Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Daria Widawska ma bardzo ladna fryzure, ona tez ma irokeza i nie jest wygolona za bardzo, wyglada mlodo swiezo modnie - szałowo :D mnie sie w kazdym razie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! No i mam czuba:D Włosy są mega krótkie, nie miałam jeszcze takich króciutkich:P Ale wygląda to rzeczywiście fajnie, wcale nie jak jakaś gówniara, tak dojrzale...Twarz smukła się zrobiła i wydaję się wyższa, hehe... Poza tym fryzjerka pokazała mi, że mogę stawiać go, ale mogę też zaczesać włosy tak fajnie do przodu i wygląda bardziej normalnie:) Także z uczelni mnie nie wywalą:D Jutro na wakacje... Czarna- jak z naszym spotkaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Myszki:) Wszystkiego najlepszego z okazji naszej rocznicy:) Arista słonko, wiesz co, nie wiem co z naszym spotkaniem... Mam teraz gości, rodzinka przyjechała, głupio trochę mi ich zostawić, nie widzieliśmy się tyle czasu. A druga sprawa nie wiem czy będę miała samochód, a te 80 km muszę przejechać. Ale postaram się coś wykręcić, bardzo bym chciała:) Zobaczyć Ciebie i Wiktorka:) Postaram się, jakby co, mamy numery, zdzwonimy się:) Ale w tym roku nie będę krzyczeć "Szukam koleżanki, która też się stara o dzidzię" tylko "Szukam koleżanki, która ma już dzidzię" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 100 lat z okazji naszej pierwszej rocznicy, choć nie wiem dokłądnie kiedy do Was dołączyłam, aż ciężko uwierzyc, ze to juz rok!!!!!Moze jakieś podsumowanie??? Ja dopiero włączyłam kompa.... Mieszkanie wcale nie było przygotowane na przyjęcie nowego członka rodziny i kobiety w połogu, jestem o to wściekła na Wojtka i wygarnęłam mu to dzis przez telefon, bo on sie mądrzy, ze nie chce, zeby Emilka cały dzień ogladała TV.......wiec powiedziałam mu, ze 1 dzień z bajkami krzywdy jej nie zrobi, tym bardziej, ze ok 13 przyjdzie moja siostra "smarkatka" i moze wyjdą na spacer, a ja się zregeneruję i na spokojnie dokończę sprzątanie....mały śpi, a ja muszę jeszcze obiad ugotować. Ostatnio mam koszmary związane z moja pracą.....mam nadzieje, ze to minie, bo naprawde stresuje mnie to.... Na jutro zapowiedziała sie moja przyjaciółka Sylwia z Sosnowca, bo Wojtek w pracy 13-20. A w poniedziałek moja starsza siostra. Moi rodzice tapetują mieszkanie, wiec na nich nie mam co liczyć, chyba, ze jak tato bezie malował okna i drzwi to wtedy mama nie bedzie chciała w tych smrodach siedzieć, to chętniej do nas przyjedzie. Dobrze, ze Madzia dziś przyjedzie, jej osoba zawsze dobrze na mnie działa.Przepraszam, ze tylko o sobie, ale jakaś przywalona obowiazkami jestem, w dodatku tydzień po porodzie..... Udanego dnia Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam do Was pytanie i prośbę zarazem, czy nosiłyscie albo czy nosicie pasy poporodowe??? Od jakiego czasu można je nosić??? Czy po pełnym połogu 6 tyg, czy jak sie przestanie krwawić (plamić). Ja jestem tydzień po porodzie i po tym krwotoku podłączyli mnie do oxytocyny i macica mi sie bardzo obkurczyła, w dodatku w czasie przystawiania małego tez sie skurczyła...prawie juz nie krwawię i sie wciaż zastanawiam. Chciałam sobie kupic taki na lato.... http://allegro.pl/listing.php/search?string=pas+poporodowy+na+lato&from_showcat=1&category=0&description=1&sg=0&change_view=1 Mozecie mi cos doradzić??? Drugie pytanie, chciałam sobie kupic taką chustę do noszenia Krzysia: http://allegro.pl/item1161749542_chusta_do_noszenia_chusta_kolkowa_nowe_wzory.html Myślę, że takie cudeńko bardzo bedzie mi pomocne, co o tym myślicie??? ARCT, wiem, ze TY masz takie coś... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny! Wpadłam się z Wami pożegnać, bo o 18:00 wychodzimy na pociąg. Życzę Wam spokojnych 2 tygodni, pilnujcie naszego forum pod mą nieobecność, hehe:P Życzę Wam także samych radosnych chwil z naszymi dziećmi z okazji rocznicy naszego topiku! Czarna- masz rację, zgadamy się jeszcze telefonicznie. Ja nie wiem, jak u nas będzie z kasą, ale jestem nad morzem 2 tygodnie, więc może się uda- byłoby super! MoniaKat- tak to jest z facetami:P Niestety... Dodatkowo dochodzą Twoje hormony szlaejące i cały trud tej sytuacji. Poza tym Ty już masz jedno dziecko, teraz masz dwójkę i to jest więcej pracy, niestety Twój mąż będzie musiał to zrozumieć, że i on ma więcej ojcowskich obowiązków. Co do chusty- ja bym nie umiała nosic dzidzi w chuście, ale ta mi się podoba. A co do pasa- ja zaczęłam go nosić jak przestałam krwawić, pytałam położnej, czy już mogę- potwierdziła. Ale teraz nie noszę ostatnio, bo jak jest upał to mi plecy płoną:P To ja się żegnam z Wami, kcohane, papa! Życzcie mi słoneczka i miłego pobytu z małym:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaKat - z tego co wiem to te husty sa bardzo wygodne, widze bardzo duzo kobiet z maluchami, wygladaja super, ale szczerze (ja nie posiadam takiej, mam nosidekla) wydaje mi sie ze maluszek jest barzo scisniety w niej, poniewarz ona (chba) nie ma nic zeby miedzy nogi wlozyc dla zabezpieczenia maluch zeby sie nie wysunal, musisz ja bardzo mocno zacisnac....w sumie jakby byls niewygodna i niebezpieczna dla maluszka, to niebyla by w sprzedarzy, ja osobiscie chwaleobie nosidelka, te pomaranczowe od cioc forumowiczek i mam jeszcze jedno po mojej malej z pracy ktrore tam uzywam z firmy baby bjorn czy cos takiego... no ale wyboor nalezy do ciebie.... arista, zycze ci udanych wakacji.... opalaj sie kochana i slon maluszka od slonca co by sie no opalil zabardzo.... bawcie sie dobrze.... melonik - GRATULACJE ! uciekam sie szykowac, moja mama jutro wraca do PL szybko zlecialo te dwa miesiace.... dzisiaj ja odwoze do NY do kuzynoof bo jutro nie mialabym jak. bo musze odebrac szefostfo z lotniska, no i w poniedzialek do pracy :P trzymajcie sie dziewczynki... mam juz swoj telefon (zeszlo sie babe miesiac z jego wyslanie) taze bedzie mi latwo do was pisac w pracy.... acha... wszystkiego najleprzego z okazji rocznicy naszego superanckiego topicu.... oby tak dalej.... i zobaczcie arista, schezra, moniakat, czarna, ja, monisia (gdzie jestes), everlast.... wszytskie jestesmy tutaj od samego poczatku (kilkudniowe roznice) GRATULACJE dla nas babeczki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasdsad
internetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą Ubranka takich marek jak EARLY DAYS,CHEROKEE,H&M,NEXT już od złotówki www.lumpik.com.pl Prawdopodobnie jedyny taki sklep internetowy w sieci!!! www.lumpik.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEŹLE ROK NAM JUŻ STUKNĄŁ I TYLE SIĘ WYDARZYŁO.....AHHH JAK TEN CZAS SZYBKO LECI ALE ILE RADOŚCI ZDĄRZYŁYŚMY JUŻ ZANZAĆ I ILE JESZCZE ZAZNAMY ..... Lecę spać bo padnięta jestem po dzisiejszym dniu, Dominik już śpi też umęczony. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista, dzięki za odpowiedzi :) Bawcie sie dobrze nad morzem, ale Wam zazdroszczę, ja tak tęsknie za morzem..... Spokojnej nocki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spóźnione ale szczere życzenia też składam w związku z naszą rocznicą,ARTC wejdź na @ i poczytaj wypowiedzi moje ostatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCT, dzięki za odpowiedz :) Zapraszamy na imieninowe ciasto, Krzysiaczek ma dziś imieninki :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekjaca25
podajcie mi tabelke bo chce ja uzupelnic z gory dziekuje odezwe sie puzniej wiecie co ciesze sie ze bede miala dziewczynke a i rodze tydzien w czesniej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis po weselu niestety troche mnie przewialo bo jestem cala polamana:/ czuje sie niewyraznie. na weseluu naszych znajomych bylo super, zlapalam welon a R musznik (to bylo ukartowane ze na nas wypadnie, panna mloda jakos tak dziwnie sie szczerzyla do mnie:P) najsmieszniejsze bylo to ze od tych upalow tak mi nogi spuchly ze nie moglam wsadzic ich w buty. ja tu uszykowana w sukience do wyjscia gotowa wkladam buty....ZACIASNE!! wiec szybko miska z zimna woda i moczylam nogi az opuchlizna zejdzie. pojechalismy do kosciola a tam znow mi nogi napuchly tak ze ledwo ledwo w butach sie miescily, na szczescie mialam baleriny na zmiane:) w poniedzialek nad morze sie wybieramy........nareszcie prawdziwe wakacje.juz nie moge sie doczekac. Moniu Kat Krzys jest przeuroczym malym mężczyzną:)gratuluje melonik tobie rowniez gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane. Od wczoraj boli mnie brzuch, tak dziwnie. Nie wiem dlaczego. Mam nadzieję, że to rozciąganie macicy, a nie coś złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Czaran myslę że twoje bóle są normalne-przecież wszystko zaczyn się rozciągać więc bez obaw ze coś złego się dzieje.... - pochwal się swoim brzuszkiem !! :D Monia co do pasów ja zaczełam nosić jak wszystko dochodziło do siebie koło 5 tyg i nosiłam niezbyt długo bo nie wygodnie mi było... Wczoraj tak pomyślałam o Zaklętej jak ona sobie radzi? jak potoczyło się w szpitalu i czy może jest już w domku? Daj znać jak czytasz forum!! No i mamy piękną pogodę - tak lało ze znowu mogę pływać na ogródku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fibisiunia, dzieki wielkie w imieniu Krzysiaczka Czarna, myślę, ze tak jak napisałaś, macica zaczyna sie rozciągać. Pamietaj, ze jeśli cos Cie bardzo niepokoi to zawsze mozesz zapytać lekarza prowadzacego, zapisuj sobie na karteczce i na kolejna wizyte zabierz ze sobą, ja tak robiłam w poprzedniej ciaży i pytałam o wszystko- nawet czy moge w ciazy nosic soczewki kontaktowe- mozesz zapytać o najmniejszy drobiazg jeśli tylko Cie niepokoi. No właśnie, Zaklęta jak sie miewasz??? Odezwij się!!! Scherza, no i ja sie zastanawiam od kiedy mogę uzywać tych pasó, bo wstydze sie swojego brzucha, choc widzę, ze z dnia na dzień jest mniejszy, to jednak mam taką piłeczkę.....No i z garderoba jest problem.... Buziaki i udanego dnia M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się zastanawiałam co u Zaklętej, może nas przeczyta i się odezwie. Dziewczyny mam do Was pytanie... Po co jest pas ciążowy?? On coś daje czy jest tylko do ozdoby??? Nie będę szukać w necie informacji na ten temat wolę zapytać doświadczonych koleżanek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja doswiadczona nie jestem w tym temacie ale tez ostatnio sie zastanawialam po co taki pas czy to jakos chroni dziecko, nie mialam za bardzo pomyslow do czego moze to sluzyc i zapytalam kolezanke z 1,5 rocznym synkiem. Wiec ona nosila taki pas na ubranie jak jej sie guziki nie dopinaly w spodniach to zaciagala ten pas i nie bylo widac ze cos tam jest nie tak. Szkoda jej bylo kasy na mase nowych ubran i to jej sluzylo przez cala ciaze. Miala biala i czarna w zaleznosci jaki ubierala ciuszek. Powiedziala mi tez ze to tez podobno chroni przed wychlodzeniem brzuszka zima a ona akurat duzy brzuszek miala zima wiec tym bardziej jej posluzylo. Niestety nie mialam okazji go zobaczyc na wlasne oczy ani dotknac tym bardziej ale podobno jej elastyczny i uzywala przez cala ciaze ten sam rozmiar (nie wiem nawet czy sa rozne) bo sie dopasowywal. Zainteresowana jestem zywo tematem bo mysle ze jak sama nie bede sie dopinala w pasie to tez bede musiala sie zaopatrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melnik dzięki za odpowiedź:) Ja już się nie dopinam w jeansy, więc mi się przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie czarna czekamy na jakieś nowe zdjęcia twego brzucha :) U nas pogoda jest jeszcze byle jaka, raz ciepło, raz wiatr zawieje to gęsia skórka wyskakuje,ale mam na dzieje że na weekend będzie gorąco bo jedziemy nad morze na 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, są dwa typy pasów ciażowych, takie jak to melonik pisze aby brzuch nie wystawał ze spodni spod T-Shirta oraz takie specjalne podtrzymujące brzuch i trzymajace kręgosłup i mięśnie przyczepne do niego, aby nie przeciażac kregosłupa, ten drugi to taki leczniczy. Ten pierwszy mozna kupić w formie top-u lub tylko na brzuszek.....na allegro zatrzęsienie tego jest. Klara, jak ja Wam zazdroszczę....kocham morze.... Buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak fakt nad morze mamy rzut beretem, czarna jeszcze bliżej,możemy tam siedzieć co weekend,ale za to nigdy w życiu nie byłam w górach, bo mam strasznie daleko,a bardzo bym chciała,i mam nadzieję że kiedyś pojadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę jak ten czas szybko leci to już 13 tydzień, a jeszcze niedawno nam ogłaszałaś że zaszłaś :)Brzusio cudny. A te pasy naprawdę fajne, wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Czarna brzuszek ładny :D Ja pasa ciązowego mało uzywałam . Jak sweterek miałam już za krótki to pas zakładałam pod spód i ładnie wygladało. Przynajmniej ciepło było. Czarna napisz jak pogoda u Ciebie? Kurcze wybieram się nad morze i obawiam się ze pogody nie będzie przynajmniej tak długoterminowe zapowiadają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nono, Czarnulka, widzę, ze brzuszek sie łądnie zaokrągla, ale mnie ciekawosć zrzera, czy to będzie chłopak czy dziewczynka...? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×