Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli chodzi o kolejki w polmedisie to można zadzwonić i spytać w recepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mohito zadzwoń do recepcji i odwołaj wizytę bo przytrzymując miejsce a chętnych jest co nie miarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok zadzwonię, ale myślałam, że może się orientujecie w temacie bo to forum polmedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Mohjito, novum nie ma cennika na stronie, dlatego dzwonilam do nich.Invicta ma ale taki ogolny.Moze w poniedzialek sie dowiem wiecej.I tak pojde do nich na wizyte chce sie tylko dowiedziec jakie fundusze musimy zebrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara
Byłam dziś w polmedis i rzeczywiście do dr Polaka ciężko się dostać Jest od 4 sierpnia Kolejki są także mohito rzeczywiście powiadom Ja mam być 5 sierpnia a z chęcią wzięła bym twoje miejsce lecz nie mogę Pytałam o rządowy i kolejek nie ma na bieżąco wszystko jest realizowane Ja mam mrozaki i na dniach kriotrsnsfer dlatego szczegółowo jeszcze nie wypytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziara czyli rozumiem na razie są zarejestrowani ludzie bo robią badania potrzebne do kwalifikacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn ja nie wiem czy przez to akurat są kolejki czy nie Wczoraj np czekałam pod gabinetem godzinę czasu i jakaś pacjentka wychodziła z plikiem dokumentów być może z tym związanych Za mną była kobietą w zaawansowanej ciąży Myślę że między innymi są takie pacjentki ale nie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
bylismy wczoraj u androloga, maz ma prawidlowe usg, ma porobic badania hormonow a jesli i to bedzie ok to biopsja :( boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina999
Mohjito dobra duszyczko a napisz mi jeszcze gdzie można nabyć ten dhea tzn czy może wiesz gdzie jest taniej bo cena tego ok 50 zł A i ile mg masz. Bo są rózne i 10 i 25. A ten inofolik też nie tani :) ale jak warto to warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina999
Mohjito jak wizyta? Ile Twój maluch mierzy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Dziewczyny napiszcie mi prosze jak to jest po histeroskopii bo musze ja zrobic przed krio bo mamy jednego malucha w klinice. Jak dlugo trwa rekonwalescencja? czy mozna na nastepny dzien wrocic do pracy? Czy jest tak samo okropnie jak po laparoskopii? Dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Poczekamy na wiecej komorek pewnie do przyszlego roku ale slyszalam ze zrobienie histero przed transferem zwieksza szanse.Ja juz mialam w zeszlum roku ale jest cos takiego jak "scieranie scianek macicy" ( moze nie doslownie) Co myslicie? 1 babla mamy w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Cos mi ucielo tekst. Odezwala sie Invicta dzisiaj (a mieli w poniedzialek) wiec sie ucieszylam.Ide na wizyte za 2 tyg.Invimed zaproponowal znizke przy nastepnym podejsciu jesli sie zdecydujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Cos strasznie mi ucina watek, nie wiem co sie dzieje. powyzsze pytanie dotyczy histero z tym scieraniem bo diagnostyczna do przezycia.Moze ktoras z was o tym tez slyszala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrocka, slyszalam o tym ale nie wiem jak jest po zabiegu.Ja mialam tez diagnostyczna bez znieczulenia ogolnego i bylo ok bo nic nie znalezli. Moze zrob sobie wakacje i podejdz na swiezo do tematu. Ja swego czasu tez cisnelam i mialam 100 pomyslow ale organizm musi odpoczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjito
Niestety mojego maluszka już nie ma ;( Świat mi się zawalił :( Ciąża według USG zatrzymała się na 7t3d. Czyli niedługo po wizycie serduszkowej 21 lipca serduszko mojego maleństwa przestało bić :( Po niedzieli idę do szpitala :( Nina inofolik jest tańszy na allegro niż w aptece. Ja płaciłam chyba 38 zł plus wysyłka. Z DHEA Ci nie pomogę bo nie brałam a tylko wiem o tym od znajomej :( wrocko ja przed crio miałam histeroskopię i podrażnienie śluzówki i udało się...Tobie też tego życzę. Uciekam z forum ale mocno trzymam za wszystkie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Mohjito tak bardzo mi przykro!!! Nie ma takich slow, ktore teraz cie pociesza.Trzymaj sie cieplo kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość156
Odpowiadam na pytanie "gościa". Udało nam sią za pierwszym podejściem. Nie rozumiem słów krytyki pod adresem Polmedu. Po sukcesie prowadziliśmy tam ciążę. Miałam do czynienia z każdym z lekarzy, łącznie z nową panią Patrycją (jeśli dobrze pamiętam). Na żadnego z nich nie mogę narzekać. Słowa uznania dla dr Polaka. Mimo, że to jego prywatna działalność, i że robi to żeby zarobić na życie (nie oszukujmy się, że lekarz leczy w innym celu- każdy musi pracować i zarabiać) jest też człowiekiem i podchodzi do pacjenta jak do człowieka, a nie kolejnego numerka w kolejce. A i miłe niespodzianki dotyczące płatności za wizyty tez się zdarzały. Pozdrawiam całą ekipę Polmedu. Wrócę tam po rodzeństwo dla mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina999
O Boze Mohjito :(:(:( płaczę z Tobą :( Te słowa Cię teraz nie pocieszą bo nic nie jest w stanie :( ale skoro się udało to następnym razem maluch zostanie z Tobą na zawsze. Trzymaj się ciepło i za jakiś czas napisz tu dobrą nowinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Nikol do ktorego tygodnia przyjmowalas luteine ?I jeszcze jedno pytanie do nikol widze ze podchodzilas w GMW I jak wrazenia?? Mohito serce mi peklo na Twoja wiesc !! Niepoddawaj sie kochana !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
espaniolaola ja nie podchodziłam w GMW tam tylko zaczynałam miałam monitoringi cykli my zdecydowaliśmy się podejść do inv w Gyncentrum w Katowicach, w Polmedzie byliśmy w sumie na 2 wizytach. Luteinę przyjmowałam chyba do 13 tygodnia jak dobrze pamiętam tylko ja ok 8 tygodnia przeszłam na luteinę podjęzykową po tamtą podrażniałam nadżerkę i krwawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Mohijto, tak bardzo mi przykro...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mohito jak sie czujesz??? Luminosity daj znać co u Ciebie/Was??? Dawno nie pisałaś może jeszcze nas Podczytujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjito
Witam! Ja już jestem po wszystkim :( Wczoraj poszłam do szpitala, po 13 dali mi leki na skurcze...po kilku godzinach dostałam krwawienia a o 23 było już po wszystkim :( Na szczęście macica ładnie się oczyściła i obeszło się bez łyżeczkowania. Gościu fizycznie czuję się dobrze...niestety psychicznie źle i pewnie trochę minie nim się pozbieram :( Na pewno się nie poddam i jak tylko będę mogła zaczynam wszystko od początku ale już nie we Wrocławiu a jak pisałam w Warszawie :) Pozdrawiam Was i trzymam kciuki za powodzenie...nie ważne w jakiej klinice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Mohjito bardzo ci wspolczuje.odezwij sie jak ci idzie.Ja przenosze sie do Invicty.Mam wizyte na wrzesien na badania genetyczne szczegolowe moze tam dowiemy sie czegos wiecej.Narazie musze psychicznie odpoczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina999
Dziewczyny uda nam się na pewno :) to tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mohito dzielna dziewczyna z Ciebie!!!! Tak trzymaj. Wrocka dobra decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Czy ktoras z Was byla lub zamierza sie przeniesc do Invicty? Z tego co czytalam to w Gdansku cieszy sie bardzo dobra opinia.Ja ide do Dr Waleskiewicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy wiecie może coś więcej na temat refundacji leków, czy należy mieć dwa wyniki AMH>0.7 i FSH <15 mieszczące się w tych zakresach? Czy wystarczy jeden prawidłowy, przy tym, że drugi niestety nie mieści się w zakresie podanym przez Ministerstwo? Bo na ich stronie pisze AMH >0.7 lub FSH<15, ale cos mi doszły słuchy, że należy mieć dwa dobre wyniki, czy to prawda, wiecie może jakie warunki trzeba spełnić, jeżeli chodzi o praktykę w klinikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×