Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość gość
czyli zapowiada sie dzidzius:):)z wyniku bety tak wynika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Luminosity jakie piękne wyniki!!! Cieszę się!!! Czekałam na nie ....gratulacje!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luminosity dorosła jesteś tak, ale odpowiedzialna NIE. Dlaczego czujesz się zaatakowana? Odpowiedżsobie ty i inne tu piszące na pytanie: Znasz choć jedną osobę która donosiła do terminu ciążę bliźniaczą? Bo ja nie i pisze to z doświadczenia bo obracam się w kręgu położnych i widze później te biedne dzieciaki urodzone w 32 czy 34 tc :( Nie chce tu nikogo straszyć ale konsekwencje waszej determinacji mogą być później bolesne w skutkach dla waszych potencjalnych dzieci... A to co wymieniłam to wariant optymistyczny bo chyba nie chciałybyście rodzic np w 22 tc wiedząc ze wasze dzieci nie mają szans na przeżycie... Oczywiście tego nikomu nie życzę zeby była jasność ale myślenie to podstawa a nie chodzenie na zywioł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminositi
dziękuje, choć boje się jeszcze cieszyć - dopiero jak zobacze 2 kreseczki a później uslysze bijące serce to będę spokojniejsza. Teraz Madzia czekany na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminositi
Gosciu , ta decyzja o podaniu 3 zarodków była inicjatywa lekarzy, z tego powodu, ze miałam kiepskiej jakości jajeczka i ja to ryzyko podjęła. I owszem znam bardzo dużo par, które maja bliźniaki zdrowe, szczęśliwe i prawidłowo się rozwijające. Myśląc Takimi kategoriami ciąża sama w sobie jest zagrożeniem, bo zawsze mogą być komplikacje nawet w pojedynczej ciazy. Ja nie mam siostry bliźniaczki a jestem z patologicznej ciąży i żyje i nie mam wad genetycznych czy upośledzenia. Zgadzam się z Toba ryzyko jest większe ale ryzyko jest zawsze, nawet w wyjściu z domu bo juz można nie wrócić. Ja mam zamiar cieszyć się tym co mam, jeśli Ty nie masz ochoty to proszę chociaż nie pisz demonicznych wizji bo nie po to jest to forum. To forum jest po to żeby się wspierać, rozmawiać z osobami które Cie rozumieją i które są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,ze niedługo nie będzie sensu tu pisać bo krytyka z każdej strony widzę. Luminka tylko się proszę nie denerwować! ..... teraz trochę o mnie -Ja jestem poczęta naturalnie a mimo to mama miała problem z porodem i przez 2 tygodnie się meczyla pod kropliwka żeby mieć w końcu bóle. No i oto jestem CAŁA I ZDROWA. Wiec ryzyko jest przy ciąży z jednym,dwójka,trojka itd dzieci. Luminko krechy to Ty zobaczysz ale 3!!! Haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci życzę jak najlepiej i wcale nie mam na myśli wad genetycznych ani upośledzenia. Tylko piszesz słabej jakości komórki a wcześniej pisałaś ze zarodki były dobrej klasy... no nieważne. Ja nie zyczę ci źle jak gość zyczący trojaczków a życzę jednego a zdrowego dziecia urodzonego w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i ryzyko zawsze jest, jasne, ale po co je świadomie zwiększać? Wy i tak macie już historię obciążoną ze względu na problemy z poczęciem... no dobra nie piszę więcej. Kto mądry wnioski wyciągnie a reszta.... ps i żeby była jasność tu nie chodzi o żadne wady genetyczne, skad ten pomysł wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luminositi gratuluję! Mam nadzieję,że otworzysz dobrą passę ,bo ostatnio same porażki u nas na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
jezus ale zlosliwosc ludzi nie zna granic!!!bylam ostatnio w klinice i na 3 podane zarodki byla jedna ciaza wiec niekoniecznie jest powiedziane ze beda trojaczki !!trojaczki rodza sie z invitra 3 %....wiec zamknij sie GOSCIU ze swoimi radami jakimis glupimi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luminositi moje gratulacje!!!!! To jest ciąża jak nic !!!! Teraz tylko wracaj do zdrówka jak najszybciej, no i do domku..:) Ale piękna informacja. Rozpoczęłaś majowe sukcesy w naszych staraniach. No przyszła mamusia niech teraz sobie dużooo odpoczywa. Madziu Tobie życzę takich wieści z wyników i kciuki zaciśnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość jak pamiętam to z forum Mała G urodziła piękne duże bliźniaki chłopca i dziewczynkę po 3 z kawałkiem w terminie donosiła i Liska, ale w 36 i dziewczyny piękne tak jak Szczęściara parkę w 37 śliczne równo idą z naszymi dzieciaczkami z forum i nie ma różnicy miały takie same problemy jak każde małe noworodki kolki i inne.Teraz wszystkie biegają i rozrabiają. Kobiety normalnie nie po in vitro mają bliźniaki i rodzą w terminie. Z wyników bety wynika, że koleżanka ma pojedyńczą ciąże miałam podobną betę. Myślę, że dobrze, że dziewczyna wzięła od razu 3 zarodki przy PCO. Ja też wzięłam dwa i marzyłam o bliźniakach nawet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Lumino gratulacje!!!! Ktory to dzien pt? Jejku, moze to ty otworzysz drzwi do dobrej passy tutaj! Nie czytaj nawet tych bzdur o iilosci podanych zarodkow wszystkie wiemy ze to zwieksz szanse a ryzyko bylo I bedzie nawet przy 1.Olej wszystko! Jest sie z czego cieszyc.Twoja decyzja I ja podjelabym taka sama na twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Madziara a kiedy twoje hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest nasz 8dpt bo my wszystko razem od początku przechodzimy ;) Ja mam wynik hcg w piątek bo w metropolii nie mieszkam :( A jutro z estradiolu i progesteronu mam mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminositi
Dziękuje za mile słowa i mam nadzieje, ze się spełnia i ze będą tez nadzieja dla innych :). Tak my z Madzia co do dnia idziemy głowa w głowę nasze dzieciątka będą jak bliźniaki hehe. Szkoda jeszcze ze w tym samym mieście nie mieszkańcy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Moze po tych 4 latach moich staran tez zaswieci slonce.Madziara teraz za Ciebie kochana kciukacze zaciskam.My zdecydowalismy sie na dastwo z invimedu ze wzgledu na czas do 4 mies max bo finansowo jak sie nastepne invitro niepowiedzie to juz nie damy rady. I tak znowu czekamy.Dzwonili do nas w kwietniu ale z moimi cyklami bylo kiepsko wiec kazali czekac az sie wyreguluje bo podobno to ma znaczenie.Wiadomo hormony rzadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj ale mi się milo zrobiło Też Cię polubiłam :D miałaś wszystko o 30 minut szybciej robione hehe No juz nie mogę się piątku doczekać i to popołudniu!!! Ech Luminko napisz mi czy aby zmiejszyc wielkość jajników bierzesz jakieś leki jeszcze czy tylko ta kroplówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocka ważne,ze zacznie się już coś dziac u Ciebie :) A czas szybko zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lipa maz sprawdził z ciekawości wynik w Internecie i o dziwo był - 3,1 w 8dpt! Poplacze sobie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiiaa
Madziara nue placz poczekaj jeszcze piwtorz wynik bo implantacja moze trwac od 6 do 12 dni dlatego moze bycvtaki wynik. Prosze powtorz go. A teraz tak ... po baloniku ulga nie czuje pilki w srodku ale caly dlugi weekend mialam dni plodne i nie dalam mezowi spokiju zobaczymy co zvtego wyjdzie bo juz 4 cykle mialam takie same wiec jest szansa a nawet sluz owulacyjny sie pojawil wiec jest szansa:) ze owulacja byla:) mam nadzieje ze narkoza w dniu owulacji nie przeszkodzi w zaplodnieniu i imolantacji. Ciekawa jestem co z tego wyjdzie:) jesli lipa to 4 lipca zakladam opaske zeby jeszcze schudnac i wtedy zaczne od nowa :) Luminositi gratulacje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiiaa
Madziara nue placz poczekaj jeszcze piwtorz wynik bo implantacja moze trwac od 6 do 12 dni dlatego moze bycvtaki wynik. Prosze powtorz go. A teraz tak ... po baloniku ulga nie czuje pilki w srodku ale caly dlugi weekend mialam dni plodne i nie dalam mezowi spokiju zobaczymy co zvtego wyjdzie bo juz 4 cykle mialam takie same wiec jest szansa a nawet sluz owulacyjny sie pojawil wiec jest szansa:) ze owulacja byla:) mam nadzieje ze narkoza w dniu owulacji nie przeszkodzi w zaplodnieniu i imolantacji. Ciekawa jestem co z tego wyjdzie:) jesli lipa to 4 lipca zakladam opaske zeby jeszcze schudnac i wtedy zaczne od nowa :) Luminositi gratulacje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Madziara powtorz wynik bo rozne cuda sie zdarzaly moze cos podskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na tym wątku aktywna parę lat temu. I to co się teraz dzieje zaczyna mnie przerażać. Dziewczyny, litości - forum nie jest tylko po to aby sobie słodzić ale by poruszać różne tematy, także te niewygodne. Dlaczego jeśli ktoś ma odmnienne zdanie niż wy, od razu go obrażacie? K'woli jasności byłam również pacjentką Polmedisu, teraz jestem w innej klinice. Mogłabym wiele napisać (zarówno dobrego jak i złego) ale zapewne niegatywy zostałyby źle przyjęte. Zgadzam się z Gościem, która opisała co może się zdażyć w przypadku podania 2 zarodków i więcej. Niestety każda z nas w pragnieniu posiadania dziecka, w desperacji, często nie zastanawia się nad tym. Owczem Polmedis podaj***ardzo często 3 zarodki. Z własnych obserwacji zauważyłam, że dzieje się tak, gdy zarodki są kiepskiej jakości (bo niestety zarodek klasy 11A podany w trzeciej dobie mam marne szanse na przeżycie, za szybko się rozwija). Owszem znajdą się wyjątki. Niestety nikt głośno nie mówi o tym, że więcej zarodków to większa beta i lepsze statystyki dla kliniki. MImo tego co napisałam powyżej za każdą obecnie oczekującą na betę, będącą w trakcie stymulacji i każdą która tego potrzebuje mocno zaciskam kciuki i wierzę, że w końcu się uda. Mi również :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
A w ktorej obecnie klinice jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u gina mam 8 torbieli kazdy po okolo 2cm wynik estradiolu 3017 - kolejny wynik czekam jeszcze na progesteron takze po wyleczeniu torbieli wracam po mrozaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrocka to w ktorej klinice obecnie się leczę nie jest wyznacznikiem tego co napisam. Bo co ci da to, że napiszę, że obecnie jestem w Bocianie, Novum czy Invimedzie? Dwa podejścia w Polmedisie, za każdzm razem taki sam protokół, te same dawki leków i ten sam efekt: brak ciąży i brak mrożaków. To był dla nas sygnał, że czas aby ktoś inny spojrzał na nasz przypadek. Zmiana kliniki, kolejne podejście - niestety nieudane. Ale okazało się, że da się mieć mrożaczki. Taki jeden blastuś jest właśnie ze mną i mam nadzieję, że zostanie :) I jeszcze jedno, nie ma kliniki idealnej. Każda ma swoje wady i zalety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminositi
Kasiu działaj z mężem, działaj a ja będę trzymała kciuki. Madziu kochanie strasznie wysoki masz ten estradiol wyższy niż ja. A torbielami się nie martw wchłoną się bardzo szybciutko. Co do bety może jeszcze nic straconego, ja ciągle mam nadzieje, ze Ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luminko mam nadzieje,ze sie wchłoną jak najszybciej Czekam ciągle na wynik progesteronu bo dzwoniłam do Polmedisu z tymi dwoma wynikami i mam dać trzeci Ja i rak wiem, ze nic z tego ale nadal biorę te leki wiadomo jutro chyba betę powtórzę nie licząc na cud Luminko a co mam za wysoki estradiol ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminositi
No moim zdaniem wysoki z tego co mi tu w szpitalu mówili nie powinien przekraczać 3 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×