Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

czesc ciasteczko! Śmiało! jesteśmy "otwartą" grupą fajnych babeczek i chętnie dowiemy się czegoś o Tobie. Czy się dopiero starasz, jeśli tak to jak długo, a może dopiero zaczynasz,czy już jesteś "brzuchatką" ile masz lat i skąd jesteś... Jeśli będziesz chciała z nami zostać to dopisz się do tabelki. A właśnie tala Ciebie nie ma w tabelce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tala myślę, że możesz się wpisać w rubrykę STARACZKI. To, że już masz dziecko nie musi oznaczać nowej rubryki. Przecież się starasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewuszki! Z racji tego, że dziś zimno i mój Ł. nie otworzył zakładu, przeciągnęłam go po całym mieście. Nie znalazłam co prawda nigdzie kamyczków przezroczystych, których szukałam, ale za to w JEDYNYM w moim mieście sklepie z ciążowymi ciuchami kupiłam wreszcie ciązowe spodnie. Aż sobie debet na koncie zrobiłam i dałam za nie 130 zł (a jeszcze musze skrócić nogawki), ale w końcu bedzie mi i Dzidziolowi wygodnie. Kupilismy też mały kocyk i ręczniczek z kapturkiem :) A w ogóle jak mnie Ł. zobaczył w tej przymierzalni to mówi do mnie: "Kurcze, nie wiedziałem, że masz już taki duży brzuch!" :D Bo w spodniach ciasnych, co mnie zgniatają z każdej strony tego nie widać :D Dziękuję Wam za wszystkie dobre słowa... Co do siły, to cz ja wiem? Mam gorsze dni i chwile zwątpienia oraz załamania jak wszyscy. Niewątpliwie pomaga mi to, że od lat nastawiam się pozytywnie do świata (kiedyś byłam wiecznie zdołowana i ponura :D) i to poprostu pomaga mi przezwycięzyć wszelkie przeciwności losu. A przynajmniej się do niech przyzwyczaić. Całe życie uczyłam się, ze jeśli mam na kogos liczyć to tylko na siebie i w ten sposób zbieram więcej siły, którą moge się potem dzielić z innymi. No a poza tym wierze, ze wszystko co dobre dajemy kiedys do nas wraca, a dając ludziom pozytywna energię tez taką od nich otrzymujemy. Tak naprawdę takich "wampirów energetycznych" jest zdecydowana mniejszość. Ale dobra, bo już zaczynam się zagłębiać w swoje filozofie zyciowe :D Ide trochę odpocząc, a potem wracam do robienia mojego albumu, bo tak mnie praca wciągnęła, że cięzko mi się oderwać :D Tylko nie mam tych cholernych kamyczków.... Jutro po zwolnienie i się zapisze w końcu do okulisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. nataliuś.............11.............24.09............... ....26 ........łódzkie Nikola2333.......ok35............18.08.................. .23.......wielkopolska dorota21 ..........11............ok02.10..................21.....mazo wieckie basiolinka...........8 ..............23.08..................26.......małopolska banmon..............4............07.10................. ..26........świetokrzyskie Magda8080 .........4............. 30.10..................28..........śląskie tala24................2...............5.10...................25..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......20......24.09.09......9.02.2010(?) .....27...dziewczynka Malina.........14.......01.08.09.....19.03.2010( ? )...27......? Magdaleena...18..... 21.09.09..... 28.02.2010........26..... ? green-ka ......17.....02.09.09. ....17.03.2010........28..... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczko21
no więc tak latek mam 21 staramy się z mężem już 3cykle. moje rejony to okolice Zielonej Góry dzięki za miłe przyjęcie. a jak się zaczernić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. nataliuś.............11.............24.09............... ....26 ........łódzkie Nikola2333.......ok35............18.08.................. .23.......wielkopolska dorota21 ..........11............ok02.10..................21.....mazo wieckie basiolinka...........8 ..............23.08..................26.......małopolska banmon..............4............07.10................. ..26........świetokrzyskie Magda8080 .........4............. 30.10..................28..........śląskie tala24...............2...............05.10..................25..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......20......24.09.09......9.02.2010(?) .....27...dziewczynka Malina.........17.......01.08.09.....19.03.2010( ? )...27......? Magdaleena...18..... 21.09.09..... 28.02.2010........26..... ? green-ka ......17.....02.09.09. ....17.03.2010........28..... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasteczko na stronie glownej masz na rozowo internautko zarezerwuj swoj nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczko21
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. nataliuś.............11.............24.09............... ....26 ........łódzkie Nikola2333.......ok35............18.08.................. .23.......wielkopolska dorota21 ..........11............ok02.10..................21.....mazo wieckie basiolinka...........8 ..............23.08..................26.......małopolska banmon..............4............07.10................. ..26........świetokrzyskie Magda8080 .........4............. 30.10..................28..........śląskie tala24...............2...............05.10.............. ....25..........śląskie ciasteczko21......3...............16.10...................21........lubuskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......20......24.09.09......9.02.2010(?) .....27...dziewczynka Malina.........17.......01.08.09.....19.03.2010( ? )...27......? Magdaleena...18..... 21.09.09..... 28.02.2010........26..... ? green-ka ......17.....02.09.09. ....17.03.2010........28..... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już się zaczerniłam. ale dzisiaj szaro buro wstrętna jesień brrr:-( u was też taka szaruga? a i jeszcze jestem przeziembiona:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę_zajść_w_ciążę
21 to mloda jestes lepiej sie wychasaj wpierw a potem rob bachora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś cichoo na tym topicu dzisiaj pewnie przeze mnie :-) wirusa grypowego przyniosłam i pewnie teraz wszystkie w łóżkach z gorączką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda gadać:-( po 1. to dziecko a nie bachora po 2. ja wiem lepiej czy nadszedł czas na macierzyństwo więc WARA ci od tego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasteczko, Kochana nie zwracaj uwagi na takie zaczepki, tutaj to normalne. Szkoda zdrowia na reagowanie :) Która to z was pisała, że z okolic ZG pochodzi? Chciałam dopytać z której strony, bo ja do ZG mam jakies 60 km, czyli niedaleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane, padam na Twarz...razem z tesciowa zlazilam caly targ i kupilam mnostwo rzeczy . U nas goraco..ale to normalne, mieszkam w Turcji:-) I tak jest duzo chlodniej niz latem, ale ponad 20 stopni i jakas taka duchota. Zaczynam naprawde bardzo, bardzo doceniac to, ze odeszlam z pracy...a pamietacie ile mialam watpliwosci..? Magdalena, mowilas mi, ze nie bede zalowac i tak wlasnie jest. Juz nie wyobrazam sobie 13 godzin w biurze i wiszenia na komorce 24 na dobe..teraz jestem brzuchatka i z tym mi dobrze. Zreszta nie dalabym rady. Jesli chodzi o spodnie ciazowe, to ja mam juz 4 pary:-))) ale wiecie, ze mam brzuch jak w 6 miesiacu:-) Na allegro kupilam jedna pare i sa bardzo fajne. tala - dla mnie poczatek ciazy byl koszmarny, ciagle mdlosci-nawet w nocy, plus plamienia i stres z tym zwiazany.Od 13 tygodnia czuje sie dobrze, mam tylko zgage i czasem migreny - ale to bajka w porownaniu z tym co bylo:-) Fisiowa gdzie jestes????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinaa wiem co to taki stres mi niestety nie udalo sie donosic do konca w 31-32 tygodniu ciazy urodzilam dobrze ze teraz czujesz sie lepiej ja nie mialam mdlosci zgagi nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Malinka :) Ciesze się, że się cieszysz :) Mowiłam, że praca to tylko praca:) Ciasteczko - zaraz się okaże że jestesmy z jednej miejscowości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracowalam do 5 miesiaca w fabryce masakra smrod halas i chemia ginekolog mi nie chcial dac zwolnienia cos strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ja próbuje wbić się w rzeczywistość ale coś mi nie wychodzi:-) ach te nocki:-/ ciągle zmęczona jestem. Magdaleena ja mieszkam w małej miejscowości mamy tu piękne sławne:-)jeziorko i nazwa sławna:-) wolałabym nie podawać dokładnej nazwy może troszke to głupie ,ale nie wiadomo kto tu zagląda ktoś nieodpowiedni może sobie skojarzyć co i jak z czym;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ja próbuje wbić się w rzeczywistość ale coś mi nie wychodzi:-) ach te nocki:-/ ciągle zmęczona jestem. Magdaleena ja mieszkam w małej miejscowości mamy tu piękne sławne:-)jeziorko i nazwa sławna:-) wolałabym nie podawać dokładnej nazwy może troszke to głupie ,ale nie wiadomo kto tu zagląda ktoś nieodpowiedni może sobie skojarzyć co i jak z czym;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×