Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Pewnie tak, ja po transferze miałam wzdęty brzuch i bolal, ale po 4 dniach przeszło, teraz powtórka z rozrywki po tym ovitrellu, ale jeśli tylko przyniesie to dobre skutki, to nie narzekam już ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się dowiedziałam jak z tym transferem i niestety nie jest mozliwe wykonanie jego w godzinach popołudniowych...super, wszystko znów się przesunie o miesiąc...jestem taka zła, ale nic na to nie poradze,widocznie tak miało byc :-) dlaczego nie może się wszystko tak pięknie układać ?!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka, jak tak bardzo chcesz w czerwcu, to może wez urlop na żądanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Messi, ale nie jest to mozliwe....nie moge tak zrobic, ta praca jest dla mnie bardzo ważna :-) mialam tylko nadzieje, ze Polmed jakoś to zorganizuje i nie będzie problemu, jednak sie myliłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Nadziejka, nie ma wyjścia - musisz czekać do lipca, ale może to i dobrze? moze troche psychicznie odpoczniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n
A ja mieszkam ponad 100km od Wrocławia więc na każdą wizytę muszę wziąć dzień wolny :/ Zazdroszczę Wam że możecie podjechać (choć za nic nie chciałabym tam mieszkać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! po krótkiej nieobecności... Nadziejka ja zamierzam podejść do crio doipero we wrześniu, musze odpocząć od tego wszystkiego. Choć wiem, że nie mam czasu bo latek przybywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny !! ja mam złą i dobrą wiadomość :( :) zła jest taka, że jednak bliźniak przestał się rozwijać :( a dobra a nawet wspaniała jest taka, że bobas ma 5 cm HURA!!! HURA!!!HURA!!! niestety badania genetycznego mu dzisiaj nie robił bo jeszcze z centymetr musi urosnąć i w przyszłą sobotę zrobi mi w szpitalu na dyżurze :) bardzo w porządku lekarz. Nadziejka spokojnie teraz wakacje trochę poszalej i wtedy ruszysz do boju nie ma co się stresować , niektórych rzeczy nie przeskoczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Messi ja po transferze też miałam brzuch nadety jak balon,piłam non stop wode i co cwile latałam do toalety,nawet w nocy stawałam.Teraz brzuch mi nieco zelżał,ale nadal jest widoczny,spodni ,rybaczek już nie założe,bo zapne sie.Koleżanki z pracy mówiły,ze to dobrze,ze tak szybko brzuch mi sie pokazał,obiecały mi dać worek ciuszków ciążowych:) Messi a ty kiedy robisz hcg? Ja czuje sie dobrze,troszke pobolewa mnie brzuch,ale minimalnie,da sie wytrzymac. Umnie beta rośnie cały czas! czekam teraz na usg:) Melita a ty jak sie czujesz? miałas już usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera,przykro mi,ze jedno małeństwo nie rozwija sie?( dlaczego tak sie dzieje? Dobrze,ze z drugim malenstwem jest ok:) Dziewczyny mozliwe jest,ze betz hcg narasta cały czas a jak sie idzie na usg to nic nie ma:( czym to jest spodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabianna spowodowane to może być kiepskim usg i tyle albo za wcześnie jeszcze, nie martw się jeszcze sobie pooglądasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fabianna, czuję się super....brzuch mnie nie boli tylko czuję, że coś tam się szykuje, jakby taka bańka w środku. Za to piersi są bardzo obolałe i widać taką siateczkę żył na dekolcie.Usg mam dopiero w czwartek. Czasami tak jest, że beta rośnie a na pierwszym usg już nic nie ma albo na pierwszym usg coś już widać a później rozwój zatrzymuje się i organizm wchłania. Na to już nie mamy wpływu. Trzeba być dobrej myśli, że akurat nam się to nie przytrafi. Trzymam za Was kciuki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz melit on już miał 9 tygodni, więc nie było takie coś tam widać, a jak ktoś tego nie przeżyje to łatwo mu mówić o tak się wchłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taką nadzieję,ze usg wykaże,ze wszystko jest w porządku:) Mnie piersi tez bolą i powiekszyły się,najgorzej jest wieczorem jak zdejmuje sie biustonosz,wtedy ból piersi jest straszny:( ale do wszystkiego mozna sie przyzwyczaić,ważne tylko,zeby maleństwo w brzuszku rosło:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabianna- mnie brzuch tak sporadycznie boli, ale jak zaboli to tak porządnie, jakby jakaś kolka czy skurcz, ale na szczęscie nie trwa to długo. Tylko, że przez to że wygląda ten brzuch jak balon to ja też się tak czuję, najgorzej jest wieczorem, bo aż cięzko się ruszać, ale mam nadzieję, że faktycznie coś pozytywnego się tam w środku dzieje:) A Tobie kiedy troche ulzyło z tym brzucholem, nie wiem czy to przez ten Ovitrelle nagle tak się napompował, bo zaczynam nie to męczyć:/ To kiedy masz to usg? Barberka - przykro mi bardzo:( Ale może jest jeszcze jakaś szansa, że jednak ten drugi zacznie się rozwijać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera mój wpis nie dotyczył Ciebie tylko ogólnie sytuacji po podaniu więcej niż jednego zarodka. Padło pytanie więc bardzo hipotetycznie udzieliłam odpowiedzi. Nie powinnaś reagować w ten sposób, prawdopodobnie nie Ty jedyna jesteś w takiej sytuacji ale ja też ale nie zamierzam w ten spobób wzbudzać współczucia bo jestem przeszczęsliwa, że jeden zarodek zagnieździł się. Nie powinno wyolbrzymiać się tragedii, której tak naprawdę nie ma. Zarodek miał 9 tyg. a nie 9 m-cy czy lat. Jest to nieporównywalne cierpienie ale każdego własne. Trzeba umieć się cieszyć z tego co się ma. Inne dziewczyny marzą o tym jednym z dwóch czy trzech podanych. Taka sytuacja jest ryzykiem wpisanym w ten zabieg. Przecież przychodząc na zabieg nie planowaliście bliźniaków tylko braliście pod uwagę taką możliwość...a to duża różnica. Życzę Tobie powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi twój brzuch jak balon może byz dobrym znakiem,przynajmniej u mnie był:) Mnie dopiero w ten wtorek brzuch zelżał,czuje,ze nie jest juz tak napompowany,ale brzuszek pozostał i niektórzy z sąsiadów przygladają sie mu:) Ja też odniosłam wrażenie,ze po zastrzyku otrivelle brzuch tak napęczniał. Ja usg mam dopiero w przyszłym tygodniu,wiec musze jeszcze poczekac. Melita,ja dzisiaj też u siebie zauwazyłam na dekolcie przeswitujące zyłki i na piersiach równiez sie pojawiły,mysle,ze wszystko idzie w dobrym kierunku.Musimy tylko zaczekac do usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n
Mam pytanie do Wrocławianek. Czy na autobus linii 612 kupuję bilet za 2,4zł. czy za 2,6? Nie wyjażdżam poza granicę miasta a nigdzie nie mogę znaleźć informacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest linia jeżdżąca poza granicami miasta więc droższy bilet niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten poniedziałkowy poranek! Co tam u Was słychac, jakies nowe wieści? Messi ty chyba dzis testujesz? Liska jak ta przygotowania do crio? U mnie wszystko po staremu, posłuchałałm sie Was i zaczęłam szaleć, do crio podejdziemy w lipcu, chyba, ze @ się spózni tyle,ze transfer przesunie się na początek lipca.... Liska a ty dostałas @ w terminie, chodzi mi o tą drugą, nie tą po transferze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Nadziejka tak, to kolejna po transferze przyszła o czasie normalnie, ale czasami może się spóźnić. No właśnie kto dziś nas będzie raczył dobrymi wiadomościami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Mam wyniki i nie wiem co o nich sądzić: progesteron- powyżej 80 estradiol - 2534 HCG - 12,03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9?? Super wyniki!!! piękny estradiol i progesteron, beta też nie zerowa, większa niż 5 a to świetnie wskazuje na tym etapie!! trzeba dalej czekać, kolejne badanie już na pewno wszystko wyjaśni:) Ale wszystko jest na dobrej drodze!!!:)SUPER:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam taką nadzieję.. chociaż ta beta podobno moze byc wyzsza przez leki. takze znowu 2 dni czekania na kolejną. Ale licze, że wszystko jest na dobrej drodze.. na razie boję się cieszyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, bo ona na tym etapie jeszcze nic nie mówi, ważniejsze są pozostałe wyniki, a one są rewelacyjne! A co w Polmedzie powiedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie to co mowisz, czyli ze z tym hcg nie wiadomo, bo moze byc przez leki, ale ogolnie ze bardzo dobre wyniki. W srode lub czwartek mam powtorzyc bete. Testu tez nie kazali robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×