Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

everlast, to masz zachcianki..... ale co ci powiem u warzaj z orzeszkami, nie mowie ze nie mozna nam ich jesc, ale zeby sie nie przejadac.... nadmiar moze wywolac alergie u dziecka.... tak samo jest z truskawkami, nadmiar moze wywolac alergie u dziecka, juz po porodzie i w momencie kiedy beda duze na tyle zeby je jesc... moze sie okazac alergia.... takze nie przesadzajmy z tymi smakolykami, oczywiscie jesc nam je wolno ale nie w nadmiarze..... masz racje, everlast fajnie powspominac czasy kiedy mama o nas sie martwila, gotowala rozolek specjalnie na rzyczenie, mierzyla temeraturke i spala z toba w lozku zeby co jakis czas sprawdzic czy temp nie jest za wysoka.... ach to byly czasy... noo ale teraz mamy mezucioof zeby to robili :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie wiem, to jestkurat dobre, bede juz widziec durzy pecherzym mozliwe ze z zarodkiem w srodku..... na serduszko pewnie bedzie za wczesnie, no ale mam nadzieje, chociaz czytajac wasze wypowiedzi chcialabym juz dzisiaj isc do lekarza i zobaczyc maluski pecherzyk.... no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze stale grono :) moge sie przylaczyc ?? tez zaczelismy sie z mezem starac o dziecko... narazie bez cisnienia chociaz ja juz nie moge sie doczekac... mam bardzo nieregularny okres co przysparza mi stresow... ostatni mialam 15.08... chcialabym zeby to bylo juz... od 2 dni lekko chwilami kluja mnie jajniki... nigdy przed okresem tak nie mialam...zreszta rzadko je ogolnie czuje... chociaz pewnie tak bardzo chce dziecka, ze juz sobie wkrecam ;) pewnie to przez okres.... chociaz moze... pragne tego najbardziej na swiecie :) gratuluje tym co sie juz udalo i trzymam kciuki za te co beda testowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie glowa nie bolala. Ogolnie nie mam cierpliwosci czekac naporod :) czytalam, ze mocne kakao moze pomoc. Chyba sobie ugotuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianka widze ze baaaaardzo chcesz to swoja malutka juz przytulic..... nie dziwie ci sie..... ja sie nie moge doczekac wizyty na usg..... a co dopiero jak juz tak blizko rozwiazania sie jest..... jesli chodzi o glowe, sorki everlast, zamyslilam sie z tymi orzechami.... to mnie czasem pobolewa, ale jestem przeziebiona takze to pewnie dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo wlasnie wypilm herbatke z cytrynka, po miodek bede zaraz jechac, i tak mi sie jakos lepiej zaczelo oddychac.... w koncu, bo byly momety ze czulam sie niedotleniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dziewczynki ukly wszystkie..... ja sie szykuje..... do wyjscia... na zakupki i po tesciowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, taka jedna co bardzo chce..... bardzo milo ze zagladaszna nasz topick, oczwiscie ze mozesz sie do nas przylaczyc..... czyczymy powowdzenia w starankach... im nas wiecej tym lepiej... dianka pij kakalo pij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna co bardzo chce, możesz sie przyłączyć jak najbardziej:) fakt jesteśmy stałym gronem, ale nie zakmkniętym:) Bardzo lubimy gdy ktos nowy sie pojawia, zawsze to jakieś większe doświadczenie:) Tylko zazwyczaj jest tak, że jak ktoś nowy pojawi sie to zaraz znika:( AR.Ct pytasz jak to wytrzymu8ję, że mam takie długie cykle. A więc praktyka czyni mistrza. Już przywykłam, więc to nie robi dla mnnie aż takiego9 wrażenia. Fakt, zawsze jak chociaż tydzień @ sie spóźnia to robię test, bo zawsze mam nadzieję. Skoro tyle wytrzymałam to jeszcze wytrzymam, co nas nie zabije to nas wzmocni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzsiaj robię sobie wieczór przed tv:) "Niania" i "Mam talent".. Niania oglądam tylko dlaego, że uwielbiam filmowe poczucie humoru Apoleoni :D:D:D a mam talent, lubię popatrzec na niektórych idiotów, chociaż jak talencik się jakiś trafi to milo popatrzeć. Powiem Wam szczerze, że jak w tamtej edycji ta mała śpiewała Niemena to ja razem z moim R łzy w oczach, tzn ja płakałam normalnie a R ukratkiem:) Ja si tak rozpisąłam na temnat polskiej tv a nie wiem czy Wy to oglądacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kochana mam wieczór filmowy i patrzę na nianię, a potem czekam na mam talent, są tam czasem takie talenty, że łza się w oku zakręci, a dziś też się takie dziewczyny szykują, w poprzednim odcinku ten chłopiec mnie wzruszył. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i zjadłam już całą miskę popcornu. :D Chyba jeszcze został mi jeden lód w zamrażalce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
everlast mnie tez, ten grubiutki.. Cudowny głos, rozwalił mnie, a dziś się popłakałam jak ten Filipińczyk śpiewał "Unchained Melody", normalnie łzy mi leciały, chyba przed @ taka wrażliwa jestem.. A jak tam dziewczynki, jest szansa żeby z kimś popisać dziś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te 2 dziewczyny młodziutkie na koniec też nieźle wymiotły. Rewelacja, ta co grała, miała bardzo dojrzały i fantastyczny głos. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czarna, ja jestem na chwilke...... wlasnie zrobilam sobie tez specifik dianki, oczywiscie jak na moje szczescie nie moglam znalesc tabletek czosnkowych, takze postanowilam sprubowac z czonkiem..... wlasnie wypilam pol czklanki i mam wrarzenie ze zaraz wszystko zwruce, ale zagryzam makaronem, takze mam nadzieje ze zostanie w srodku.... a zeby wupic to cos to zatkalam sobie nos zeby nie czuc smaku, pomoglo, ale jak odetkalam nos to mialam niemity smak w buzi, czale szczescie ze mialam czym zagrysc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widz ze fanki talentoof sie zebraly, ja nie mam pojecia o czym piszecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ifdz sie myjowac everlast... czarna, czuje sie spoko, tylko nos mam zatkany i mi too baaaardzo przeszkadza, jak narazie nie boli mnie glowa, takze jest okay, mam nadzieje ze tak zostanie bo wymieramy sie do nowego jorku za godzinke polazic troche juz dawno nie bylismy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o ogladane na youtube, to jakos mnie nie ciagnie, my tu mamy americas got talent, i tez mozna sie pozmiac z ludzi i poplakac jak ktos spiewa.... takrze pewnie to jest to samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak milo nie musze jechac do sklepu kupowac masci rozgrzewajacej, mam w domku, dzisiaj na noc sie nasmaruje, mam nadzieje ze rano obudze sie z odetkanym noskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czarnulka, widzialam ze zalozylas temat na forum, o emacie tych lekoof co teraz bierzesz, jakies nowinki? duzo dziewczyn to uzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×