Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Ja też już wysłałam :) Też taką mam nadzieję, że to przez bakterie tak było, bo mąż miał trochę obniżoną ruchliwość, a teraz nawet nie sprawdzaliśmy jaki jest stan jego plemiorków, ale przymierzamy się ;) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha bada się w kieruku baterii na chlamydie i inne,już nazw niepamiętam. Mojemu brali wymaz z ... no wiecie (no i posiew nasienia się robi). Leczy się prosto bo antybiotykami,my braliśmy tylko miesiąc i ładnie zadziałało. Slyszałam,że jest różnie bo niektórzy miesiącami się tego nie mogą pozbyć. Ale to zalezy,my nigdy nie braliśmy antybiotyków i szybko zadziałały.Najlepiej poprosić lekarza o skierowanie ale te badania są odpłatne i troche kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania to napewno to było przyczyną.Jeśli ruchliwość obniżona. Zobaczysz Ty będziesz następna z dobrą wiadomością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Dzieki za informacje my badania na clomydie robilismy z krwi,ale byly ok. Möj zrobil termin za 1,5 tyg do urologa,zobaczymy czy pöjdzie:( Nie moge pojac ze on rzucil palenie i wyniki sa gorsze niz jak palil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha może poprostu potrzeba czasu. Zobaczysz będzie dobrze. Możesz też ostatecznie spróbować tego żelu o którym pisałam,może tani nie jest ale czego się niezrobi dla dzidziusia. Ten żel naprawde pomógł niejednej parze ze słabymi plemnikami. Nie namawiam ale zastanowić się możesz gdyby dalej było źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczynki;) Fraglinko cytologia nie wykaże Ci bakterii.Potrzebny jest wymaz. Gin mi tłumaczył,że cytologia informuje nas o tym czy nie ma komórek rakowych. Ewentualnie w rozpisce może być coś dodatkowego.. Ja też pewnie porobię najróżniejsze badania,ale to dopiero w kwietniu. Aniołku już i ja wysyłam Ci zaproszonko :P Ale Nam się grono powiększa-z 1 strony źle,ale z 2 -więcej osób do wspierania się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku a ty dokładnie jakie bakterie miałaś? Miałaś jakieś objawy? My mieliśmy ureaplazmę, wtedy częściej latałam siusiu, a teraz jest myślę normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki za zaproszonko. Fragolinka nie dziwnie Ci się,że wpadasz w kompleksy bo dziewczyny faktycznie laseczki,ale Ty przecież też nie jesteś jakiś gubas. A Ci Twoi lekarze dziwni są,ze tak mówią. Ja czegoś takiego nigdy nie uslyszałam,wręcz przeciwnie mówili,że z wyglądu nie widać,żebym miała pco: ani gruba,cera gładziutka itp. Cóż Ci lekarze wogóle dziwni są wszyscy,im zależy tylko na kasie. A ja mam dzisiaj lenia i nawet mi się nie chce ogarnąć domu,a o obiedzie niewspomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania aż musiałam zajrzeć w badania bo niepamiętałam. Mieliśmy aż dwie: ureaplasma i mycoplasma. A objawy? Cóż właściwie nic niezuważyliśmy niepokojącego. A siusiu robie zawsze często bo bardzo dużo pije,oczywiście herbaty ipt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę ja nie miałam badań na to-niegdy nie mam żadnych infekcji ani pęcherza ani intymnych.Mój też miał dobre wyniki badań,ale chyba i tak w kwietniu trzasn,ę sobie na tę ureeplasmę i tę drugą!! Aby być spokojna. Matko,tyle mi jeszcze badań pozostało. Chciałam też tak z ciekawości zrobić hormony,choć robiłam kiedyś tarczycę i miałam ok. Sama nie wiem.W kwietniu wypytam ginka,bo się przestraszyłam tych bakterii.. A ja w sumie mam już jedną bakterię-gronkowca;)) hihi ale o nim nigdzie nie piszą,więc nie wiem czy jej się bać;) Zresztą gin mówi,że nie,wiec co będę sobie głowę zawracała. Ja ugutowałam gar gołąbków,teraz łeb idę umyć :P BUZIAKI dziewczynki. P.S. Maniu a Ty się już wyleczyłaś z tej ureeplasmy? Ewka odezwij się.Malutka a TY dostałaś @?? Fragolinko kochana jak tempki?Mierzysz solidnie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola jak to oziebla? Niewiedzialam ze temperament mierzy sie termomenter hi,hi. To ja juz chyba calkiem zimna bo nie mam nawet 36 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcialam sie wypowiadac na temat mierzenia temperatur bo nie mam doswiadczenia. Ale to co piszesz wydaje mi sie dziwne. Ja naprzyklad mam slabe krazenie krwi i niskie cisnienie,niedoczynnosc tarczycy i to wszystko wplywa na obnizona temperature ciala. Nie wiem jak tam rozumieja slowo ozieblosc? Dla mnie ozieblosc ma zwiazek z temperamentem na ktöry nie narzekam pomimo niskiej temperatury ciala. Fragola a z ciekawasci jaka masz temperature? I co na to powie expert od temperatu dr.katarynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki, Katarynko myslę że się wyleczyłam bo objawy ustąpiły - już rzadziej chodzę siusiu. Zbadamy za jakiś czas nasienie męża i też będzie to informacja o tym czy się udało, bo ostatnio (we wrześniu) wyszły liczne leukocyty w nasieniu, co mogło wskazywać na bakterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Fragolinkaaa nie dostalam jeszcze @ ale wczoraj i dzis mam plamienia i boli mnie brzuchol:/ Ale ogolnie mam dobry nastroj:D Tylko w zwiazku z tymi plamieniami nie wiem jak liczyc cykl?? Teraz jeszcze nie licze chyba dc prawda?? Dopiero od krwawienia?? Buziaki dziewczynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka-zacznij liczyć od prawdziwej,zywej krwi:)Oby już przyszła @,będą kolejne staranka. Fragoluś zgadzam się z Ascha-temperatura kobiety to indywidualna sprawa!!! Bzdury piszą:) Ja mam różnie-jak mierzyłam ok 9-10 miałam wyższe temperatur w 1 fazie-36.7,a po skoku nawet 37.3,ale teraz mierzę przed 8 i mam tak ok .36.50-37.0..także to też zależy wszystko od godziny..Najważniejsze,by był wykres dwufazowy,co wskazywałoby na owu.. Mierz dalej kochana.. Ascha ale mi dałaś pseudo-może zmienię nick :p:p:p:p Mania no to do dzieła :p Ale masz fajnie;) Pewnie będziesz kolejna z dobrą nowiną,a może któraś Cię po drodze wyprzedzi? U Fragoli 7 d.c,więc pewnie niedługo działa.U mnie 5 d.c i mąż na weekend przyjeżdża i pewnie z Nim już pojadę jak do tego czasu znajdziemy lokum. Sisi niedługo będzie znała wynik swoich staranek:) No i reszta dziewczyn meldujcie się jak u Was sprawa wygląda. Ascha miśku skoro u Ciebie była owulka,to szybko mężowi Salfazin albo coś podobnego zapodaj i działajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynia u mnie dzisiaj 28 dc i ciagniecie jajnika. @ przyjdzie za tydzen lub 2:( Ja mam duzo nadziei w urologu moze znajdzie powöd slabych wyniköw. Ja sobie tak myslalam o mojej niskiej temperaturze. Je jak robilam ciepla borowine na podbrzusze to mialam calkiem inne odczucia jesli chodzi o narzady rozrodcze. Moze przez to slabe krazenie i -zimna- macice mam problemy z zajsciem? Bo niby cieple oklady poprawiaja lepsze ukrwienie miejsc gdzie jest przykladana. Juz dawno nie bylo tematu naturalnych wspomagaczy. Bierze ktos jeszcze????????????????????????? Ja pije ziola,propolis i wiesiolek w 1 polowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja własnie biorę wiesiołek. Niestety nie mogę dokupić nigdzie borowiny,dlatego to już mój 2 cykjl bez niej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyczytalam wlasnie ze kobiety ktöre maja sklonnosc do poronien powinne codziennie zazywac aspiryne aby narzady byly lepiej ukwione i embion dobrze odzywiony. Oraz podwujna dawke kwasu foliowego! Katarynia moglas stara borowine schowac i ponownie uzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore Femifertil,dzisiaj 28dc więc już niedaleko do @ której mam nadzieje niedostać.Już ciągle o tym myśle. Katarynkaaa a patrzyłaś na tej stronie? http://www.annemarie.pl/pl/details/showproduct/200/borowina_plus_725g.html Ja też skusze się na tą borowine ale ze wzglęgu na rozstępy? Faktycznie jest taka różnica? Po ilu zabiegach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolku ja Ci polecam ziola ojca Sroki na owulacje. Sa tansze i starcza na 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha kochanie aspiryna jest za dużą dawką kwasu acetylosalicynowego, dlatego prze długi czas nie można jej zażywać. Natomiast są leki dostępne bez recepty tkj ACARD, czy POLOCARD które też zawieają ten kwas ale w profilaktycznych mniejszych dawkach i oczywiście zamierzam to brać przy cyklu starankowym, a dodatkowo po zrobieniu testu jeszcze heparynę - to są zastrzyki w brzuch - clexane lub fraxiparine, które są przeciwko tworzeniu się zakrzepów krwi - często przez zakrzepy płód obumiera. nie wiem tylko czy mój gin mi to przepisze ...Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kataryniu - wracając do tych infekcji - ja też nie czułam że coś mi dolega w pęcherzu, dopiero po kuracji antybiotykowej zdałam sobie sprawę, że rzadziej chodzę do łazienki, nic mnie nie piekło, nic nie bolało, a mąż w ogóle nie poczuł różnicy, on nie miał żadnych objawów ani dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu ja wyczytalam na niemieckiej stronie o aspirynie. U nas mozna kupic w malej dawce ok.100 mg a te polskie maja 80 mg. Nie wiem jak z cena,ale u nas taka aspiryna kosztuje grosze. Ciekawe czy Sisi bierze po transferze,bo ponoc lekarze polecaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha wiem,że ziołą tańsze i to dużo,ale te tabletki pomogły naprawde wielu dziewczynom więc ja musiałam spróbować. Pieniądze w tym momencie nie są dla nas ważne. Wiesz ja z Radomia jeździłam do katowic do lekarza,raz w miesiącu nieraz nawet dwa razy. Lekarz brał 100 - 150zł w zależności od wizyty(pct 150zł).Dojazdy około ok150zł,do tego kupe badań. Nic mi to nie dało,nawet konował niepróbował mnie leczyć tabletkami. Wszystko trwało 1,5roku które dla mnie są stracone. Kuracja 3mies FF kosztuje mnie 150 zł więc dlatego próbuje.Zamierzam też zakupić ten żel jeśli samo FF niepomoże. Później będą zioła. Ale ja mam nadzieje,że wszystko się skończy szybciej i już nic więcej niebędę musiała kupować.Same wiecie,że zrobimy wszystko by się nam udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. Witam naszego Aniołka :) Widze, że topik znów żyje :) Musiałam nadrobić kilka stron ale już jestem na bieżąco. Moje mdłości się nasilają i trwają juz nie tylko rano :( Ale jakoś sobie radze. Zaraz wysyłam zaproszenie na nk do Ciebie aniołku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu ale mój miał dobrą ilość leukocytów w nasieniu,więc nie ma infekcji.Ty mówiłaś,że Twój miał podwyższoną ilość. Co do borowiny-tak ANiołku jest świetna na rozstępy,cellulit.Mam super gładką pupę i uda po niej.POLECAM:) Fragolinku kochana nie używam tamtej boro,bo ona jest inna!Nie lepi się do ciała i cały dom nią paskudzę,bo zawsze gdzieś po drodze wyleci.Jest gorsza-takie mam wrażenie... Ja byłam u dentysty-muszę się pochwalić-nie miałam nic do robienia i powiedziała,że dawno nie wiedziała tak pięknych,zadbanych i zdrowych zębów:))) Żebym jeezszce w ciążę mogła zajść :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agniesiu;) Ale masz super.Jak ja Ci zazdroszczę tych mdłości:))Oczywiście pozystywnie... Zaraź mnie :p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku dziękuję za linka. Zauważyłam ,że dzieki nowej koleżance topik odżył:) A ja będęblisko Busko-Zdroju teraz mieszkać,więc może osobiście pojadę po borowinkę? Albo jeszcze lepiej-na zabiegi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka dziękuję za zaproszenie na nk. Katarynkaaa napewno spróbuje tej borowinki,zwłaszcza na pupe. Idzie wiosna,lato więc trzeba się upiększyć. Kurcze ja też chce wymiotować i źle się czuć. Życzę Ci Aga by ciąza rozwijała się zdrowo,byście się doczekali upragnionego szczęcia jakim jest dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×