Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Czesc dziewczyny! U nas ladna pogoda wiec ja wybywam:) Jestem troche zalamana bo bralam ten wiesiolek i nadal u mnie sucho,az nieprzyjemnie przy starankach:( papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Czytam Was kobietki i naszego kargula też :) U mnie nic nowego, objawy te same , bóle głowy itd. Czytałam w napięciu, juz miałam nadzieje, że Katarynce się udało ale trzymam kciuki w tym cyklu ;) Bez liczenia, mierzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się,że nikt się nie obrazil;) Ascha Kochanie,a może tego żelu sprobujesz co Aniołek proponowała?PreeSeed albo coś w podobie? Albo bierz nadal wiesiołka-w tamtym cyklu pomógł Ci,nie? Agnieszko ja już od wczoraj dałam na luz.Nie będę tak obsesyjnie oglądać siebie. Fragolinka pewnie się stroi i idzie do Kosciola:P Pozdrawiam Was kochane;) Buiziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha no właśnie te żele są dobre podobno, a i jakieś urozmaicenie zawsze ;) Ja nie używałam bo nie potrzebowałam ale Ty spróbuj, może byc fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny id robic obiad.Zaluje,ze wczoraj nie zrobilam,ale bylam na meczu:) Caluski pozdrawiam wszystkich + Kargulka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki! Ja mam labe bo obiad gotowy,wystaczy tylko ziemniaczki dla męża ugotować. Ascha jak długo stosujesz wiesiolka i ile na dzień? Może powinnaś zwiększyć dawke,jeśli nie to żel. Na mnie wiesiolek też nie podziałał na płodny śluz,brałam go pół roku w dawce 2x3. Ascha może na Ciebie ten wiesiołek też nie działa. Wiem też,że dziewczyny brały wieśka do połowy cyklu a przez cały cykl piły siemie lniane,które też na śluz. Musisz sobie wybrać,szukać jakiejś metody. Jeśli dostane @ to w następnym cyklu wypróbuje żelu o którym pisałam,a co mi tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ja juz mam obiad prawie gotowy, teraz gotuje wode na kluseczki i zaraz bedzie:) Potem jedziemy na kawke do cioci meza, bo juz tam wieki nie bylismy:/ Ascha ja bralam w tym cyklu wiesiolka i mialam wyczuwalnie mokro jak nigdy:D Bralam od 1 do 10dc. Wiec chyba warto sprobowac:) Ale mysle tez ze zele to dobry pomysl wlasnie na jakies urozmaicenie:P A i dziekuje za mile komenty na nk:D Buziaki kochane i milej niedzieli:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka fajną masz fryzurkę bardzo mi sie podoba :) A tak w ogole to czesc laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość to nie tylko, piękne słowa, kwiaty czy zauroczenie Miłość to trwanie przy drugim nawet gdy ból i cierpienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie sie podziewacie?czemu nic nie piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka zgadlas ze swiadectwo potrzebuje do urzedu pracy. Narazie przetlumaczylam a pzniej musze uwiarygodnic w jakims urzedzie. Ja bralam 2 kapsulki wiesiolka,niby czasem mialam mokro ale to byl wodnisty sluz i mysle ze dlatego te problemy. Ja myslalam o tym zelu,narazie maz kupi ten sensitiv z durexu,bo ostatnio kupil czekoladowy w sexshopie i byl do duszy! chlopom mozna 3 razy gadac a i tak zrobia po swojemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O JESSSSUUU , głowa , wino , greckie, wczoraj................ materac jest do dupy , idzie na wymiane , nie ten przywiezili co trzeba , mial mieć pokrycie z cottonu , a wcale nie ma . 1000 $ sobie policzyli skurwibąki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziś dzieciaka w domu , idziemy na "Alicje w krainie czarów" z Johnym Deepem, film jest 3 D WYPASSSSSSSS . Bardzo fajnie grał w "Charliem w fabryce czekolady" widziała któras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dopiero wróciliśmy do domu.Mężuś będzie jechał o 3 w nocy w trase a ja musze go zawieźć na baze.Kurcze troche będę się bała później sama wracać o takiej porze,ale samochód mi potrzebny. Jednak teścia musze zawieźć do szpitala bo nie ma zbytniej poprawy. Ascha z tego co zrozumiałam to Wy używacie normalne żele. Te zwykłe zabijają plemniki więc można powiedzieć,że stosujesz antykoncepcje. Pre-seed to żel imitujący płodny śluz i ułatwiający plemnikom droge do celu.Jest to jedyny taki żel na rynku. Poczytaj sobie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolku ja wiem o tym,czytalam o tym zelu jak polecalas. Jednak jeszcze nie zamwilam bo nie licze na naturalne zaskoczenie,tylko icsi albo inseme. ja glupia w lecie bralam clo i stosowalam ten zel czekoladowy nie bylas wiadoma ze on zle wplywa na plemniki. Czytalam ze nawet slina nie jest dobra. Kargul ja nie ogladam filmw dla dzieci ale 3D jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Ascha ja nigdy żeli nie stosowałam,też nie wiedziałam o tym dopóki nie znalazłam tego.Ślina - dobre.Skąd człowiek ma to wszystko wiedzieć. Ascha nidgy nie mów nigdy.Znam przypadki gdy dziewczyny przygotowywały się do in vitro a w między czasie zaszły w ciąże. Może z Tobą tak będzie,kto wie. Ale mamusią będziesz,nie ważne jak ale będziesz.Zresztą jak my wszystkie. Kargul ja też nie oglądam takich filmów.Gdybym miała dziecko to pewnie tak no ale póki co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ide się poprzytulać do mężusia. Może jeszcze tutaj zajrze,jeśli nie to dobranoc dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Rybki. Kargul ja uwielbiam Deepa i filmy z NIM!!Jest zarąbistym aktorem,a do tego przystojnym:P Jak byłam na Avatarze w 3D była reklama "Alicji.." i z chęcią bym poszła. A co to za dzieciak?Czyzbyś była/był babysitter? Aniolku to sama będziesz w domku..buuu Ascha kup sobie koniecznie ten żel;)I nie kalkulujmy Laseczki..wyluzujmy(wiem,wiem-łatwo się mówi:() Fragolinko poplotkowałaś już? Kiki jak tam brzuch boli??? Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja juz dawno po przytulankach :-D !!!!!!!!!! Brzuch dalej mnie dziwnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie dzisiaj się przytulają.U nas też było bardzo miło,uspałam męża i się nudze. Fragolka pewnie tak byśmy zrobili ale polonez odmówił posłuszeństwa,musi trafić do naprawy.Powiem Wam,że w naszym przypadu jedno auto to lipa.Zabrakło poloneza akurat gdy jest najbaardziej potrzebny.Cóż samo życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjm życzenia Babo kochana od drugiej baby z samego rana. Niech dzień cały będzie radosny, bądź zdrowa Babo - aby do wiosny! Szczęścia życzę Tobie, sobie i kobietom na całym globie! By marzenia się spełniły, a Nas chłopy wyręczyli! My dziś drinki i kaweczki, Nasze święto dziś Babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka ale fajny wierszyk,jeszcze mi powiedz,ze sama go ulozylas;) Dziewczynki również wszystkiego co najlepsze.. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Katarynkaaa:) Wierszyk znalazlam oczywiscie na necie:) Taka zdolna nie jestem:P Jakie plany na dzis macie ?? Mezulki szykuja jakies niespodzianki?? Buziaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. znów cisza? U mnie nic się nie szykuje,bo mój M nie jest romantykiem..i tyle w tym temacie:( Mi jest smutno,bo kolejne koleżanki pododawały zdjęcia-wiecie jakie;( Od wczoraj wieczorem wzięło mnie na zadumę.No i nic dobrego z tego nie wyniknęlo,bo dziś jestem bardzo przygnębiona. Żona brata męża bedzie miała synka,pierwszy chłopak w rodzinie(same wnuczki!),to wiecie jak szaleją:( Ale już nie smęcę. Buziaczki kochane moje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynkaaa :( rozumiem Cie dobrze:( Ja wczoraj znow musialam sie tlumaczyc ze NA PEWNO NIE JESTEM W CIAZY!!!!!!!!!! Ciotka mojego meza wziela mnie w obroty:( Bo strasznie przytylam no i musiala poprostu poruszac przy stole,przy wszystkich ze PEWNIE jestem w ciazy:( Dziewczyny wiecie jak ja ich wszystkich nienawidze!! A w dodatku nikt mnie nie rozumie oprocz Was... Dzis poklocilam sie jeszcze z mama bo stwierdzila ze ostatnio jestem okropna, wiecznie zdolowana i niezadowolona z niczego:( Ale powiedzcie z czego ja sie mam cieszyc?? Cale moje zycie ostatnio to jedno wielkie klamstwo:( Przepraszam Was ale mnie tak wzielo na smecenie:( siedze sama w domu bo dzis maz pracuje do 20 wiec u mnie tez nie bedzie Dnia Kobiet:( Buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×