Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Everlast wtedy weźmiesz L4:) Kochana wiem, że w banku pracujesz, ale co tam robisz??? A Ty Monisia?? Gdzie ogólnie pracujecie dziewczynki? Co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie wiem czy lubicie muyklę klasyczną.. Mam tu coś dla Was.. melodia z filmu twilight.. Nie do końca kalsyczna, fortepianowa... uwilbiam ten kawaóek, normlanie si.e rozpływam na kawałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, ja ostatnio slucham muzyku klasycznej, I wlasnie to mnie uspokaja, wczoraj jaj wrucilam do domku z pracy o polnocy, to nastawilam sobie klasyczna muzyke I posLam zpac, spalam jak dziecko, szkoda ze musialam wstac o 6.30 ja wlasnie po wizycie, CIAZA POTWIERDZONA!!! Przepisane witaminki, w sumievjuz zakupilam, ale mam wykupic te I skonczyc tamte I zaczac brac te! W piatek nastepna wizyta, beda te alergiczne h*je muje sprawdzac, I krew pobierac, do badaniach krwi ogolnego... No I w piatek dowiem sie kiedy ma USG, jednak nede chodzic tutaj do przychodni, tamta wizyte odwoluje, tu w przychodni opiekuja sie mna do konca ciazy, I wysylaja moja lekarke na porod, a tam gdzie bylam wczesniej, pacjetki w ciazy przyjmuja tylko to 3go miesiaca!!! A po drugie, Cala ta przyhodnie mam pod nosem, a tamto pol godziny od domu, bez korkow, a z korkami to pewnie I ze 2 Godz. Ciesze sow ze ciaza pptwierdzona, w sumie z siusiania, ale Oni mieli takie dziwne urzazenie ktore potwierdzalo ta ciaze! Ach najwazniejsze ze powiedzieli ze test w domu pozytywny i ten pozytywny to napewno ciaza..... Na te slowa czekalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostaje w tabelce na dole! A data powodu, narazie na 24 maja, kallulatow internetowu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto CzarnaONA-------- -4---------------07.09---------20----- -----zachpom fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24-27.08---------28-- --- -----Śląskie MoniaKat-----------5---------------19.10-------29---- -----Katowice monisia647---------2----------------12.09--------24----- ----Szczecin Sybir11---------1----------------26.08-------------26--- ------Warszawa Zaklęta-----------1----------------03.10.09-------25---- ------pomorskie CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć Dianka90--------5------------22.2009----------18-------L ubin---CÓRECZKA szcherza--------3------------02.04.2010----------26----- --W aWA---------?? Arista----------4------------04.2010----------21-------O pole--------chcę dziewuszkę Agnes505 .......2.............????/................23............Łódz kie .......???? A.R_CT..........3....24,05,2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nabalaganilam wroce do domku to poprawie! Ach! Szczescie mnie rozpiera na wszystkie strony! Dzis bede spala jak dziecko, nawet be klasycznej muzyku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARTC no to gratuluje ci juz potwierdzonej ciązy,ja do lekarza śmigam jutro mam nadzieje ze mnie przyjmą. czarna je pracuje w sklepie budowlanym,więc jak bym zaszla to na L4 chciala bym isc szybko.coprawda pracuje tam na kasie i w punkcie informacyjnym ale praca z klijentami to najgorsze co moze być,nerwy niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziekuje.... Czuje sie jakbym sie dopiero dowiedziala ze jestem w ciazy. A wiem o niej juz od ponad tygodnia!!!! Ach ale Milo wiedziec, smieznie Bo wlasnie boj szef wrocil do do u, I pyta sie jak poszlo. Oczywiscie nie wie ze ja potwierdzalam ciaze dzisiaj.... I mowie mu a okay, pobrali krew (bo tak mu powiedziala ze beda pobierac) I zrobili mi test, jakas alergia I czy bylam szczepiona na gruslice czy cos.... Ale nie wiedzialam jak sie mowi po angielsku gruslica I mowie, no wiesz ten test, taki co napewno twoja zona miala tez jak tu Nyla na badaniach, Bo my z eutopy, oczywiscie nie dokonczylam ze my z eutopy a on, test ciaziwy.... Chlapnelam ozorem ze ten tez robili, ale o wyniku nie wspomnialam! I mam ochote mu pwoowiedzirc, ale chcialam zeby szefowa przy tym byla tez! Moze w piatek popoludniu spotkamiez szefowo na kawce I wtedy jej powiem! Albo jeszcze zaczelam, tak jak mowilam az do USG!!! A nie wiem tak sie ciesze ze chce zeby wszyscy znajomi wiedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArCt ciesze sie bardzooooo mocno i gratuluje Kochna:):):):):):) ale ciocia Czarna bedzie miala siostrzenic i siostrzenców, hohoho:)):):) tai to nazwałam:)::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciocia czarna.... Ach czarnulka, nawet nie wiesz jak sie ciesze, a mialam takiego stresa ze w domu sie test pomyslil u z wrarzenia I nerwoof ne ma @ ale jednak test byl prawidlowy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCT nie warto sie denerwować, widzisz Kochaniutka, doczekalas sie swojej fasolki:) Jestem ciekawa jakie to uczucie wiedziec, ze ma sie to upragnione szczęście, ja moge sobie tylko wyobrazic... Np szczęście, nerwy, lęk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArCt apropo twojego wyjazdu za ocean top ile lat mialas, ze wyjechalas? %5 lat tam jestes o ile pamietam, dobrze pisze??? Mowisz za chlopakiem wyjechalas, to musiala byc wielka milosc:) tam poznalas swojego meza? Sprli, ze tyle pytan byc moze osobistych, nie musisz odpowiadac, jesli nie chcesz, ale zainteresowala mne twoja historia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, ja tez sie zastanawialam, hmm ciekawe jakie to uczucie miec w sobie ta mymarzona fasolke?!! Nie moglam sie jej doczekac, oczywiscie jestem w niebowzieta, szczesciem smierdzi odemnie z daleka, ale nie czuje sie jakos specjalnie, czuje sie normalnie, fakt jak pomysle o tym, np jak zakluje w dole albo dotkne cycucha, to wtedy wiem ze mam, ze jest I ze moje ukochanie, napewno wsystko sie zmieni jak brzusio urosnie I zacznie kopac! Ale teraz, sama widzialas czytalas, ze sie balam ze nie jestem w ciazy, Mimi tego ze test byl pozytywny, cycuchy bolaly I klulo w dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zanim zaczelam planowac ciaze to postanowilam ze sie troszke odchudze bo straszne mam boczki i brzuszek.pocwiczylam tydzien czy dwa i jakas tam smieszna diete sobie wprowadzilam,ale potem stwierdzolam ze jednak niebede sie meczyc skoro i tak w ciazy przytyje,ale ty ciazy niema a ja sie coraz szersza robie bo juz wcinam co mi popadnie.mój S juz mi nawet od paru dni gada ze sie zapuscilam troszke.teraz na necie poczytalam troszke o tych wszystkich dietach i znalazlam diete norweska podobno dziala bardzo dobrze i w ciągu 2 tygodni chudnie sie 8 kg.tylko jadlospis jest taki ze ja to chyba cały dzień głodna bede chodziła.dame jajka i owoce.w domu to ja moze wytrzymam gozej w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia ja mam tak samo, w sumie ja duzo nie jem, Bo sniadanie, w ciguatera dni tylko owoce I na wieczor kolacja, I chodzilam na silownie, spacerowalam, biegalam.... Od kad sie dowiedzialam ociazy, jem 3 razy dzinnie posilek, sniadanie, lunch, obiado-kolacje, I dwa pomoedzy, owocowe albo warzywne posilki! I juz widze po sobie ze oponka mi sie zwiekrzyla! I wszystkie ciuchy mam take ze now da sie tego zakryc, wczesniej albo brzuch wciagnelam, albo jak nie jadlam to bylo okay, a teraz ani wciagnac moe moge Bo boli, ani opuscic posilki Bo trzeba fasoleczke dokarmiac.... No ale z tego wszystkiego to najleprzego jest to ze jem zdrowo, zadnych hamburgeroof czy frytek. Duzo salaty kurczaka itd! A poaztym monisia moje zdanie jest takie ze obojetnie jaka diete bedziesz miala, zeby nie bylo efeltu yoyo, najlepiej dolaczyc cwiczenia, I jak dieta sie skonczy powoli wracac do swojego menu, ale nie rezygnowac z cwiczen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokłóciłam sie przed chwilką telefonicznie z W, więc pewnie ciche dni przed nami......juz mam dosć, jak jest w domu, to jesteśmy pokłóceni, a jak pracuje to hurtem kilka dni z rzedu, co ja mam z tego małżeństa.....??? Chyba dziecko to sobie zrobie z sąsiadem..... Dziewczyny, jeśli przez najblizsze dni bedę mniej aktywna na forum, to bardzo przepraszam, brakuje mi weny i nie ukłąda mi się.... Dobranoc M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Moniu.. U mnbie tez ostatnio były ciche dni.. Jak to w każdym związku i nie ma na to rady, tzreba przeczekac..< Moniu najważniejsze, że masz już Emilkę:) Trzymam kciuki kochana, zeby jak najszybciej wszystko się wyjaśniło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna wiecie co dziewczyny, jak pomy slę co mnie jutro czeka to aż mi się płakać chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe ma nikogo :( No w sumie się nie dziwie, to nie pora na pogaduchy,tak więc trzymajcie rano za mne kciuki, żebym miala jutro a raczej już dzisiaj dużo nerwów w urzedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce mieć dziecko
jejku jak mnie tu dawno nie było:( musiałam wyjechac ale już wróciłam i odrazu mam do was kilka pytań:) jak juz wczesniej pisałam ( gdzies na początku hihi) odstawiłam tab. anty i rozpoczelismy starania o dzidzie:) od kilku dni jakoś dziwnie sie czuje... napuchłam, bolą mnie sutki, czuje jakies dziwne ciągnięcie w dole brzucha, i pobolewają mnie jajniki, i co chwila chce mi sie siusiu ale nie tak jak przy zapaleniu pecherza tylko tak po prostu jak bym piła non stop piwo ( bo to po piwie tak sie co chwila ucieka do wc) :) czy to może być ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce mieć dziecko,,objawy jak najbardziej ciążowe:):):) Jesli spóźnia Ci się @ to zrób test, a jeśli spóźnia się tlyko mało, to może zrób betę jeśli jesteś niecierpliwa;) trzymam kciuki, żeby to bła ciążą.. Bo objawy naprawdę książkowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce mieć dziecko
;( to chyba objawy ciązy urojonej;( bo test negatywny;( jedna wielka krecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce mieć dziecko nieprzejmój sie ja tez mam obiawy ciązowe tz. ból jajników i brzycha,sikam tez co chwile,@ niemam juz 11 dni,a na testach tez wychodzi jedna gróba krecha. a więc bylam dziś u gina i oczywiście mnie nie przyjął,pojechalam do drugiej przychodni a tam lekarz na urlopie,w trzeciej niemają gina,pojechałam więc do czwartej babka w rejstraci mówi że juz lekarz ma komplet ale jak bardzo chcem to mam sie go zapytać czy mnie przyjmnie.ok więc poszłam pytam sie go, mówi że tak przyjmnie mnie ale pierwszeństwo maja kobiety zarejstrowane,i jak nazlosć babska zaczeły sie zchodzić, jedną kobiete badal 30 min.więc stwierdzilam ze niebęde tam siedziec do wieczora ( jeszcze sniadania rano nie jadłam i robiłam sie glodna). Juz niewiedziałam co mam robić, już chcialam iść do prywaciaża jakiegoś ale żadnego nieznam noi troche szkoda mi kasy, zarejstrowalam sie do tego ostatniego na poniedzialek,więc czekamy do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniakat wiem jak to jest,ja ostatnio z moim S bardzo czesto mamy ciche dni. to głupie ale ostatnio coraz częściej sie zastanawiam czy chcem znim spędzić reszte życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.... wiecie co we wtorek mam kolejne badania i nie mogę się juz doczekać, bo będzie gin. badała przezierność karku dzidzi, i mam ogromna nadzieję, że będzie ok. juz dzisiaj do niej dzwoniłam i chciałam zeby mnie przyjeła , ale niestety nie ma jej....ale mam nadzieję ze jakos w spokoju będę czekła do wtorku - tylko 5 dni jeszcze...ahhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka każda z nas czeka, jak nie do poniedziałku, to do wtorku , to któryś październik i wydaje się ze to jeszcze tyle czasu, a my ciągle w takiej niepewności.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaktualizuje tabelke nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto CzarnaONA-------- -4---------------07.09---------20----- -----zachpom fibisiunia---------2---------------22.09?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24-27.08---------28-- --- -----Śląskie MoniaKat-----------5---------------19.10-------29---- -----Katowice monisia647---------2----------------12.09--------24----- ----Szczecin Sybir11---------1----------------26.08-------------26--- ------Warszawa Zaklęta-----------1----------------03.10.09-------25---- ------pomorskie CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć Dianka90--------5------------22.2009----------18-------L ubin---CÓRECZKA szcherza--------3------------02.04.2010----------26----- --W aWA---------?? Arista----------4------------04.2010----------21-------O pole--------chcę dziewuszkę Agnes505 .......2.............????/................23............Łódz kie .......???? A.R_CT..........3....24,05,2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×