Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Ja tez mam nadzieję że mnie oszczędzi ale ten brzuch mnie tak boli i poza cyckami żadnych objawów nie mam (a te cycki to rownie dobrze objaw zbliżającej sie @ ) No i przyznam sie że dzisiaj rano znów robiłam tescik , oczywiscie tylko jedna krecha :( Jakos strasznie się łudziałam w tym cyklu, nie wiem czemu, ale mi już mija :( Pewnie @ przyjdzie jutro jak mam największy młyn w pracy...A kompa wez ia jak będzie necik to odezwij się koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola może jednak za wcześnie na te testowanie.... jednym testy wykrywają ciążę jeszcze przed @ a innym parę dni po terminie @..... różnie z tym bywa, pewnie dużo zależy od stężenia hormonka :) w każdym razie póki @ nie masz jest nadzieja :) także trzymam kciuki za dwie kreseczki :) jak będę tam miała net to na pewno się do was odezwę :) dobrze by było gdyby był bo inaczej to chyba się tam zanudzę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super! Jak nas czyta to gratulacje!!! Myślę że się nie obrazi tym bardziej że zostawimy jej oficjalne przepisanie się do dolnej tabelki :) Swoją drogą tabelki nam się zrównują powoli, czyli nie jest tak żle :) A propos mojej @ to sama widzisz że Magda z tym samym terminem @ dwie kreski miała już trzy dni temu a ja ciągle nic :( Czas skończyć tymi mrzonkami po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda już dawno tabelki nie aktualizowała i ma jeszcze stara date @ wpisaną, 02.10...... więc uszy do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrz nie zauważyłam! Małgosia tez wieki temu się nie odzywała. A wiesz co z Agnes ? Milczy ostatnio jak zaklęta... jak nie ona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie się zastanawiam co z agnes..... miała się w weekend odezwać.... no ale teraz święta może jakiąś rodzinną wizytę ma.... pisała chyba że brat do niej przyjeżdża, więc pewnie nie ma głowy żeby na topik zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyba masz rację bo faktycznie pisała że przyjeżdża brat , którego nie widział od kilku miesięcy. Przepraszam cie Banmon ale muszę teraz spływać, może jeszcze zajrzę wieczorkiem . dzieki za miłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny Rzeczywiscie od paru dni wiem że jestem w ciąży-dwa testy pozytywne, @ brak.Ale narazie za bardzo się nie cieszę bo w lipcu tez tak było a pozneij @ tydzien spóźniona.Myślę że za tydzień powtórzę test a za 2 tyg wybiorę się do ginekologa.Jak ciąża będzie potwierdzona przepiszę się do dolnej tabelki.A za wszystkie dziewczyny trzymam kciuki!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda to może wybierz się na betę :) jeszcze raz GRATULUJE :) i na pewno historia się nie powtórzy, wszystko będzie dobrze :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny gdzie się podziewacie :o nudzę się dzisiaj okropnie :o brzuch mnie boli, krzyż też, jutro dostanę @ akurat na sam wyjazd 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Mój mąż pojechał do pracy i juz jakoś nie moge spać ;) Magda gratuluje !!! :) Banmon udanego wyjazdu Ci życzę :) i mam nadzieje że kompa wzięłaś ;) ja dzisiaj mam zamiar zrobić Twoją kawkę :) Ola jaka Ty niecierpliwa jesteś ;) poczekaj chociaż do terminu @ :) bo pewnie za wcześnie te testy robiłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ostatnio zadko tu zagladam z braku czasu. troche spraw sie nawarstwilo, nawet w pracy nie mam czasu na neta, to co dopiero w domu. U mnie @ jeszcze nie nadeszla, ale czuje juz ja od tygodnia- okropne to ;-/ chyba mi sie troszke spozni , bo sie denerwuje i caly czas o tym mysle, a wiecie ze ze stresow sie spoznia. Mialam w tym cyklu zrobic w koncu to badanie nasienia meza, ale tak sie z tym osiagam, bo sie boje wynikow. nie wiem czy sie odwaze. Moj maz jest juz zdecydowany, a ja sie nie moge zdecydowac. To chyba nie na moje nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda - robilas kiedys badania na tarczyce? Przy tarczycy i jeszcze przy jakiejs jednej chorobie ( nie pamietam jakiej ) wychodz testy pozytywne. Oczywisie mam nadzieje, ze nie bedzie CIe to dotyczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta jak będziecie gotowi to zrobicie te badania, a może sie okaże nie już nie trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! Gratuluje Ci bardzo Magda:) trzym sie cieplutko i dbaj o maluszka:0 Banmon zycze milego qwyjazdu i braku @- Ola Tobie tez I marcie:) Ja nie mialam czasu pisaxc bo jakos tak wyszlo no m w domu.. teraz bez pracy wiec caly czas w domu...Mamy juz samochod.. mam nadzieje ze znajdzie cos przed swietami bo jesli nie to zostaniemy bez grosza.... az mi glupio o tym pisac..... same problemy.... jesli chodzi o moja @ to czasami sie ludzwe a czasami to niue mysle... z reszta staranek bylo kilka ale przez kilka razy dziennie wiec cos w podobie tamtego miesiaca wiec nie licze na cos dobrego.. z reszta ostatnio przez ta kradziez i reszte spraw mysle ze ja mam pecha i raczej w tym roku nic nie wyjdzie....... le juz nie gadam o sobie kazdy ma problemy.... zmykam pisac prace dla kolezanki.. odezwe sie wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was sedecznie :) Ja dalej leniuchuje hihihih:D Juz mnie się więcej zrobiło :) i spodnie już się nie dopinają :) natomiast wszytkie mdłosci poszły w zapomnienienie :) i powiem wam że od tygodnia chyba już czuję lekko moje maleństwo :) Ponoć w drugiej ciąży czuje sie szybciej :) I już nie mogę się doczekać kiedy mnie tak kopnie z całych sił :) NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29............1.................... ok.29.09 Magda8080..........29............3....................o k 02.10 Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 banmon...............26...........5..................... . ...04.11 agnes19.............19...........dużo!!! ...............ok.11.11 HopeU................27.........przerwa...............o k .13.11 Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........10...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................8............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? SmileEveryday....4...........?.............?............ ............?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Magda gratulacje...widze co chwile nowe wiesci o nowow zaciazonych:) super... Smile az zazdroszcze tego uczucia w brzuszku malenstwa ale mam nadzieje ze i ja dlugo nie bede musiaa czekac.... U mnie totalny zapierdziel...poswieciam sie cala pracy i nawet nie mam czasu zagladac tu...bo ciagle mam popoludniowki wiec jak przychodze to padam ze zmeczenia...Moj K chyba juz jutro wyjezdza na delegacje wiec nie bedze go na moich urodzinkach:( Ogolnie narazie jest w porzadku...nic sie ciekawego nie dzieje...teraz smigam robic obiad trochhe posprzatac i do pracy....buziaki dla wszystkichh:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka nie gniewam się:) No ja jeszcze nie czuje maleństwa:) Z moich obliczeń od terminu ost. @ to w środę będzie dopiero 6 tydzień:) U mnie wszystko ok. Dziwne,bo zadnych mdłości nie mam ani nie czuje sie zmeczona mimo ze kawy nie ruszam już jakiś czas. A to baaardzo dziwne u mnie bo zwykle kawe ubóstwiam:) A pewnego dnia jak poszliśmy na kawke z moim R. to normalnie nie mogłam jej wypić:) Odtrzuciło mnie aż do teraz. Nawet te piękne kawki banmon do mnie nie przemawiają:) Miłego dnia dziewczynki:) Magda gratuluje! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzewuszki :) gratuluje nowo zaciążonej :) Magda super, że są u Ciebie dwie kreseczki :D Dziewczyny, banmon, agnes, marta, joasia, ola no i oczywiście marzenka, kolej na Was :) Za każdym razem jak wchodzę na topic to wyszukuję radosnych wieści :) U mnie kończy się 10-ty tydzień i zaczynają ustępować dolegliwości :) Już nie potrzebuję czopków. Jedynie muszę się pilnować żeby nie być za bardzo głodną, bo wtedy mnnie szarpie :/ W zeszłym tygodniu byłam u gin, usg tym razem mi nie robiła, bo 12-tego będę miała prenatalne, więc stwierdziła, że nie będzie mnie męczyć. Tylko mnie zbadała, dzidzia rośnie, zważyła (schudłam w 2tyg 2 kg, wszystko przez te wymioty) i powiedziała, że mam odpoczywać i jeść to na co tylko mam ochotę :) Teraz odliczam czas do 12-tego żeby zobaczyć znów moje maleństwo :) To raczej nie jest ciąża mnoga, bo bardzo wolno w pasie przybieram, wogóle na usg biło jedno serduszko :) Czytałam, że ok 80% kobiet ma dolegliwości żołądkoe w pierwszym trymestrze, najczęściej kończą się z upływem 12-tego tygodnia. Smile cieszę się, że się dobrze czujesz :) Xlanderka, jak ja Ci zazdroszczę, że już czujesz malucha, jestem ciekawa kiedy ja dzidzie poczuję ;) Jeszcze uaktualnię tabelkę :) NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29............1.................... ok.29.09 Magda8080..........29............3....................o k 02.10 Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 banmon...............26...........5..................... . ...04.11 agnes19.............19...........dużo!!! ...............ok.11.11 HopeU................27.........przerwa...............o k .13.11 Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........10...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83........................10............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? SmileEveryday....4...........?.............?............ ............?........? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29............1.................... ok.29.09 Magda8080..........29............3....................o k 02.10 Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 banmon...............26...........5..................... . ...04.11 agnes19.............19...........dużo!!! ...............ok.11.11 HopeU................27.........przerwa...............o k .13.11 Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........11...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83........................10............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? SmileEveryday....4...........?.............?............ ............?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Xkslanderka jak ty masz fajnie, aż ci zazdroszczę :) Dagus cieszę sie że żołądek trochę ci już odpuscił ;) Smile słyszałam że podczas ciąży często zmieniają się upodobania kulinarne ... Goga - to prawda jestem strasznie niecierpliwa, ale to też dlatego że jakoś tak byłam święcie przekonana że tym razem się udało, miałam takie jakieś przeczucie ... A jak na razie @ jeszce nie przyszła ale boli mnie brzuch tak okresowo wiec pewnie znowu nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie smuc sie Ola jeszcze nie niewiadomo:( Ja tez mam bolesci brzucha na okres pewnie przyjdzie wczesniej.. przynajmniej szybciej sie skonczy.. nie nawidze jak mnie boli.. juz jestem wsciekla.. ciagle sie wydzieram janusz zwariuje ze mna!!!!!!!!!!!!!!! Ehh taki juz nasz los.... Czekam na kolejna zaciazona:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny :) Tak sobie myślę że jak do jutra rano nie dostanę @ to zrobię następny test , swoja drogą powinnam już mieć jakiś upust u producenta testów ;) Banmon pewnie nie ma dostepu do neta, bidula... Marta trzymam za ciebie kciuki :) Pozdrawiam was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dalej przed @. tak sie tym denerwuje i tak o tym cały czas myśle, ze chyba z tydzien mi sie spóźni ;-/ dzisiaj połn nocy nie spałam i oczywiście wtałam nieprzytomna ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jak ja wam zazdroszczę...bo wy przynajmniej staracie się a mojego M ciągle nie ma. Stanęłam przy 6 próbie i jeszcze trochę postoję. Trzymam kciuki za Martę i Olę... aby były dwie kreski powodzenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję tabelkę Małgosiu i Madziu Was zapraszam do dolnej tabelki STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 banmon...............26...........5..................... . ...04.11 agnes19.............19...........dużo!!! ...............ok.11.11 HopeU................27.........przerwa...............o k .13.11 stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........11...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83........................10............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? SmileEveryday....4...........?.............?............ ............?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×