Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość liberian-girl
Aden-mnie sie wydaje, ze moze nauczycielka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sOul to sQueeze witaj , nie mielismy sie okazji poznac :) pisalam tu w poczatkach tego topica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no, to bym Woman jeszcze spotkala w moim LO i jakie zaskoczenie by bylo:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aden, widze, ze masz super poczucie humoru:D ale to Smooth pisala, ze spiewa...:) ja gram na gitarze, ale nie zawodowo:) no to sie opisze:D wzrost:172, waga:61(wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:D), wlosy ciemny braz- grzywka, poldlugie, spiete na ogol w kok pt artystyczny nielad.... :D, oczy duze-brazowe, nos prosty-sredni, usta tez srednie:D, zeby proste, zwlaszcza gorne:D cos jeszcze? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sOul to sQueeze 🖐️ jeszcze nie znamy sie:0 jestem Woman, woman in the mirror, troche kosmata... chyba z tego tu slyne, co nie jest powodem do dumy... ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
No..i jak "integracyjnie" się zrobilo :) Super! Ja: wlosy czarne, za ramiona, oczy zielone, usta srednie, 165cm, 55kg..hmm chyba wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman masz takie same wymiary co ja tylko jestem o 1 cm wyzsza:P to tez sie opisze: 173/61 , ciemna blondynka, wlosy do ramion, blekitne oczy(podobno one sa moim najwiekszym atutem hehe), nr buta 41 !! :( heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
oj tak sweet 80's mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aden, ja mam 39 stopke... wiesz, ze w bucie na szpilce stopa wyglada na mniejsza, znaczy krotsza? ja uwielbiam szpilki, i zawsze chodze tylko w nich, takie min. 7cm. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa jeszcze nos mam prosty, usta mam raczej male :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Jak myslicie co by sobie Michael pomyslal o tym naszym forum? O tym co piszemy...Czy by sie usmiechnal czy by sie moze wystraszyl? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth, Liberian o tak lata 80te... ja swoje fascynacje niektore mamie zawdzieczam, bo ona zawsze z muzyka szla przez zycie... Pamietam jak katowala nas w domu Billie Jean np:D ale to nie byl dla mnie ten moment... wsiaklam dopiero z DD.... :) ja slucham tak sobie roznej muzyki, ale kiedy odpalam MJ czy DM czuje sie jakbym wrocila do domu... ❤️ u mnie Smile... w sluchawkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liberian...przeczytałam Twoje wymiary i sie przestraszyłam,że jesteś mną!!!! Ale nie...uff... Ja mam 65 kg wagi ( o Jezu... nie wierze ,że sie bez tortur przyznaję) i 161 wzrostu... ten 1 cm jest dla mnie bardzo istotny:-D Reszta się zgadza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Smooth hehe ale numer :P No to zapytam raz jeszcze w takim razie: skad jestescie (miasta)? Woman tez mi sie wydaje, ze by sie usmial i chyba ucieszyl, ze cenimy go jako artyste, czlowieka no i ze jest taki slodki dla nas :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle,że Mike by się i cieszył i wzruszał i przestraszył i pewniie momentami było by mu przykro...i czasem by sie wkurzył! Towarzyszyły by mu takie same uczucia jak nam...bo ten topik jest pełen różnych emocji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aden i reszta witajcie skoro nie mialysmy okazji 🌼 co do mojej metryczki to tzw. dziecko Czarnobyla jestem czyli rocznik 1986, wiec lata siwetnosci MJ przypadaja na moje gowniarstwo :o wtedy za Nim nie przepadalam bo nie rozumialam tego wszystkiego i jak wczesniej tu pisalam, trzebabylo Jego smierci zebym zrozumiala jaka to wspaniala muzyka i jakim byl czlowiekiem :o znalazlam ostatnio na stronie www.miastomuzyki.pl stację RMFu na której puszczają piosenki Majkela :) polecam, ja ciagle slucham ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chciaalam byc nizsza i wogole mniejsza, ale teraz mi to juz nie pzrezszkadza:) ja jestem z Bielska Bialej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
soUl to sQueeze witaj:) tak, to radyjko jest fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aden, widzisz, ja potrzebowalam wiecej lat na samooakceptacje...:) ciesze sie, ze juz teraz masz to za soba:) soul.... tez mlodziutka jestes:) radyjka sluchamy i owszem:) ale teraz Liberian girl slucham:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth.... ja tez bym chciala, no i od jakiegos czasu sie zaparlam i nie jem nic slodkiego-NIC!!!!!!!!!!! da sie z tym zyc.... :) jak patrze na te smukle nogi MJ to... to wiem, ze dam rade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×