Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

A ja zmieniam date porodu.... STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------7(3)------------07.01----------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4--------------13.11?----------22-- - -------warm-mazurskie monisia647---------4---------------??.01-----------24--- -- -----Szczecin oczekujaca........9................10.12?........25..... ......Belchatow CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza------3--------30.03.2010-------26------Wa-wa ----100 % mały boy Arista--------4-------14.04.2010-----------21----- -Opole----90% dziewczynka, Martyna Agnes505-------2------------14 MAj-----------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA--------??? Everlast---------2----------09.05.2010---------28------ -Śląskie-------dziewczynka Oliwia MoniaKat--------7---------03.08.2010---------29----- --Katowice------???? Awa666---------1-------------08.2010-----------24------- -Częstochowa---??? SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03,09,2007-----------2,340kg------ --- -Emilka-----Katowice/Tychy Dianka90----18--------25,09,2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o pomysł na prezencik to super pomysł....ja łaściwie wszystko mam, ale nie jestem przygotowana na przyjsćie synka, bo mam wszystko po dzieczynce, więc jakis ciuszek mile widziany.......ale poczekajmy jeszcze troszkę na opinię gina. Jutro ide po L4 do gina. W sumie mogę mieć problemy z ZUS-em- mam nadzieje, ze nie!!!! Bo zaraz po wychowaczym (mam do jutra) ide na L4. B o lekarz nie pozala mi pracować ze zglecu na wcześniactwo pierwszego dziecka i moja ciaża musi być pod szczególnym nadzorem.........no cóż, niektórzy nie dbają o siebie i rodzą w terminie, a niektórzy całą ciażę chuhają i dmuchają i cholewcia nie mogą utrzymać ciaży do 9 miesiaca......ale dosć o tym, nie chcę Wam opisywać szczegółów... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia trzymam kciuki kochana zeby wsyztsko było dobrze I BEDZIE!!!!!!!!!!!!! :) całuję Was mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny...... po pierwsze superancki pomysl z prezentami.... oczywiscie ja wam odrazu zabraniam wysylac cokolwiek do mnie bo bedzie was to za duzo kosztowac... ale ja z mila checia wysle jakies male upominki dla waszych pociech, takze jak bedziecie sie wymieniac adresami... to znacie mojego meila... po drugie... arista, my wlasnie tez sie wprowadzilismy na mieszkanie z ogrzewaniem na olej.... my trzymamy ciagle temperature taka sama, piec sie nie wlacza tak czesto a nawet jak sie wlacza w zimniejsze dni to tylko na chwile... wydaje mi sie ze tak bedzie taniej... niz jakby piec musila zagrzac super schlodzone mieskzanie na maxa... lepiej ciagle trzymac temperature na tym samym poziomie.... my mamy temperature w domu 21-22 mi sie wydaje ze jest okay. przyzwyczilam sie chodzic w kapciach, bo na drewnianej podlodze jednak chlodno, a moim zdaniem lepiej jak jest chlodniej, lepiej sie spi i w ogole.... no ale to tylko moja opinia.... oo u nas tez podgrzewa wode do kapania.... takze podobnie jak u was :) po trzecie, dzisiaj mialam bardzo superancki dzien, po pierwsze mala dzisiaj skacze jak szalona, kopie jak wariatka..... a po nastepne... kupilismy dzisiaj psa.... jamniczka.... ma 8 miesiecy, slodka jak cukiereczek, zdjecie wrzucilam na NK :) zakochalam sie w niej od pierwszego wejrzenia, a ze moj kochaniutek w dziecinstwie mial jamnika to tez nie odmowil... no i mamy pieska... ja w sumie nie mialam nigdy malego psa, ktory siedzial ze mna na kanapie ogladal tv czy podgryzal moj szlafrok, co wlasnie daisy teraz robi... no ale zakochana jestem i chyba dzisiaj bedzie z nami na lozku spala.... a dobre jest to ze juz jest dorosnieta i nie paskudzi w domu.... jak chce isc na siuski czy kupke to biegnie do drzwi... napewno jej sie jeszczev zdarzy tu czy tam, ale dzisiaj bylo okay.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuje plec malej i imie pod znakiem zapytania... STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------7(3)------------07.01----------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4--------------13.11?----------22-- - -------warm-mazurskie monisia647---------4---------------??.01-----------24--- -- -----Szczecin oczekujaca........9................10.12?........25..... ......Belchatow CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza------3--------30.03.2010-------26------Wa-wa ----100 % mały boy Arista--------4-------14.04.2010-----------21----- -Opole----90% dziewczynka, Martyna Agnes505-------2------------14 MAj-----------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA-----dziewczynka---?Amelia? Everlast---------2----------09.05.2010---------28------ -Śląskie-------dziewczynka Oliwia MoniaKat--------7---------03.08.2010---------29----- --Katowice------???? Awa666---------1-------------08.2010-----------24------- -Częstochowa---??? SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03,09,2007-----------2,340kg------ --- -Emilka-----Katowice/Tychy Dianka90----18--------25,09,2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooo Arista... nie wiem czy dobrze sie doczytalam, ale cos pisalas o mojej przeprowadzce i nie wiem czy okay pamietam ale pisalas cos ze ja mialam wiecej rzeczy bo dzieciaki maja zabawki itd... kochaniutka ja sie przeprowadzalam z mezem tyylko.... trujka dzieci jest w pracy i tam zostaly ze swoimi rodzicami.... (to tylko tak dla uzupelnienia niepewnosci ktorej sie chyba doczytalam) milej nocki i do jutra..... poniedzialek.. powrot to rzeczywistosci, koniec leniuchowania :) powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć... i znowu sypie sniegiem... oj juz mam dośc grubych ubrań bo jak bałwan w nich sie czuję i cięzko mi sie poruszać :D ale mnie przywilej kopnie :D ze jako pierwsza dostane upominek od internetowych koleżanek :D fajnie bardzo się cieszę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werwer
Nie na temat, ale proszę jak ktoś wie. Jak mam odblokować czarny nick ? bo już go nie chcę, a ktoś może z niego skorzystać ? Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arct nie marudź:) Skoro każda dostanie upominek to ty też... i nie interesuje mnie, ze będzie drogo:):) Scherza tak pierwsza dostaniesz:):) Bo pierwsza zaszłaś:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Bardzo fajny pomysł z tym drobnym upominkiem, popieram Monie, że Czarna powinna zostać skarbnikiem i prezesem tego "interesu" ;) Co do kwestii, co to ma być za upominek, to myślę, że będzie to zależne od Mamusi, jak ktoś chce coś konkretnego to niech mówi, a jak ktoś chce niespodziankę, to niech będzie niespodzianka. ;) scherza - ja też się czuje jak bałwan tej zimy i jakaś niezdarna jestem w tej ciąży, wczoraj idąc z Kościoła przewróciłam się na śniegu :P. A w tych ubraniach ciężko mi było wstać, a że szłam bocznymi ulicami, to nikt nie widział i jakoś się pozbierałam ;) Arista- niestety nic nie doradzę, co do ogrzewania gazowego. Jeśli to działa podobnie jak do centralnego w blokach, to pamiętam, że grzaliśmy na 2. Jak było bardzo zimno to odkręcałam na więcej a potem zmniejszałam do 2. Tak naprawdę sama do tego dojdziesz, niestety będziesz musiała się nauczyć po rachunkach, żeby mieć jakiekolwiek porównanie. Co do mojej aukcji, to został jeden dzień i nikt mnie nie przebił jak tak dalej pójdzie, to jutro o 21:46 stanę się "właścicielką" mega paki ubranek, a tym samym moje zasoby finansowe się zmniejszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje kochane ciężaróweczki, a więc postanowiłam zrobić Wam maleńką niespodziankę i poszukałam postów w których dowiedziałyście się o ciąży:) I wkleiłam, żeby sobie poprzypominać jaka radość była na forum:) MIŁEGO WSPOMINANIA ŻYCZĘ:) 12:37 sherza no i zrobiłam test dwie kreski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -------------------------------------------------------------------------------- 18:02 Arista Oj, dziewczynki, nie ładnie- niewiele piszecie Po pierwsze witam nowa koleżanką Po drugie- o 21:30 wyjeżdżam nad morze A po trzecie: J E S T E M W C I Ą Ż Y ! ! ! Dziś 3 dzień spóźniała mi się @, nie wytrzymałam i zrobiłam w pracy test, choć przeczuwałam, że nic z tego nie wyjdzie... Ale patrzę, patrzę... Druga kreska! Bladziutka jeszcze, taka ledwie widoczna, ale jest!!! Opowiedziałam o tym mojemu miłemu, starszemu klientowi, a on zabrał mi papierosy- pozwoliłam mu je wyrzucić Już nie będą mi potrzebne! Nie będę palić i truć kruszynki! Potem przyszedł mój mąż, a ten facet po kilku godzinach przyniósł mi czekoladę i pączka Pytałam męża dla pewności, czy nie mam omamów, czy ta kreska mi się nie przywidziała...ale nie! Ona tam była! Rety, dziewczyny, jak ja się cieszę! Tak bardzo dziękuję Wam wszystkim :* Moje dobre duszki kochane :* Wywróżyłyście mi tę ciążę, wyśniłyście... nie wiem, może to działa jak magia- jak zbiorą się czarownice i mantrę intonują, czary odprawiają, zaklęcia rzucają Wysyłam Wam ciążowe fluidy!!! Kocham Was:*:*:* Do zgadania jutro, jak się oporządzę na urlopie -------------------------------------------------------------------------------- Everlast Dziewczynki dziś jest 42 dc i z ciekawości zrobiłam sobie test ciążowy....i tam wyszła druga krecha...nieco bladsza, ale jest. Czy to możliwe? Jeszcze 3 dni temu jak robiłam test to była jedna kreska. Aż mi się ręce drżą i serce strasznie wali...może mi się coś powaliło. Sama nie wiem co myśleć.... -------------------------------------------------------------------------------- 09:09 agnes505 no dobra naoisze to wreszcie Zrobiłam rano ten test i.................. POZYTYWNY od razu pojawiły sie dwie kreseczki jedna troszkę bledsza od drugiej ale bardzo wyraznie ją widać!!!!!!!!! ale dziwne uczucie, szok jeszcze nikomu oprucz was nie powiedziałam.. --------------------------------------------------------------------------------------- 15:42 A.R_CT (a.r_ct@o2.pl) Dziewczyny, zrobilam test, jest druga kreska, baaaaardzo slaba, jak cien, ale jest! Czy to oznacza ciaze?!?!?! --------------------------------------------------------------------------------------- 14:19 MoniaKat (moniadaniel@interia.pl) cześć Dziewczyny Podrzucam Wam fotkę, zrobiłam przed chwilką, test........nie z porannego kmoczu... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1e1251d5 35ddbf16.html Dodam tylko, ze zdjecie jest troche niewyraźne, robione nie z porannego moczu, tylko przed chwilką, ale przedstawia to co myślicie Odrzuca mnie od kawy, mam straszne pragnienie i ochote na kapuste kiszoną. co 2-3 godziny robi mi sie słabo, bo jestem głodna.............hmmmmm Mam nadzieję, ze wszystko bedzie dobrze. Troche w szoku i przerazona, ale szcześlia jestem. I wiecie co, Wojtkowi powiem dopiero za tydzień, bo mamy 5 lat jak jestesmy razem, taki prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie ma sprawy mogę si e zając prezencikami:)Lubię to robić A więc dla scherzy pierwsze się składamy. :):):):):):) Wiec proszę jeszcze raz kto jest za??? Jak Wam się podoba moja niespodzianka z postami??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe fajnie powspominać, choć u mnie to nie było takie oczywiste, jak to mój gin stwierdził, że siłą sugestii mam tego dzidziorka. Do dnia dzisiejszego się zastanawiam jak to mogło wyjść 3 tygodnie od ostatniego przytulania testy negatywne . Jak widać wszystko jest możliwe. ;) Mała lista kto się zgodził na składkowe: Czarna Everlast Arista monisia Kto deklaruje składkę proszę się dopisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI CZARNA ZA TAK MIŁE PRZYPOMNIENIE :d jaki to był super dzień w którym się dowiedziałam ze jestem w ciązy... ja oczywiście też się składam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja to kopiuje i sie dopisuję :D Mała lista kto się zgodził na składkowe: Czarna Everlast Arista monisia scherza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już listy nie kopiuję bo jestem na niej zamieszczona:) fajne to będzie:):) Wiecie co dziewczynki wpadłam teraz na pomysł jak to sprawnie zrobić, a więc skoro ja zostałam wybrana na PREZESA tej zbiórki, to więc zrobimy tak, że pieniążki wpłacicie na moje konto. Dana Mamusia wybierze sobie bez skrępowania prezent na allegro. Ja go kupię zapłacę, i napiszę, żeby paczka przyszła na inny adres, czyli adres danej Mamusi.. Sądzicie, że to dobry pomysł, bo mi się wydaje, ze najlepszy. Dzięki temu dana forumowicza będzie mogła sobie sama wybrać prezent, a pozostałe forumowiczki będą mogły zobaczyć dokładnie na co się składają:) Ahhhh ogarnia mnie podnieta:)):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci czarna że wzruszyłam się czytając to kiedy dziewczyny zaszły,taka radość z nich płynęła jak się dowiedziały,SUPER... Myśle że to dobry pomysł zeby pieniadze przesłać ci na konto a ty znajdziesz coś na allegro, powysyłaj nam numer swojego konta na meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki to poproszę o maile, bo nie chce mi się wertować forum..:) ja też się wzruszyłąm, a wiedziałam, ze one wzrusza się bardzie... MoniuKat straciłas kondycję ostatnio si ę coraz mniej odzywasz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj...Czarniutka, jak przeczytałam Twoją niespodziankę- wspominki- to aż mi się łezka zakręciła w oku...:* Jesteś kochana, nie spodziewałam się, że komuś będzie się chciało to odgrzebywać:D Co do prezentów- myślę, że ta opcja z allegro i przesyłką będzie super. AR_CT- już rozumiem... :D O matko, ja myślałam, że Ty masz już dzieciaczki swoje:D Dzięki za sprostowanie:* A teraz mniej sympatyczne wieści... Wczoraj mieliśmy zajebistą kłótnię z sąsiadami z góry:/ Ludzie ci mają najwyżej 30 lat, ale od Sylwestra aż do wczoraj ostro dawali w palnik, puszczali głośno muzykę, aż się sufit trząsł i szklanki w barku... Makabra! zby to jeszcze było o normalnej porze...a oni po 22:00 zgłaśniali, a najgłośniej było po północy...do cholery jasnej! Raz do nich poszłam to poszło sympatycznie nawet, ściszyli... Wczoraj poszłam z Rafalem, najpierw powiedzili, że ściszą, a potem przylecieli do nas na dół i zaczęli nas wysywać! Że ich to nie obchodzi, że jestem w ciąży, że my tu mieszkamy dopiero 3 dni, a oni 2 lata, grozili nam i leciały takie teksty, że tu nie będę nawet pisać:( Kuźwa...ej, pierwszy raz w życiu mam taki problem z sąsiedztwem. Dziś rozmawialiśmy z właścicielką, ona też nie słyszała nigdy, by tu się takie zreczy działy... Powiedzcie, co byście zrobiły w takeij sytuacji? Chciałabym iść na policję, ale nie wiem, czy to coś da...chciałabym normalnie mieszkać, jak każdy i mieć trochę spokoju. Nie chcę kłótki i zatargów, ale takie rzeczy to przesada totalna! Ja chciałabym iść na policję, by mi nikt potem nie mówił, że "o, a dlaczego Pani przyszła tak późno,a nie od razu po zaistnieniu zdarzenia?" No ale z drugiej strony nie wiem, co to da- wiadomo, jak z tą naszą policją:/ Ale pzrecież nie mogę czekać, aż się nam coś stanie, to sa chyba jacyś chorzy ludzie! Nie mogę chować się we własnym mieszkaniu, czuć sie jak pies zaszczuta:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista nieprzyemna sytuacja... Ale wieszc o najbardziej fair będzie jesli pójdziesz do nich z mężem jak oni będa tzreźwi, powiedz grzecznie i spokojnie, ze nie chcecie się kłócić, że jestescie tu nowi, ale prosisz o spokój.. Jezeli chcą puszczać głośno muzykę, niech puszcvzaja, ale do 22... Za chwilę będziesz miała dziecko, bedzie maleństwu to przeszkadzac.. POwiedz im o tym...A jeżeli to nie poskutkuje to idz na policje... Wiem, ze stuacja nienajlepsza, bo przeciez nikt nie chce miec wrogów z sąsiadów, ale jeśli sytaucji nei da sie inaczej zalatwić trzeba tak zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulko, oni wiedzą, że jestem w ciąży... Ale jak to określiła ta kobitka "chuj ją to obchodzi". Grozili nam pobiciem, że jak nie wrzucimy na luz, to pożałujemy i będziemy spierdalać z tego bloku... Dosłownie usłyszałam wczoraj tekst taki:" A dziecko to se najlepiej urodź i na śmietnik wyrzuć..." Więc wątpię, by moja ciąża stanowiła dla nich jakieś wytyczne, ani moje dziecko. Masakra:( Tak nie zachowują się normalni ludzie. Ponadto, to im powinno być wstyd za takie zachowanie, ja nie czuję się zobowiązana do biegania do nich i proszenia o łaskę, by nie było konfliktu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdole, nie wiedziałam, ze to do takiego stopnia....Olej ich, a jak coś zrobią znów to na policę... Pieprzona patologia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Masakra, że tacy posrani ludzie istnieją.... Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arista nie ma sprawy.... a tak na serio, jakby ta moja trujeczka byla moja to bym pierwsze urodzila w wieku 13 lat :P arista kochana, to masz rzeczywiscie sasiadoof.. my sie wlasnie wyprowadzilismyz naszego bloku ze wzgledu na glosne imprezy weekendowe itd... ale nie do przesady.... nigdy nie bylo to w ciagu tygodnia ani nic i takich pierdoooolek mi nie odstawil nikt... wspolczuje i naprawde nie wiem co powiedziec i jak temu zapobiec.. policja byla by najbardziej skuteczka tym bardziej ze grozili pobiciem kobie ty ciezarnej... ja tak jak pisaalam wczesniej... ja sie pisze na prezenty ale nie daje wam zadnych adresoof ani nic... samam z siebie wam przesle upominki.... tylko poprosze wasze adresy na mojego emaila (a.r_ct@o2.pl) a prezenciki do was dojda :) ja dzisiaj w robocie , mala siedzi i glaszcze brzuch... w sumie wzielam ja ze soba do mojego domku zeby sprawdzic jak piesek sie ma i patrzy w telewizor, glowa na moim brzuchu a pies na kolanach, komp po boku... nie wiem jak to bedze jak bejbik dojdzie :P lece dac malej cos jesc bo to juuz czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arista albo idź z tym na policje albo dowiedz sie czy to jest ich mieszkanie jak tak to idź do administracji budynku i powiedz jaka jest sytuacja, jak oni sie zachowują że ty jesteś w ciąży a oni ci grożą i hałasują po nocach,a jak wynajmują to dowiedz sie od kogo i powiedz o wszystkim właścicielce mieszkania. mój adres email rudzi215@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam dziewczyny:* Macie rację, policja lub administracja to jest wyjście, nie ma na co czekać. AR_CT- zazdroszczę jamniczka, ja kocham jamniki, ale niestety mój mąż nie:P A jamnika trzeba kochać! Twój jest piękny:) Czarna- labrador to super pomysł, zwłaszcza że masz ogrod, więc nie będzie się pies męczył w bloku...a one kochają dzieci i ludzi:) Tylko są aktywne, muszą mieć ruch, no ale to chyba same zalety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu dziękuję Ci:) bardzo oo dziękuję.. Musze sprawę przegdać z do mownikami:):):) Śliczne sa psiaki:) Arista ne masz za co dziękowac, walcz z chamstwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×