Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Gość chce miec dziecko
dianka 90 masz 18 lat szkołe wiec jestes w podobnej sytuacji jak ja:) powiedz jak sobie radzisz i jakie sa plany po urodzeniu maleństwa? macie gdzie mieszkac? czy ciąża była planowana? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatiii 89
dianka90 mam pytanie ... jestem w 5 miesiacu i moj brzuch dzis zaczal sie dziwnie zachowywac tak jak bym połkneła serce ... wczesniej tak nie miałam brzuch pulsuje tak jak serce i tak sie zastanawiam czy to moje malenstwo sie tak rusza, czy to jego serce tak mocno bije? *ale to chyba nie mozliwe? a moze to moje serce tak "promieniuje"? moze ty tez masz takie odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) Zostal mi rok szkoly. Termin mam na koniec wrzesnia, pozniej prawdopodobnie 2miechy nauczania indywidualnego a po swietach od 2giego semestru normalnie do szkoly. Prababcia dzidziulka ;) jest zdrowa, energiczna i oferuje ze bedzie sie nim zajmowac gdy chlopak bedzie mial 1sze zmiany, na innych bedziemy sie zamieniac, on z dzieckiem a ja do szkoly :) . Mieszkanie wynajmujemy. Po szkole : podejme prace w Polsce, lub wyjedziemy za granice do rodziny i jak odlozymy na wklad na mieszkanie, to wrocimy. Hmmmm... Tak dokladnie to wpadka nie byla :) Nie zabezpieczalismy sie i wiedzielismy, ze predzej czy pozniej zostaniemy rodzicami :) Kochm tego pisklaka co we mnie rosnie :) I Tego starszego co mi go dal tezzz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arti pewnei chodzi Ci o Twoj puls na brzuchu ;) Ja tez myslalam, ze to serce malucha tak czuc, ale lekarz mnie oswiecil :) Jak bedziesz w 7mc to bedziesz czuc podskoki delikatne w brzuchu (okolicach ci*pki) to bedzie czkawka dzieciaka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
my tez rozpoczynamy starania poki co oboje pracujemy ja ucze sie zaicznie:) nasi rodzice nie chca słyszec nic o dziecku ale jak juz bedzie to beda najszczesliwszymi dziadkami na swiecie:) tak wiec rozdmucham swoje smutki mieszkaniowe i wskakuje na luz zeby było łatwiej sie zagniezdzic zapłodnionej komóreczce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
w jakim miescie mieszkasz opłaca wam sie wynając mieszkanie ? stac was na to z jednej pensji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
ja mieszkam w łodzi tu wynajem najmniej kosztuje około 900-1000 zł tylko ze płace za szkołe jeszcze 350 co miesiac wiec wynajem nam sie nie kalkuluje:( ale cos sie wymysli bo z rodzicami nie damy długo rady:P a wiesz juz jaka płeć dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 14tc ginekolog mowila ze chlopak ;) widzialam zreszta na monitorze takiego zwisa :D a w 29tc doktor powiedzial, ze dziewczynka, ale nie widzialam monitora. W poniedzialek jade na usg, wiec dam znac ;) Licze na syna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
dianka90 nadzieje mozesz miec ale najwazniejsze aby malenstwo było zdrowe:) śilne i zadowolone:) koniecznie daj znac co tam zobaczyłaś:) pewnie nie wiesz jaka wyprawke szykowac czy z naciskiem na błękit czy na róż:)hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Droga :) Juz wszystko prawie mam dla malego :) Lozeczko zamowione, jeszce tylko wanienka, posciele, kosemtyki, pieluchy. Ubranka i inne drobiazgi mam. Ogolnie duzo kolorowych body, pajacykow, spioszkow. Kombinezon dla chlopca i dziewczynki :) Musze tylko sobie kupic klapki, 2 koszule, podklady, i inne. Jeszcze 2 miesiace, ale wole miec wszytko juz na za miesiac. Prac ciuszki tez bede za miesiac. I prasowac oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta po bokser bedzie tak mnie kopie :D Chlopak sie smieje, ze moglam sobie przed ciaza po 1 zebrze wyciac :D Wierci sie niemozliwie, ale to dobrze, lubie go czuc, jestem spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
juz nie moge sie doczekac tego stanu... pierwszych ruchów, pozniej zakupów narodzin usmiechu malucha:) to musi byc cudowne !!!!! a wózek jaki kolor hihi :) pewnie uniwersalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no! Dziewczyny:) Widzę, ze się nam temat rozwinął:) Dianka90- to super, cieszę się, ze wszystko jest w porządku:) Witajcie nowe koleżanki!!! Zajrzę do Was jutro, bo teraz robię zupę i nie bardzo mogę pisać...poza tym lada chwila mój mąż wróci do domu... Do młodych mam- ja mam 21 lat, to też jeszcze dość mało, zwłaszcza, że studiuję, rodzice mnie po części utrzymują, a mieszkanie i opłaty \"zjadają\" nas co miesiąc na około 1200-1300 zł... No ale co zrobić, lepiej przez najbliższe kilka lat i tak nie będzie, a nie chcę za długo czekać na dzidziusia:) Więc głowa do góry! W razie czego, jak któraś z nas urodzi szybciej, to będziemy sobie przekazywać ciuszki:D hehe, kobitki muszą sobie pomagać, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec dziecko
zgadza sie ze tanszy tylko my jak by juz potrzebujemy z fotelikiem :) ale to jeszcze nie ma o czym mówić:) pozdraiwam i uciekam bo moj "mąż" tez zaraz wraca:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja fotelik ostatnio upolowalam na allegro do 13kg za...10,50zl! Uzywany, ale stan bardzo dobry :) I to jeszcze z Lubina allegrowicz, wiec nie placilam za przesylke :) Zaraz bede ogladac z moim Mezem" film, horror :D ZODIAK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista, napisz pozniej jaka zupe pichcirz, moja fasolowa ( z zielonej fosoli) lezakuje w lodowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka- pomidorówkę pichcę:D W sumie to ja kulinarne beztalencie jestem, ale mąż chwali cokolwiek zrobię:) A ja się staram jak mogę. On w sumie gotuje lepiej, niż ja, ale za to strasznie przy tym rozwala w kuchni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez wole go do kuchni nie wpuszczac, bo mi narozpiepsza :) Ostatnio skrytykowal moja pomidorowke, powiedzial co mu nie pasi. Fasolowa zrobilam wedle zyczenia. Zachwycal sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha woda_
czesc dziewczyny moge sie przylaczyc? co prawda jeszce sie nie staram ale bardzo chcialabym miec dziecko. Jesli wam to nie przeszkadza chetnie z wami popisze.Moze dowiemy sie od siebie czegos nowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba w normie, co? Przez te 2 miesiące już raczej niewiele przytyjesz, a nawet jeśli jeszcze ze 2-3 kilo, to i tak będzie ok...nie martw się Dianka, zajadaj fasolówkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha woda_
Dianka fajny wozek:) znasz juz plec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Cicha Wodo:) Przejrzyj sobie nasze dotychczasowe wypocinki- tam masz o nas wszystkie w miarę niezbędne informacje, hehe. Aha i do dziewczyn, które chcą się tu przyłączyć- wpiszcie się do tabelki, proszę ładnie:) To nam pomoże rozeznać się, ile nas już jest i w ogóle:) Pozdrawiam! P.S. Pomidorowa...mmm...czuję, że będzie świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolowka Arista juz na gazie :D Cicha wodo :classic_cool: jeden lekarz mowil chlopak, drugi baba ;) poniedzialkowe USG powinno rozwiac watpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×