Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

agnes- ja wiem, że nie powinnyśmy tego czytać, nie powinnyśmy się nakręcać itp. ale też czytam i jestem potem pełna strachu i obaw. Tobie przynajmniej kręci się w głowie i jakieś objawy masz...a mnie niepokoi brak objawów :O Jeszcze 3 dni i wszystkiego się dowiesz :) Mam nadzieję, że nie uciekniesz z naszego topicu :) Myślę, że możemy być mniej więcej w tym samym tygodniu ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewerlast no jak bym mogla uciec, no co ty pewnie ze tu będe. Mnie niepokoja takie kłucia w brzychu ale badzmy dobrej myśli bedzie wszystko wporzadku i z toba i ze mną, zobaczysz... ja jak sobie liczylam na necie to mi wyszlo ze 6 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym miała liczyć wg netu to jestem w 7 tyg, a według badania bety hcg ok 5 tyg. co by się zgadzało i tłumaczyło, czemu nic nie było widać na usg jak byłam u gina na początku tygodnia. Tak się zastanawiam czy nie zrobić sobie kolejnego badania z bety hcg, żeby sprawdzić czy przyrasta, czy po prostu poczekać do 21 września kiedy mam wizytę. Już odliczam dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, wczoraj nie pisałąm, nie miałąm weny, ale dzis chwilke jeszcze jestem, bo jedziemy z Emi do moich rodziców. Everlast, ponieważ hormon LG i Beta HCG mają podobna budowe, to cykle owulacyjne zawsze w przypadku ciazy wychodzą pozytywnie, ale nie oznaczaja one zawsze ciaży, niektórw kobiety maja nieregularne cykle i owulacja może wystapić np w 25-30-a nawet w późniejszym dniu, wiec test owulacyjn y w tym momencie może wykazać owulację, a nie ciażę. Ale teraz to juz nie masz co sobie zaprzątac głowy testami LH, teraz B HCG ważniejsza :) Agnes, damy radę, cierpliwości. My jutro wyjeżdzamy, nie wiem czy dam rade dać Wam znać czy dostałam @ czy nie.....dlatego moze jak cos będzie wiadome, to na pewno nie znajdę adresu topiku, a na n-k jest łątwiejszy dostęp. Tescie nie maja netu, wiec pewnie u kogoś znajomego jeśli już to skorzystam. BUziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast, jak chcesz to zrób sobie betę w tydzień po poprzedniej, zobaczysz czy poziom wzrasta i od razu zauwazysz czy sie rozwija. Jeśli da Ci to spokój. Ja wiem co to niepewnosć, przechodziłam juz raz przez to co Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj dziewczynki moje ja też trzymam za Was kciuki bardzo mocno, nie dostawajcie @, bądźcie w szczęśliwej ciąży:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Jak wlasnie z lozka powstalam, pierwsze co to na kafeterie.... Mezus mnie dzisiaj budzil zebym mu towarzyszyla Bo chcial jechac motorem na kawe, ale mu obmuwilam, dziewczyny jaka ja mialam ochybn noc!!!! W nocy sie budzilam z bolem podbrzusza I jajnikach, doslownie myslalam ze @ dostalam tak mnie bolalo...... Agnes Ty juz masz 2 kreski na tescie, I jak cxytam ze ciebie boli to wydaje mi sie ze ja mam taki Sam bol jak Ty, I sobie ubzdoralam ze w ciazy jestem! Everlast, czy staralismy air intensywnie, nie mysle, jedyne co Wiem przytulanko bylo na dzien przed owu, czy napewno byla? Nie wiem, ale wiem ze puzniej tez sie kochalismy co kilka dni rakze jak owu sir przesunela to moglismy ja zlapac?!?! Chyna zaczelam az mi sie siusiu zachce I zrobie test, @ za mniejwiecej dwa dni, powinni byc wiatygodne, w aCzegolnoaci przy takich bolach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zrobilam test, jest druga kreska, baaaaardzo slaba, jak cien, ale jest! Czy to oznacza ciaze?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, napisalam do was dwie secundy po tym jak zrobilam tes, linia sie zrobila troszke ciemniejsza po 3 minutah..... ale sie ciesze...... narazie nic nie mowie nikomu..... no ale prezentna urodziny ukochaniutka mi sie uda, akurat do wtorku kupue butki i zapakuje wszytsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.R.CT no nie zartuj dziewczyno!!! ale sie cieszę !!!!!!!!!! no super!!!!! kiedy idziesz do lekarza???? ja tez tą drugą kreskę miałam troszkę jaśniejszą ale widoczna bardzo ale ja robiłam tydzień po spodziwanej@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCT - no nie mogę idziecie wszystkie jak burza :) :) :) Bardzo się cieszę zarażajmy się tymi ciążowymi fluidami a niech się pozytywnie roznoszą :D:D:D ACT ja też miałam bóle okresowe, nawet jak byłam pierwszy raz u gina co nic nie widział, potem od tamtego dnia już ustąpiły ;) Fajnie by było jakby nam się udało wszystkim tak w zbliżonym czasie ;) ARCT ja mam wydłużone czasem cykle i mi druga blada kreska pokazała się na dzień przed wizytą u gina. Ale ja zrobiłam test na następny dzień po wizycie u gina to wyszły dwie mocne krechy, a trzeciego dnia test krwi. Trzymam kciuki!! Dianka, a co u Ciebie dajesz rade ? MoniaKat - mam nadzieję, że i Tobie się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestesm dwa dni przed @ ale z tego co czytalam mialam takie same bole jak Ty, dlatego sie pokusilam na zrobienie testu! Do lekarza pewnie pujde w piatek albo sobote! Ze wzgledu ze jestem jeszcze przed terminem @ takze nic nie bedzie widac! A po drugie tylko wtedy mam czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast, nie wiedzialam ze mialas bole jak na @, w kazdym bad razor strasznie sie ciesze, we wtorek urodziny kochaniutka, daje mu prezent z testm I butkami, potem czekam na wizite u gina, 3 pazdziernika sa urodziny tesciowej, I jak juz bede miala zdjecie z USG to wlasnie tego dnia tescie sie dowiedza ze beda dziadkami!!! no I oczywiacie musze wyslac cosdo mojej rodzinki w PL ale sie ciesze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nic nie będzie Cię nie pokoić to możesz spokojnie pójść za tydzień :D Możesz sobie zrobić też test z krwi, by sprawdzić betę. :) Spojrzałam do tabelki i monisia powinna wczoraj dostać @ to następna potencjalna kandydatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wlasne sie zastanawiam, ktore z was byly albo sa palaczkami I ktore z was rzucily zaraz po zrobieniu testu, ja dzisiaj ze szczescia zapalilam jednego I mam nadzieje ze ostatniego!!!! A jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No I oczywiacie, now utrzymalam tajemnicy, powiedzialam mezusiowi, stwierdzilam ze musi sie zrelaxowac I chce jechac kupic sobie gre na XBOX zeby sie uspokoic!!!! Ale jestem ciamajda zamiast czekac..... No ale sie mnie pytal czemu tak sir usmiecham, I jUz nie moglam wytrzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie potrafiłabym wytrzymać i tak dusić to w sobie. Jeśli chodzi o palenie papierosów to ja nigdy w życiu nie paliłam i nigdy nawet nie spróbowałam, więc nie wiem co to smak papierosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie moglam wytrzymac, usmiechalam sie ze szczescia..... no i powiedzialam, jak mu pokazalam test to stwierdzil ze test stray i jedna krecha slaba... chlopak nie myslal ze sie stanie... troche sie zestresowal, no ale kupilam mu gre (male dziecko) i sie teraz odstresowywuje..... sobie troche porozmawialismy troche, juz mysl o chrzestnych... takrze wiadac ze sie cieszy ale jest tez w szoku ze bedzie tatusiem, juz mi kazal rozmawiac z tesciami, ale powiedzialam ze dopiero po wozycie u gina.... zeby byc pewna..... a ja zapomialam ze tesciowa leci do PL takze nie bedzie jej na jej urodziny, takze pwenie jej powiem zaraz po wizycie jak gin potwierdzi.... jestem tak szczesliwa i w sumie nie moge uwierzyc ze sie stalo.... ze to juz ze tak szybko, niby bylo tak dlugo 3 miesiace, a teraz jak mam test na rece, to jeny ale szybko.... trodno mi uwierzyc..... jesli chodzi o palenie, to jakos tak mi sie nie chce, jakos tak wiem ze nie moge i nie mysle, oczywiscie czuje zapach od mezucia ale juz mu powiedzialam zeby nie palil przy mnie.... SZCZESCIE MI Z OCZU PRYSKA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ar.CT a nie mówiłam. GRATULUJĘ Ci Kochana:):):) teraz będzie Monisia i MoniaKat, jestem tego pewna..:):):) A ja serio zostane w tabelce u g.óry sama jak palec.... Ale cieszę sie bardzo:):):):) Ten tydzień dobrymi nowinami się zaczął i8 dobrymi skończył...:):):) Ciekawe od jutrzejszego poniedziłku kto poleci:):):):) A może i ja pokusze się o zrobienie testu... Rozczarowanie to nie będzie, bo już przywykłam, że jak robię test to wychodzi jedna kreska, dla mnnie to norma, jak radzicie??? Zrobić test w tym tygodniu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny, znów się nakręcam, wszytstkie po kolei zachodzicie, więc pomyślałam, ze ja tez bym mogla, ale to szczęście jest dla mnie takie odległe,m niosiągalne... Zawsze po @ się wyciszam, tlumacząs sobie, że trudno, ciąży nie ma, żyjemy dalej, cieszymy się życiem i jest fajnie... Ale jak juz niby się spóźnia kilka dni, to już jest nakręcanie się, myśli, plany, zrobienie testu i rozcarowanie... Smutno mi, w ogóle jakiś dzień mam dołujący. NIe wiem co jest grane, być może huśtawke nastrojów mam przed @... Ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna - a powiedz mi starałaś się w tym miesiącu? Masz jakieś podejrzenie, że mogło się udać? Pamiętaj, że jeśli cykl się przesuwa, może też dojść do przesunięcia owulacji. U mnie druga krecha była widoczna dopiero w 42 dc! A jak zrobiłam test w 39 to była tylko jedna.... A tu dziewczyny miały drugą krechę w dniu spodziewanej@ przed albo pare dni po @......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everklast kochałam się w 13 albo 14 dzień cyklu, nie pamiętam, czyli przy regularnych cyklach to książkowa owulacja, bardziej intensywnie kochałam się pod koniec cyklu, kilka dni przed terminem @ i chyba też po, nie wiem, bo w tym miesiącu nie liczyłam sobie dokądnie, leciałam dla przyjemnosci, bo mialam pewność, ze i tak nic z tego nie będzie.. Po tym wiesiołku mialam większa ilość śluzu na codzień, i cąły czas był taki jak ślkuz płodny, albo podobny.. Więc trudno mi po śluzie okreslić owulację... W ogóle w moim ciele wszytsko trudno określic... Co do ciąży to wątpię, nie mam, zadnych objawów, zero polących pierni, sutk.ów podbrzusza... Tylko ostatnio jak chciałam kichnąć to w podbrzuszu przy jajniku złapał mnei taki jakby skórcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do objawów to ja teraz też nie mam żadnych :O. Nie widzę u siebie żadnego wzmożonego apetytu, nie bolą mnie piersi, nie mam wrażliwych sutków, nie są obrzmiałe piersi, a na pewno bym zwróciła uwagę, bo cycki mam bardzo małe :P Czarna powiem tak nie zaszkodzi zrobić testu jeśli będzie negatywny to możesz odczekać dalej, ja wzięłam luteinę i czekałam na @, ale nie przyszła, więc miałam w planach pójść do lekarza jeśli nie przyjdzie do 50 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, skoro czujesz sie takjakby @ miala sie pokazas za kilka dnia, poczekaj, a jesli nie masz cierpliwosci, zrob test, tylko nastaw sie na jedna kreske, ja nie mialam cierpliwosci bolam mnie brzych zrobilam test bylam pewna ze bedzie jedna kreska bo mialam tak samo w tamtym cyklu, a tu prosze rozczarowanie, skakalam tak wysoko ze malo sufitu glowa nie rozwalilam, az mnie brzuch zaczal bolec...... ja jestem za testem, skoro bralas leki na sluz u uregolowanie cykli, jest prawdopodobienstwo ze cos sie tam gniezdzi.... powodzenia.... i nie martw sie ze bedziesz sama w tabelce, my tez w niej jestesmy...... wspieramy cie kochanie, i nigdy cie nie opuscimy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×