Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Aniołku tylko używaj jej w 2 fazie,bo gdybyś zaszła w ciążę -może zaszkodzić.. To znaczy nie na pewno,ale jest na niej napisane,że nie jest dla kobiet w ciąży,wiec lepiej zapobiegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być używaj w 1 fazie:D Dziewczyny co porabiacie? Fragolinko jak tam teść i szwagier?Zatrudniliście już opiekunkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy ktörejs mezowi polepszyly sie wyniki po witaminach? Tyle o tym pisza,ale czy naprawde to dziala choc troche? Ja slyszalam ze dobry jest salfazin,maca,l-karytina.zen szen i kwas foliowy. Salfazin w Niemczech jest nie znany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha - ja mojego faszeruję wit. C i kwasem foliowym, za jakiś tydzień zrobimy badanie nasienia i ocenimy czy wyniki się polepszyły (tylko przed badaniem wskazana jest wstrzemięźliwość 5 dni - trudne do osiągnięcia :0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak ja wam zazdroszcze takich temperamentnych mezöw.. U mnie jest raz w tygodniu:( Jestesmy 12 lat razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha nie placz...u nas jeszcze mniej:P Tak raz bralam aspiryne...teraz jej nie biore ,lekarz nic nie wspominal,ale nawet jesli, pewnie bala bym sie,ostatnim razem po ivf miesiaczka trwala az 2 tygodnie i mysle ze winna byla aspiryna.....:( Poczytaj gdzies Ascha jak ja najlepiej stosowac i w jakich dawkach,tak by nie zaszkodzilo a jedynie pomoglo:) U mnie na dniach pewnie bedzie ta k...wa czerwona,brzuch mnie boli i do tego dzis rano spadla mi temperatura:( dzielnie czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha my jesteśmy 3 lata po ślubie i też ostatni raz chyba z 3 tygodnie temu w dni płodne się kochaliśmy :O u nas to wina tych dni ,w których należy "to"robić :O wszystko na siłę! Sisi dopóki nie ma @,to jest nadzieja! 3maj się kochana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliśmy ślub 25 grudnia 2006 :D Śliczna data :P Mieliśmy choinki i świeczki na sali:) Było świątecznie. Chciałam albo w Wielkanoc albo w Boże Narodzenie. Mój mąż ze względu na swoją pracę ma tylko 2 okresy wolnego-w czerwcu i grudniu -własnie na święta,gdyż we wszystkie inne soboty miesiąca ma mecze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Pytałyście o termometr, ja wcześniej mierzyłam się niedokładnym termometrem elektronicznym, tj z dokładnością do jednej liczby po przecinku. Od tego cyklu zaczełąm mierzyć się nowym specjalnie przeznaczonym dla kobiet do obserwacji cyklu - Microlife MT16 C2 i powiem szczerze, że jest rewelacja, temperatura jest bardzo dokładna. oto moje tempki, mierzone dopiero od 12 dc 12dc: 36,48 13dc: 36,47 14dc: 36,35 (dołek owulacyjny?) 15dc: 36,62 16dc: 36,77 Jeśli jutro też będzie wysoko to zaczynam brać duphaston, myślicie że mogę na własną rękę? Może duphaston pomoże mi na moje plamienia, lekarz mówił żebym brała dopiero w cyklu starankowym, ale może trezba przejść kurację kilku miesięczną? jak myślicie? Pozdrawiam iżyczę miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że była, dlatego że ewidentnie teraz mam poziom wyższych temperatur, poza tym mam sucho, w ogóle miałam bardzo mało śluzu, ale od przyszłego cyklu biorę wiesiołek, mam już zakupiony, żeby było tego więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) Dostalam dzis @!!!! Wprawdzie takie jakies slabe krwawienie, wrecz plamienie "zywa Krwia". Powiem wam ze jestem juz tak pogubiona w tych wszystkich obserwacjach ze masakra:( A co do przytulanek to ja tez mam tak jak Fragolinkaaa zawsze jak wiem ze byc moze to najodpowiedniejsze momenty (tzn u mnie ciezko wyznaczyc bo prawdopodonie mam cykle bezowulacyjne) to mi sie nie chce:( I wogole zauwazylam ze im wiecej mysle o ciazy, o temperaturach, o sluzie itd to juz mi sie nie chce nawet przytulac do meza:/ Chcialabym moc kochac sie z taka czysto nastawiona na przyjemnosc ochota:D :D Milego dzionka dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka ja jestem jeszcze lepsza. Leżałam w łóżeczku a mąż zrobił śniadanko i pojechał też kupić pączki. Nie chciało mi się nic robić,od wczoraj źle się czuje,boli mnoe głowa. Jak z tydzień temu narobiłam faworków i róż karnawałowych mąż pochłonął w 2 dni i mówił,że tyle spędziłam w kuchni a tak mało. Jemu to trzeba jak na dwie rodziny narobić.Jak powiedziałam mu,że tymi faworkami najadłaby się 4-5 osobowa rodzina i to też przez dwa dni to mnie wyśmiał i powiedział,że chyba rodzina chomików. Taki to mój mąż jest. A najlepsze jest to,że wogóle nie tyje. Ja gdybym tak słodkie jadła wyglądałabym jak wielbłądzica. Pozatym dzisiaj 29dc i tak się boje bo nie chce dostać tej wrednej @.Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku a ilodniowe masz cykle? Oczywiście 3mam kciuki!! Malutka to dobrze,że już dostałaś tę wredotę.Może teraz się poukłada wszystko. Ja odmrożę pączki,które dostałam niedawno od cioci :p:P Odmrożone,ale domowe:P A oponki też lubię..mniam ..i faworki.. ALe te róże to nie wiem co to jest??? Aniołku przybliż nam co to takiego.. Ja z kolei mogą jeść ile wlezie,o byle jakiej porze i tylko brzuszek mi urośnie,a ręce,nogi, i reszta będą chude:(Niewymiarowa jestem. Co do temperatur-Fragolinko spokojnie,dopiero jest Twój 8 d.c.. Jak będzie ok 14 d.c pokaż linka do swoich temp.albo wpisz je tutaj:)) Miłego dnia dziewczyny. Ewka,Sisi,Kiki co z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko wcześniej miałam bardzo nieregularne cykle między 32 do 40 dc,ale jeśli biore FF mam tak ok 32-34 dc. Róże karnawałowe robi się z ciasta na faworki,wykroić trzeba 3 kółka różnej wielkości,poukładać na siebie od największego do najmiejszego delikatnie ponacinać w 3 miejscach i na środku zlepić bialkiem. Smaży się jak faworki,po uśmażeniu na środek położyć dżem truskawkowy lub wiśniowy (musi być czerwony). Wygląda jak róża,smakuje jak faworki tylko efektowniej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę-co kraj,to obyczaj :P nie słyszałam i nie widziałm jeszcze tego:) ALe musi byc puszne. To zdolniacha jesteś.. Ja umiem mięsa robić,z ciastami u mnie przeciętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm czy zdolniacha? Poprostu uwielbiam spędzać czas wolny w kuchni dlatego tak bardzo boli,że nie mam dzieci. Byłyby rozpieszczane pod każdym względem,aż się tego boje co z nich by wyrosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Aniolku i Malutka a spod jakiego znaku jestescie? Malutka nie myslalas zeby uzyc testöw owulacyjnych? Mi sie sprawdzily;) Aniolku to super ze te tabletki choc troche uregulowaly ci cykle. Mi z Fragola cykle sie wydluzyly pod wpywem ziöl:(ok 40 dni! Ja paczki dla meza tez kupilam a sobie ciasto czekoladowe bo mi bardziej smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha nie wiem czy to jest sens bo podobno prze PCO testy owulacyjne sie nie sprawdzaja:/ Zapytam lekarza jak pojde w tym miesiacu na monitoring:) Dziewczyny a jesli bede mierzyla tempke to moge zaczac tak mniej wiecej od 5dc zeby byly miarodajne wyniki? Tu chyba Katarynkaaa jest ekspertem??:D A moj znaczek to Rak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha mój mąż też uwielbia czekoladowe ciasto,ale zamierzam mu upiec na Walentynki i przyozdobić małymi czerwonymi serduszkami. Ale ja dzisiaj fatalnie się czuje,nic tylko leże bo taka słaba jestem. Nie wiem co mi jest,aż się sama na siebie złoszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka ja też mam Pco i testy owulacyjne robiłam. Dużo szukałam na ten temat i dziewczyny przy pco robiły testy i zachodziły. trzeba wszystkiego próbować. Pozatym znam przypadek,gdzie lekarz stwierdził poprzez badanie usg,że koleżanka nie miała owulacji a ona właśnie w tym miesiącu zaszła w ciąże.Wydaje mi się,że naprawde jest ktoś bardzo ważny kto tym wszystkim steruje,całym naszym życiem a my nie mamy na to wpływu. A mój znak to bliźnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dochodze do wniosku ze co druga dziewczyny na topiku ma pco :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Malutka;) Dzieki-jasne,że od 5d.c jest ok!!! Mierz i obserwuj siebie..Będziemy pomagać w interpretacji. Ascha kotku ja czytałam książkę doktora z USA,który stwierdził,że najczęstszym powodnem niepłodności jest właśnie PCO :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku-zgadzam się... Ja tylko w to wierzę,że Bóg mi da to małe cudeńko!! A wiem,że da,więc spokojnie czekam(czasem mniej spokojniej,ale ciągle cierpliwie).. Ja też chciałabym coś mojemu Kitkowi zrobić na Walentynki,ale co???? Nie umiem robić takich pyszności jak ANiołek.Chyba,że da mi przepis:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi jak tam się czujesz kochana?Zaklikaj.. Ascha spokojnie... Zapodaj może macę swojemu-jest podobno rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynia czytalam duzo o macy,jest podobno dobra takze na potencje;) Musze koniecznie zamöwic i l-karnityne do tego! Fragola gdzeie jestes? Zölwie karmisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha zamów koniecznie..Ja sama zastanawiam się czy macy nie dac swojemu,by choć on był extra zdrowy.. Fragolka daj troszkę pączka żólwikowi :) A propos ja zjadłam 1,5,a wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynkaaa ja zjadłam 2 pączusie i teraz się śmieje,że będę wyglądać jak pączuś. Też się zastanawiam nad witaminkami dla męża gdyby ten cykl poszedł na straty,ale gdzie moge je zakupić? Katarynkaaa napisz co lubi twój mąż może dam jakis fajny i w miare łatwy przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku mój mąż wszystko lubi.Zrobię na pewno te KFC domowe;) Możecie coś jeszcze fajnego podać?Może przepis na tort migdałowy ktoś ma?:D Fragolka a jak robisz oponki? Mniam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×