Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Pozdrawiam serdecznie guzia79 i... ogromnie podziwam;) Badz naszym wzorem;)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes z tego co widzę w tabelce to ty masz termin @ podobny do mojego..... a ty już po owulacji jesteś? chyba za wcześnie na jakieś objawy ciąży .... ale trzymam kciuki, że zobaczysz upragnione dwie kreseczki :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes sorki chyba źle cię zrozumiałam pewnie chodzi ci o to że masz owulkę skora duże upławy już są :) głupek ze mnie ..... staraj się w takim razie moja droga i wykorzystuj swego M jak tylko możesz :D ja jeszcze nie mam owulki w każdym razie nic u mnie na to nie wskazuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, że u ciebie to ta owulka jest tak dobrze widoczna, ja często mam problemy żeby okreslić właściwy moment..... kiedyś miałam inaczej ale to bylo przed zabiegiem od tej pory wszystko mi się poprzestawiało.... ale jutro wizyta u gina ..... mam nadzieje, że będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chwaliłam się?? Myślałam, że pisałam. Tylu ostatnio osobom mówiłam, że się hajtam, że już nie pamiętam komu mówiłam a komu nie :P hehe Smile, no to Ci organizm niezłego figla spłatał :( Tydzień spóźnienia, masakra. Mnie raz się @ spóźniła jeden dzień i ja się już nakręcałam że jestem, a tu aż tydzień... Całe szczęście, że staranka są miłe ;) My już pewnie dzisiaj zaczniemy ;) Zobaczymy...Może tym razem się uda... Ale powiem Wam, że jak pójdę do nowej pracy i zajdę to będzie mi głupio wobec szefostwa. Taka już jestem, że się wszystkimi na około przejmuję, a najmniej sobą i już nie raz się na tym przejechałam. Niestety jest to silniejsze ode mnie... Ale musimy myśleć pozytywnie, że wszystko będzie super, wszystko nam się uda i jesteśmy najlepsze :D Zmykam jakiś film obejrzeć, zrelaksować się, a jutro znów do pracy, bleeeeee.... ;) Kolorowych snów PS: ale chaotycznie wszystko napisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daguś a ja myśle, że nie powinno ci być głupio, zresztą zawsze można taką sprawę jakos po ludzku załatwić..... a dzidziuś jest przecież najważniejszy :) a ja to bym się z chęcią na jakims weselichu pobawiła ale nic wśród moich bliskich się nie szykuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Wpisuje się do tabelki STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN Ascha33........33................duzo...............21.0 8 xkslanderka22..30..............4....................22.0 8 HopeU...........27...............2...................26 .08 Olka.P...........28...............3...................27 .08 Marta82........26................3...................03 . 09 AsiaAaK.........19...............duzo.............ok.2.0 9 -=Goga=-.......29................2...................11. 09 banmon........26................3................ok12. 09.0 marika..........27...............3................ok. 13.08 Dagus83........26................4...................15. 09 amerie.........23................4................ok18.0 9 lipcowe_marzenie.28...........2...................ok. 20. 09 wiki82................27...........1...................2 1.08 smileEveryday......22............3..................ok. 22.09 agnes19...........19.............dużo!!! ...........ok.11.09 Guzia 79...........30............dużo...............ok. 30.08 Agawa33..........33.............2................... ??? Byłam u gina, stwierdził, ze przy następnych starankach będę potrzebowała wsparcie hormonalne i powinno być ok. Zielona świałko na dzidzie po następnej @. Więc teraz łykam folik i .... tym razem, czekam niecierpliwie na @ aby po zacząć staranka. Pozdrawiam Was serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawa to dobra wiadomość chyba można tak powiedzieć.... dobrze, że wiesz co i jak zawsze to jakiś plus :) więc hormonki zaczniesz brać i wszystko się ładnie ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to czuję coś, że i ja będe musiała jakieś tabsy łykać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Guzia 79 moja sytuacja jest także nieco skomplikowana. Moja choroba jest wynikiem zaniedbania lekarza prowadzącego moją pierwszą ciążę i po prostu samej przyrody, a mianowicie występuje ona z częstotliwością: 1 przypadek na 10-20 tys. ciąż. Nie jest ona genetyczna, to czysty przypadek na kogo pada. Po prostu równocześnie z moją ciążą rozwijała się ta paskudna choroba, która to została zbyt późno wykryta i udusiła nasze pociechy. Nie stwierdzono u mnie komórek nowotworowych w badaniu histopatologicznym, jednakże zaczęła ona po przeszło 2 miesiącach przechodzić w chorobę przetrwałą. A na to nie ma innego leku i pozostaje jedynie chemioterapia. A co u Was Dziewuszki? Buziaki słodkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) póki co to ja tylko na chwilke ale mam nadzieję że sobie o mnie jeszcze nie zapomniałyście :o Witam nowe koleżanki Malutka i Guzia duuużo zdrówka Wam życzę i buziaki dla Was🌼 U mnie po ślubie totalne zamieszanie i cały czas w biegu. Ale to jednak był jeden z najpiękniejszych dni w życiu :) Teraz rozpoczęłam nowe staranka ale jak tu przetłumaczyć mężowi zaraz po ślubie że przy staraniach lepiej się przytulać co dwa dni a nie codziennie :o Mam nadzieję że po niedzieli uda mi sie już częściej tu zagldać bo brakuje mi tego pisania z Wami :) Pozdrawiam Was wszystkie serdelecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzia 79
Cześć dziewczyny (wszystkie oczywiście :) Aleście się rozpisały :) :) Wczoraj nie weszłam już żeby na szkrobać, bo przyszła koleżanka na ploty i siedziała do północcy :P Po kolei: Smile: jeśli chodzi o testy to ja je teraz próbuje, ale powiem Ci że ja już głupieje z nimi i nie wiem czy warto na nie liczyć. Możesz spróbować i zobaczyć czy owu rzeczywiscie występuje. Agnes19: ja też nie dawno przeprowadzałam się do nowego lokum (pół roku remontowałam , ale jaka satysfakcja, :) A to kłucie to może znak :) :) :) A wzorem będę dopóki się nie załamie hihihhi i dzięki za wsparcie. Na razie walcze o dzidzie a potem zobaczymy. Daguś83 wszystkiego naj naj :) oby mężuś celnie strzelał hehe (to dla niego życzenia na nową drogę życia :) A ty się pracą nie przejmuj. Ja się wiecznie przejmowałam, zrobiłam kariere jak to się u nas ładnie mówi, mam super pracę, po drodze zrealizowałam wszstko co chciałam, ale co z tego :( mam 30 lat i nie wiem co bedzie dalej. Więc kuj żelazo póki gorące dobrze Ci radzę. Agawa33 może obejdzie się bez tego świństwa (czyt. hormony), podobno ziółka od ojca sroki są dobre, ja nie próbowałam, ale słyszałam że wielu dziewczynom wywołało owulke. Ale jak mus to mus. Bierz hormonki i do dzieła :) Masz monitorowane cykle? Banmon: a ty co z tymi tabsami wyskoczyłaś ;) Jak chcesz coś brać to weź witaminki :) i na razie nie myśl o tym. Krótko się starasz, więc luzik. Może idź jedynie do ginka, żeby zrobił USG (w okolicach dni płodnych) to Cię uspoko na bank. i bez szszszttttressssu mi tuuu. Malutka86 wiem że bedzie dobrze :) zobaczysz. Daj znać jak znosisz tą chemie, bo mnie też czeka. Włosów mi żal... Dłuuugichhh. brrrr. Goga: Wszystkiego naj naj i dla mężusia samych celnych strzałów :) :) :) A co do częstotliwości mój ginek powiedził że nie należy przetrzymywać materiału genetycznego :) więc niech chłopak działa jak chce :) Pozdrawiam Was wszystkie. Buziaki i dzięki za wsparcie. Ja czekam na @ i chyba przyjdzie bo mnie tak brzuszek boli od kilku dni ze nie wiem. Potem muszę zaprzestać starań, ale będę Was wspierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ja też trochę się zaniedbuje z pisaniem ale czytam was codziennie. Wieczorem po pracy nie chce mi się już włączać kompa bo muszę mężowi poświęcić troszkę czasu same wiecie :) Ciekawa jestem tego programu komput do mierzenia temp ale kiedy ja to zrobię :-o Pozdrawiam was wszystkie, postaram się dziś jeszcze zajrzeć Ale miły dzionek dziś- słoneczko co u mnie nie jest częstotliwością. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN marika..........27...............3................ok. 13.08 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 xkslanderka22..30..............4....................22.0 8 wiki82................27...........1...................2 1.08 HopeU...........27...............2...................26 .08 Olka.P...........28...............3...................27 .08 Guzia 79...........30............dużo...............ok. 30.08 AsiaAaK.........19...............duzo.............ok.2.0 9 Marta82........26................3...................03 . 09 -=Goga=-.......29................2...................11. 09 agnes19...........19.............dużo!!! ...........ok.11.09 banmon........26................3................ok12. 09.0 Dagus83........26................4...................15. 09 amerie.........23................4................ok18.0 9 lipcowe_marzenie.28...........2...................ok. 20. 09 smileEveryday......22............3..................ok. 22.09 Agawa33..........33.............2................... ??? ZACIĄŻONE nick............tydz.ciąży.........termin porodu......płeć....imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny ale żeście się rozpisały, fiu fiu :) Goga jeszcze raz wszystkiego najlepszego nasz młoda mężatko ;) a niech M się stara ile może :D Guzia a jakoś takie mnie przeczucie ogarnęło, że będę musiała brac tabsy.... dziś na 19 mam gina umówionego i zobaczymy co i jak ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN marika..........27...............3................ok. 13.08 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 xkslanderka22..30..............4....................22.0 8 wiki82................27...........1...................2 1.08 HopeU...........27...............2...................26 .08 Olka.P...........28...............3...................27 .08 Guzia 79...........30............dużo...............ok. 30.08 AsiaAaK.........19...............duzo.............ok.2.0 9 Marta82........26................3...................03 . 09 -=Goga=-.......29................2...................11. 09 agnes19...........19.............dużo!!! ...........ok.11.09 banmon........26................3................ok12. 09.0 Dagus83........26................4...................15. 09 amerie.........23................4................ok18.0 9 lipcowe_marzenie.28...........2...................ok. 20. 09 smileEveryday......22............3..................ok. 22.09 Agawa33..........33.............2................... ??? ZACIĄŻONE nick............tydz.ciąży.........termin porodu......płeć....imię marzenka_s .....5.................23 kwiecien.........?.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisalam sie w koncu do tej tabelki:) hehe...jeju w ogole nie mam sil jak wracam z pacy zagladc na to forum ale jak juz zagladne to wszysto czytam:) wiec staram sie byc na bierzaca....u mnie totalna dolowka...juz 2 tydz nie widze sie z moim facetem,myslalam ze teraz na weekend przyjedzie a tu niespodzianka...nie przyjedzie bo go wywalili pod Niemcy na delagacje:(:(:(:( zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzia 79
Banmon bez załamki mi tu :) !!! Jeżeli twój gin tak zaleci i będzie tego pewien bierz te tabsy, dla niektórych dziewczyn to po prostu konieczne, czasmi trzeba się wspomóc. My kobiety mamy to szczęście że jeszcze możemy się leczyć :) bo z naszymi menami to już gorzej :P jak strzelają ślepakami :) Daj koniecznie znać co Ci powiedział i co przepisał. Pozdrowionka dla wszystkich starczek!!! Ja czekam na @ :( Kusi mnie żeby nasiusiać na teścik, bo przy ostatniej owulce ostre staranka były hehehe :) :) :) i tak mi nie dobrze.... pewnie uroiłam sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzia 79
Marzenka nie załamuj sie !!! w końcu musi kiedyś wrócić :) sama matka natura go wezwie :))) tylko patrzeć jak go przypyli z jęzorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz normalnie odechciewa mi sie wszystkiego.....na dodatek tyle sie do mnie odzywa na tych delegacjach chocby wcale....rozumie ze pracuej tam dlugo i podem idzie spac padniety ale niech zrozumi kobiete w ciazy:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guzia ja widzę, że i tobie by się małe potrzęsienie przydało ;) uszy do góry :) a nóż widelec się udało i nosisz już w sobie fasolkę :) z tymi testami to mam teraz taką filozofię, że nie robię aż do jednego dnia po spodziewanej @ więc nie będę cię namawiała, żebyś teścik se strzeliła :) trzeba być cierpliwym a może zostanie nam to nagrodzone :) dziewczyny jąką historię wczoraj usłyszałam !!!! dobra znajoma mojej koleżanki brała przez dłuższy czas tabsy anty ale że jakoś zdecydowała się rozstać ze swoim chłopakiem (długoletnim zresztą) to zaprzestała brania tych tabsów. Jak przestała brać tabsy to się tak zdarzyło, że się ze soba przespali jeszcze (chyba na pożegnanie :P ) i co się okazało..... oczywiście ciążą !!! załamka oczywiście była maksymalna, ale żeby było jeszcze śmieszniej to jak poszła na badanie usg do lekarza to okazało się że ma TROJACZKI!!! i gdzie tu sprawiedliowść jedni nie chcą to mają aż trójkę inni chcą i nie mają nic :o ale trójki to ja bym nie chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka_s faceci mają słabą wyobraźnie i żeby zrozumiec kobietę w ciąży to najpierw musiałoby do nich na 100% dotrzeć że kobieta w tej ciąży jest a żeby to do nich dotarło to mężczyzna musi widzieć BRZUCH :D nom w każdym razie ja mam taką filozofię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha :):) dobre dobre....no wiesz moj facet to nawet jeszcze od zajscia w ciaze mnie nie widzial wiec chyba nie ma w ogole zadnej wyobrazni,a moze jakby mnie zobaczyl to by do niego duzo dotarlo bo od tego czasu sie sporo zmienilo....hehe...ale ja mu jeszcze pokaze,ja sobie bede radzic jakos pod jego nieobecnosc ale jak juz przyjedzie to dam mu popalic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja znam podobną - dziewczyna mojego kolegi cały czas zażywała tabsy. Raz jeden nie wzieła tabletki. No i zaszła w ciążę oczywiście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzia 79
Marzenka ja nawet nie wiedziałam że ty juz taką szczęściarą jesteś!!!! Gratulacje !!!! i prosze prześlij nam fluidki ciążowe !!!! :) Trzymaj się mocno a chłopem się nie martw!!! Jeszcze wróci ze spuszczoną głową. Kbitki ja takich histoorii tysiące znam i takich jak dziewczyny zachodziły jak przestawały się starac i wpadały, będę Wam powoli opowiadała. To są historie moich bliskich koleżanek. I-sza. Moja najlepsza przyjaciółka (znam ją dopiero od 2 lat) starała się o dziecko 6 lat, leczyła się w klinice bezpłodności, syt. była o tyle beznacziejna że nasionka też były wątłe od jej mężusia. Ogólnie lipa. strasznie przytyła od hormonów i innych leków. Po tych 6 latach zrezygnowała i zapisali sie na in vitro. Przed tym in vitro pojechali sbie jeszcze na wakacje juz wyluzowani, bo przecież w perspektywie in vitro które musi się udac :) no i wpadli naturalnie (po odstawieniu wszystkich leków) . Dzis jej syn ma 8 lat :) A co do wpadek i tych co nie chcą dzieci , moja siostra (7 lat młodsza) wpadła jak miała 20 lat (przy przerywanym na dodatek) Więc same widzicie. Mimo tego dla mnie jest wzorem najlepszej mamy! (teraz ma 22) A ta jej córa tak mnie rozkłada na łopatki, ze chciałabym identycznego bobaka!!!!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×