Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

barbera nie zgadzam sie że nasze dzieci to UFOLUDKI. Jak robiłam 1,5 temu toxpoplazmoze było ok. Nie wiem gdzie mogłam to dopaść bo nie mam zwierzaków , nie jem surowego mięsa. Lepiej żebym miała pewność że juz przeszłam i mojemu maleństwu nic nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ata sorki to była taka ironia i mam nadzieję, że cię nie uraziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uraziłaś. :-) Ja sie śmieje z takich głupich osób jak to ????. Ta osoba próbuje zepsuć humory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona- może jeszcze sie zobaczymy w poczekalni a może i wypijemy herbatkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę kilka godzin nie wchodziłam na forum a tu już 2 nowe strony:) dziżas co to za ??????, co to cos robi na naszym forum i co za farmazony wypisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Barberka nie do takiej normy bo normę kilogramy przekroczyły o całe dwa w porównaniu do czasu sprzed stymulacji( i to oczywiście w górę) No śmiesznie jest się spotkać w realu, ja spotkałam Madziarkę, tylko, że najpierw ją spotkałam a potem tu się pojawiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Barbera masz nową psiapsiółę jak nic:) kurcze patrzcie jak zacyznałyśmy tu wszystkie pisać to w większości dopiero zaczynałyśmy naszą drogę a tu zaraz każda z nas będzie po punkcji transferach itp Mamy za co i za kogo trzymać kciuki. Jak będzie kolejna reklama pomiędzy hotelem a szpilkami to wstawię nowelizację naszej rubryczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podziękuję za taką koleżankę haha;) Barbera- jak się w ogóle czujesz? Arita - a Ty jak samopoczucie po transferze? Ata-moze u znajomuch bylas co mają kota i podłapałas:/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera, lat29 niepł. męska...stymulacja in vitro .....19.03 transfer, mamy dwie krechy, beta 117!!!! JUPI liska25, lat26 niepł. męska.I ICSI nieudane, kwiecień/maj lecę po mrozaki moha76, lat 34 niepł. męska,rozpoczęte wyciszanie, 25 marca start stymulki zrozpaczona1984, lat26 niepł. męska, wycisza się, pierwsza wizyta stymulkowa 11 kwietnia Susanka lat34 niepł męska, czas start- niedługo crio messii82, lat29, niepł męska, oczekiwanie na wyniki genet, potem anty teryiaki lat29 niepł. niejednoznaczna(obniżone parametry nasienia i poskręcane jajowody).......czekanie na cud poczęcia margi77 lat 34.obniżona rezerwa jajnikowa, czekanie na @, decyzja podjęta AZ, tinaw76 lat 34.wszystko w normie.. kolejne podejście do IUI madziara076 lat 35...wyniki na granicy PCO....czekanie na wynik IUI m84 lat 26...niby wszystko ok,ale dwa poronienia...czekanie na wyniki badań genetycznych Donata27lat 29, brak jajowodu drugi niedrożny liczne zrosty w brzuchu......Decyzja IVF zbieranie funduszy!5lat starań arita lat 36, drożny 1 jajowód po laparo, transfer 30 kwietnia, planowana beta ok 10 kwietnia ata-13 po dwóch nieudanych in vitro, na antykach, czekamy na wynik toxo nikol4, 32, na razie wszystko ok, czekanie na @ aby zrobić badania bkasia- 4 kwietnia wyciszacz słoneczko11, 30lat, 3 lata starań, niepł.męska,5 iui, decyzja o IVF Kurcze ale krótka ta reklama.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera, lat29 niepł. męska...stymulacja in vitro .....19.03 transfer, mamy dwie krechy, beta 107!!!! JUPI liska25, lat26 niepł. męska.I ICSI nieudane, kwiecień/maj lecę po mrozaki moha76, lat 34 niepł. męska,rozpoczęte wyciszanie, 25 marca start stymulki zrozpaczona1984, lat26 niepł. męska, wycisza się, pierwsza wizyta stymulkowa 11 kwietnia Susanka lat34 niepł męska, czas start- niedługo crio messii82, lat29, niepł męska, 25 marca rozpoczęta stymulka teryiaki lat29 niepł. niejednoznaczna(obniżone parametry nasienia i poskręcane jajowody).......czekanie na cud poczęcia margi77 lat 34.obniżona rezerwa jajnikowa, czekanie na @, decyzja podjęta AZ, tinaw76 lat 34.wszystko w normie.. kolejne podejście do IUI madziara076 lat 35...wyniki na granicy PCO...przygotowania do IVF. m84 lat 26...niby wszystko ok,ale dwa poronienia...czekanie na wyniki badań genetycznych Donata27lat 29, brak jajowodu drugi niedrożny liczne zrosty w brzuchu......Decyzja IVF zbieranie funduszy!5lat starań arita lat 36, drożny 1 jajowód po laparo, transfer 30 kwietnia, planowana beta ok 10 kwietnia ata-13 po dwóch nieudanych in vitro, na antykach, czekamy na wynik toxo nikol4, 32, na razie wszystko ok, czekanie na @ aby zrobić badania bkasia- 4 kwietnia wyciszacz słoneczko11, 30lat, 3 lata starań, niepł.męska,5 iui, decyzja o IVF Susanka jak tam oczekiwanie na pęcherzyk? musisz jakieś badania dodatkowe wykonać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizytę we wtorek. Na razie żadnych leków. Biorę folik i czekam a to czekanie same wiecie..... dłuży się na maxa. Ale tu się dzieje stymulacje, punkcję, super bety, wariaci. Mam dla Was propozycję. IGNORUJMY takie wpisy. Takie trolle żywią się naszymi reakcjami. Bawią ich nasze emocje. Proszę ignorujcie takie wpisy bez względu jak bardzo ranią i wkurzają! Nie wypada nam zniżać się do ich poziomu. Może wprowadzimy taką zasadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
susanka jestem za i to bardzo, bo co jakiś czas taki czubek się pojawia na każdym forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i myśli, że jest anonimowy tylko zapomina o numerze IP komputera a po tym łatwo namierzyć gagadka, a groźby są karalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w ogóle ile sobie trudu zadał, że też chciało mu/jej się rejestrowac tylko po to żeby sobie pobluzgać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako podszyw nie musi się rejestrować dlatego był/a taka wyróżniona na pomarańczowo :D wybraniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Co ta u Was? Fajnie, że dziś piątek, weekend się zbliża, zapowiada się piękna pogoda w weekend :-) Dziewczyny kolejny tydzień za nami, ale ten czas leci... Miłego dnia życzę wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Co u Was , Barbera gratuluje bety , super przyrasta, oby tak dalej :) arita,messii82 jak sie czujecie dziewczyny co to wogóle było ??? , jestem w szoku, że są wogóle tacy ludzie.... Ja w poniedziałek zaczynam pierwsza wizyta , wyciszamy się , takie mam nerwy że nie moge w miejscu wysiedzieć . Miłego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny jaki tu ruch. U mnie niestety wszystko przeciągneło się w czasie i badania będę robiła dopiero pod koniec kwietnia, tak że narazie was podczytuję i cieszę się Waszym szczęściem. Barbera dbaj o siebie i o szkrabka w brzuszku:) a co do wypowiedzi ?????? nawet nie chce mi się komentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny barbera- super wiadomość, ogromnie się cieszę i trzymam kciuki za przyrost bety arita- to teraz czekamy na super wieści. No a za mną wizyta- wszystko już wiemy, badania zlecone i w maju lub czerwcu ruszmy z protokołem. tylko jak tu tyle wytrzymać jak wszędzie same brzuchy i ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bkasia nie ma się czego bać, ja się bałam trochę tego zastrzyku wyciszającego, później bolało przez 2 dni, ale teraz jest Ok i nie moge się doczekac kolejnego etapu czyli codziennego kłucia. Może to głupie, ale ciesze się, że coś się dzieje, a nie stoi się w martwym punkcie i czeka się na cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×