Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Cześć Margo 15 u mnie wszystko w porządku, dziś 14 dzień stymulacji - punkcja prawdopodobnie w piątek choć czwartek też jest brany pod uwagę :-) w zależności oczywiście od rozwoju sytuacji :-))) A wiesz moze co słychac u m84 ? m84 jesteś już transferze :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MelciaM, ale Ci fajnie, ze już jesteś na finiszu :) fajnie !!! Nie wiem co u m84 - nie pisze od paru dni. Miejmy nadzieje, ze już jest po transferze :) Pewnie sie odezwie jeśli nas czyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmilkaT
Hej przyszłe Mamusie !! bo przecież każdą z nas to czeka.. choć czasami tracimy nadzieję.. Jestem dzień po punkcji, z 15 pobranych pęcherzyków 3 nadają się do zapłodnienia reszta pusta... ehh tak bardzo się boję że się nie zapłodnią albo nie podzielą jak trzeba.. nie myśląc już o tym czy się zagnieżdża :( myślicie że mam szanse? co my musimy przejść do upragnionego szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magiska
Emilka T,glowa do gory na pewno sie podziela,3 to i tak super! powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka będzie dobrze!!! Daj znać jutro kiedy będziesz miała transfer :) powodzonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka mialas już transfer ? X Melcia jak po punkcji. Napisz coś ;) Ale piękna pogoda!!!! :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)otrzymałam jeden zarodek 8A niestety reszta się nie zapłodniła a miałam tylko trzy( :(Chyba mamy odpowiedź na nasz problem który tkwi w komórkach niby są,ale jakieś wadliwe:( Teraz trzeba trzymać kciuki i wierzyć w ten jeden szczęśliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magiska
Trzymam kciuki,mamten sam problem.Uda sie trzeba wierzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka 2013
m84 - trzymam kciuki :) Ja w środę mam punkcję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po pierwszej IUI w Polmedisie. Leczę się u dr Polaka, ale sam zabieg wykonywał dr Siejkowski. Macie jakieś udane doswiadczenia w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magiska
Nigdy nie mialam IUI od razu ICI.Znam dobrze obydwu lekarzy.Jesli chodzi o moje doswiadczenia to Siejkowski odbiegal grubo od decyzji podjetych przez Polaka i czasem byl zdziwiony tym co zalecil co i mnie dziwilo ze nie ma pomiedzy nimi konsultacji i jakiejs wspolpracy jezeli jeden wyjezdza a drugi przejmuje pacjentki.polak jest malo uchwytny ale konkretny,Siejkowski sympatyczny ale jak dla mnie malo szczegolowy i malo wyjasnia,trzeba caly czas go przepytywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magiska
Tolka - kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak właśnie miałam jak pisałaś. Polak wszystko wyjaśniał, ale zabiegu o 15 już nie zrobił, bo do 15 pracuje. Za to Siejkowski co mówił, ale ja o wszystko pytałam czy to dobrze czy nie bo nie wiedziałam. A jak u Ciebie? Na jakim etapie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m84 wow! Bardzo ładny zarodek Ci podali :) oby się prztulil do Ciebie i został na 9 mies. ;) X Agnieszka powodzenia na punkcji i odezwij się po :) X Tolka oby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziwczeta :) Też leczymy się w Polmedisie ... Jestem pod opieka dr Elias. Niedawno przeszlismy 2 protorol z antagonistą. 8 czerwcza mielismy transfer... no i teraz cala w niepewnosci siedze ... w sobote 15 robilam estradiol 1380, progesteron 80 ale hcg 4. Ztym ze byly to badania robione o jeden dzien wczesniej niz sie powinno robic - bo w niedziele nikt by mi ich nie zinterpretowal. Kazali na ich podstawie podac 1/8 Ovitrelle. We wtorek 18 powtorzylam hcg - bylo 14,68 - czyli orsnie .... ale powiedzieli w klinice, ze nie mozna jeszcze jednoznacznie okreslic czy jest ok - bo Ovitrelle moze zaklamywac wynik hcg ... Dola zalapalam - bo brzuch zaczyna mnie pobolewac okresowo.... i czekam do piatku aby powtorzyc hcg .... Pozdrawiam Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gosc" wyżej - to pisalam ja :) Napisze jeszc ze, ze mialam podane 3 ladne zarodki, niestety nie mielismy juz co zamrozic .... Z 7 jajeczek, 4 sie zaplodnily ale w 4 dobie najslabsze przestalo sie rozwijac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do lekarzy z Polmedisu - to chodzilam kiedys do Siejkowskiego ... ale tak jak wczesniej ktoras z Was pisala - taki malo konkretny, mily i chyba boi sie podejmowac i mowic o ostatecznych decyzjach ... w sumie b, szkoda bo znarnowal nam jakis rok.. :/ ...przeszlismy dr Elis - i jestesmy z Niej zadowopleni. Konkretna i szczera do bolu - a przeciez nie chodzi tu o sciemnianie czy rysowanie kolorowa kredka rzeczywistosci... my lubimy konkrety i tego oczekiwalismy od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magiska
ICSI tzw ixi to ivf tylko ze najsilniejszy plemnik jest wybierany i bezposrednio wklowany do komorki jajowej a nie jak przy standardowym ivf.Ja zaczynam wyciszanie w polowie lipca i na poczatku sierpnia stymulacje w dlugim protokole.Podejscie nr 3.Pije ziola ojca Sroki na pobudzenie pracy jajnikow plus dieta bialkowa wspomagana olejem z wiesiolka.(dopiero sie zorientowalam ze napisalam wczesniej ici ;),sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jutro mam TEN dzien... z jednej strony doczekac sie nie moge ... z drugiej boje sie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam takei pytanie - jak to bylo w Waszym przypadku .... czy mowiliscie rodzinie (rodzicom, rodzenstwu, przyjaciolom) ze macie problemy z powiekszeniem rodziny i korzystacie ze specjalistycznej pomocy ? Mowiliscie wprost o in-vitro ? czy uwazacie, ze to Wasza decyzja, Wasza sprawa i nie bedzie o tym rozmawiac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magiska
Ja powiedzialam najblizszej rodzinie i przyjaciolom zeby przestali pytac kiedy w koncu? Teraz nikt sie nie pyta.W pracy nikomu bo po co a znajomym tez nie bo to tylko znajomi.Gdybym mogla cofnac czas to nikomu bym nie mowila.Mowi sie ze wazne jest wsparcie bo to ciezka proba ale okazuje sie w niektorych przypadkach ze niektorzy nie wytrzymuja tej proby i ich reakcja boli mimo ze najblizsi.niestety w naszym kraju in vitro to dalej temat drazliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My podjelismy decyzje, ze nie bedziemy mowic o tym nikomu. Nie chce sie nikomu tlumaczyc, udowadniac niczego ani wysluchiwac czyis racji ... Masz racje MAGISKA, ze w Polsce to temat wywolujacy niezdrowe emocje, a w tych wszystkich dyskusjach nikt nie bierze pod uwage tych, ktorzy musza przez cala procedure przejsc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiedzcie ,gdzie szybko we Wroclawiu zrobic cytologie.Pozdrawiam wszystkie i dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magiska
wiem ze w Polmedisie robia w mig a prywatnie w Dolmedzie tez szybko ale nie wiem jaki koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam prośbę gdzie robiłyście badania genetyczne potrzebuje adres dla koleżanki ja robiłam na Skłodowskiej w szpitalu więc już jej podałam,ale pamiętam że dziewczyny na forum kiedyś pisały o innej placówce i było szybciej :) W sobotę idę zrobić pierwsza weryfikację:)czasem pobolewa brzuch i mam bolące piersi ,ale nie doszukuje się objawów ,wierze że musi być dobrze :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O badaniach genetycznych nie wiem nic, nie robilam .... M84 - ciekawe jak u Ciebie :) - w sobote robisz pierwsze badania po transferze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIEKI MAGISKA za wiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny, ja robilam badania genetyczne w Lodzi, nie trzyba bylo czekac i wolalam pojechac tam nic czekac kilka mies we Wroclawiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×