Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

przeczytałam wasze historie, u mnie wszystko wyglądało inaczej ale jak będę miała chwile to napisze... prawie cały dzień czuje skurcze ale nie są bolesne do tego dołączył ból jak na okres w podbrzuszu...jejku nie chce juz się nakręcać ale dziwnie się dzisiaj czuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, nie... ale mąż był na zakupach i po prostu nie schowałby przede mną prezentu, wiec dostałam dziś:D Scherza- ja coś mam wrażenie, że Twoje Maleństwo już niedługo powita świat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby bo naprawdę jestem już zmęczona i zniecierpliwiona.... a Ty dobrze się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci szczerze, że jak opisujesz jakieś odczucia to ja mam takie same na następny dzień lub 2 dni później:) Bóle pleców, potem pisałaś, że tak Cię bolały, że myślałaś, że już coś się kroi...ale przespałaś całą noc jak nie wiem, od kiedy- no to ja tak samo miałam wczoraj- plecy bolały, brzuszek twardniał...a przespałam calutką noc... Być może więc jak się jutro obudzę, to w ślad za Tobą dopadnie mnie bolesny skurcz z rana:P? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.... cholerka nie dziala mi enter, nie moghe przeskoczyc do nastepnej linijki... booo... wlasnie wroocilam od lekarza, wszytsko okay, serduszko bije jak dzwon.... zaraz zapisuje sie na gmail... bede czytac i moze napisze cos o sobie :P ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to na Gmailu jesteśmy wszystkie:) Która teraz opisze swoją egzystencję?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde szkoda, że nie można otworzyć tych zdjęć na tamtym forum w googlach ;/ dchciałam zobaczyc zdjęcie Aristy, ciekawe jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łohojo...z 2007 roku:P włosy dłuższe o jakieś 30 cm, ja chudsza o 20 kilo i młodsza o niemal 3 lata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę już dziewczyny, bo jutro do gina idę, więc jeszcze ogolić się trzeba:P Miłej nocki!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekjaca25
witajcie wrescie widzialam moja dzidzie przyjdzie na swiat 19 pazdziernika jest to 10 tydzien 6 kwietnia mam miec jeszcze jedno uzg i moze sie okazac ze jest wiecej nisz 3 miesiadz zobaczymy ale to mile jak sie zobaczy mam prozbe czy ktoraz znalazla by dla mnie tabelke to bym sie w pisala pozdrawiam was taka jestem szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca, bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko ok:) Mam dla Ciebie tabelkę:) STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------10(6)------------1/2.04----------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4--------------13.11?----------22-- - -------warm-mazurskie monisia647---------4---------------??.01-----------24--- -- -----Szczecin oczekujaca........9................10.12?........25..... ......Belchatow Zakleta--------------3-------------------?-----------25- -------------pom panna_28-----------11--------------21.01---------28----- ----------------- CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza------3--------20.03.2010-------26------Wa-wa ----100 % mały boy-DOMINIK Arista--------4-------14.04.2010-----------21----- -Opole----90% dziewczynka, Martyna Agnes505-------2------------14 MAj-----------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA-----dziewczynka---?Amelia? Everlast---------2----------09.05.2010---------28------ -Śląskie-------dziewczynka Oliwia MoniaKat--------7---------03.08.2010---------29----- --Katowice------???? Awa666---------1-------------08.2010-----------24------- -Częstochowa---??? SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03,09,2007-----------2,340kg------ --- -Emilka-----Katowice/Tychy Dianka90----18--------25,09,2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okay... przeczytalam warze historie i opisalam swoja... troche tego jest... w sumie w skrocie.. powodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARISTA 100 lat, 100 lat, niech żyje, żyje nam, jeszcze raz, jeszcze raz, niech żyje żyje nam... Niech żyje nammmmmmm :) Wszystkiego najlepszego kochana moja. Spełnienia marzeń. I tego aby porób przebiegł sprawnie i szybko. :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Wczoraj Wojtek odebrał miw wyniki z posiewu i jestem pozytywnie zaskoczona, bo nie wychodowano żdnych bakterii poza pałeczkami bakterii kwasu mlekowego. Taka piekna pogoda, zastanawiam sie co z ta pogoda poczać :) ARISTA- 100 lat, dużo miłosci, zdrowia i radości :* Na jutro przełozylismy laryngologa Emi i odbiorę też resztę wyników z wczoraj. Ja też opiszę swoją historię, choc boje sie, ze część ludzi, o których bedę pisać znacie, bo są ze Szczecina i okolic ;) może bede uzywać imion....troche byłoby obciachowo gdyby się okazało, ze np ja i Czarna mielismy tych samych facetów, hihihi, ja jeżdziłam do pracy w Pogorzelicy ;) choć ja jestem starsza i tam jeździłam 97-98 rok, a wczesniej na kolonie jako smarkata kolonistka :) Ale o tym później, bo nie mam teraz czasu. Buziaki, udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu, ja wcześniej przystawałam z tymi młodszymi, więc nie bój się, nie będzie tych samych mężczyzn :D Chyba, że mój R :D Wiecie co teraz sobie uświadomiłam, że pisząc o facetach, sporo ominęłam.. Ale to były incydenty nic nie znaczące. :) Wrzuciłam tam dzisiaj jedno zdjęcie. :) Możecie zobaczyć. Powrzucam zdjęcia tych chłopów o których pisałam, ale wrzucę je na jeden dzień, żebyście mogły zobaczyć, a później usuwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista kochana wszystkiego najlepszego w dniu urodzin i spełnienia marzeń. Poczytam sobie co tam na gemailu napisałyście a potem znowu do pracy uciekam. Pogoda za oknem po prostu CUDOWNA !!!! W końcu przyszła ta długo oczekiwana wiosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki :) Ale tu ruch ;) Ja tylko na chwilkę się melduję ;) Arista - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i życzę Ci szybkiego i w miarę bezbolesnego porodu. 🌼 🌼 🌼. Dziś piękna pogoda i szkoda jej nie wykorzystać, mam w planach kilka rzeczy do zrobienia, ogarnąć dom, pookurzać, zrobić pranie, umyć taras, bo syf po zimie. Skoczę jeszcze do sklepu i na koniec zrobię rogaliki :D Poza tym teściowa dała mi pieniądze i mogę sobie już dziś zamówić, łóżeczko dla małej, pościel i materac i zostanie jeszcze na przewijak. :D Scherza, Arista - czy macie numer telefonu do Czarnulki? Jakbyście nagle wylądowały na porodówce, to dałybyście znać Karolinie ;) Ja uciekam, ostatnio mi bardzo szybko dni lecą, a tyle do zrobienia jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!! ja w domku już, ale od rana mamy piękne słońce i poszłam na spacer, po drodze zakupki i tak połowa dnia mineła, ale jest cudnie w końcu wiosna !!!!!! Czarna przeslij mi na miela swój numer to w razie czego będę dawać znać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.czerwa
Witam, Moje Drogie panie, pisze już drugą z kolei wiadomośc, coś mnie wywaliło... To teraz w skrócie bo juz i tak się napociłam przy poprzedniej... Podczytuję Wasze forum od pewnego czasu, poznanie waszych historii zajeło mi ponad 2 tygodnie :) Wiem, że niektóre z Was juz z brzuszkami, niektóre tak jak ja czekaja długo... My z męzem od ponad roku się staramy i nic :(, jakiś miesiąc temu dałam sobie z tym wszystkim spokój, jakos sie odsunełam od męza, depresja straszna mnie dopadła...aż tu nagle trafiłam na kafe i zaczełam czytać, znalazłam wasze forum i nadzieje powróciły... świetne jest to, że się tak wspieracie, jak to sie mówi, wsparcie od obcej, nieznanej osoby może czasem być bardziej skuteczne jak od najbliższych. postanowiłam, że jak wszystko przeczytam napiszę, odwazyłam się i jest mi dużo lżej. Wierze w to, że i my te, które się jeszcze starają niedługo będą oczekujące przyjścia na świat nowego małego człowieczka... ...pogoda sprzyja... :) pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.czerwa
...kurde jakoś masło maslane mi wyszło, ale z tego całego podniecenia, chciałam tyle napisac i dupa... i co najwazniejsze: GRATULUJE BRZUCHATKOM:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aga. Swojej historii opisywać nie będę, bo ja znasz skoro czytałaś. :) Zostań z nami. Na pewnie jak czytałaś topik, nieźle się uśmiałaś:) Pozdrawiam gorąco :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.czerwa
CzarnaOna... Dziekuję, nigdzie się nie wybieram, zostaję... Oj czytałam, czytałam, niestety nie mogę powiedziec,że zawsze było do śmiechu... Ale były te śmieszne momenty, podobało mi się najbardziej, może dlatego, ze to w miare niedawno, a sporotego było, jak kolezanka z mojego miasta( zapamiętałam :) ) Sherza wyszła z domu w kapciach... :) ja tez tak czasem robie, tylko niestety dlatego, że roztrzepaniec ze mnie, a tak bardzo chciałabym, zeby to brzucho spowodowało taki porblem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×