Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Umnie jak u czarnej nic sie niedzieje też żadnej ciąży niewidać, Everlast ciuszki naprawde super ale cena też :) hmm no niewiem co pisać bo wy o tych brzuchach,ale nic nieszkodzi chociaż was poczytam może kiedyś z czarna będziemy was tym zanudzać a wy bedziecie już lulać swoje maleństwa. Ciekawe co tam z Lolcią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia też mam tka nadzieję... Mam nadzieje, że w tym roku się uda... bardzo bym chciała. Kochane jakie macie plany na sylwestra??? a spędzam w domu, bo kochany idzie do pracy 1 rano ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też ostatnio myślałam o Lolci , jak u niej ???!!! Ja jak zwykle 31 na 1 siedzę w domku pełnym jedzenia i picia z ukochaną osóbka i nic mi wiecej nie potrzeba :D dobrze ze waga mi sie popsuła to jem jak tylko mogę ale pozniej przed wizytą mam małego stresa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też spędzam sylwestra w domu. Pewnie będziemy się obżerać i oglądać TV, pociągnę do 24:00 by przywitać nowy rok, a potem chyba pójdę spać. :P Jakoś nie przywiązuję uwagi do tego dnia przynajmniej w tym roku. ;) Za rok może sobie odbije, a Wy albo będziecie miały brzuszki, albo będziecie przy końcówce ciąży, albo już będziecie miały jednomiesięczne maluchy w ramionach. Czego Wam mocno życzę 👄 Ja przybieram strasznie na wadze już mam 12 kg na plusie 😭 mam nadzieję, że ta waga choć na chwilę stanie w miejscu. :O A oto fotki brzusia z 21 tygodnia, oczywiście widać, gdzie się kg rozłożyły, głównie na biodrach, pupie i udach..... http://img709.imageshack.us/i/21tydz3dz.jpg/ http://img406.imageshack.us/i/21tydz3.jpg/ http://img709.imageshack.us/i/21tydz3dzien.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast cudownie wyglądasz.... Ahhh ten piękny brzuszek. Serioooo. Tak bardzo mi się brzuchy w ciąży podobają:) takie piękne piłeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nów zajrzałam w link, który Everlast wkleiła w ten z ubrankami no i tak przeszłam do allegro i zaczęłam oglądać... Ehhh wyszłam szybko żeby przypadkiem nie popaść w paranoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes oczywiacie ze ciebie pamietamy.... Kochana zycze Ci wszystkiegodobregi.... Slub ju za 3 dni.... A takze wszystiego dobrego na nowy rok.... Czarna, monisia wam townies oby sie udalo wam zaciazyc.... Moze noc sylwestrowa bedzie owocna?!?! Powodzenia!!! Uff ale mi ulzylo, Bo z tym przytulankiem to myslalam ze cos ze mna nie tak.... Ja sama tesknie za chcica na przytulanko.... No ale widocznie hormony szaleja I widze ze nie tylko u mnie. ;) Ja dzisiaj dluzej w pracy zostaje, w sumie dopiero przyjechalam ale do 21 jeszcze daleko mam nadzieje ze jutro wolne :) mialam miec caly ten tydzien wolny.... A holera w pracy siedze!!! Ach IDE kawke pic!!!! Everlast - brzucio masz super ( jeszcze troche I napradw cie przegonie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie koniec pracy i teraz cztery dni wolnego :) Ja sylwestra spędzam w domu z moim S i przychodzi brat z bratową i małą a jak nie to my idziemy do nich,ale raczej unas bo boje sie zostawić psa na noc samego w domu. Everlast super brzusio ale tak mi sie wydaje że artc ma wiekszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia... uznam to za komplement.... w sumie w zdjeciahc to tylko 3 tygodnie roznicy... ale mi sie ogolnie wydaje ze wiekszego nie mam, moze na tym samym etapie jestesmy ale chyba jeszcze naszej everlas nie przegonilam... chociaz z drugiej strony wcale bym sie nie zdziwila..... no to dzien juz zakonczony.... wlansie wrocilma do domku z pracy.... siedzialam do 21.... jestem zmeczona jak cholera. dluuuugi dzien mialam.... ale na szczescie jutro wolne i do roboty az w poniedzialek... moze w koncy wypoczne w jakis sposob, bo w swieta mi sie nie udalo... dziewczyny musze wam sie poskarzyc.... moje wlosy.... ja zawsez mialam sianko na glowie... takie puchate laczki.... ale teraz to jest normalnie siiiaaaaaaaanooo nad sianem.... nie daje sobie rady, nawet jak w kucyka zwiaze to mnie wkuszaja, bo stercza jak glupie te kruciutkie przy skurze sie kreca, czego nigdy nie mialam.... ach masakra nie moge na siebie patrzec, najlepiej wygladaja jak so wyprostowane, ale nie chce ich prasowac codziennie, bo juz w ogole wylysieje do konca ciazy..... nie mam sily na te swoje slocy.... hormony daja znak o sobie.... a pozatym to musze wam powiedziec ze jestem steskkniona za moim L jak cholera niby widze go codziennie po pracy itd... ale od kad sie tutaj wprowadzilismy to ja zawsze cos tam robie jak wroce z pracy on zawsze czyms zajety.... ja chodze spac wczesniej od niego, takze jak on sie kladzie do lozka to ja juz spie... tylko tyle co rano jemy sniadanko razem, tez nie codziennie.... bo czasem ja wychodze wczesniej od niego..... teraz tez ja wrocilam puzno, on patrzy na jakis film, ktorego ja nie chce gladac bo jakies miecze lataja po ekranie i pelno krwi, nie lubie takich filmoof.... i juz i tak mi sie oczka zamykaja juz w sumie po 22 i po calym dniu pracy opewnie jak skoncze pisac pujde sie wyprysznicuje i do lozka... a jak sie film skonczy to ja juz jak zabita bede i znoof sie nie przykleje do niego zeby zanac, a ja tak lubie ja nego polozyc nogi, bo on zawsez taki cieplutki... jak moj wlasny kaloryferek pod kolderka... az sie milej zasypia..... dawno juz tak za nim nie tesknilam mimo tego ze mam go pod reka.... dobrze ze teraz 4 dni wolnego to moze nadrobie troche... lece sie myjowac i do lozka... oczka same leca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D Artc co do włosów to moje przed ciązą tez były o wiele lepsze niż teraz. Jakieś dwa dni temu kupiłam jakąś lepszą odżywkę i czuje minimalną poprawę :D Czarna co do tych ciuszków to normalka bo jak ja siąde i zaczne grzebać po tych rzeczach to końca nie ma ...wczoraj poszłam do galerii nie powstrzymałam się zeby nie wejść do sklepu z zabawkami dla dzieci, sama bym się takimi jeszcze pobawiła :D Wczoraj byłam u lekarza z tym gardłem i przepisał mi 3 syropy i cos do płukania gardła ale jeszcze nie zastosowałam takze nie za bardzo znowu się czuje ....ale to już moja wina ..... pa miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jakiś dół mnie łapie....Trudne dni przed okresem muszą się czymś objawiać... Wszystko wydaje mi się beznadziejne, bez sensu, po prostu szkoda gadać.... Distane @, miną 2 dni i będzie dobrzem chociaż nie wiem, bo od tego cyklu zaczynam brac CLO, a skutki uboczne sa tam tragiczne, napisane na ulotce i w ogóle dziewczyny na kafe sie wypowiadały, ze masakra.... Mam nadzieję, że akoś to przezyję... Na dodatek dostaje @ 7, w piątek, gdy zaczyna się zjazd... Moje tragiczne bóle, mocna @ wszytsko na raz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam Kochane (Arista, Everlast, MoniaKat, Ar.Ct, Agnes), żeby ten Nowy Rok, był najlepszym z dotychczasowych, żebyście dokonały tego, czego nie udało się do tej pory... A przede wszystkim życzę Wam przyjemnego porodu, i wspaniałych wrażeń związanych z pierwszym rokiem Waszych pociech, bo przecież większość z Was zostanie zaraz Mamusiami:):) Niech dzieciątka rosną zdrowe. A dla Monisi mam tu specjalne indywidualne życzenia:) Kochana, życzę Ci, aby ten rok był dla Ciebie rokiem zafasolkowania:) I oczywiście żebyś się sprężyła i została MAMUSIĄ:) Sobie też tego życzę, ale niestety znów widzę nad sobą czarne flagi... Ale wchodzę w Nowy Rok 2010 z postanowieniem, zrobienia co w moe mocy aby zajść w ciążę i urodzić śliczne, zdrowe dzieciątko:) Monisiu smutne to troszkę, bo tylko my tu zostałyśmy bez lokatorów w brzuchach:( Nie liczę innych dziewczyn bo nie wiem kto tu zagląda, czyta... Ale nie pisze więc nie wliczam w grono staraczek. Mam nadzieję, że się nie gniewają, Moje postanowienie noworoczne: "ZOSTAĆ MAMĄ"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błąd przepraszam Życzę Wam Kochane (Sherza, Arista, Everlast, MoniaKat, Ar.Ct, Agnes), żeby ten Nowy Rok, był najlepszym z dotychczasowych, żebyście dokonały tego, czego nie udało się do tej pory... A przede wszystkim życzę Wam przyjemnego porodu, i wspaniałych wrażeń związanych z pierwszym rokiem Waszych pociech, bo przecież większość z Was zostanie zaraz Mamusiami Niech dzieciątka rosną zdrowe. A dla Monisi mam tu specjalne indywidualne życzenia Kochana, życzę Ci, aby ten rok był dla Ciebie rokiem zafasolkowania I oczywiście żebyś się sprężyła i została MAMUSIĄ Sobie też tego życzę, ale niestety znów widzę nad sobą czarne flagi... Ale wchodzę w Nowy Rok 2010 z postanowieniem, zrobienia co w moe mocy aby zajść w ciążę i urodzić śliczne, zdrowe dzieciątko Monisiu smutne to troszkę, bo tylko my tu zostałyśmy bez lokatorów w brzuchach Nie liczę innych dziewczyn bo nie wiem kto tu zagląda, czyta... Ale nie pisze więc nie wliczam w grono staraczek. Mam nadzieję, że się nie gniewają, Moje postanowienie noworoczne: "ZOSTAĆ MAMĄ"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh my..... Wlasnie leniuchuje w lozku.... A mala wariuje.... Jeszcze takich kopniakoof to nie czulam.... Mile uczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna- kochan dziekuje za zczenia noworoczne!!!!! Tobie I reczcie tez zycze wszystkiego dobrego!!!!! Kochana tak na marginesie, jak juz bedziesz w ciazy bedziesz miala takie humorki kazdego dnia... Nie tylko na kilka dni przed a..... Wszystkiego dobrego kochane!!!! Ja wstaje z lozeczka na sniadanko I sprzatanie mnie dzisiaj czeka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego w tym nadchodzącym Nowym Roku 👄 Spełnienia Waszych najskrytszych marzeń pogody ducha i samych słonecznych dni :) 🌼 Czarnula a Ty się nie smutaj nie prorokuj w czarnych barwach! Zrób sobie dzień dla siebie, zaplanuj sobie same przyjemności, nie rób niczego czego nie musisz robić koniecznie dzisiaj.. Zrób sobie dobre przekąski, jakiegoś drinka, relaksującą kąpiel, jak masz ochotę to walnij sobie maseczkę na twarz lub pomaluj paznokci. A przede wszystkim uśmiechnij się przy tym. 👄 Pamiętaj, że jesteś pod stałą opieką ginekologiczną, postępujesz zgodnie z tym co zaleca Ci ginka, więc trochę cierpliwości, a uda się ! Tobie i Monice też. Buźka 👄 Uciekam na małą drzemkę popołudniową, a potem muszę jeszcze skrócić spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane dziewczynki życze wam udaneo sylwestra i leprzeo roku niz ten poprzedni,samych dobrych dni z brzuszkami i potem z maluszkami. Czarnulka dla ciebie też dużo szczęścia w starankach i mam nadzieje że razem zajdziemy w tym samym czasie i bedziemy sie cieszyć tak jak dziewczyny cieszą sie teraz.Życze nam tego z całego serducha. abyśmy góra w lutym usłyszaly dobre wieści od ginka. Buziole i jeszcze raz zycze milej zabawy. Czarna kożystaj z sylwka puki możesz bo następny bedzie juz z maluszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Nowym Roku życzę Wam: 12 miesięcy zdrowia, 53 tygodni szczęścia, 8760 godzin wytrwałości, 525600 minut pogody ducha, 31536000 sekund miłości. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :°::::::: ::::°:::: °:: ::°:::: ::::::::°::::°::::::°:: ::°::::°:::::: ::::° ::::::::°::: ::°:°:: ::°::::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellooo dziewczynki.. Coś tu nie gra.. Na forum same ciężarne, a żadna nie napisze.. CHyba pobalowałyście;):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllooo ja jestem ale na chwile bo jakoś zle się czuje ...to chol....ne przeziębienie męczy mnie coraz mocniej... poza tym mały mnie strasznie gniecie i nie wiem juz w jakiej pozycji stać czy siedzieć..... a tak w ogóle to mamy 2010 rok i na pewno będzie wyjątkowy dla kazdej z nas... bo dzidzie w drodze, a Czarna i Monisia na pewno też się doczekają małych pociech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam pisalam.. i mi stronke wylaczylo... chcialam wam zyczyc szczescia w tym roku.... sciskam i caluje.... a sama ide dalej leniuchowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekjaca25
ale mnie tu dawno nie bylo przepraszam ale mialam lekkie zalamanie 8 stycznia minie jak mi sie 2 miechy opoznia ja juz mam dosc i nadodatek tyje okropnie 9 stycznia lece do polski na dlugie badania i moze w koncu sie dowiem co mi jest i czemu nie mam dzidzi a wszystkiego dobrego w tym nowym roku2010 oby byl leprzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2010. Monisia, CZarna i Oczekująca Wy wiecie czego Wam życzę i mocno wierzę, ze sie spełni..... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również witam w tym nowym roku :D Poleniuchowałam przez te 2 dni, a teraz pora się wziąć za siebie. Muszę poskładać pranie, wyprać kolejne, pozmywać naczynia, podkurzać, umyć podłogi, a potem jeszcze ugotować coś na obiad i mam też w planach uzupełnić notatki z wykładów i ćwiczeń. :classic_cool: Ciekawe ile uda mi się z tego wszystkiego zrobić ;) Mam nadzieję, że jak najwięcej i poruszam się trochę. Trochę Oliwkę wytrzęsę :) Trzymajcie się kobitki. U nas ponownie śnieg spadł. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wczoraj niepisalam bo niemialam siły,sylwester był bardzo udany, odwiedzili nas starzy znajomi i bylo poprostu super. Dzisiaj jest 28dc i powinnam dostać @,jeszcze niema,ale bzien sie nieskończył,mam przeczucie że dostane. no poczekamy zobaczymy. unas znowu zima w nocy tak napadało ze śniegu po kostki i jeszcze pada.brat wyciąga mnie na sanki może dam sie namówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×