Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Dziewczyny, ale sie nawzajem nakręcamy...... Arista, za wcześnie na test, bo Ty masz owulację, mój maż tez zmeczony wraca przed północą, czasem później, ja tez jestem nocnym markiem, więc........sorki, ale my mamy dziecko nie od leżenia w łóżku ;) Do dzieła kobito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, MoniaKat, musiałabym na nowo pisać o wszystkich rzeczach, które pisałam od momentu założenia topiku, a nawet jeszcze więcej, aby wytłumaczyć Ci, że nie mam owulacji- przynajmniej nie teraz:P Tyle wiem. Na test być może faktycznie jest za wcześnie, ale powodem na pewno nie jest tu owulacja- ewentualnie za niski poziom hcg. P.S. Nie powiedziałam, że nie kocham się z mężem, czy że "leżymy" tylko obok siebie:P Poza tym czwarty miesiąc starań zobowiązuje do tego, aby wiedzieć, jak się robi dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista cukiereczku, my chyba po tych samych pieniądzach:):) Dużo nas łączy, barany, tabsy odstawione w kwietniu, jaraczki, dzis robiony test, dzis negatywny:):):) Ja za lolcie tez trzymam kciuki, :):) I jestem pewna, że jest w ciązy tak mi sie wydaje po tym co pisze... Tak bzykała, tak bzykała, az wybzykała.... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starych dziewczyn mi tu rakuje, Zaklęta, Everlast, Scherza, Dianka i chce miec dziecko, cicha woda i Mała, one w ogóle nie dają znaku życia..... Dziewczynki smutno tu bez was.. To własnie my zaczełyśmy ten topik, nie uciekajcie.. Brak tu was Hmmm, chyba, że dziewczyny przez ten cały czas pracują nad fasolinką, oczywiście nie ciężarne:):) Ciężarne odpoczywaja, ale to ne zwalnia ich z obowiązku pisania:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja mam 12 sierpnia dostać, wcale nie czuje jakbym zafasolkowała, choć zrobiliśmy to po kilkudniowej apstynencji 3 goziny przed owulacją.......jest duze prawdopodobieństwo, ale może też być inaczej.\ Myślę, ze za dużo o tym mówicie, myślicie, piszecie.....można zwariować, nakrecamy sie jak szwajcarskie zegarki, a to właśnie wychodzi jak przestaje sie o tym myśleć..... Róbcie swoje i może zacznijmy pisać o czyms innym tak na chwilę, co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, troszku was tutaj podczytuję ale ciężko mi nadążyć. MoniaKat jeśli chcesz inny temat to proszę: Mam w pracy taki problem: zapisuję plik na pendrive w Word a jak chcę ten sam plik z pendriva otworzyć na innym komputerze to nie chce choć ma zainstalowany Word. Tak kombinuję i doszłam do wniosku że ja mam zainstalowany MicrosoftOffis Word a na tym drugim kompie jest Open Offis. Jak sądzicie czy da radę jakoś otworzyć to na tym drugim komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym to pewnie już pisałam że czekam na laparo ale jak na złość zaraziłam się grzybicą, byłam u gina i przepisał mi jakieś specyfiki. Mam nadzieję że nie wplynie to na termin mojej laparo bo chce mieć to jak najszybciej za sobą. Gin mówił że za 2 tyg. to zapomnę że ją miałam, trzymam go za słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Żaneta, ja kiedys tez, miałąm taki problem, najlepiej jest zainstalować darmowy open office tam gdzie go nie ma i otworzy sie bez problemu, albo zapisać go w open, abo zapisać go jako PDF... Nie znam sie na laparo, więc nie wypowiem się w temacie. A dlaczego masz zlecone laparo? Przepraszam, nie jestem w stanie nadrobic tak wielu stron.....pewnie juz o tym pisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat- właśnie, nie nakręcajmy się:P I nie denerwuj się, koleżanko:) Jak to mówią- złość piękności szkodzi. A właśnie, opowiedzcie może o swych wakacyjnych planach? Gdzie wyjeżdżacie? Co robicie? O jakich wyprawach marzycie? CzarnaOna- taak:) My faktycznie mamy wiele wspólnego:) A do tego jeszcze czarne włosy i niebieskie oczy:P Może dzieci też nam wyjdą podobne?:D Albo razem urodzimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu zainstaluj sobie open, zapisz na 3 sposoby, jako world, jako open i jako PDF- w open jest mozliwosć zapisu jako pdf, ale nie możesz go potem edytować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista, popraostu jak WAs czytam, to mam wrazenie, ze tylko jedno Wam w głowie- fasolki :) Nie złoszcze się, mam dziś jakiś zły dzień.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa odrazu sadystko:) jak narazie nic sie nie zmienilo dalej nie mam okresu tylko dziwne ciagniecie w podbrzuszu :( wiec mam nadzije ze to nie na okres a i pojawil mi sie taki bialawy sluz w sumie jest go malo ale zawsze cos:) a testu narazie nie robie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mieć laparoskopię bo mam podejrzenie pcos. Moje jajniki są zawalone małymi pęcherzykami które nie chcą dojrzeć i pęknąć, ani nie pozwalają dojrzeć i pęknąć nowym pęcherzykom. Próbowaliśmy już hormonów zastrzyków, pękały ale i tak nie zaszłam w ciąże. Poza tym jeśli już się uda zajść nawet z pcos to jest ryzyko poronienia. Dlatego jestem zdecydowana choć jakiś czas temu bardzo się bałam, ale teraz chce mieć to za sobą wreszcie. Jeśli chodzi o ten Offis to nie będę go instalować bo to komp kieroniczki i nie będę się narażać jak by coś nie wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak fajnie:) a juz myslalam ze jestem sama. czytalam ze pisalyscie o dniach plodnych ja nie wiem kiedy przypadaja moje dni plodne:/chyba musze poczekac do @ zeby wiedziec ile bedzie trwal moj cykl po tabsach prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ale dzis straszny dzień miałam. tak mnie wkurzył jeden stary facet ze jak wracałam do domu to cała droge plakałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej tak. wiesz, czasem kobitki mają po tabsach regularne cykle, moje cykle trwają np. tak samo długo jak przed tabletkami, z tą różnicą, że ostatnio @ miałam krótsze, ale to też już wraca do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ci powiedział ten jeden stary facet? No tak to jest z ludźmi...zwłaszcza ze starymi facetami, czasem wkurzają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo sie przezębiłąm albo nie wiem co bo aż bije ode mnie gorąco albo z tej złosci taka rozpalona jestem. szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja tez jestem:) oj ja nie wiem co ci poradzic co do tych dni plodnych:( ja najczesciej obliczam sobie je na necie na kalendarzyku intymnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam zanieśc taka karteczke do pracodawcy zeby mi wypełnił z pośredniaka a on mi tak nawymyslał ze szok. ąż klient za mną wybiegł i mnie uspokajał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczeta :) Mi sie zaczal 33 tydzien wczoraj. Ciagle szukam lozeczka dla malej, roznych drobiazgow. W weekend bedzie u mnie malowanie malego pokoju, chyba na zielono (pistacjowo) dla malej. Spalam dzis 12 godzin. Czesto puchne na buzi po spaniu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×