Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Monisia pisałaś o kolczyku w języku.. Już go nie noszę, R przeszkadzał w całowaniu... Od czasu do czasu wkładam na chwilę, żeby dziurkę przebić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową koleżankę!!!!!!!!!!! fajnie ze z nami jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja dzisiaj tez byłam na spacerku i to dwa razy co prawda jeden po galerii ale zawsze coś, kupiłam mężulkowi bluzę z czego bardzo się cieszył tak stwierdziłam ze ostatnio w ogóle nic ode mnie nie dostał więc zamiast sobie coś kupić wolałam jemu za co zrobiło mi się bardzo miło..a sobie kupiłam majteczki bo ostatnio moja pupa zaczęla się nie mieścić w te co mam :D tak to dzien minął bardzo fajnie- super ze takie słonko było i widzę ze koleżanki z forum też mają dobry humor.... Artc wiesz co nie wiem jak cię pocieszyć ale mi przeszło to pieczenie w miarę około 37 ty jak brzuch się obniżył....tak trwało około 2 m-cy i powiem ci ze jest to mega nieprzyjemne i rady na to nie ma!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekjaca25
STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------10(6)------------1/2.04----------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4--------------13.11?----------22-- - -------warm-mazurskie monisia647---------4---------------??.01-----------24--- -- -----Szczecin oczekujaca........9................10.12?........25..... ......Belchatow Zakleta--------------3-------------------?-----------25- -------------pom panna_28-----------11--------------21.01---------28----- ----------------- CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza------3--------20.03.2010-------26------Wa-wa ----100 % mały boy-DOMINIK Arista--------4-------14.04.2010-----------21----- -Opole----90% dziewczynka, Martyna Agnes505-------2------------14 MAj-----------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA-----dziewczynka---?Amelia? Everlast---------2----------09.05.2010---------28------ -Śląskie-------dziewczynka Oliwia MoniaKat--------7---------03.08.2010---------29----- --Katowice------???? Awa666---------1-------------08.2010-----------24------- -Częstochowa---??? oczekujaca-------11--------19.10.2010--------26-------Belachatow SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03,09,2007-----------2,340kg------ --- -Emilka-----Katowice/Tychy Dianka90----18--------25,09,2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin Wstawilam poprawnie przyjscie na swiat moje malenstwa:) Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast kobieo co Ty chcesz zebym ja sie tutaj wykrecila na druga strone.... Nie dosc ze takich polskich rogalikoof nie jadlam juz ponad 5 lat to jeszcE te wlasne roboty.... Masakra, meczysz mnie kobieto... Beda mi sie snily po nocach twoje rogaliki..... Teraz musze sobie zakupic cos podobnego w smaku zeby zaspokoic glood rogalikowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------10(6)------------1/2.04----------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4--------------13.11?----------22-- - -------warm-mazurskie monisia647---------4---------------??.01-----------24--- -- -----Szczecin Zakleta--------------3-------------------?-----------25- -------------pom panna_28-----------11--------------21.01---------28----- ----------------- CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza------3--------20.03.2010-------26------Wa-wa ----100 % mały boy-DOMINIK Arista--------4-------14.04.2010-----------21----- -Opole----90% dziewczynka, Martyna Agnes505-------2------------14 MAj-----------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA-----dziewczynka---?Amelia? Everlast---------2----------09.05.2010---------28------ -Śląskie-------dziewczynka Oliwia MoniaKat--------7---------03.08.2010---------29----- --Katowice-------chłopak Awa666---------1-------------08.2010-----------24------- -Częstochowa---??? oczekujaca-------11--------19.10.2010--------26-------Bel achatow SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03,09,2007-----------2,340kg------ --- -Emilka-----Katowice/Tychy Dianka90----18--------25,09,2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
everlast przesadziłaś z tymi rogalikami, super wyglądają i na pewno jeszcze lepiej smakują, aż ślinka cieknie. Mniammm.... Czarnula to mogłaś swojemu R powiedzieć żeby też sobie zrobił kolca w języku.Przyjemność dla obojga. Wiem bo mój S ma i ja też. Na początku jak sobie zrobiłam to mówił że nigdy w życiu nie skaleczy się tak, i jak to tak można blachę nosić w buzi.A nosi ją już prawie 5 lat. :) Arista to już niedługo rodzimy,życzę przede wszystkim lekkiego porodu :) Mój S kupił sobie dzisiaj CB radio,kolejny wydatek i nie wiem po co mu to. Witam nową koleżankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju ale zjadłabym wszystkie te rogaliki , ja jestem straszny łasuch na takie rzeczy, a jeszcze jeść mi się chce choć R zrobił pyszną kolację ale cosik słodkiego by się przydało......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.czerwa
MoniaKat, a mnie z tabelki usunięto za kare ... :( rogaliki, az mi slinka cieknie... :):);) Dobranoc, moje drogie... Kurcze, jeden z lepszych dni od jakiegoś czasu Wam powiem! Dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... ja tylko na chwilke.... wlansie wroocilam z zakupoof... najadlam sie ryzu z truskawkami i smietana.... i padam, kupilam tabletki na zgage mam nadzieje ze zadzialaja wzielam najmniejsze opakowanie w razie jakby nie dzialaly.... jest wiele innych, te co mam sa do ssania, inne normalnie sie lyka..... zobaczymy mam nazieje ze te pomoga.... lece do lozeczka, szcezs;liwa prawie w 100% bo nie znalazlam rogalikoof w sklepie..... EVERLAST slij mi je tutaj do CT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia śniłaś mi się dzisiaj:) Że byłam u Ciebie, jakoś tak przez przypadek się spotkałyśmy:) taki rozmazany ten sen, nie wiem dokładnie jak było, ale jakoś tak doszło do tego, że pożyczyłaś mi swój samochód, a był nim SMART :D w środku w samochodzie była półki, a na niej poustawiane jakieś figurki, a do tego mnóstwo zapachowych świeczek :) (Arista wczoraj pisała o zapachowe świeczce) Robiłyśmy sobie razem zdjęcie, żeby dziewczynom na forum pokazać, że się widziałyśmy. No i jak robiłyśmy to zdjęcie, to do A.R_CT się podobna zrobiłaś:D. Ale coś negatywnie byłaś do mnie nastawiona:) Dziewczyny normalnie szok, już nawet mi się śnicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może uda mi sie wkleić poprawnie tabelkę z agą. STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------10(6)------------1/2.04----------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4--------------13.11?----------22-- - -------warm-mazurskie monisia647---------4---------------??.01-----------24--- -- -----Szczecin Zakleta--------------3-------------------?-----------25- -------------pom panna_28-----------11--------------21.01---------28----- ----------------- CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza------3--------31.03.2010-------26------Wa-wa ----100 % mały boy-DOMINIK Arista--------4-------14.04.2010-----------21----- -Opole----90% dziewczynka, Martyna Agnes505-------2------------14 MAj-----------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA-----dziewczynka---?Amelia? Everlast---------2----------09.05.2010---------28------ -Śląskie-------dziewczynka Oliwia MoniaKat--------7---------03.08.2010---------29----- --Katowice-------chłopak Awa666---------1-------------08.2010-----------24------- -Częstochowa---??? oczekujaca-------11--------19.10.2010--------26-------Bel achatow aga.czerwa.........9...............26.03.........26...... ........W-wa SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03,09,2007-----------2,340kg------ --- -Emilka-----Katowice/Tychy Dianka90----18--------25,09,2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin Ja u siebie termin z mieniłam na ten starym bo nic się nie dzieje? Aga mam pytanko a w jakiej dzielnicy mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle wpisałam Agę już poprawiam : STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------10(6)------------1/2.04----------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4--------------13.11?----------22-- - -------warm-mazurskie monisia647---------4---------------??.01-----------24--- -- -----Szczecin Zakleta--------------3-------------------?-----------25- -------------pom panna_28-----------11--------------21.01---------28----- ----------------- aga.czerwa.........9...............26.03.........26...... ........W-wa CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza------3--------31.03.2010-------26------Wa-wa ----100 % mały boy-DOMINIK Arista--------4-------14.04.2010-----------21----- -Opole----90% dziewczynka, Martyna Agnes505-------2------------14 MAj-----------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA-----dziewczynka---?Amelia? Everlast---------2----------09.05.2010---------28------ -Śląskie-------dziewczynka Oliwia MoniaKat--------7---------03.08.2010---------29----- --Katowice-------chłopak Awa666---------1-------------08.2010-----------24------- -Częstochowa---??? oczekujaca-------11--------19.10.2010--------26-------Bel achatow SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03,09,2007-----------2,340kg------ --- -Emilka-----Katowice/Tychy Dianka90----18--------25,09,2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już na nogach , takie słoneczko daje ze szkoda spać!!!!!!!!!!! już zjadłam śniadanko ale czuje taki niedosyt i najchetniej zjadłabym rogaliki Aristy normalnie marzą mi się ....ale dopiero w weekend sobie na nie pozwolę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.czerwa
Sherza dziekuje, juz mnie w pierwszym podejsciu wstawiłaś w Cięzaróweczki :):):) hehehe oby to był dobry omen.... Teraz mieszkam w Otwocku, czekamy z M na mieszkanko, buduję się... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to nie daleko po tej samej stronie Wisły, bo ja w Miedzylesiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to nie daleko po tej samej stronie Wisły, bo ja w Miedzylesiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.czerwa
uuuu to fajnie. jak narazie jesteśmy sąsiadkami... ale mam nadzieję, że do wakacji odbierzem juz nasze mieszkanko :) to bede trochę z drugiej strony mieszkać, bo na Gocławiu :) ale tez nie daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to powodzenia,zawsze bliżej Centrum choć ja mieszkam w samym lesie i do Centrum mi nie tęskno....a właśnie Gocław też nie daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to powodzenia,zawsze bliżej Centrum choć ja mieszkam w samym lesie i do Centrum mi nie tęskno....a właśnie Gocław też nie daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.czerwa
Ja teraz mieszkam, przy samej drodze blee, smród brud :(:(:(, ale jak sie przeprowadzimy, bedziemy lekko w głębi osiedla :) Juz mam dosyć tego syfu... Cięgle jak nie błoto, to kurz, spaliny, hałas ;( Ale masz fajnie z tym lasem, pewnie, ze nie tęskno za centrum... Mozna sobie na spacerek pójść, a jak się urodzi maleństwo to i powietrze wśród drzew inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jest więcej plusów niż minusów, bo generalnie jestem z Mazur i zawsze chciałam mieszkać w Warszawie ale rok czasu mieszkalismy blizej Centrum i jednak trafiła się fajna miejscówka na zamieszkanie i się zdecydowalismy przeprowadzić no i nigdy nie będę tego żałować...zawsze odskocznia od miejsca pracy , świeże powietrze.A teraz tym bardziej jak będzie mały boy to na spacerki super sprawa do lasu wyjść....he w sumie wystawie wózek na ogródek i już mały jest w lesie , tylko niech już się rodzi bo brzuchala to mam już dość... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę okna myć bo jakbym przez mgłę patrzyła na świat.... a dzisiaj mnie mały obudził bo się wypinał i jakbym krzywą wierzę widziała na swoim brzuchu ale to chyba jego pupcia była...wielkkaaaa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę okna myć bo jakbym przez mgłę patrzyła na świat.... a dzisiaj mnie mały obudził bo się wypinał i jakbym krzywą wierzę widziała na swoim brzuchu ale to chyba jego pupcia była...wielkkaaaa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.czerwa
Hehe... no tak, dużo łatwiej masz, nie trzeba jeździć za miasto, szukać jakiegoś parku, ani kawałka zielonego skwerku, wystarczy otworzyć okno :) Widze, że juz jestes zniecierpliwiona no i może juz zmeczona troche Brzuszkiem... Ale dobrze, że doczekałaś tak ładnej pogody, bo jeszcze jak sięgne pamięcią tydzień, czy dwa wstecz nie było za wesoło...trochę słońca i odrazu nastawienie do życia inne :0 lepsze, bardziej pozytywne... czytałam we wczesniejszych Waszych wypowiedziach sposób na przyspieszenie 3xS.. Działaj Sherza, działaj... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku coś z tą kafejką znowu się dzieje po dwa razy mi wysyła odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×