcze bardziej... A @ nadal nie ma, bola mnie sutki, od rana dzis mam zgage, temp 36,9(a przewaznie mam 36 lub 36,1), no i mam uczucia ciaglej mokrosci i sluz mam bialy... No powiedzcie...kazda normalna kobieta stwierdzilaby ze byc moze to objawy ciazy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka8479
Mania robilam test w sobote i oczywiscie negatyw:( wiec teraz nie bede robila... jutro dzwonie sie umowic do gina mam nadzieje ze on powie co i jak:) Chociaz jak czytam niektore fora i kobiety pisza ze czasem testy klamaly to chcialabym zeby tak bylo w moim przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×