Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przy kawie

Kupiłam buty.. jak myslicie?? FOTO

Polecane posty

Gość trhgsh
zajebiaszczo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkiljhkhy
do tak eleganckiej sukni ubrałas balerinki ? :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia cudowna
buty nie bardzo mi sie podobają:/ moze na zywo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako facet....a znam sie na bu
tach, z przykrością musz estwierdzić że mimo ze twój wybranek jest niższy od ciebie powinnas ubrac buty na obcasie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku :O jakos nie wyobrazam sobie, jak to bedzie wygladalo, jak spod spodu bedzie wystawac ta kokarda :O Przykro mi, jestem na nie. Nech juz beda balerinki ale jakies bardziej klasyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy kawie -buty nie pasuja do suknii, suknia piekna, delikatna. jak nie mozesz butow na obcasie to moze jakies sandalki zlote ? na niskim obcasie: http://www.zappos.com/images/736/7362864/6901-510009-d.jpg albo plaskie: http://www.yoox.com/item.asp?tskay=B84CE7A2&cod10=44147301&utm_source=affiliatewindow&utm_medium=affiliazione&utm_campaign=affiliazione_uk&TP=15199

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałam typowych butóe ślubnych, bo to dla mnie kicz...te wszystkie szpice, koronki, atłas. Chciałam baletki. Moja suknia jest zdobiona srebrnymi kamieniami i pomyslałam, że srebrne baletki bądą ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefe
beznadziejne,a buty może widać np.w tańcu gdzie trzeba unieść trochę sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia jak marzenie... przynajmniej dla mnie: PRZECUDNA! Balerinki ładne..ale NIE pasują kompletnie... Nie dla Panny Młodej... Nie nie nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podobaja mi się ślubne buty. Takie typowe. Suknie mam nietypową, ja jestem dość nietypowa :) więc zobaczymy jak juz mi suknia przyjdzie to zobacze jak to razem wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie i to mnie wkurza...Panna Młoda- czyli? wszystko pod standard? welony, sukienki bukieciki, buty atłasowe albo białe typowe. Ja chcę wyglądac inaczej. I chce żeby było mi wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam ale one sa troche
... jak kapcie :( nie wiem, moze jakby byly gladsze, bez tej kokardy, bez tego sciagacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzrosnie dolarrrr
wiesz zalóz je na noge i takie zdjecie pokaz czesto buty na nodze zupelnie inaczej wyglądają niz jak same stoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty są wyjątkowo brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppiip
a mnie sie podobaja... i mysle, ze beda pasowac do tej sukni i cholera mnie trafia, jak ktos pisze ze panna mloda musi zachowac jakies standardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evinion
same w sobi ene sa zle, oryginale. A jaki maja kolor podeszwy? J atez bym widziala jakies subtelniejsze, niekoniecznie slubne. Przemysl sprawe, te mozesz uzyc na inne okazje, nawet na codzien wiec sie nie zmarnuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka ladna , balerinki ladne ale do normalnego ubioru. podobne nosze do spodni. jako do sukienki slubnej nie poodbaja mo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia piękna. Buty - baaardzo niepiękne. Ostatnio widziałąm takie w sklepie z tanim obuwiem, 30 zeta kosztowały. Ordynarne i banalne, pasują do dżinsów i T-shirtu albo na gimnazjalną przytupankę, poza tym noga musi w nich wyglądać okropnie. Proponuję delikatne srebrne sandałki na szpilce, można kupić takie niższe, powiedzmy 6 czy 7 cm. Kupiłaś wypasioną suknię, i chcesz do niej założyć takie buty??? Never ever:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaszczerze
autorka pisze że nie chce wygladac "kiczowato" w tych atłasowych butach i koronkowych wiec w tych balerinkach bedzie dopiero wies odstawiac taka ładna suknia ale to chyba nie ty wybieralas tylko ktos inny bo gust masz nie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tweeddy
Suknia piękna, buty kiepske...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikikikiik
nie zakladaj tych balerinek... ja w takich chodze na codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka szklarza
Nie rób tego. Będzie wyglądało, jakbyś przed wyjściem z domu ze stresu zapomniała zmienić kapcie na buty. Sandałki można kupić już na 3cm obcasie, zresztą płaskie też mogą być OK, ale nie takie szmacianki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja musze mieć zupełnie płaskie buty. Żaden nawet niski obcas nie wchodzi w grę! A bardzo lubie balerinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia piękna buty kompletnie do niej nie pasują. Tu nawet nie chodzi standardy ale o zachowanie \"całości\" elegancka suknia i szmaciaki hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfbfbfbfbfbf
Mojr drogie, chodziło mi oczywiście o standardy eleganckiego ubioru. Jak suknia elegancka, to i buty takie muszą być... Koleżanka Ci wkleiła propozycje ślicznych sandałków płaskich, które dużo lepiej będą się prezentowały niż takie kłapcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×