Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Marta82 no poproszę o optymizm :) nie ma się co łamać :) na wszystko przyjdzie pora trzeba tylko trochę cierpliwości i pokory :) z tym zajciem w ciąże podczas @ to prawda kiedys awet czytałam na ten temat ale teraz juz nie pamietam dokładnie jak to jest możliiwe.....w każdym razie nasze ciała nie są prostymi organizmami i potrafią zaskakiwać ;) ale może coś na temat zajcia w ciąże podczas @ powiedziałaby nam xkslanderka22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon no chciałabym myśleć bardziej optymistycznie, ale jakoś nie potrafię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakos mi smutno. Mnie też musicie jakos chyba walnac w główkę bo ja zeswiruje :-o Ide sie położyć bo słaba jestem i już czuję ze @ przyjdzie bo zawsze tydzień przed mnie coś bierze chyba wścieklizna :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakos mi smutno. Mnie też musicie jakos chyba walnac w główkę bo ja zeswiruje :-o Ide sie położyć bo słaba jestem i już czuję ze @ przyjdzie bo zawsze tydzień przed mnie coś bierze chyba wścieklizna :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope mi sie wydaję ze ty masz podejszcie podobne do mnie, takie troche pesymistyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta82 i HopeU no dziewczyny co wy!!! myśleć mi tu pozytywnie!!! wiem, wiem, że to trudne sama jestem mega pesymistką i uwielbiam się zamartwiać :) ale tak nie można trzeba z tym walczyć, ostatnio wbijam sobie do głowy, że jeśli nie zmienię swojego nastawienia to nie zajdę w ciąże i muszę przyznać, że powoli z cyklu na cyklu mam co raz pozytywniejsze nastawienie w każdym razie jak na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak miewam. Czasem jestem pełna optymizmu i zapału :) a czesem jak złapie doła to koniec świata :o wszystko wtedy na nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez te nastroje mają sinusoidalny kształt ale staram się teraz aby jak najwięcej było samy ''wniesień'' ;) trzeba coś zrobić z tym podejściem do życia, podobno optymiści dłużej żyją i rzadziej mają zawały ;) więc trzeba się starać kolorowo patrzec na świat ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon jakie Ty masz dzisiaj mega pozytywne nastawienie :) aż mi sie zaczyna udzielać ;) czyżby to dlatego że @ Ci się kończy i lada dzień nowe staranka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może właśnie dlatego :) sama nie wiem :) jakoś trzeba sobie radzić z tymi ciągłymi klapami.... a lepiej zbierać w sobie pozytywne myśli niż się dołować ;) zobaczymy na ile mi tego zapału starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a staranka zaczynam już od jutra :) hihi , najchętniej zaczęłabym już dziś ale jeszcze dam sobie czas ;) no i tak co dwa dni postaramy się działać, nie licząc może weekendu bo szkoda marnować tyyyyyylu wolnych dni ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak trzymaj, tak trzymaj bo od razu mi jest lepiej :) też zaczynam w weekend i też z pozytywnym nastawieniem i wielkimi nadziejami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko żeby ten optymizm utrzymywał sie przez następne tygodnie do następnego terminu @ :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie żeby tylko się utrzymał.... mam nadzieję, że tak będzie .... zobaczymy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy sie wzajemnie pilnować :) i jak któraś zacznie skuczeć i marudzić to w łep żeby sie opamiętała :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak :) tak będziemy robić :) powinien być jakiś emotikonek żeby bardziej zobrazować walnięcie w łepek ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sobie czytam o tym zajściu w ciąże podczas @ i jest to możliwe oczywiście nie zdarza się może często i muszą być spełnione pewne warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki Goga ja gaszę kompka i spadam do wyrka :) i tak się nie wyśpię bo ja straszny śpioch jestem i potrzebuję co najmniej 8 godz snu ale może chociaż w trzech czwartych będę wyspana :D :D odbiję sobie wstawanie w weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie :D prosimy o nowego emotikonka!!! ;) jest nam on niezbędny :D Myślałam że zajście w ciąże podczas @ jest możliwe przy krótkich cyklach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! W koncu was dogoniłam :D Miałam tylko podczytywac ale jak zobaczylam jak duzo gadacie to postanowilam nadrobic zaleglosci (i wczoraj siedzialam do pierwszej he he) Chyba piszecie szybciej niz ja czytam ;) Marzenka S - gratulacje !!! Malutka - szczerze cie podziwiam i życzę powrotu do zdrowia, a jutro będe trzymać kciuki za pozytywne wyniki badan Amerie nie dołuj sie ta wredna @, nie jestes sama, mnie tez podbrzusze od 2 dni boli na @, wiec niebawem również skocze na koniec tabelki :( Hope- o ile sie nie myle to wiesiolek po angielsku to evening primrose oil, ale pewna nie jestem Xksalanderka - mysle ze nie masz sie czym martwic, nikt chyba nie jest uprzedzony, a fachowa porada zawsze sie przyda :) Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Kurcze przez ta prace jak wracam wieczorem to mi sie nawet kompa nie chce wlaczac;/ dzis wstalam z nadzieje ze przyjedzie moj Krzysio i razem pocieszymy sie dzidzia,a nie wiem czy przyjedzie bo od wczoraj jest pozazasiegiem i nic nie wiem:( tak bym chciala zeby przyjechal. No nic zmykam sprzatac i jakis obiad gotowac no i do pracy w koncu ostatni dzien ufff. A wy dziewczynki nie dolowac sie nadchodzaca @ bo na pewno nie przyjedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki :) Olka P dzięki za ten wiesiołek właśnie szukałam w slownikach i nie byłam pewna, dziś pójdę i sie spytam :) U mnie też trochę lepsze samopoczucie. Miłego dnia Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga, Banmon - ja zaraz po @ mam jeszcze optymistyczne podejście, ale im bliżej dni płodnych tym to opytmistyczne nastawienie maleje. A jak jestem przd @ to już dołek całkowity. Poza z cykla na cykl jestm coraz gorzej nastawiona. Jak zawitałam do Was na topik to jeszcze byłam pozytywnie nastawiona. Minął miesiąc i jest juz daramat ze mną. Chyba trzeba mnie kapnąć w tyłek ,żebym nie smęciła wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki Ale duzo piszecie :) U mnie @ już 3 dzień dzisiaj takze niedługo koniec @ i nowe staranka rozpoczynam :) biore wiesiołek...i ciekawa jestem rezultatów :) Xlandrekaa fajnie,zę lekarzem jestes.W razie czego wiemy do kogo się zgłosić po porade ;) Ja jakos dzisiaj nie mam za dużo optymizmu w sobie ...moze to przez @ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta82 w takim razie wyobraź sobie kopniaka ode mnie :) ja zauważyłam, że co cykl to mam lepsze nastawienie nie licząc dnia pojawienia się @ wtedy mam doła maksymalnego ale po dwóch dniach puszcza :) chyba nic innego nie pozostaje jak pozytywne spojrzenie na staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcący weszłam na wasz topik, i jestem zszokowana nie którymi wypowiedziami dziewczyn......... nie którymi bo niektóre takie nie są ale bojąc się odrzucenia piszą tak jak reszta. Kobiety opamiętajcie się bo dziecko, starania o dziecko to nie maszyna tylko wiara bo dziecko to cud Boży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Nie było mnie cały tydzień, ale naskrobałyście, myślałam że nie skońćzę czytać :P Serdecznie gratuluje zafasolkowanym. Życzę cudownych najbliższych 9 miesięcy i aby Wasze dzieciaczki były piękne i zdrowe, Wam oczywiście również tego życzę. Tak jak przypuszczałam cykl był bezowocny. Podobnie jak do amerie @ do mnie przyszła wcześniej, dokładnie w ten sam dzień. No cóż, cykl się skrócił więc wcześniej będzie można rozpocząć staranka :D Niema tego złego ;) Przez ostatni tydzień dużo czasu przebywałam w otoczeniu dzieci w wieku 4-9 lat i przez chwilę pomyślałam, że to nie dla mnie, że nie dam sobie rady, że one są takie nieposłuszne, robią na złość, itp. Troszkę się przeraziłam. Ale z drugiej strony, jak patrzyłam jak się bawią, ile mają niespożytej energii, jak ciągle ganiają. Jak zachęcały mnie do zabawy, to obudziło się we mnie takie dziecko i szalałam razem z nimi. To było świetne uczucie :) Z miesiąca na miesiąc coraz większa tendencja zaciążonych. W zeszłym jedna, w tym dwie, więc w następnym poiwnny być trzy, ciekawe które :P Choć oczywiście wszystkim nam życzę owonych staranek. Uaktualniam się w tabelce :) STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN SmileEveryday.22................2...................18.0 8 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 xkslanderka22..30..............4....................22.0 8 HopeU...........27...............2...................26 .08 Olka.P...........28...............3...................27 .08 AsiaAaK..........19..............duzo.................?? ? Marta82........26................3...................03 . 09 -=Goga=-.......29................2...................11. 09 banmon........26................3................ok12. 09.0 marika..........27...............3................ok. 13.08 Dagus83........26................4...................15.09 amerie.........23................4................ok18.0 9 lipcowe_marzenie.28...........2...................ok. 20. 09 Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. Przepraszam,ze nie pisałam ale ciagle coś miałam do roboty,a to nauka a to remont.ehhh:/ Nadal nie mam okresu,chyba pora na ten test.Ciągle zyje nadzieja:) kobietykobiety ja nie wiem co złego widzisz w wypowiedziach dziewczyn,ktore tak bardzo chca malenstwa.Nie podoba ci sie to poprostu nie czytaj.Moze to jest jakiś sposób na polepszenie sobie samopoczucia,po kolejnej nie udanej próbie.Sama swiadomośc ze inne kobiety przechodza to samo jest optymistyczna i pomaga przezwyciezyc złe chwile.Nie czepiaj sie tego,że po prostu sie pocieszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×