Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

fibisiunia a kturego odstawilaś tabletki? ja właśnie slysalam ze niekture zachodzą szybko a niekture po paru cyklach, znajome w pracy mi muwily ze jak braly tabletki i odstawily to zaszly bardzo szybko. tylko niewiem jak to umnie bedzie bo przed braniem tabletek miałam strasznie nieregularne cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fibisiunia ale teraz na pewno Ci się uda,bo podczas urlopów wieeeeeele dzieci zostało zrobionych :D Monisiu zaszłam w pierwszym cyklu i to zupełnie nieplanowanie-byłam wtedy na studiach,więc na początku radości nie było.Ale teraz mam cudnego pięciolatka i nie wyobrażam sobie życia bez niego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawka :-) STARACZKI: nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto agnes505-----------1---------- 19.07- 27.07------23----------Radomsko CzarnaONA----------4---------------11.07---------20----- -----zachpom chce miec dziecko--1--------------28.07??----19zaraz20-------Łódź A.R_CT-------------2-------------11-13,08--------23----- -----USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24.08---------24----- -----Szczecin mala24lb-----------4------------26.08(około)-----24----- -----Polkowice karolla8787--------2---------------26.08 --------22----------Łódź MoniaKat-----------3---------------14.08-------28/29---- -----Katowice taka jedna---------3---------------??.??---------30----------usa, chicago luizka555-----------1---------------03.08-------26------ ----Warszawa monisia647---------1----------------16.08--------24----- ----Szczecin CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć lolcia52--------2------------??,2010----------22-------n owy sacz----?? Dianka90--------5------------29.2009----------18-------L ublin---CÓRECZKA szcherza--------3------------03,2010----------26-------W aWA---------?? Jak zakeciem----1------------??,2010----------24-------Pomorskie ----?? Arista----------4------------??,2010----------21-------O pole--------??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fibisiunia NIEEEEEEEEE żadnych blizniaków czego ty mi zyczysz boze nieee luiza a czemu odstawilas tabletki jak nieplanowalaś dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nasłuchałam się tych wszystkich głupich opinii,że jak się długo tabletki bierze,to trzeba sobie zrobić 2-3 miesięczną przerwę.No i zrobiłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnaona hej i nie szkodzi, bo ja też często nie zaglądam na pocztę swoją. Arista bardzo, bardzo gratuluje :) Cieszę się razem z Tobą.Trzymaj teraz kciuki za nas :) Dziwna jestem, bo chcę dzidzię, ale boję się zobaczyć 2 krechy :) Chyba padnę z wrażenia.Też tak macie?? A tak w ogóle to jeszcze boję się ze studiami które zaczynam.Mam nadzieję, że będę się dobrze czuła w ciąży i spokojnie będę mogła jeździć na zajęcia. Ogólnie to spotkałam się z dobrą koleżanką z liceum i jej powiedziałam, że się staramy o dzidzię, a ona mi na to, że chyba nawiedzona jestem, że już chce bachora. No aż mnie zatkało.Nagadałam jej i opieprzyłam, że mówi na moje przyszłe dziecko bachor. Więcej się z nią nie spotkam. Zresztą po pierwsze nie jestem taka młoda, a po drugie nie muszę trzymać się mody, która teraz panuje, że dziecko koło 30-stki albo i lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę kobietom z takim podejściem to się powinno normalnie od ręki jajowody podwiązywać :-/ A ze studiami na pewno sobie poradzisz.Ja ostatnie egzaminy zdawałam na tydzień przed terminem porodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza a ile bralas tableti bo ja 2.5 roku mała ja sie tylko boje bo ludzie tak gadaja ze noce nieprzespane ze ciagle czlowiek zmeczony chodzi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mąż mi będzie pomagał.Do pracy na razie nie muszę iść jak zajdę w ciążę, a do szkoły na weekendy tylko i mąż będzie z dzidzią siedział.A w sumie do szkoły nie daleko bo tylko 15 km. A fakt takim to powinno się podwiązać jajowody.Jak już miała takie zdanie to mogła to jakoś inaczej powiedzieć.Ja bym nigdy tak nie powiedziała. Co mi będzie dziecko od bachorów wyzywać i to nic, że jeszcze go nie ma. Pinda jedna :) Zbulwersowałam się heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Everlast:) Hehe nie o to mi chodziło z tym wiekiem.Chodziło mi o reakcje społeczeństwa.Każdy może sobie zachodzić w jakim wieku chce, a nie jakieś szykanowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zęby jej normalnie trzeba było dać,to może zmądrzałaby pindziara jedna ;-) No ja niestety codziennie musiałam na zajęcia jeździć,bo studiowałam państwowo i szkoda mi było się na zaoczne studia się przenosić,bo trochę by mnie to kosztowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia647 A to różnie bywa.Mojej siostry mała budzi się góra 2 razy w nocy i tylko się napije mleczka i idzie spać:) Ja najwyżej będę kimać na wykładach hehehe Jakoś się przeżyje. A chce teraz dzidzie bo moje studia trwają 3 lata i akurat po nich będę mogła iść do pracy, a dzidzia będzie 2 latka miała.Albo i dłużej z nią zostanę w domu.Nie wiem jeszcze, bo chcę iść do pracy, ale nie chce dzidzi za wcześniej zostawiać na całe dnie. Ach ja tu tak gdybam, ale najpierw trzeba zajść jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko ;) Ja i tak nie wygląda na swój wiek, a do tego nawet nie czuję się na swoje lata, czas w miejscu mi się zatrzymał :P Zazdroszczę dziewuszki, że macie objawy owulacji, te śluzy i kłucia w jajnikach. Ja nie mam nic takiego i nie wiem, kiedy mi się trafia ta owulacja i jak tu się kochać, codziennie niezalecane, bo osłabia się plemniki, co 2- 3 dni to można nie trafić ehhh, a wydawałoby się, że to takie łatwe zajść w ciąże. Czarna- te wszystkie objawy, co teraz masz jest spowodowane tym, że masz zaburzoną gospodarkę hormonalną i nieco Twój organizm fiksuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja jestem! Nie wiem jak dlugi bede, jestem w pracy takze jak bedzie sytuacja wymaac bede Musial uciekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieje ze wszystkie urodzimy takie maleństwo kture bedzie grzeczniutkie i że tez bedziemy tylko raz wstawac w nocy. :) dobra dziewczynki ja uciekam lulu juz 16 godzin na nogach jestem,i ten jajnik mnie strasznie boli,moze do jutra przejdzie pa pa pa do juterka, jutro na popo do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też studiowałam stacjonarnie pedagogikę, ale przerwałam, bo chciałam zmienić kierunek studiów. Strasznie jestem niezdecydowana:) Wogóle tak mi głupio, że mąż mi będzie płacił za studia, ale mówiłam mu, że może poczekamy aż skończę i będę zarabiała sama na czesne, to nie, bo on chce dzidzie już, a nie za 3 lata:) Ja nie bardzo protestowałam, bo jajniki też mi już dzwonią heheh Mam nadzieje, że na 2 roku znowu będę miała stypendium, bo dziobak ze mnie straszny. Chociaż na studiach, bo świadectwo z liceum to chyba spalę, żeby dzieci nie zobaczyły ocen mamusi hehehhe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast ale mnie też co miesiąc nie kłuje.Nieraz nic nie czuję.Akurat wczoraj to pół dnia zgięta chodziłam, bo się wyprostować nie mogłam. W ogóle czytałam, że jak np kłuje lewy to po stosunku trzeba na tym boku leżeć.No to próbuje w tym miesiącu tej metody, ale my zawsze staranka zaczynamy od 10 dnia cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala24lb - nic się nie martw dasz radę, ja od października zaczynam drugi rok magisterki, więc jakbyśmy zaciążyły, to będziemy razem się z tym wszystkim borykać ;) luizka555 - ja nie robiłam żadnych badań, tylko kupiłam sobie kwas foliowy i zażywam dopiero pierwsze opakowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach niewarzne! Przeczytalam nie ta strone co trzeba, no ale jak juz jestem, to powiem ze @ dalej nie ma I chyba jade do sklepu po test innej firmy! Jutro robieniu nastepny I tak az siebokaze dwukrechowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie nie badalam! W sumie bylam jakies 8 miesiecy temu na wszystkich badaniach, inikt nie iddzwanial, take jet okay, mojej gin tez nic nie mowilam ze staranka zaczynamy, zacElam brac kwas foliowy poltorej niech temu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wcinam kwasik.U gina nie byłam ostatnio, ale chociaż mam porobione przeróżne badania krwi i hormonów tarczycy, bo musiałam zrobić niedawno. Everlast obie będziemy się żalić, że się porzygałyśmy na wykładowcę hihihihi. Moje obie siostry przeszły ciąże bardzo dobrze to może i ja też będę dobrze znosić. Ja szukam teraz na pół etatu jeszcze pracy, bo mąż mi powiedział, że nie będę dziecka męczyć, że w tygodniu po 8 h w pracy i całe weekendy w szkole.Nieraz to nawet kochany jest hiih :) A ty Everlast pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luizka.... Nie mysle zebym robila pewnie zaczelam do piatku soboty jak @ sie nie pokaze to bede sie testowac! Dzisiaj rano robilam test, to nawet cienia 2 krechy nie bylo, albo baaaardzo wczesna ciaza albo @ mi sir spooooro przesunela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×