Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Fragola tak myślałam że wczoraj grillowałaś bo na fotce widać sprzęt:) Ja wczoraj byłam u kolezanki z moim M troche się rozerwaliśmy a tak po za tym nudy nie ma co pisać??? Biedna ta Ascha mam nadzieje ze bedzie wszystko ok i że wyjdzie juz w końcu ja też nie znoszę szpitali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki ja wczoraj mialam bluzkę na ramiączka i tak sobie zjarałam plecy ze w nocy spać nie mogłam....:( Teraz jak sie położyłam o 13:30 to spałam do 16...Nie wiem o której ja zasnę wieczorem .....? Masz racje że nie ma co pisać,mam nadzieję że jak Ascha wróci to trochę sie topik rozkręci .... Ja w szpitalu lezalam 2 dni i glupialam ale co mowic o Aschy... ohh ciezke to zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas zwariowana pogoda raz pada raz słońce oszaleć można!a ci biedni ludzie co stracili i tracą wszystko?!masakra Sisi czemu tak mało piszesz? A reszta kolezanek to co robi? :) Ja byłam na solarium:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas to nawet sie grilla nie da zrobić bo pogody nie ma...okropny ten czas i to zycie takie beznadziejne i do dupy!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale narzekam???!!! Ale taka prawda u nas w rodzinie już wszyscy dzieci maja w tak krótkim czasie zaraz po slubie albo przed albo w trakcie:-D aż przykro sie robi człowiek juz sie starzeje a tu dalej nic:( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko , dziś poniedziałeczek , godzinka 9 rano , i zaczyna sie tydzień ! Któras tam kiedys pisała , ze powinienem coś doradzić a nie gadac od rzeczy więc moje drogie muszę Wam cos doradzić i powiedzieć. Piszecie czasmi , że sie nudzicie itd , wiecie ile rzeczy jest do zrobienia w życiu ? ??????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Troche kreatywności , i wierzcie mi to pomaga , na przykład ćwiczenia , aerobik , rower ,-wysiłek fizyczny wspomaga produkcje ENDROFIN ! Książki , hobby , nauka języków obcych, praca -chociaz na pól etatu 1500 pomysłów ! Generalnie ja sie nigdy nie nudze , zawsze mam coś do zrobienia i czasami marzy mi sie zeby sie ponudzic ot co. A ktoś moze zapyta po co ja o tym mówie? - własnie mówie o tym bo Wasze życie w większosci kręci sie wokół jednego tematu i czasami to jest przytłaczające bo nie jesteście stworzone TYLKO do "bycia matkami" - macie też jakies talenty i powinnyście je rozwijać ! POZDRO ZYCZĘ UDANEGO TYGODNIA i dobrych pomyslów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki ja to już nie mam siły oglądac tej telewizji (powodzi) Brak słów.Człowiek całe życie pracuje i co? Kargul mądrze piszesz ale wez jeszcze zmień swoja stopkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jestem w domu. Tak dawno nie pisalam ze zapomnialam hasla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkoncu sie udalo :) Napisalam dlugiego posta i mi zjadlo przez to zapomniane haslo. A wiec wypuscili mnie pomimo nie najlepszych wynikow. Mam jeszcze przez tydzien brac antybiotyki,choc juz bralam tydzien! Jeszcze was nie czytalam wiec nie wiem co pisac? Moja beta 21 maja byla 1010. Juz 12 maja w szpitalu wyszedl pozytywny test sikany,i tego ranka tez wymiotowalam. Widzialam zarodka na usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Ascha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak się cieszę że wam się w końcu udało :) :) duza buzka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ascha!!!! Fajnie że już wyszłaś... Jak u ciebie się liczą tygodnie? W którym już jesteś? Może w końcu coś się zacznie dziać na topiku. Trzymaj sie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola mi prawie nic nie mowili na temat ciazy,tylko ze beta rosnie i widac zarodek na usg. Oni bardziej zajmowali sie leczeniem mojej hiperstymulacji. Mi sie wydaje ze jestem w 2-3 tyg. W tyg pojde do mojej gin to mi moze powie laskawie. W kazdym badz razie mozna powiedziec ze zaplodnienie nastapilo 4 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazne kochana ze sie udalo.Juz juz duzy sukces. Dbaj o siebie i nie przemeczaj sie ... Dobranoc do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) W koncu koniec z nadgodzinami...moze ten tydzien bedzie spokojniejszy:P Ascha piekna Beta!!!! Wiem ze jeszcze duzo przed toba ale mysle ze tak cichutko moge pogratulowac:D 🌼 🌼 🌼 i zycze szybkiego powrotu do zdrowia tak abys mogla sie w pelni poczuc ciezarna ;) ze wszystkimi tego typu"dolegliwosciami";) :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Sisi dzieki za slowa otuchy. Ja niestety nie czuje sie najlepiej,wyszlam ze szpitala z nienajlepszymi wynikami-tromboza i zapalenie :( Nadal mam ucisk pod zebrami i serce mnie kluje. Maz goni mnie ciagle do lozka,ale ja leze juz miesiac! Jutro mam termin u lekarza ciekawe co powie? Aga moze wiesz jak sie liczy tydzien ciazy,od dnia okresu czy 2 tyg pozniej? Ja mialam okres 8 kwietnia. Dziewczyny zycze wam wszystkim z calego serca ciazy i dziecka,jak ja sie dowiedzialam o pozytywnym tescie to sie poplakalam. Ale nie zycze wam takich mek jak przechodze,bl od miesiaca,zapadniete i podpuchniete oczy jak u narkomana. Jedynie co ze stalam sie spokojniejsza i nie martwie sie na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski. Sisi to chyba i dla nas znajdziesz wiecej czasu :) Ale ciesz sie ze jest praca bo u nas to tragedia.... Kazdy chodzi i tylko pyta nie slyszalas o jakiejs pracy itd. Ascha nie wiem czy cos ci to pomoze ale znalazlam taka tabele.... hCG w czasie ciąży (W tygodniach od ostatniej miesiączki) 3 tygodnie 5 - 50 mIU / ml 4 tygodnie 5 - 426 mIU / ml 5 tygodni 18 - 7340 mIU / ml 6 tygodni 1080 - 56500 mIU / ml 7 - 8 tygodni 7, 650 - 229000 mIU / ml 9 - 12 tygodni 25700 - 288000 mIU / ml 13 - 16 tygodni 13300 - 254000 mIU / ml 17 - 24 tygodni 4060 - 165400 mIU / ml 25 - 40 tygodni 3640 - 117000 mIU / ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki fragola. To by sie zgadzalo ze jestem w 6-7 tyg :) Mj pojechal na zakupy a ja sie nudze. Nie moge dlugo siedziec bo brzuch mnie boli i cisnie pod zebrami. Kiki a ty juz po clomifenie czy jeszcze bierzesz,czytalam cos ale nie dokladnie. Jak bylam w szpitalu to jednej dziewczynie w moim wieku robili zabieg na endometrioze i lekarz powiedzial ze teraz nie ma przeszkody zeby probowala zajsc naturalnie. Wiec moze Kiki jest taze u ciebie nadzieja? Tak samo u Fragoli po zabiegach jest szansa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:) Ascha trzymaj sie dzielnie i odpoczywaj i pisz jak sie czujesz codziennie :)-jesteśmy z tobą bo tylko tak na razie mozemy sie cieszyć ...twoją ciąza:) Ja dopiero od dzisiaj zazywam clo więc mam 5dc;) Ale mam takie nastawienie że jestem caly czas na NIE:( Wiesz Ascha jestem 7miesięcy po laparoskopi za soba mam 3 cykle nie udane a ten to przewazył wszystkie nie spodziewam się nic dobrego po prostu już mi się nie chce jestem znudzona tymi lekami lekarzami wizytami badaniami staraniami nawet sex stał się dla mnie zupelnie obojętny chociaż dbamy o to aby nie popaść w rutynę;) Nie jest najlepiej mam już 30 lat i moje życie jest balon z którego uszło już powietrze.............. Wiem wiem nudzę i narzekam zaraz kargul skomentuje mojego posta ale kij jestem zmęczona i tyle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że dziewczyny nie piszą bo też mają już dosć w końcu same sie nakręcamy nie ma co pisać ...... Zastanawiam się czy nie udać się na inseminację w wakacje w końcu będe miala dużo wolnego póki to wszystko jeszcze jest w miarę świeże 3 inseminację za mną kolejne przede mną:) ;) Sisi przestań się zaharowywać!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha dostałaś wspaniały prezent na urodzinki nawet nie wiedzialam ze masz zaraz za mna chociaż wiedziałam ze jesteś z pod Byczka:-P Fragola a co tam u ciebie ?jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napisalybyście cokolwiek wiem ze nawet pogoda jest beznadziejna ale może w końcu zaświeci dla nas słoneczko?:) Do wieczorka może ktoś się odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki ja tez bylam zdziwiona ze mialas urodziny dzien przede mna! Nawet nie mialam okazji zlozyc ci zyczen przez ten szpital. Wiec spoznione lecz szczere zyczenia spelnienia marzen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby moje marzenia sie spelnily.......................................? Teraz to sobie już zapamiętam;) A twój z pod jakiego znaku jest Ascha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wróciłam do domu w końcu bo wczoraj nocowałam u mamy bo moja teściowa miała badanie po którym przez dobę nie może przebywać przy ciężarnych i dzieciach. Ascha dobrze, że już wyszłaś :) Odpoczywaj dużo!!!! Buziaki dla Ciebie i maleństwa ;) Mi lekarz mówił, że oni liczą od daty ost @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja tez tak myslalam ze od daty @. Kiki moj jest spod znaku panny:) Kochana nie zalamuj sie 30 cha,mi stuknelo 34!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz juz odpoczywam ...im mniej pracy tym lepiej:D Ale schudlam 3 i pol kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi ale ci dobrze też chce schudnąć!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×