Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Przytulas
Hej dziewczyny u mnie bez zmian podbrzusze nadal ciagnie i piersi bola i mrowia sutki doszedl bol krzyza mam zle przeczucia ze cysta wroci:(:(. Chociaz ostatnio 14dni wczesniej juz mnie wszystko bolalo na ta cyste brzuch masakra a dzis 8-9 dni moze na @. Cos mi sie wydaje ze nadal nic:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Jagodka ja się staram od października wtedy ostatni raz wzielam tabletki anty. musialam odstawic bo groziła ni już zakrzepica bo ból nóg nie miłosierny a co do operacji to muszę jechać do szpitala i się zapisać ehhh Ją mam już duży ten torbiel bo jest 7,1 cm odczuwam go ale nie ma tragedii a @ przychodzi zawsze o czasie góra poślizg jeden dzień ale zawsze mam bolesne owulację też zawsze odczuwam i wiem kiedy miałam a objawów ciąży miałam mnustwo że na prawdę myślałam że się udało a tu jak w zegarku @ przychodziła. U mnie jest trochę inną sytuacja ja mam już dzieci córki ale zawsze marzył mi się syn też na dzień dzisiejszy nadal będzie marzeniem bo po operacji będę musiała czekać co najmniej rok bo jednak będę cieta jak przy cesarce no chyba że zdazy się cud i przed operacja będę miała niespodziankę to wtedy wyczyszcza wszystko już przy CC oj marzenie ;-) Ja z pierwszą córka miałam wpadke ale chciała :-) po 6 latach po 1 ciąży i obecnym partnerem staralismy się pół roku i też miałam torbiel i brać leki a tu bach ciąża z 2 córka a z 3-cia była wpadka ha ha ha myslelismy że to torbiel a jednak była ciąża bo nie miałam rzadnych objawów tylko brak @ . Mój zarabisty ginekolog powiedział mi że nie które kobiety powinny leczyć się na głowę a nie na bezpłodność bo wszystko w głowie siedzi i blokuje więc Kochane Dziewczyny głowa do góry co nas nie zabije to nas wzmocni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Lenka mam nadzieję, że i tym razem zdarzy się u Ciebie cud i poczniecie pięknego synka :) Przytulas jeszcze czas do @ nic nie jest przesądzone :)będzie dobrze A mnie z dzisiejszych objawów to od paru minut leciuteńko ciągnie lewy jajnik, bolą trochę plecy i mogłaby m usnąc w zasadzie z kawą w ręku :P a piersi jak nie bolały tak nie bolą, więc wydaję mi się że albo dostanę @ za 2-3 dni albo będzie spóźniona sporo...dziś mój 21 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
U mnie dzis 20dc. Ale powiem ci ze ja mialam na jajniku to bolalo strasznie jak mialam ta cyste:( a teraz czuje takie lekkie tylko ciagniecie piersi bola i sutki ale cos mi sie wydaje ze przyjdzie@. A ty jakiej dlugosci masz cykle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Cykle mam 30 dniowe wiec @ juz niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Amoniek ja mialam od 8 miesiecy 27-28 i 2cykle 26 dni a przy tej cyscie 32 koszmarnie dlugi i boje sie ze stosunki z dnia 8dc 10dc 11dc 14dc i 15 dc mogly nie wystrczyc. Dzis 20dc i 9 dni do @ jak cykl bedzie mial 28 dni a 8 jak 27. Zobaczymy. A twoj idzie na te badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Hej Amoniek i Przytulas ja mam tez przewznie cykle 30dniowe lub 29. Nadal nie mam żadnych znaczacych objawow. Jedyne co to mokrzej jest i plecy pobolewaja a od wczoraj piersi lekko. A jak u was? Amoniek i co dał sie twoj na badania zagonic? Przytulas ja mysle ze po tych objawach co piszesz mozesz byc w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Oby kochana oby:D:D jeszcze 8-9 dni stresu ale powiem wam ze jakos staram sie mniej myslec o tym zeby rozczarowania nie bylo:( pozdrawiam was mocno:) i caluje:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas no ja nie cierpie tych wiecznych rozczarowan wrrrr.... to jest wtedy gorsze niz to czekanie na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
No niestety Jagodka tak to juz jest my kobiety mamy to w genach juz taka niecierpliwosc i wgl:) mam nadzieje ze sie udalo bo jesli nie to nici z nastepnego cyklu i nastepnego tez maz ma prace w delegacji a moje plodne wypadaja jak na zlosc od niedzieli do soboty 6 dni a on zjezdzal raczej nie bedzie:'(:'(. Niby takie proste a czasami trzeba sie nastarac jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny:) dzis mam bol samych piersi i sutkow i krzyza lekko podbrzusze nie boli jeszcze 7-8 dni i wszystko bedzie jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulas, trzymam kciuki, że to już! Na uspokojenie powiem, że ja miałam podobne objawy, ba, nawet miałam plamienie i już myślałam, że to @... ale potem bóle znowu się pojawiły i dwa tygodnie po tym miałam już badania w ręku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Joasiakanik82 oby wszystko sie potwierdzilo noje sie ze znowu @ przyjdzie:(:( oby cykl sie nie wydluzyl bo ostatni przez cyste mialam 31 @ spozniala sie 5 dni myslalm ze ciaza a wyszlo ze cysta. Po lekach znikla i boje sie ze ten cykl moze sie wydluzyc znow a tak przez 8 mies mialam regularne co do dnia nawet godziny czasami 27-28 dni 2 zdarzyly sie 26 dniowe. A jak sie okaze ze bedzie dluzszy to pewnie nic z tego bo przytulanka byly 8dc 10dc 11dc 14dc i 15dc pozniwj juz nic bo maz w pracy w delegacji:(:( nie umiem zbadac sobie szyjki wiem tylko ze jest rozpulchniona ale chyba przed @ tak jest i mam sporo bialego mlecznego gestego sluzu a chyba po owu juz powinno byc sucho przed @ nie wiem a ty jak mialas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Sorki Joasiakanik86:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Hej Dziewczyny, a no nie wiem jak liczyłam dni heh ale to dopiero dziś jest mój 21 dc a nie wczoraj, no cóż:) nawet i mi się zdarzy, co do badań to najwcześniej w poniedziałek jeżeli w ogóle będzie chciał je zrobić bo badania są z rana, a mój ma teraz poranną zmianę, od poniedziałku drugą, więc dopiero wtedy będzie mógł zrobić ale nie wiem czy się zgodzi....Ja z objawów to samo co wczoraj, brak bolących piersi i jakieś ciągniecie jajników, śluzu jest trochę, jest mleczny ale chyba ja tak mam przed okresem, jakoś dziwne, że nie zapisywałam sobie wcześniej jaki jest śluz i teraz sobie wkręcam i znowu się zaczynam cieszyć na zapas:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Hej dziewczynki jak sie czujecie ? Juz do @coraz bliżej. Czy ktoras z was regularnie mierzy temp. Bo tak sie zastanawiam ile przed @ spada. Ja mam cały czas 37st a 6 marca mam dostac @ Amonik to w przyszłym tygodniu sie dowiesz co i jak z plemnikami. Przytulas nie martw sie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Dodam tylko ze temperature mierze rano przed wstaniem z łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Jagodka a no z tą temp to u mnie nie da rady bo ja jak się budzę to zawsze zapominam mierzyć ale co miesiąc sobie obiecuję, że w tym na pewno zacznę...a z wynikami to nie wiem czy się dowiem bo nie wiem czy pójdzie bo już zaczyna marudzić, ale jak już pójdzie to też nie wiem czy od razu da radę z tym do lekarza tam na miejscu czy dadzą wyniki i radź sobie sam, jeśli ta druga opcja to będę musiała poczekać aż do następnej wizyty pod koniec kwietnia u mojej gin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc Dziewczyny:) mi zostaly tylko bolace piersi i sutki brzuszek ok tylko wczoraj jak poszlam do toalety to zawsze mialam problemy z wyproznieniem a od wczoraj i dzis rano masakra tak jakby biegunka ani chora nie jestem ani nie mam jelitowki nie wiem co to stres raczej nie bo staram sie o tym nie myslec. Mi zostalo 6-7 dni do @ oby jej nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
A bierzecie kwas foliowy??? Ja od 2 miesiecy lykam codziennie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Jagodka tempka spada w dniu przyjścia @ jeśli nie przyjdzie a temka nadal taka będzie to już możesz się cieszyć :-) Ja jak się staralam o średnia to i zaczelam po kazym sexie nogi do góry podnosić i się reszcie wtedy udało ;-) Przutulas a jakiej wielkości masz ta cyste? Bo moja to jest duża i jak zwykle na prawym jajniku.Super dziewczyny że jesteście bo tu była już cisza a tak weselej się zrobiło :-) Moja @ ma przyjść za 8 dni co najlepsze w dzień imienin mojej mamy :-) a 13 lat temu test ciążowy robilam też w jej imieniny ha ha ha pomyslcie jaką miała minę a ja miałam wtedy 19 lat ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
25lenka ja mialam cyste 4cm tez na prawym jajniku a teraz juz nie mam sama sie wchlonela czyli mialam czynnosciowa. Dostalam duphaston na ta cyste i zeby okres dostac. Noi po kontroli zaczelismy sie starac 8dc 10dc 11dc 14dc i 15dc. Dzis jest 22dc czyli jakies 6dni do @ jesli bede miala cykl 27dni a 7 dni jesli 28. Tak mnie korci na test ale nie robie poczekam cierpliwie:) cykle zawsze mam regularne od 9mies zdarzyly sie 2 26dniowe noi ten ostatni 31przez cyste. Nie wiem czy sie udalo tylko piersi bola jak nie wiem noi biegunka nie wiem od czego:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Lenka to fajny mamie prezent imieninowy zrobiłaś:D Trzymam kciuki by i tym razem się udało. A ja ostatnio też trzymam nogi w górze po wszystkim tzn. w tym cyklu to robiłam, więc zobaczymy po jakim czasie ewentualnie zaskoczy hehe Przytulas to już bliżej jak dalej, troszkę mniej czekania oczywiście nie na @ tylko na sam dzień jej przyjścia :) Mi zostało jeśli będę miała 30 dniowy cykl 8 dni, ale piersi dalej mnie nie bolą co jest dziwne bo 2 poprzednie miesiące to nie mogłam ich dotknąć. Z kolei znowu wczoraj w nocy ciągnęły mnie jajniki co zresztą robią do tej pory, także ten cykl w ogóle jest dzwiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dziewczyny mam pytanie moze glupie ale od 3dni mierze tempke wiem ze to malo zeby cos stwierdzic ale ciagle jest tyle samo 37,3 moze byc ze jednak fasolinka?? jutro tez zmierze i zobacze tak przez 6 dni bo przed@ powinna spadac oby nie spadala:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dziewczyny zyjecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas co do tej tempki to chyba musimy poczekac az do dnia @ jak nadl bedzie ta sama to sie mozna cieszyc w duchu. Mnie bola piersi ale moze bo 6marca ma byc@. Nie pisałam bo synek mój w nocy wymiotował jelitowka go dopadła. A jak wy sie czujecie? U mnie objawow jako takich brak dzis temp. Nie mierzyłam zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda_a
Przytulas co do kwasu foliowego biore cały czas kwas foliowy z jodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Moj maz sie ze mnie smieje bo od wczoraj poprostu pochlaniam papryke jak nigdy mi nie podchodzila surowa tak teraz chrupie:D jeju oby sie udalo. Ja tez rano zmierze to bede wiedziec tylko ze meza o 5 odwoze wiec nie bede miala jak zabardzo. Procz tego piersi i sutki nadal bola ale podbrzusze nie. Dziwi mnie to wszystko bo brzucj i piersi to mnie zawsze bolaluly 2 dni gora przed planowana@ zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×