Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Przepisu na tort migdałowy nie mam bo nie lubimy migdałów,ale poszukaj w necie,najlepiej na stronie wielkie żarcie. Tam jest mnóstwo fajnych rzeczy,są zdjęcia i opinie innych osób,które już wypróbowały. Napewno coś Ci wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny ale Wy wcześnie spać chodzicie. My z mężem to takie nocne marki,spać chodzimy koło 1 w nocy. A co z sisi i kiki? Odezwijcie się co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeewka
Cześć dziewczyny, witam Was serdecznie po tej długiej przerwie, niestety. Od środy jestem na szkoleniu w Katowicach. Dzieję się tutaj, ale poczytam dopiero jak wrócę do domu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeewka
tzn na topiku się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha mój mąż brał l-karnityne 1000, kwas foliowy, salfazin i tablety z,, grubej rury" jak to mówił nasz androlog czyli undestor i tamoxifen. A co do przytulanek to my w styczniu jak już pisałam 2 lub 3 razy i co? Niespodzianka-dzidziuś :) Tylko, że byłam pewna tego jednego dnia-owulki na 100%. Także głowa do góry! Ale ten nasz aniołek pyszności robi, mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Aga a te tablety dla mezusia to na recepte czy bez?? Bo ja tez musze cos mojemu zapodac:D :D :D Ahhh jak ja Ci zazdroszcze tego stanu blogoslawionego:) Nawet tych wymiotow heheheh:D Trzymajcie sie cieplutko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka my wszystkie Ci zazdrościmy,ale tak pozytywnie. A u mnie chyba będzie wielka d..adostane tą wredną bo już tak się czuję jak zawsze przed. Cicha nadzieja jest,ale myślę,że niepotrzebnie się łudze. Oj aż się boje co ze mną znowu będzie. Aga dochodze do wniosku,że jak kobieta jest całkiem zdowa to plemniki sobie poradzą,nawet jeśli ich mało zdrowych. Masz wielkie szczęście,oby fasoleczka zdrowo się rozwijała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga więc w których dniach było przytulanko jeśli możesz zdardzić i w którym dniu miałaś owulację?? Dziewczynki ale pysznie się zrobiła-te oponki wyglądają rewelacyjnie. Aniołku nie wiadomo czy to @ czy ciąża,bo jedynym prawdziwym objawem jest brak @!!!Tak więc 3mamy kciuki. Powiedz Nam jeszcze jak robisz to ciasto czekoladowe:P Ewka odezwij się koniecznie. Sisuś co z Tobą kochana??????????????????? BUZIAKI KOCHANE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko a ile czasu bral maz te preparaty? Ja dopiero zamöwilam mace i l-karnityne i bierze multivitaminy. i robil badania potem czy sie poleprzylo,czy nie zdazyl bo zaszlas? Ja tez mysle ze jak kobieta jest zdrowa a facet ma plemniki slabe to jakos z czasem zaskoczy. Gorzej jak kobiecie cos dolega albo nie wiadomo co. U mnie dzis 31 dc ostatnio byl 40 dniowy:( Sisi wzywamy cie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha faktycznie długi twój ostatni cykl,ten może będzie krótszy.A może nie przyjdzie wcale ta wredota. Fragolinka widze,że korzystasz z tej samej stronki co ja jesli chodzi o przepisy. Podaje mój ulubiony przepis na ciasto czekoladowe http://www.gotowanie.v9.pl/ciasta_czekoladowe/ciasto_czekoladowe_babci.html Mam nadzieje,że komuś się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pytałam o te witaminy gdzie moge zakupić,nie dostałam odpowiedzi. Pozatym jeśli któraś miałaby czas i ochote wytłumaczyć mi badanie temperaturki byłabym wdzięczna. Ja kompletnie się na tym nie znam a chyba spróbuje od następnego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolku ja kupilam preparyty w aptece internetowej ale niemieckiej. W Polsce tez sa takie apteki i mozna kupic taniej niz w normalnej. Jesli bedziesz miala problemy to napisz to ci poszukam. Powtörze ze wyczytalam ze dobre sa maca,l-karnityna i salfazin-ktörego niestety nie ma u mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku jeśli chodzi o macę,to możesz ja też dostać w zielarskich sklepach-takich z ziołami,zdrową żywnością itp.. Resztę pewnie w aptece dostaniesz.. Ale smakowicie się robi jak te linki wysyłacie.Też muszę coś wreszcie upiec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny za opowiedzi związane z witaminami i temperaturą. fragolinka ja nie pije i nie biore żadnych witamin bo ten preparat Femifertil ma w sobie witaminy,nawet kwas foliowy. Jeśli chodzi o ciasto piekłam je już,mój się lubuje w takich słodkościach. To ciasto jest bardzo słodkie jak dla mnie,ale jak ja chce go jeść daje jeszcze maliny w środek,albo inny dżem bardziej kwaskowy.Pozatym nigdy nie trzymam się przepisu,zawsze coś zmodyfikuje. Uważam też,że wystarczy przekroić na 2,3 części. Z ciastem można wszystko i po swojemu,według swoich gustów. Jak upieke je na Walentynki zrobie zdjęcie i może Wam pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was moje drogie kolezanki po tak długiej mojej nieobecności myslałyście pewno że już się nie odezwę nie nie nie opuszczę swojego wlasnego topiku dzięki wam on jeszcze istnieje :) Agnieszko gratuluję ci z calego serca że jako pierwsza zaszlaś w ciąże!!!!!!!!!Bużka Witam Aniołka z tego co przeczytalam to wymieniłyscie się zaproszeniami na nk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic nowego żołądek mi chyba nie długo wysiądzie i wątroba od tych leków teraz mam antybiotyk bo mialam bakterie w moczu musialam sie przeziębić A tak poza tym @@@@@@jeszcze nie dostalam ale to jeszcze za wczesnie bo dopiero tydzień minął jakbym zastrzyk wziela jeszcze nie doszłam do siebie nadal mam uderzenia gorąca i suchosc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytalam ostatnio gina co zamierza w związku z nami w końcu wzielam całą serię zastrzyków a on mi powiedział "będziesz teraz w ciąży"tyle się dowiedzialam a mój mąż ma zrobić badania nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diękuje za miłe komentarze na nk ;-D U mnie zima na całego już mnie nudzi mogla by być już chociaz wiosna zawsze to inaczej prawda dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz fragola ja często łapie pęcherz a mój gin często pobiera mi wymazy na bakterie no i mocz do badania ma chyba opsesje na tym tle ale podobno przez te stany zapalne robią sie zrosty i dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie cieszę że jestem znowu z wami mialam ciężkie te ostatnie dni musialam się przelamać na nowo Wiecie że mojego męża brata syn który ma 20 lat wpadli sobie ona ma maturę teraz a on 1 rok studiów masakra mówię wam katastrofa ale takie to życie jest niesprawiedliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolla gdzie ucieklaś?? jak ty sie czujesz? Ascha jak tam w pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraguś ty to lubisz fotki zawsze ty pierwsza komentarz mi dodasz byliśmy na takich wczesniejszych ostatkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) Upieklam dzis jablecznika i wzielam sie za porzadki:P L-karnityne dostaniesz w sklepie sportowym,mace w zielarskim badz przez internet,cala reszte w aptece. Kiki a wiec masz dobre wiesci...trzymam za was kciuki no i najblizsze ekscesy hi hi;) Sama bedziesz sie czyms wspomagac? Ewo trafil ci sie wyjazd...wesolo tam macie? U mnie nic sie nie dzieje,raz boli brzuch raz jajniki ..dalej czekam. Oby te dni trwaly i trwaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Kiki. Widze,że u Ciebie wszystko idzie ku lepszemu,fajnie. Sisi to czekamy razem na to by wredna nie przyszła,jednej z nas może się uda,chodź fajnie by było jakbyśmy razem zaciążyły. Fajnie by było jakbyśmy wszyskie się doczekały upragnionej ciąży w ciągu tych paru miesięcy a topik zmienił by swoją nazwe na bardziej optymistyczny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ja już po feriach zapomniałam kiedy one były a zresztą pracowałam mialam tylko 2 dni wolnego. Fragolciu jesli chodzi o moją cerę to zależy kiedy nie raz mam tak że mi wychodzi jakies dziadostwo na twarzy a nie raz jest wporządku . Ja zażywam witaminy zamawiam sobie przez internet gin mi polecił i razem z męzem łykamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku skąd jesteś?pewnie pisałaś ale nie doczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×