Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

spadam na chwilę do łazieki ale na momencik jeszcze wpadne na topik przed położeniem się lulu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jk nie musiałam się zrywac na cały dzionek to zwyczajowo zasypiałam tak koło 1-2 w nocy ale teraz to same oczy mi się zamykają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie to też chyba pójde spać bo przecież nie wstane rano :o to wstawanie to dramat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie dramat ;) ale wiesz co ci powiem ja się tak około 8 godz więc teoretycznie powinno mi starczyć u mnie problem polega na tym że nie cierpię wstawać na budzić i nawet jak na sudiach nastawiałam sobie na 9 rano to z bólami wstawałam z wyrka ;) no ale trzeba przyznać że okropny spioch ze mnie :) chyba nigdy się tego nie wyzbędę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja obstawiam w najpierw Banmon, potem Małgosia, a potem Olka. A dalej to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29............1.................... ok.29.09 Magda8080..........29............3....................o k 02.10 banmon...............26...........4..................... ...0 7.10 agnes19.............19...........dużo!!! ...............ok. 9.10 HopeU................27............2...................o k .16.10 stokrotka987.......30............6....................ok .22.10 SmileEveryday......22............4....................o k.26.10 Olka.P................28............5.....................ok.02.11 Marta82.............26............5.........................02 .11 CIĘŻARNE :-D nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ........3..........11............3 kwiecien.........?..........? xkalanderka22.................11...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........7............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam kotki są takie ciekawskie :) Moi rodzice mają w domu wariata :) Zimno u mnie brr normalnie rano rękawiczki zakładam bo prawie przymrozek :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane. Jeśli chodzi o zwierzaczki to uwielbiam wszystkie... Dziewczyny byłam u ginekologa i oczywiście powiedział że jest w porządku, gdy powiedziałam że staram się od maja /pół roku/ to mi powiedział że nie mam się czym martwić cytuję: "po regularnym współżyciu przez co najmniej rok podejmiemy specjalistyczne badania w kierunku leczenia niepłodności". A ja jestem taka niecierpliwa..... Oczywiście wygadałam się, że moj mąż jest ciągle w delegacjach /nie potrafię kłamać/ więc mój ginekolog lekko się zaśmiał bo jak tu zajść w ciążę gdy nie ma męża. Chociaż ja wiem że były cykle gdy miałam owulację i on był a mimo wszystko nie zaszłam w ciążę i jak tu się nie martwić. Teraz to ja już nie wiem czy mogę mówić że staram się od 6 miesięcy czy może od 3 - bo jego ciągle nie ma. Jeszcze miesiąc i wkońcu będzie regularnie w domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie kochana nie martw się, wiem że dobrze mówić/ w naszym przypadku pisać/ Moja siostra również ma nie regularne @ i może to absurdalne ale w jej przypadku i myślę że w większości dzieję się tak głównie przez stres. Miłego dnia dziewczyny pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka to jak już będziesz go miała cały czas w domku to będziecie sie mogli starać na całego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka - nie martw sie ;-) Ja moje gina okłamałam ze staran sie od stycznia, chociaz staram sie od czerwca. Efekt - od stycznia jesli nie zajde w ciaze bedzie mi robił juz specjalistyczne badania, a w tym miesiacu ide na zbadanie prolaktyn czy cos takiego ( po owu ) zeby sprawdzic czy mam owu . No i w tm miesiacu idziem juz bezwzglednie na badanie nasionek! Bo ja tak dłuzej nie moge zyc, bo czuje ze cos z nim,i jest nie tak. I martwie sie tym, bo dawno temu jak robilismy badania nasionek to byly ok, tylko troszke mniej ruchliwe. a tera czeuje ze bede cienittkie. tylko nie pytajcie skad to wiem - poprostu wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Marta jedziemy na ty samym wózku, bo mój ginekolog powiedział w sumie to samo jeżeli nie zajdę w ciążę do lutego - marca to mam przyjśc właśnie z badaniem nasienia męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest przeprowadzane? Od urologa dostaje sie mały szklany pojemniczek, do którego trzeba "wtrysnac " nasienie i zaniesc chyba do 20 minut do lekarza. Nasienie musi byc po 3-4 dniowej abstynensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim... nareszcie mam mozliwosc zajzec do was...w koncu jestem w domu...;) Dzisiaj bylam na USG i mam takiego dola...bo moj lekarz stwierdzil ze jestem w 12 tyg ciazy...a na USG wyszlo ze to 8 tydzien...i najgorsze w tym wszytskim jest to ze plod sie bardzo ladnie rozwija ale nie mogla ta babeczka wykryc bicia serduszka;(;(;( mam przyjsc za tydzien koniecznie na ponowne badanie USG ;(;( tak sie boje ze cos jest nie tak;( tak bym chciala uslyszec bicie serduszka mojego malenstwa....;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×