Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salix

Pogaduszki samotnych czterdziestolatków...

Polecane posty

Wiecie co - tak jak lubię samotność i tęsknię za nią, kiedy jestem za długo wśród ludzi - tak doskwiera mi ona, kiedy wiem, że spędzę sama cały dzień i noc..... Nie da się mi dogodzić jednym słowem.Zawsze szukam czegoś odwrotnego, do tego, co mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż - pomarańcz nie jest może taki super elegancki, ale za to jaki radosny! Może jak ktoś na mnie spojrzy, to pomyśli, że jestem wesoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie zaczynam kompletować garderobę na wyjazd do sanatorium. Jadę odnowić swoją gwarancję no i jakoś muszę wyglądać. W końcu ktoś tam musi robić za GWIAZDĘ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie właśnie też od butów! :-) Nie mogłam sobie odmówić, a teraz szukam czegoś do nich. Pikok - zazdroszczę! Te wieczorki zapoznawcze! Te tłumy wielbicieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erzulie pewnie, że jesteś wesoła, smutasy nie wybierają takich kolorów. :) Co do tęsknoty za samotnością ; mam podobnie. Lubię przebywać z ludźmi ale na dłuższą metę mnie męczą. Jak tylko dostałam skierowanie od razu zarezerwowałm sobie pokój jednoosobowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie znam to tylko z opowiadań :) Ale juz wiem , że tłumy potrafią zmęczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi też jakoś sanatoria kojarzą się z romansami, a nie z leczeniem :-D Coś w tym jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc coś mnie jeszcze w życiu może spotkać miłego :D Zuzka - no i jak w szkole zjawiłaś się od razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erzulie, możesz być spokojna, ja już w przyszłym roku nie dostanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) W każdym razie już wiesz, co spakować do walizek - seksowne haleczki, pończoszki, zwiewne sukienki, szpilki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najzdrowszym z alkoholów jest wino.. na mózg jeszcze mniej działa piwsko.. Wódka zabija najwięcej szarych komórek. ;) Zapodam tekst z takiego jednego filmu.. -Wiesz że szklaneczka whisky zabija tysiąc komórek? -nie -ale mamy ich miliardy dla tego nic się nie dzieje -uhm. -wiesz.. opowiem ci o piciu.. Pierwsza szklaneczka zabija komórki smutku.. więc juz po pierwszej szklaneczce uśmiechasz się do wszystkich, druga szklaneczka zabija komórki milczenia, dlatego czasem zaczynasz gadać jak najęty. A następne zabijają komórki pamięci, dla tego często budząc się rano dużo nie pamiętasz. Dziś późno wróciłem do domu nic nie szukałem. :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, a jak właśnie kupiłam sportowe spodnie i rozglądam się za dresem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj.....fajny tekścik.Dziś masz odpuszczone,ale nie zapomniane } 😴 :P A na poważnie tracę nadzieję.. po pół roku nie pamiętać gdzie się kawałek kartki wsadziło.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno kuracjuszki chodzą dobrowolnie :) Jadę w góry, więc krzaki na pewno będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zajrzalam szybciutko przed spaniem, co tutaj nowego ;-) Hej, usmialam sie o tym kremie przeciwzmarszczkowym :-D Erzulie, mam ci zdradzic tajemnice gladkich na buzkach "podsetek"? A sporo juz widzialam ich ;-) kazda ma na stoliku nocnym 400- gramowe, niebieskie opoakowanie kremu NIVEA... tak, dokladnie tego, niby z parafina i czyms tam jeszcze, zatykajacym pory skórne ;-) Ja póki co, uzywam NIVEA soft latem, a ten gruby NIVEA zima... bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrewin a może odwiedza cię alzhmeier? Ja mam takiego w domu - nawet nie gdzie ma własne gatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapiszon - jasne! Ale wiesz, to chodzi o to poczucie dbania o siebie, a to, co naprawdę robię dla zachowania - przepraszam - PODKREŚLENIA - urody - to bym się nigdy nie przyznała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gdzie są gatki to ja wiem.. bo sam jestem.. mam na nie szufladę w komodzie więc.. A miejsca gdzie zazwyczaj trzymam stare papierzyska przejrzałem.. :o To z tym że mężczyzna nie może nic znaleźć to wina kobiet, które ciągle gdzieś coś przekładają.. nigdy nie mogłem znaleźć swoich narzędzi czy ubrań jak byłem w związku.. teraz nie mam z tym problemów.. wiadomy list jest wyjątkiem, ponieważ na co dzień kompletnie do niczego nie jest mi potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kątem oka spoglądam na jakiś film na zone europa - Opowieść podręcznej - widziałyście to kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, to sprawdzony sposób . Znajdzie go jak bedzie szukał czegoś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądałam tego filmu. Mam w tv tylko 5 programów, a do kina nie chodzę. A ciekawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc jak napisałem.. musicie się uzbroić w cierpliwość.. piszę że wy bo ja go już parę razy oglądałem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kate w czasie ucieczki do Kanady traci męża i córkę. Zabrana przez policje trafia do ośrodka, w którym przebywają kobiety rodzące dzieci dla najwyższych urzędników państwowych. Kate uczy się swoich nowych obowiązków pod okiem Lydii. Pewnego dnia trafia do domu szefa bezpieczeństwa." Niesamowite - właśnie wyczytałam w necie , ze to na podstawie książki, Chyba będę musiała poszukać tej książki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te zmęczone koty oglądąłyśmy wczoraj w pracy z dziewczynami :) ubaw po pachy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba jednak widziałam coś podobnego, ale dawno temu. W każdym razie robiło wrażenie - jeśli to ten sam film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry piesek, No to prawiliście mi dzisaj nastrój, bo już zaczynałm kopać dół. :) Ale spoko - zakopany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×