Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

czarna ja już przeczytałam,super opowieść i powiem ci że miałaś bardzo podobne życie do mojego,nie wiem wiem czy chce mi się dzisiaj pisać,ale obiecuje że opowiem moją też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek:) Muszę Wam powiedzieć, że wczoraj wieczorem był ruch na grupie dyskusyjne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemnako!!! ja się melduję jak co rano.... własnie jakieś 10 minut temu złapał mnie skurcz i za to jaki bolesny w połączeniu z bólem pleców, zobaczymy czy bedzie się powtarzać czy to tylko mała ściema.... kurczę zaczynam się stresować.... ja dzisiaj też załoze sobie konto i pocztam co nie co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fałszywy alarm bo już nic się nie dzieje...ahhhh już strasznie się niecierpliwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fałszywy alarm bo już nic się nie dzieje...ahhhh już strasznie się niecierpliwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_Kat mam problem
cześć Dziewczyny, mam probm z wysłaniem posta....na razie sprawdzę na czerwonym niku.....a za chwilę sprawdzę na explorerze, bo OPera ostatnio nawala........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_Kat mam problem
no i co zroić, mam prpblem z wysłaniem postu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mam problem z wys łaniem postu, nie wiem który juz raz to piszę i nic nie dochodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że to wina przegladarki, w takim razie teraz idę gotować zupę a potem na spacer z małą i napiszę później M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że to wina przegladarki, w takim razie teraz idę gotować zupę a potem na spacer z małą i napiszę później M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieprzona kafeteria, napisze później.....żeby tak kobietę w ciaży denerwować.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Czy u Was też taka piękna pogoda?? :D scherza- nic się nie denerwuj, nasz rodzynek znajdzie odpowiedni moment, by przyjść na świat. :) Arista - to dobrze, że w kwietniu będziesz miała przypływ gotówki, my też marzec mieliśmy bardzo lichy, bo zbiegły nam się 2 raty do płacenia w jednym miesiącu i mnóstwo innych rzeczy, dalej ubezpieczyciel nie wypłacił nam pieniędzy za kolizję i niestety musiałam prosić rodziców, aby nam pożyczyli, przynajmniej do momentu, kiedy nie wypłacą odszkodowania. Nie lubię tego robić, ale w tym miesiącu nie mieliśmy wyjścia, mebla trzeba kupić do pokoju małej. Póki nie ma mebli, to nie mam po co prać i prasować ubranek, bo po prostu nie mam gdzie ich potem dać, wszystko leży w reklamówkach poupychane po szafach. No, ale cóż takie życie i trzeba sobie jakoś radzić, raz jest z górki a raz pod górkę. ;) Czarna, monisia - poczytam historie na gmailu, jak wrócę do domku. Teraz czekam, aż się pranie skończy, lecę do sklepu, a potem do rodziców, będę po południu. Miłego dnia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się grzecznie melduję, sorki, że dopiero teraz...:) Czarna- to ja wejdę zaraz tam i poczytam sobie:) A czy już wszystkie dziewczyny tam są zarejestrowane? Scherza- kurczę, ja Cię rozumiem, bo sama już mam ochotę urodzić i czekam jak na szpilkach, czy może to już, czy nie już, czy prześpię noc, czy nie...? Od 3 dni z rzędu mam wieczorami bóle krzyża, które trudno jest rozchodzić, a do tego wczoraj jak bolały te plecy to kilka razy twardniał mi brzuch..nie było to co prawda jakieś bardzo bolesne...nie wiem, Scherza- jak Ty to odczułaś, ten skurcz? Bo jak mnie położna o te skurcze pyta, to ja aż nie wiem, co odpowiedzieć, bo nie czuję jakiejś fali skurczowej (jak czytałam o tym, to kobity czują jak to się przesuwa z dołu brzucha do góry...) tylko po prostu brzuch się robi twardy i napięty na kilka/naście sekund i już... Dziś, jutro i pojutrze mąż ma wolne więc będę się mniej odzywać, a na czwartek (jak zdążę) to zrobię ciasto i zapraszam kilku znajomych, bo coś ostatnio kontakty słabe, a torcik urodzinkowy wypadałoby zrobić i poczęstować:P Buziaki, miłego dnia, kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rista na Gmailu jesteśmy prawie wsyztskie, ja, Monisia, MoniaKat, Ty, Everlast Brakuje jeszcze Scherzy i ARCT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam na tą grupę:) Super, fajnie, że możemy pisać i nikt tego nie przeczyta! Czarnej historię już przeczytałam, teraz czytam monisi...zaraz dodam pewnie coś od siebie, bo moje życie też obfituje w dziwne przygody:D Powiem Wam tylko tyle: z moich życiowych obserwacji muszę stwierdzić jedno- KRZYSZTOFY TO CHODZĄCE PATOLOGIE! Albo chlanie, albo narkotyki, albo cholera wie, co jeszcze...nie znam żadnego Krzysztofa, z którym byłoby wszytsko ok...:PA Wasze historie jeszcze to potwierdzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze dzisiaj załoze meila :D Arista to co mnie dzisiaj dopadło to ból taki dziwny brzucha ale bardziej przeszedł z góry w dół i na boki plus ból pleców nisko więc to chyba krzyż , a tak cały dzień czuje jak mi brzuch twardnieje ale juz bez bólów .... siedze jak na szpilkach , przygotowałam się już w razie co na poród.. ogoliłam nóżki i te inne sprawy, pomalowałam nawet paznokietki jakim cudem nie wiem ale nawet się udało, poza tym posprzątałam jeszcze w małego garderobie, odkurzyłam, zrobiłam obiad, pranie, poczytałam i jeszcze bym coś zrobiła ale juz nie mam co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze kafe szfankuje dzisiaj.... Ja sie zapisze na gmail jak tylko bede w domu I bede miala sile.... Padam z big, cala noc nie spalam, straszna ale to naprawde okropna zgaga mnie keczyla, dwa razy myslalam ze zwymiotuje tak mi kwasami sie odbijalo.... A potem za kazdym razem co chcialam zasnac to mialam glupi sen.... Snilo mi sieze nad nami mieszka duza baardzo gruba kobieta, ponad 300kg, wczoraj wieczorem lecial jakis glupi program, o kobiecie ktora wlasnie warzyla ponad 300kd I uwarzala ze wcale nie jest ottos I ciagle jadla I tyla, chciala byc ta jedna ktora przelamie progi I otyli ludzie przestana byc wstydliwi I po plarzch zaczna hodzic w bikini itd... No ale wracajac do snu, snilo mi sie za ta wlasnie kobieta miesZkalam nas nami I byla tak ciezka ze podloga u niej a u nas sufit slzapadal sie razem z Nia na nasze lozko.... Za kazdym raEm co przymknela oczy to ona leciala na nas, potem juz nawet jak tylko lerzalam to slyszalam jak podloga skrzeczy, a przeciez srodek nocy byl, sasiedzi na gorze spali.... A ja sir leczylam.... Masakra.... Dzisiaj mam wizyte u Gina, zobaczymy jak tam malutka sie ma.... Scherza to Ty chyba pisalas o tym bolu/pieczeniu na gorze brzucha, takjagby zaraz pod cyuchami.... Oj ja tez to mam.... Juz niech sie mala opuszcza na dol Bo to chyba ona eat wysoko I rzebra w cos uciskaja I boli/piecze.... Mam cicha nadIeje ze po wizyciue u ginki nie bede musiala wracac do pracy... Obydwoje moi szefowie dzisiaj w domku.... Pracuja ale z domku.... Moze szefowasie zlituje I wezme dzieci na lyzwy a ja pojade spac do domu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artc to ja pisałam o tym pieczeniu i powiem ci ze to nie miła sprawa, jak brzuch mi się obnirzył to trochę to ulżyło, ale w zeszłym tyg jak mały mi się tam pchał to znowu zaczeło boleć, teraz raz boli raz nie. Ale nie jest to przyjemne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam dziewczynki na Was na Gmailu :) dawajcie maile a ja Was wpiszę:) fajna to sprawa, trzeba się jeszcze tam dobrze obeznać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój meil scherza83@gmail.com zaraz poczytam jak sie tam do was dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza już jeste s członkiem grupy dyskusyjnej:) Możesz wchodzić i czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Powiem Wam, ze dziś jest dziwny i zakręcony dzień... Mój ukochany sprawił mi piękny prezent na urodzinki i dostałam książkę Phillipa Pullmana z cyklu "Mroczne Materie"- jeśli któraś z Was oglądała "Złoty Kompas", to wie, o co chodzi- to była I część. Brakowało mi do kolekcji III części i mój wspaniałomyślny mąż specjalnie ją zamówił, bo w Opolu nie można jej dostać... :) Do tego dostałam bombonierkę, uwielbiam czekoladki! Siedziałam pół dnia i zajadałam się nimi... Ponadto odwiedziła mnie koleżanka z uczelni, dlatego przerwałam pisanie na naszej dyskusji... Ale to chyba dobrze, bo epopeja i tak już długaśna była... I ten temat chyba raczej już nie będzie zbyt często powtarzany, bo po co sobie psuć humor? Hehe...:) Musiałam Wam po prostu o tym opowiedzieć, bo siedzi to we mnie gdzieś głęboko... Posprzątałam dziś kuchnię i łazienkę:) Stwierdziłam, że będę już mniej leżała, by się nieco rozchodzić, a nie tak od razu wstawać i biegać. Mój kochany pomógł mi posprzątać i tym sposobem domek prawie że błyszczy:) Ale mój mąż od mniej więcej 16:00 jest jakiś nieswój... Nie wiem, co mu jest, prawie się nie odzywa, siedzi sobie tylko i ogląda kreskówki:P Nie wiem naprawdę, co go mogło ugryźć... Jutro na 11:00 idę odebrać wyniki badań- już chyba wszystkich:) Mocz, morfologia, Hbs, przeciwciała... No i od razu na badanie pójdę do gina, zobaczymy, co powie:P Chciałabym urodzić w piątek:D Hehe... Zobaczymy, czy życzenie się spełni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×