Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Hej Babeczki nic u mnie sie nie działo, więc sie nie odzywałam ale Was czytam od czasu do czasu. Wczoraj byłam w klinice i w koncu wszystko ruszyło pełną parą. Pobrali mi krew na hormony (4 dc). Następna partia w 21 dc mam isc. Moje kochanie dostalo skierowanie na badanie bakteriologiczne nasienia i pojemniczek na kolejne badanie ze skierowaniem do urologa. 4 marca mamy sie zgłosic o ile te badania bedą ok jak nie to dostaniemy wczesniej leki. Na 4 marca mam miec ewentualnie laparoskopie jak poprzednie badania beda prawidłowe. Mam nadzieje, że laparoskopia nie bedzie potrzebna bo już się jej boje :) To tyle u mnie ,pozdrawiam i miłego dzionka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadra fajnie,ze wreszcie ruszylo.Nasza Fragola tez ma miec laporo,ale zycze Wam,abyście jej nie doczekały i zaszły w ciążę:D Nam wszystkim tego życzę!! Sisi Ascha ma rację-mikołajki są 6!!:P U mnie też nic nowego.Caluję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki! nie odzywam się bo nie mam co pisać ale jestem z wami w kazdy dzień :) Fragola obejrzalam twoje pazurki ładne !!!ja nie mam nerwow do takiego dubania :) U mnie Mikołaj już był wczesniej sama grzebałam we worku:-D!!! i wiecie co sobie znalazlam? kozaczki i taki golfik z krotkim rękawem dluższy ido tego pasek a męzuś sobie kupil golarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny malpa do mnie dzisiaj przyszla. Nie liczylam na nic przy tym slabym nasieniu i bez stymulacji. Teraz musze zadzwonic do kliniki i umöwic sie na badanie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po Mikołaju!!! :-D teraz tylko pusty worek :-D Fragola jutro robisz test?no nie?tylko się nie wkurzaj :)który to dc??? ładną fotkę wrzuciłaś na nk Idziecie gdzieś na Sylwestra?dzisiaj już4 grunia?leci ten czas no nie? Milego wieczorku może coś dzisiaj łyknę jakieś winkooo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha to nie jest tak a skąd wiesz czy jakbyś miała prawdziwą owulkę to czy byś nie zaszła?wiem że jest mniejsza szansa ale jest,wiesz nie mogę tego zrozumieć dlaczego wyniki tak sie pogorszyly twojemu M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki nasienie pogorszylo sie przez wdychanie jeszcze wiekszej ilosci nikotyny-elektropapieros z wkladem z koncentatu z nikotyny! Kiedys robilam testy owulacyjne i zawsze wychodzily negatywnie. Miesiac temu Lekarka po zbadaniu krwi 22 dnia cyklu nie potrafila mi powiedziec czy mialam owulacje. Powiedziala tylko ze hormon owulacyjny podskoczyl ale nie wie czy byla owulka czy nie. Przez te wszystkie lata jak chodze do gina i robi mi usg w 2 polowie cyklu to nigdy tez nie uslyszalam ze mialam owulke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Wyobraźcie sobie że czekałam godz na gina i sie nie doczekalam, kazał mi przyjść do szpitala na ten monitoring, wiec poszłam, czekak i czekam a go nie ma. Pielęgniarki go szukały wszędzie a go nie ma. Ale sie wkurzyłam, nie dość że cały dzień się stresowałam to jeszcze na marne :( I co mam teraz zrobić. Umówić się do kogoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha mojego to dobija stres nerwy bo rzucil palenie od Nowego Roku U mnie też tak jak u ciebie nigdy nie uslyszalam że na 100% mialam owulke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po zakupach...wiem ze mikolajki 6,jakos üpomylöilam sie:P kupilismy sobie wodeczke:D i dzis drinkujemy...tak jakos smaczek nam przyszedl zrobie kolacje i zagladne do was. Agniesza ..to cie wyrolowal!!! jak masz mozliwosc to idz do innego,co za typ no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po sklepach takie straszne potwory dzis biegaly,az mam ciarki na plecach brrr,chyba jakas tradycja odstraszajaca dzieci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka Polak musi czasami wypic wodke ,tak dla zasady hi hi:D Maz kupil buty,koszule i bluzke ...jest zadowolony..o dziwo:P A ja mam plaszczyk i welniana bluzeczke:) Zaraz puszcze muzyczke ...bedzie przyjemniej i moze taniec pocwiczymy...w te druga strone :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam do kliniki zeby umöwic sie na badanie krwi na poniedzialek lub wtorek. Okazalo sie ze tej pielegniarki co robi te meskie hormony z obciazeniem nie ma i mam zadzwonic w pon o 8 ,nic nie jesc i sie spytac czy mam leciec juz czy we wtorek. Ale glupota,nie mozna sobie wczesniej zaplanowac. A jak lekarz robi w konia i nadarmo przychodzi sie na monitoring to calkowita porazka. Czasem sobie mysle ze lekarze nie traktuja nas po ludzku! Sisi wypij za tych konowalöw zeby sie stukneli w glowe i zaczeli normalnie funktionowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze Zadra sie odezwala:) Jeszcze Nulla dala by znac co i jak;) Agnieszko...co dobrego popijasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wciaz myslimy nad sylwestrem...nie wiemy co robic? Fragolka juz ma zaplanowane ,a wy dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzaj fragola takie piekne to one nie są :) Dzięki za komentarze dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez wypije za lekarzy zeby sie przykladali do swojej pracy. Wlasnie pije warke z sokiem mniam :P W Polsce pracowałam jako przedstawiciel medyczny to sie nasłuchałam i napatrzyłam na tych konowałów az sie zraziłam do nich wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam was ale nie wiem co pisac. Robilam borowine juz 5 raz,prawie polowy wiaderka nie ma Juz:( zastanawiam sie czy sobie dokupic,sa juz gotowe oklady z gazy do podgrzania. Ciekawa jestem czy katarynka jeszcze ma blotko jak tak czesto robi i chyba nie tylko na brzuch? Robilam sobie kapiel dloni wcieplej wodzie z olejkiem:) Wysylam tez wszedzie cv. Chyba ktos zachecal do zajzenia na nk?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwka planujemy spędzić ze znajomymi tak w 3 pary. Jeszcze zasanawiamy sie czy u nas nie zrobic imprezki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadra no to juz mniej wiecej wiecie jak bedzie sylwek przebiegal:D fajnie jest spedzic ten wieczor ze znajomymi ,zwlaszcza jesli sa przedni do zabawy;) U nas dzis imprezka 2 osobowa czyli on i ja ...ha ha i Jackson oczywiscie:classic_cool: i ubolewam ze was nie maaa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka a gdzie ty sie podziewasz? Ja kupie borowine w polsce..w sumie za 2 tygodnie jedziemy ...bedzie wygodniej kupic na miejscu,mam tylko nadzieje ze dostane ja w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chetnie:) kto jeszcze chetny? tescia wykonczymy hi hi:P Agnieszko ja nie wiem czy wystarczy mi sily...jakis ten napoj dzisiejszy nie udany...kupil jakis wynalazek rosyjski za 6 euro:O Ale trzymam sie niezle!!! i postaram tak do konca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×