Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Widze Dziewczynki, ze niezle dzis sie naracowalyscie... U mnie fatalnd popoludnie, najpierw nawiedzila mnie @, a pózniej szefowa przyszla i dala tlumaczenia na jutro! Wlasnie koncze i zbieram sie do domu., Moj M się pogniewal, zrobił focha, ze tak długo w biurze. Zle mi strasznie dzis, az sie nie chce po awanturze wracac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze Dziewczynki, ze niezle dzis sie naracowalyscie... U mnie fatalnd popoludnie, najpierw nawiedzila mnie @, a pózniej szefowa przyszla i dala tlumaczenia na jutro! Wlasnie koncze i zbieram sie do domu., Moj M się pogniewal, zrobił focha, ze tak długo w biurze. Zle mi strasznie dzis, az sie nie chce po awanturze wracac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna - wpadnij do mnienokna pomyc jak masz tyle energii... Male mieszkanie malo okien ;) Jastem padnieta.... Juz czuje w pachwinach moj dzisiejsY wyczyn basenowy, a jeszcze wybralam sir na spacer z dIeciakami.... Mammamija ... Bede spala jak susel ;) Ach zaraz do domku, na spacerek z psinka I do lozka ;) najadlam sir wlasnie platkoof z mlekiem to juz moze mi starczyc do rana ;) nie bede sie niczym opychac na nic to I zgaga nie bedzie mnie meczyc, przespie noc lepiej ;) padam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejhej A ja dopiero weszłam, zeby WAs poczytać... Arista i Scherza szykujcie się na 30 kwietnia...mamy wtedy pełnię księżyca, a jak jest pełnia to pełne też porodówki ;) Spokojnej nocki, jutro odezwe sie i popiszę wiecej Dobranoc M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Tak mnie ta noga boli cały dzień, starałam się sprawdzić, czy nie jest opuchnięta, może troszeczkę, leciusieńko...lecz nie widocznie- kostki mam:D Nawet zaczęłam czytać o tym zatruciu ciążowym, bo koleżanka miała ostatnio i też jej się zaczęło od bólu i obrzęków nóg. Poza tym przytyłam ostatnio 2 kilo w ciągu 1,5 tygodnia no i to ciśnienie kazali mi monitorować...Ale białkomoczu nie mam, ciśnienie jest jednak w normie, poza tym zaczęło się robić ciepło, a jak temperatura podskakuje, to ja zawsze puchnę... A obrzęków żadnych w sumie nie mam, tyle, co ta noga mnie dziś tak boli...:/ MoniaKat- kurczę, nawet nie wiesz, jak bym chciała urodzić 30 marca! Jeszcze jak wtedy pełnia, to hoho...może faktycznie:D Tylko oby ta strzelecka porodówka nie była przepełniona, bo nie chcę usłyszeć w szpitalu, że muszą mnie odesłać do Opola z powrotem ze względu na przepełnienie:P Dobrej nocy wszystkim, ja od 3 dni przesypiam całe noce, na siku idę dopiero kolo 6:00-7:00. A do tego jestem spokojniejsza, kot mnie już tak nie denerwuje i nie budzi mnie byle hałas...:) Także pięknych snów! :* Do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piękne Panie:) Ja od rana trochę wkurzona.... Zapomniałam, że mam w ten weekend zjazd w szkole... A mam już plany. Więc chyba odpuszczę sobie.... Ahh ta szkoła mneiczasami dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również witam w ten piękny i słoneczny dzień :D Byłam wczoraj u dentysty i wizytę mam z głowy nic nie bolało i znieczulenie nie było potrzebne. ;) Niestety dziś kiepska noc była, ciągle się budziłam, żeby zmienić pozycję :O. Bo szybko mnie biodra bolały i noga drętwiała. Tak się co chwilę przewracałam z lewego boku na prawy, nie wspomnę o bólu jaki przy tym towarzyszy. Mam takie uczucie jakbym miała cegłę w brzuchu, a moja macica trzymała się się na dwóch sznurkach, które się strasznie napinają i ciągną jak zmieniam pozycję na leżąco... Najlepiej mi się śpi na plecach, wtedy ciężar mam równomiernie rozłożony i oba biodra nie są obciążone. Tyle, że ta pozycja nie jest wskazana dla zaawansowanej ciąży, gin tłumaczył, że dziecko tej pozycji nie lubi, bo jest uciskane przez macica, a ta z kolei razem z dzieckiem uciska kręgosłup i żyłę główną dolną, co zaburza krążenie i dziecko nie jest wystarczająco dotleniane. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! Ja już na nogach- zaraz zabieram się za odkurzanie i zmywanie podług ! Pogoda super więc wyjdę na pewno na spacer chciażby do sklepu po jakieś owoce- winogronka bym zjadła i jakieś twarde jabłuszka..... oj Czarna przy takiej pogodzie też nie chciałoby mi się iśc do szkoły-pamiętam jak ja jeszcze chodziłam cały dzień w zamknietym pomieszczeniu a na dworzu plus 20 masakra zawsze sie zrywaliśy na wiosne bo komu się chciało tyle siedzieć ... Artc a poczytaj o rwie kulszowej- bo coś sobie przypomniałam jak chodziłam na szkołe rodzenia to dwie dziewczyna narzekały na takie bóle jak ty masz.... u mnie już 39 tydzień i cisza!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w ten pochmurny poranek!!! Ja już w pracy od 8, chciałam sprawdzić czy wszystko w porządku z tymi tłumaczeniami, okazało się w tzw praniu, że wcale na rano nie były potrzebne tylko na poniedziałek, co za babsztyl z tej mojej szefowej!!! Wrrr..... Ja się nie wyspałam, mój M się do mnie nie odzywa, nie rozumiem go wcale, jakiś dziwny sie ostatnio zrobił, mam złe przeczucia... Dziś juz piątek i to jedyne światełko w tunelu ostatnimi czasy... Miłego Dzionka Dziewczynki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano jak jechałam do pracy to nawet się drobne deszczysko przypałentało.. ale najważniejsze, że poszło precz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też pięknie słonko świeci, jest jeszcze cieplej niż wczoraj, tylko szkoda że dzisiaj trzeba iść do pracy :( Ale jeszcze tydzień i urlop.i znając moje głupie szczęście to nie będzie pogody. To miłego dnia wam życzę, a ja uciekam do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast- miałam dokładnie te same dolegliwości w nocy, co Ty! Identyczne, jakbym czytała o sobie, tylko Ty lepiej to opisałaś:) Były dokuczliwe zwłaszcza, że ja przecież całymi dniami leżałam, więc moja noga (zwłaszcza lewa) była bardzo obciążona... I też starałam się na lewym boku spać i leżeć, bo dotlenienie i inne takie... Ale w końcu miałam tego dość! Ileż można się męczyć?! W końcu uznałam, że mam to gdzieś, że będę leżała tak, by mi było wygodnie, ostatecznie natura sama mogła pomyśleć o tych krążeniach, dotlenieniach... A skoro nie pomyślała, to ja nie będę się męczyć całymi dniami i nocami, bo o rety, jak się położę na plecach to będzie kicha... Nic się nie stanie! Spij tak, by Ci było wygodnie, nie zadręczaj się tymi pozycjami, bo to szału można odstać... Być może właśnie między innymi przez ten ucisk na lewą nogę teraz mnie tak boli:/ Spałam, wykąpałam się, wymoczyłam nogi... Nic nie pomaga. Nie ma opuchlizny, obrzęków. Po prostu boli mnie stopa przy każdym kroku i już, tak, że kuleję, a na lewej nodze nawet nie mam co marzyć, że stanę! Jak mi nie przejdzie to chyba się jutro wybiorę na jakąś izbę przyjęć wieczorną, niech mi coś dadzą na tę nogę:/ Już bym chciała urodzić, wtedy wszystko zacznie wracać do normy i dolegliwości zaczną ustępować...mam nadzieję:P Idę teraz po wyniki z badań na tego paciorkowca, oby wszystko było ok! I obym tam dotarła przed 14:00, hehe... Papa:* Odezwę się później! P.S. Ja dziś też mam dzień sprzatania- chcę umyć okna, zrobić pranie i przygotować domek na święta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artc to mi zrobiłaś dzisiaj niespodziankę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oczywiście na pocztę musiałam iśc po paczuszkę bo pan listonosz wrzucił tylko awizo. Ale za to jak bardzo się ucieszyłam z prezenciku!!!!!!!!!!!!!!jak zobaczyłam ze to z USA.... RĘCZNICZEK jest przmilutki, a śliniaczki przepiękne!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziękuję kochana!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.R_CTw
Witam was z samego rana.... U mnie raniusko, wlasnie dotarlam do pracy, mala jeszcze spi.... To ja was czytam, dzisiaj sir troche zle czuje, ale to chyba z przemeczenia I pogoda sir ciagle zmenia, raz cieplo raz zimno, raz pads raz sloneczko... Kazdy dzien inny to jak ma sir czlowiek czu dobrze.... Arista - ten bol to jest jakis ucisc na nerw, mala sie musiala ulozyc w jakis sposoob I naciska na nerwy... Ja mialam podobnie, pamietasz jak narzekalam na bool w biodrze, kulalam chodzic nie moglam, ciagnelo sie troche ale mala sie ulozyla inaczej I przeszlo.... U mnie to byla wczesniejsza ciaza itd... U ciebie pewnie maluszek tez juz nie ma miejsca I ciasno jej to sie roZpychanie a przy tym uciska.... Everlas - mam ten Sam problem.... Ostatnio najlepiej mi sir spalo na lewym boku, przez ostatnie kilka nocy nie ma mowy o nawet 2minutach Bo dretwieje odrazu.... Wiec lece na pracy bok, gdzie zgaga mnie meczy, chociaz w nocy rzuje te tabletki na zgage I jest o niebo lepiej.... Ale lapie sie na tym ze przekrecam sie na plecy I wtedy jest jak w niebie, chociaz powiem ci ze nie za dlugo moge soac nanplecach, takjakby moje cialo wiedzialo ze nie moge tak lezec na dlugi I sie budze I przekrecam... Wlasnie zeby sie przekrecic musze sie obudzic jakie to jest denerwujace, no ale brzusio trzeba "prZeniesc" I ten dziwny bool, jakby dwa sznurki w pachwinach naciagajacensie przy kazdym ruchu.... Moja sZefowa mnie poceszyla ze ten bol Zniknie jak mala sie zsunie na dol.... Ty juz masz blizej biz dalej ;) wczoraj mialam zagladac na gmail ale cholera boss mnie tak w karolka zrobc ze w domu bylam dopiero po 19.... Zla bylam jak cholera.... Wpadlam do domu, oczywiscie zaplakana z nerwoof, wzielam psa na spacer I pociemku lazilam I sie uspakajalam.... Scherza - tez bol co opisywalam wyzej to byl ze wzgledu na cwiczenie.... Tzn laze ie w basenie, jednak sie troche nachodzilam I miesnia pracowaly, a ze na ugetych nogach chodzilam to miesnia pracowaly ma maxa ;) ale poczytam poczytam dzieki za dobra rade ;) niedawno wstalam a juz bym mogla isc spac... Dzisiaj w sumie sir zastanawialam czy zadzwonic I nie prYjechac do pracy Bo cUje sie bylejak... Takjakbym wczoraj byla na imprezie glowa boli jak po nocy balowania picia I palenia fajkoof, halasu, w rzoladku bursa jakas czulam sie jakbym miala zwracac wczorajsze sniadanie.... No ale przyjechalam Bo jakos jak wstalam z lozka lepiej mi sir zrobilo.... Choc w planach mam zeby sie upomiec o popoludnie wolne ;) zobaczymy czy sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo super ze dosZlo... Sorki ze bylo tak zawiniete w torebke ale nie chcialam zeby w razie czego jak zamoknie pudelko zeby sie nie zniszczylo ;) mam nadIeje ze sie orezencik przyda.... Tak myslalam wlasnie ze takich pierdoolek nigdy na malo ;) Wyslalam dobrze kolorami, niebieskie ci sie dostalo?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko ok, ręczniczek niebieski!!!!!!!!!!!!!! takze jeszcze raz dziękuje i jeszcze raz dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no mogłabym ci tak bez końca dziękować bo bardzo miło mi się zrobilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza a ja wiedziałam juz dawno co dostaniesz:):): AR.CT mi napisała:):):) Mówiłam, ze Ci się spodoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to teraz ja czekam na przesyłkę:) Muszę sprawdzić skrzynkę, bo byłam dziś odebrać wyniki badań, może wtedy był listonosz...a to niespodzianka! Szybko te przesyłki z USA idą...:P AR_CT- chyba masz rację, że to drętwienie nóg, bioder w nocy i ból w pachwinach mija...ostatnio przesypiam niemal całe noce i nie muszę się budzić, by się przekręcić z boku na bok, ale mimo wszystko za lekko nie jest:P A mój maluch jest bardzo nisko, lekarz mówił, że wystarczy pomacać w środku, by poczuć główkę:P Ja dzisiaj mam aktywny dzień! Przekładam wszystko w szafach, szafkach, szufladach, segreguję rzeczy, bo chciałabym dać mamie do odwiezienia do nich sporo ciuchów- zwłaszcza tych zimowych no i ciążowych, bo już zaraz, lada chwila i nie będą mi potrzebne:D Poza tym wybieram rzeczy do sprzedania, może na allegro wystawię, a może na www.mojeciuchy.pl...? Nie wiem, zobaczę jakość tych rzeczy i zdecyduję. Już mi się nazbierało ich co nie miara! Chciałabym jeszcze, by mama przywiozła mi kilka wiosennych i letnich ciuszków, bo ja szybko bardzo odczuwam zmiany temperatury na większe i właściwie już dziś jak szłam do sanepidu to byłam w bluzce na ramiączkach i tylko na to miałam sweterek lekki z długim rękawem i chustę na szyi... I to wszystko, tak mi ciepło! P.S. Wyniki badań dobre:) Już chyba wszystkie najpotrzebniejsze mam przy sobie... Torba do szpitala stoi i czeka... Już bym chciała urodzić! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to teraz ja czekam na przesyłkę:) Muszę sprawdzić skrzynkę, bo byłam dziś odebrać wyniki badań, może wtedy był listonosz...a to niespodzianka! Szybko te przesyłki z USA idą...:P AR_CT- chyba masz rację, że to drętwienie nóg, bioder w nocy i ból w pachwinach mija...ostatnio przesypiam niemal całe noce i nie muszę się budzić, by się przekręcić z boku na bok, ale mimo wszystko za lekko nie jest:P A mój maluch jest bardzo nisko, lekarz mówił, że wystarczy pomacać w środku, by poczuć główkę:P Ja dzisiaj mam aktywny dzień! Przekładam wszystko w szafach, szafkach, szufladach, segreguję rzeczy, bo chciałabym dać mamie do odwiezienia do nich sporo ciuchów- zwłaszcza tych zimowych no i ciążowych, bo już zaraz, lada chwila i nie będą mi potrzebne:D Poza tym wybieram rzeczy do sprzedania, może na allegro wystawię, a może na www.mojeciuchy.pl...? Nie wiem, zobaczę jakość tych rzeczy i zdecyduję. Już mi się nazbierało ich co nie miara! Chciałabym jeszcze, by mama przywiozła mi kilka wiosennych i letnich ciuszków, bo ja szybko bardzo odczuwam zmiany temperatury na większe i właściwie już dziś jak szłam do sanepidu to byłam w bluzce na ramiączkach i tylko na to miałam sweterek lekki z długim rękawem i chustę na szyi... I to wszystko, tak mi ciepło! P.S. Wyniki badań dobre:) Już chyba wszystkie najpotrzebniejsze mam przy sobie... Torba do szpitala stoi i czeka... Już bym chciała urodzić! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista bardzo się cieszę, że wszystko w porządku:) Ale ja jednak bym chciała żebyś urodziła w dniu wyznaczonego terminu na 13 kwietnia:) Wtedy bym obchodziła urodziny razem z Twoim maleństwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...to bardzo mi przykro, Czarnulko kochana...:( Bo z tego co widzę, będzie lepiej jeśli urodzę do 1 kwietnia- wtedy mama nie będzie miała kłopotu z przyjazdem, nie będę ryzykować pobytu w szpitalu na święta ( raczej) a poza tym na uczelni mam wolne 2 tygodnie, więc już bym się nie musiała martwić przynajmniej o zajęcia przez jakiś czas... Zajadam się torcikiem, jeszcze zostało trochę z urodzin:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza bardzo sie ciesze ze sie upominek podoba, teraz zobaczymy kiedy arias swooj odbierze... Paczka szla alkiem sYbko Bo wyslalam normalma poczta, ale nastepne bedenslala inaczej, Bo co sie okazalo taniej wyjdzie za wysylke, fakt dluzej bedzie szla ale bardziej sie oplaca... Mam nadIeje ze dziewczyny sie now obrarza ze beda dluzej czekaly na prezenty ?! Ja jestem tal najedzona ze sie ledwo co luszam, jak zawsze w piatki biore mala na lunch poza dom, zawsze w to samo kiejsce jeZdImy, dzisiaj mala miala cos w rodzaju pierogoof tylko ze zupelnie co innego jak pierogi, wygladem podobne smakiem ni jak... Ale smaczne, a ja miske salaty z pomidorem ogorkiem I feta serem... Myslalam ze jesCze podkem to czego mala nie skonczyla ale tak sie najadlam ta salat ze padam, fakt do tego wzielam sobie chleb pita, abootem na deser wypilysmy shake czekoladowy.... No I nie moge sie ruszuc, a I'm wiecej zjem tym bardziej spiaca jestem... A tu tyle czasu przedemna, chyba sie zdrzemnela mala poszla na drzemke moze I ja sie walne na 40 min zanim dzieciaki wrooca ze szkoly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista no to w takim razie niech maleństwo pcha się na świat w ciągu 4 dni:) ArCt to miałaś wyżerkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, halo...czyżbym była pierwsza dziś :P ?! Spałam dobrze, noga jak bolała, tak boli, to chyba jest jakieś zapalenie ścięgna, fachowo to się pewnie jakoś inaczej określa, ale chyba o to chodzi... W poniedziałek jak mi nie przejdzie to idę do lekarza, bo tak chodzić nie można... Mimo bolącej stopy mam w planach dziś umyć okna, bo w sumie wczoraj nic nie zrobiłam, oprócz ułożenia ciuchów w szafach- co w sumie wymagało sporo wysiłku, hehe... No ale okna czekają. W nocy jeszcze padał deszcz, więc wstałam na siku zła, że wczoraj nie umyłam okien a dziś pewnie będzie padać:/ No ale jest ładnie, więc pogoda jeszcze mi sprzyja:D Skurcze dziś w nocy miałam połączone z bólem pleców, wczoraj wieczorem też... Kurczę, jak ja bym chciała zrobić te porządki i już urodzić:D Piszcie, co tam u Was, drogie Panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×