Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

odnośnie tego bólu to też już chciałam wzywać karetkę ale poleżałam trochę postękałam i za jakiś czas przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29............1.................... ok.29.09 Magda8080..........29............3....................o k 02.10 HopeU................27............przerwa...........o k .16.10 stokrotka987.......30............6....................ok .22.10 SmileEveryday......22............4....................o k.26.10 Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 banmon...............26...........5..................... . ...04.11 agnes19.............19...........dużo!!! ...............ok. 11.11 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................13...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........8............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................8............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny To wstawanie tak rano to dramat :o chyba nigdy się nie przyzwyczję :o zamiast jeszcze spać to już w pracy siedze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29............1.................... ok.29.09 Magda8080..........29............3....................o k 02.10 HopeU................27............przerwa...........o k .16.10 stokrotka987.......30............6....................ok .22.10 SmileEveryday......22............4....................o k.26.10 Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 banmon...............26...........5..................... . ...04.11 agnes19.............19...........dużo!!! ...............ok. 11.11 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................13...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........9............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................8............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wszyscy wysylala na pogotowie z tym bolem ale dzis jest troszke lepiej bo moge chodzic wczoaj mialam takie skurcze ze ani siedziec ani chodzic nie moglam...a dzis juz troszke lepiej wiec nie ide na pogotowie . w piatek mam wizyte umowiona wiec mnie zbada dokladnie. Jestem u mamy do jutra,a jutro jade do domu...Musze sie odwazyc zejsc do piwnicy aby napalic w piecu bo zamarzne w tym mieszkaniau....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny marzenka ja też miałam ostry ból, w ogóle dzień po zabiegu czułam się świetnie (fizycznie) a później zaczynało mnie dopiero łapać, no i na dzień po zabiegu nie krwawiłam i myslałam, ze tak zostanie a później jak zaczełłam to ponad tydzień krwawiłam, i nic się złego niby nie działo, dodatkowo po antybiotyku który miałam brać przez kilka dni po zabiegu tak się chujowo czułam że masakra, prawie ciągle w kibelku siedziałam agnes to aż kryminalni się pofatygowali?! Goga ja też z rana cierpię, jestem nie do życia od poniedziałku a tu jeszcze tyle dni wstawania przede mną :( ty pewnie jeszcze bardziej to odczuwasz bo w ciąży to się takim przymulonym chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu jak ja jestem to nikogo nie ma :( widać nie mam wyczucia czasu, w ogóle ten nasz topik jakoś przymiera, kiedyś to było co czytac a teraz już chyba każdy zagląda co raz rzadziej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka to chyba nie za dobrze że będziesz sama :o może zostań jeszcze u mamy... Powiedz sobie że w piwnicy nie jest tak strasznie i jak juz tam wejdziesz to mów do siebie może to Ci pomoże ;) Agnes nie no szok!!! kryminalni u Ciebie... :o Banmon no przygasa topik :( ja w tym tygodniu też dużo nie popisze bo wypadało by sie coś pouczyć na tą obronę :o wczorej miałam dobre chęci żeb sie uczyć to zaraz zasnęłam nad tym dziadostwem :o chce to już mieć za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga dasz radę. Obrona to tylko formalność:) Chociaz wiadomo ze kazdy chce obronić sie jak na najlepsza ocene... a do tego trzeba mieć jakies wiadomosci jednak...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile jeszcze parę dni i się zobaczysz co jest, ciężko cokolwiek teraz wnioskować ;) Goga trzymam kciuki za obronę :) ja w tym tygodniu też za bardzo czasu nie mam bo te lekcje angielskiego.... no i tak chyba będzie przez cały rok :o a w każdym razie do póki do pracy będę pomykać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile musisz poczekać jeszcze pare dni i zobaczysz co z tego wyniknie... Banmon w jakie dni masz te lekcje? Dziewczyny wygońcie mnie do nauki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauka nie zając ;) obrona to formalność trochę się mozna pouczyć ale przecież wiesz co pisałaś a jeśli masz egz zawodowy to przecież to tylko kwestia przypomnienia ;) także nie ma się co spinać, i tak każdy dostaje albo 4 albo 5 :) a zazwyczaj 5 :D lekcje mam w pon i środy od 19-21 a z pracy wracam zawsze przed 18 więc w te dwa dni kompletnie już nie mam czasu dla siebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Banmon od nauki zgłupieć można :p u nas dwa pytania są z zakresu całych studiow i sie je losuje :o a trzecie jest z pracy która pisałam i zadaje je promotor... To faktycznie te dwa dni masz takie jakby ich nie było :o do dupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie do dupy :o zastanawiam się cały czas czy będzie mi się chciało chodzić, no ale zawsze można się wycofać.... w sumie umowę mam do końca listopada więc może wytrzymam jakoś te 1,5 m-ca, bo w grudniu to w zasadzie nie wiadomo co będę robiła, niby jakieś tam plany mam przedstawione ale na razie się nie nastawiać bo różnie może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia88
cześć Wam :) Zaczynamy starania o dziecko,mam właśnie dni płodne,tylko po każdym stosunku gdy mąż ze mnie wyjdzie całe nasienie ze mnie wylatuje :( Co zrobic zebymi dłuzej zostało to nasienie w środku?Chciałabym żeby te pół godzinyc chodziaż cała zawartosc była we mnie :) Czekam na jakieś porady .Pozdrawiam staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon mnie wlasnie teraz to dopadlo po zabiegu czulam sie wspaniale nie krwawilam poprostu super...a wczoraj zaczelam tak krwawic jak przy miesiaczce i ten cholerny bol az musialam ketanol wziasc...dzis juz lepiej ale dalej krwawie...mam nadzieje ze tak ma byc... Na dodatek jade dzis do domu i nie bede sama wlasnie w drodze do mnie jest Agnes za 2 godzinki jade ja odebrac z dworca:):):):) ciesze sie jak male dziecko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczoraj dostałam@ ale wiedziałam że dostanę, jak już wcześniej wspomniałam mojego M nie ma, teraz się okazało że będzie dopiero w grudniu a miał byś w listopadzie. Moje starania stanęły w miejscu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi stokrotko ale pamietaj nie jestes z tym sama...dla innych tez czas stanal...ale przyjdzie na pewno twoj czas predzej niz sie tego spodziewasz,zobaczysz;* glowka do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym miesiącu byłam u ginekolga i mam potwierdzoną owulację jedyny plus bo już różne myśli przychodzą mi do głowy. Wszędzie widzę mamy z brzuszkami, a mojego M ciągle brak... Chcę już świąt grudniowych. Miłego dnia. STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29............1.................... ok.29.09 Magda8080..........29............3....................o k 02.10 HopeU................27............przerwa...........o k .16.10 SmileEveryday......22............4....................o k.26.10 Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 banmon...............26...........5..................... . ...04.11 agnes19.............19...........dużo!!! ...............ok. 11.11 stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................13...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........8............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................8............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Marzenko, bardzo mi przykro że tak się stało, jak czytałam to łzy same płynęły po twarzy. Czułam się tak jakby dotyczyło to mnie, myslę że wszystkie dziewczyny czuły tak samo... ale wszystkie musimy mieć nadzieję ale cholernie to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko a co z Houpe już jest parę dni po terminie... Houpe odezwij się bo ostatnio nasz topik posmutniał, tylko niech to będzie dobra wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co z houpe bo ostatnio nie mialam nawet glowy do tego...ale mam nadzieje ze to ze sie nie odzywa to tylko dobre wiadomosci...moze cieszy sie zaciazeniem:) Nic biegne juz po Agnes na dworzec:):):) ale sobie pogadamy:):) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc .nie mam czasu laski jestem wykończona pracuje calymi dniami. Jeszcze z moim sie sprzeczamy przez to zmęczenie chyba :( @ mam od soboty ale nie mam kiedy uzupełnić tabelki bo teraz pisze z komórki . Wracam do pracy . Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle to maM ostatnio cykle 26 dniowe nie wiem czemu chyba sie starzeje :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka miejmy nadzieję, że grudniowy czas zaowocuje przepieknym prezentem :) marzenka ja krwawiłam ponad 7 dni no i niby wszystko było w normie, też masz przepisany antybiotyk? fajnie, że spotykacie się z agnes :) Hope u mnie też teraz te cykle strasznie skaczą .... ale tłumaczę to zmianą trybu zycia i nerwami.... właśnie wróciłam z lekcji zmęczona ejstem okropnie a tu jeszcze dwa dni do weekendu :( mój M jutro wyjeżdża na szkolenie i wróci w piątek wieczorem :( pierwszy raz będę sama w tym mieszkaniu bo odkąd się tu wprowadziliśmy to żadne z nas wyjazdów nie miało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×